Opinie o Instore Bartosz Kudlaszyk w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Instore Bartosz Kudlaszyk. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Instore Bartosz Kudlaszyk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instore Bartosz Kudlaszyk w Poznań

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Instore Bartosz Kudlaszyk?

Agnieszka Nowy wpis

Jaka panuje atmosfera w firmie? Czy więcej pracowników się wypowie na ten temat ?

MartaNowy wpis

Opinia podlega weryfikacji i jej treść jest obecnie niedostępna.

Michał Nowy wpis

Polecam Instore. Napiszę krótko - szybko, pewnie, profesjonalnie i tanio !!!!! Dziękuję za przemiłą współpracę

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Instore Bartosz Kudlaszyk? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Norbi88

Polecam wszystkim zainteresowanym usługi firmy Instore. Wszystkie świadczone dla mnie czynności wykonane są z największą starannością. Polecam bo to profesjonaliści w branży.

Jarek Myk

Witam serdecznie.Z czysty swoim sumieniem mogę rekomendować firmę Instore. Całość zleconej pracy w postaci pozycjonowania mojej www wykonana w sposób należyty. Polecam wszystkim!

Robert Michałek

3 m-ce temu podpisałem umowę z firmą Instore na pozycjonowanie mojej strony w Google.Całość prac przebiegała sprawnie i profesjonalnie. Zgodnie z umową moja strona firmowa wyświetla się już w czołówce Google. Dobra robota koledzy.Dziękuję i będę Was polecał dalej.

Wiktor Onuszkiewicz

Również skorzystałem z usług firmy Instore i wszystko zostało wykonane wzorowo, bez najmniejszych uwag. Firma godna polecenia i oby takich firm na rynku więcej. Pozdrawiam Wiktor

MAX72

Polecam firmę. Pozycjonowanie wykonane bardzo dobrze i skutecznie.

GEO

Każda opinia dodawana dzień po dniu - haha. Dobra robota Panie właścicielu. Firma założona na jakiegoś dzieciaka, firma nie realizuje zleceń, bierze pieniądze. Nie polecam.

Agata

Czy ktoś z Was posiada informacje na temat aktualnych ofert pracy w Instore Bartosz Kudlaszyk? Może podzielicie się informacjami na temat rekrutacji do firmy? Obecnie na wątku jest dużo informacji na temat jakości świadczonych przez firmę usług, jednak serwis służy wyrażaniu opinii na temat związany z Instore Bartosz Kudlaszyk jako pracodawcą. Warto dodawać tego typu komentarze.

Maciej Hołosyniuk

Szczerze polecam Pana (usunięte przez administratora)z Instore. Charakteryzuje go sumienność i pełen profesjonalizm w świadczeniu usług pozycjonerskich. Polecam wszystkim ! Warto!

Robert Rosiak

Polecam firmę Instore. Pełen profesjonalizm w świadczeniu usług internetowych

Robert Miksztal

Firma w pełni wywiązała się ze swoich zobowiązań.Wykonane dla mnie pozycjonowanie okazało się bardzo skuteczne.Wszystko zgodnie z zapewnieniem.Polecam

Justynka72

Pozycjonowanie wykonane przez Instore z najnowszymi standardami Google.Skuteczność 100%. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy

FHU PROFIT

Z czystym sumieniem polecam firmę. W pełni profesjonalna i uczciwa firma.

Izabela Fajbusz

Polecam ! Polecam Polecam!

Radosław OKNO PLAST

Polecam wszystkim.Bardzo dobre usługi pozycjonowania w przystępnej cenie. Rekomenduje Instore gdyż to dobry partner w interesach

Również polecam firmę Instore. Charakteryzuje ich rzetelność, uczciwość i wysoka jakość usług. Jestem bardzo zadowolona z ich działań pozycjonerskich.

Marek Jurek

Szczerze polecam firmę. Bardzo dobry kontakt i ceny jak za takie pozycjonowanie. Panu poniżej szczerze współczuję, ponieważ jego poziom intelektualny odbiega od norm. Jest tak inteligentny, że nie zauważył że oczerniana przez Pana firma nie zajmuje się Facebookiem tylko pozycjonowaniem :) Bravo za bystrość.

Zostaw merytoryczną opinię o Instore Bartosz Kudlaszyk - Poznań

Instore Bartosz Kudlaszyk