Instore Bartosz Kudlaszyk
counter
3 15 55 5 1

oszukaniinstore @ gmail. com Prosimy o kontakt osoby poszkodowane

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Jaka jest stawka początkowa w Instore Bartosz Kudlaszyk? 23 września na Gratka.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Montażysta i zastanawiam się czy aplikować.

oszukaniinstore @ gmail. com Prosimy o kontakt osoby poszkodowane

ABC
@Maciej

Witam, niestety również dałem się naciągnąć na 700 Pln. Mechanizm dokładnie taki sam jak opisane tutaj sytuacje- po opłaceniu faktury brak kontaktu. Sprawę zgłosiłem niezwłocznie na Policje wraz z całą - dodam że dosyć obszerna dokumentacją. Z tego co udało mi się dowiedzieć, pan Bartosz K. to jakiś gówniarz mieszkający pod adresem prowadzenia firmy z tatusiem. Policja obydwu wzięła na przesłuchanie i na tym sprawa się skończyła- podobno z braku jednoznacznych dowodów została umorzona. (czytaj wziecie kasy i nie wykonanie usługi, po drodze zamykając kilka stron internetowych i wyłaczając telefony, nie jest jednoznacznym dowodem dla prokuratury). Dlatego polecam aby darować sobie policje i od razu skierować sprawę na drogę sądową albo spróbować odsprzedać dług. Problem w tym że to prawdopodobnie jakiś gołodupiec który nawet po wyroku sądowym nie bedzie miał z czego zapłacić. Widziałem na giełdzie że ktoś wystawił jego dług na ok 1200 Pln.

Biuro Nowy wpis
@Maciej

Wpłaciłem 500 zł zaliczki i kontakt się urwał. Sprawa w Prokuraturze została umorzona.

anonim Nowy wpis

Też dałem się oszukać pod koniec 2017 roku. Zgłoszenie na policję nic nie daje, bo najpierw nstrasznie opornie przyjmują zgłoszenie, a potem umarzają w tempie błyskawicznym z powodu niewyczerpania znamion przestępstwa. Właśnie na tym koleś bazuje.

Dariusz Nowy wpis
@anonim

W jaki sposób zostałeś rzekomo (usunięte przez administratora) Myślę, że jesteś w posiadaniu bardzo ważnych informacji, które mogą dużo powiedzieć mi o tym pracodawcy, dlatego, proszę o informację.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 337 dni.

Czy w Instore Bartosz Kudlaszyk są szkolenia zewnętrzne?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Agnieszka

Jaka panuje atmosfera w firmie? Czy więcej pracowników się wypowie na ten temat ?

Karol

Firma zniknęła

Tak1Nie

Kamil5552

Zgodnie z przedmówcami, sprawa zgłoszona na policję

Tom

Wszystkie pozytywne opinie są zmyślone, firma od początku nie realizowała zleceń, kontakt wzorowy do momentu opłacenia faktury

Tom

KRC

Uwaga na oszusta !! Dostałem e-mail z propozycją pozycjonowania.Strona firmy jest zrobiona bardzo profesjonalnie przez co została uśpiona moja czujność.Telefon kontaktowy jaki był podany w e-mailu miał zapchaną pocztę głosową.Po jakimś czasie z innego numeru oddzwonił do mnie człowiek podający się za pracownika INSTORE i przedstawił się jako Maciej Nowak.Od tej pory miałem kontaktować się z nim na ten numer bo tamten rzekomo jest telefonem do biura i ciężko się do niego dodzwonić.Pan przeprowadził ze mną merytoryczną rozmowę,z której wynikało,że będzie moim "opiekunem" i w każdej chwili mogę do niego dzwonić.Pozycjonowanie miało dać efekt po 2 miesiącach ale już po tygodniu strona miała się piąć w górę w rankingu.Zgodziłem się na umowę i wpłaciłem 700zł za 12 miesięcy pozycjonowania.Po wpłacie kontakt się urwał.Telefon,zarówno jeden jak i drugi milczy,na e-mail nie odpowiada.Strona nawet nie drgnęła.Nawet nie wiem jakich fraz miałby użyć do pozycjonowania bo mnie o tym nie poinformował (powierzyłem jemu wybór fraz).Zaniepokojony brakiem efektu wszedłem po raz kolejny na jego stronę i zorientowałem się,że numer do infolinii jest innym numerem telefonu,który również milczy.Po wielu nieudanych próbach skontaktowania się postanowiłem "podszyć się" pod inną osobę i z innego adresu e-mail napisałem,że jestem zainteresowany pozycjonowaniem.Odpowiedź dostałem po 2 minutach !!! Pan "Maciej Nowak" prowadził ze mną korespondencję przez około godzinę.Napisałem mu,że dzwonię do niego ale nie odbiera.Stwierdził,że o tej porze telefon w biurze mają wyłączony. Pierwszą rozmowę z panem "Maciejem Nowakiem" mam nagraną.Również korespondencje mailowe mam w archiwum.Zeskanowałem sobie na wszelki wypadek również stronę,na której jest oferta pozycjonowania na wypadek gdyby nagle zniknęła.Kontaktowałem się z wysokiej rangi policjantem i w przyszłym tygodniu składam zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa. Ciekawi mnie tylko czy faktura,jaką wystawił mi pan "Maciej" jest autentyczna bo jeśli nie to za miesiąc zainteresuje się tym również Krajowa Administracja Skarbowa (JPK moja księgowa wysyła około 20 grudnia) Również ciekawi mnie czy firma INSTORE wie o tym procederze bo całkiem możliwe,że pan "Maciej" podszywa się pod nią. Wkrótce się o tym dowiemy.

Tak11Nie

Marek
@KRC

Ja również się pod tym podpisuję. Mam od kilku lat sklep internetowy i końcem ubiegłego roku opłaciłem jego aktualizację do wersji mobilnej. Po opłaceniu kontakt się urwał identycznie jak w opisanym przypadku. Chętnie się przyłączę do procedury prawnej Marek Szopa

Tak10Nie

:-)
@Marek

Panowie proszę o jakiś kontakt do Was - również jesteśmy pokrzywdzeni i chętnie podejmiemy kroki prawne

:-)
@:-)

I podajcie publicznie numer pod którym udało Wam się z oszustem porozmawiać

Zbyszek
@KRC

Jak cos prosze o info na stefpol1@op.pl

Marek

Brak kontaktu, brak efektów, kasa stracona

Jarosław

Nie mogę polecić tej firmy, brak kontaktu po opłaceniu faktury

Tak6Nie

Maciej

Proszę oczywiście usunąć spacje z adresu.

Tak6Nie

Jak wygląda oferta u nich w przedsiębiorstwie Instore Bartosz Kudlaszyk w miejscowości Poznań? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na aktualne informacje. Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Tak1Nie5

@Administrator

Obecnie jeszcze nikt nie odpowiedział prawnie za swoje działania ale dokładamy starań aby to zmienić :-)

Marta

Potwierdzam że ta firma to oszustwo. W listopadzie 2018 zawarłam umowę z "INSTORE" na kwotę 1300 zł za pozycjonowanie strony przez rok. Tak jak piszecie po dokonaniu przelewu kontakt automatycznie się urwał. Również chętnie przyłączę się do procedury prawnej.

Tak9Nie

KRC
@Marta

To nie jest afera Amber Gold.Po prostu pójdź na najbliższy posterunek policji i zgłoś.

Tak5Nie

Robert Graś

Jestem pracownikiem firmy Instore i z czystym sumieniem mogę polecić firmę. Traktują pracowników bardzo dobrze a płace adekwatne do zajęć. Pozwalam sobie ustosunkować do poniższej wypowiedzi osobnika GEO, że to bzdury wyssane z palca. Firma nigdy nie miała jakichkolwiek nieudanych zleceń, wręcz przeciwnie. Osoba, która napisała negatyw powinna się leczyć i zastanowić co robi. Jak zazdrości sukcesów firmy to niech również zabierze się do pracy a nie wypisuje oczerniające bzdury (nawet nie stać na przedstawienie się).

TakNie5

Kamil
@Robert Graś

To proszę przekazać szefowi ze będzie miał duże problemy

Tak7Nie

Czarek

Pewni jesteście , że nic pozytywnego nie można napisać o firmie?

TakNie6

TakNie5

Agata

Z przykrością z twierdzam, że są to (usunięte przez administratora) Kontakt do zapłaty Fv. Zorientowałam się już następnego dnia, z kim mam do czynienia, jak nikt nie odbierał telefonu, żeby ustalic słowa kluczowe. Zapłaciłam 700zl. Nie odpisują na emaile, nie odbierają telefonu. Na stronie gwarantują dostępność 24 h. Zero odzewu i efektu. Sprawa w prokuraturze. Nie wyobrażam sobie jak można tak oszukiwać ludzi? Jak się z tym czujecie? OSTRZEGAM WSZYSTKICH TO NIE FIRMA TO (usunięte przez administratora)!!!

dAROFCL

Zanim zdecydujecie się Państwo kontakt z tą firma proszę zwrócić uwagę że nie ma z nimi żadnego kontaktu ani telefonicznego ani e-mailowego (już warto się nad tym zastanowić). Oszukują innych biorąc pieniądze nie wywiązując się z tego co obiecują. Mam na to dowody . Opinie o sobie piszą sami. Proszę mi uwierzyć mogę udostępnić swój telefon i udowodnić , mam na to dowody. JAK NIE CHCESZ STRACIĆ PIENIĘDZY NIE KORZYSTAJ Z TEJ FIRMY, JA ZAMIERZAM ZŁOŻYĆ SPRAWĘ DO PROKURATURY. W 100 % NIE POLECAM TEJ FIRMY

Zostaw merytoryczną opinię o Instore Bartosz Kudlaszyk - Poznań

Instore Bartosz Kudlaszyk