Opinie o Trio Line Polska Sp. z o.o. w Stęszew

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Trio Line Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Trio Line Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trio Line Polska Sp. z o.o. w Stęszew

Bolek

Przyjezdni mają lepiej niż my nas poniewierają a ci lepiej zarabiają o co chodzi czyżby nie było w tak porządnej firmie równego traktowania są równi i równiejsi.

Hshshshs
@Bolek

To dlaczego tutaj jesteś? Zwolnij się i idz do innej firmy tapicerskiej, płaczecie a każdy siedzi.

Tapicer

Brawo masz 100% racji nie jesteś pierwszy który to widzi nas rozliczają ze wszystkiego a łazików nikt nie rozlicza zacznijmy od Elwisa Cykacz i Długiego, następny to Ramzes i oraz (usunięte przez administratora) Dyrektorka którzy próbują coś ulepszyć ale zanim to zrobią to albo nie będzie komu robić albo Kontracheci sami zrezygnują. Tak samo ci pseldo kierowniczki którzy biorą kasę a nie mają pojęcia o pracy tylko wypełniają tabelki i rysują jakieś wykresiki szkoda gadać i czasu na pisanie

Tapi
@Tapicer

Dokładnie ile jest w firmie pustych etatów na stałych pensjach a nas wyganiają na akord po czym ciągła obcinka minut że nie idzie zarobić a dziennie robimy meble za dziesiątki tysięcy a tym ciągle mało i mało z drugiej strony ilu jest pustych etatów łazików których nikt z niczego nie rozlicza udają że coś robią a my zarabiamy mniej od nich i zasuwamy że na nic czasu nie ma czasu .Ile jest w firmie niepotrzebnych etatów to są grube tysiące i nikt tego nie widzi a na nich wszystkich trzeba zarobić a kto to robi jak nie my.

Produkcja
@Tapi

Zgadza się nawet jak jest mniej pracy i akordowy ma iść na postuj to płacą chyba 60% stawki godz a na stałej się ciesz bo do pracy nie idzie a 100% zapłacone. Ale tak szczerze to nasza wina bo wszyscy cicho siedzą i mądrz przy swoich stolach. Wszędzie podwyżki a u nas cisza. Jeśli chodzi o pracę to się zastanówcie praca jest no może troszkę mniej ale to tylko dlatego że zatrudnili przez ostatnie czasy jakieś 20-30% więcej ludz i dlatego niema sobót ani nadgodzin bo oto im chodziło euro też stoi na wysokim poziomie więc kasa się zgadza a nam wciskają ze mniej pracy i takie tam inne zastanówcie się bo robią z nas nieolnikow

Pflala
@Produkcja

Gdzie masz postojowe płacone na stałej 100%? Jak już to 80%. No chyba ze sa działy wyjątkowe co mają 100% płacone. Wybacz ale na akordzie sami pokazaliście ile jesteście w stanie wyrobić i nagle pensja z 5000 zrobila się na 4000? Minus taki ze na akordzie możecie dawać minut ile chcecie a na stałych nie masz nadgodzin nie masz nic, to zobacz za co masz wyżyć dostając w obecnych czasach nawet nie 4000, prosty przelicznik.

Ggg
@Pflala

Są ludzie co mają na akordzie 4 tys a podwyżki inflacyjnej brak tylko ścinanie minut i robić więcej i więcej.

@Ggg

czyli w bieżącym okresie tak jak padło wyżej ta piątka jest już mało realna do wyrobienia? od czego ostatnie to zależy, żeby była perspektywa na więcej? przytaczasz inflacyjną ale chyba sceptycznie do jej tematu podchodzisz? i czemu ktoś dostaje akord a inni nie?

@Danuta

(usunięte przez administratora) Podwyżka inflacyjna to śmiech. Aktualnie inflacja sięga 16proc. a podwyżki Ci zaproponują 1,6proc. i jeszcze powiedzą,że masz podziękować. Chyba im,za współpracę. Ta firma to (usunięte przez administratora).

Pfalalla
@Ggg

Tu jak trójkę wyrobisz to jest max

Romek

Cześć mam pytanie przyjmują do pracy ,jestem tapicerem z zawodu 20 lat doświadczenia ,meble każdego typu i nie tylko meble .Minimum 10 tys netto ,zarabiacie tyle a może więcej .

Romek

To jest prawda sprawdzałeś w innych firmach w Polsce jak i zagranicą pisałem o zarobkach w Polsce bo tyle zarabia dobry tapicer więc nie pisz że ktoś kłamie tylko dobrze się rozejrzyj i sam zobaczysz ,chyba że nic nie umiesz to siedź tu dalej powodzenia zostaje u siebie jak robicie za darmo.

Czy jest możliwość pracy w Trio Line Polska Sp. z o.o. na część etatu?

Xd

Ile dostanie wypłaty nowy pracownik w pierwszym miesiacu

Stary pracownik
@Xd

Tyle co nic a obowiązków pełno, najniższa krajowa plus jakaś premia cieniutka.

Krawcowa
@Xd

W pierwszym miesiącu nowy pracownik nie dostaje nic ponieważ firma nie zatrudnia nowych ludzi a raczej szykują się masowe zwolnienia lada moment pracy nie ma i nie będzie nikt nic nam nie mówi nic nie wiemy kompletna olewka.

Operator Koparki

Rekrutacja przez znajomosci- pod firmę, lub bez znajomości przez agencję

Jeśli agencja - pytają o wszystko, jeśli przez znajomosci odrazu do firmy - nie pytają o nic

Leszno
AZ

Kiedyś najlepsza firma w okolicy, każdy chciał tutaj pracować. Teraz jedna z najgorszych, od dwóch lat wieczny problem z robotą i słabe pensje. Kiedyś jak były urlopy to każda sobota prawie była pracująca i nadgodziny były, a teraz przy urlopach wolne piątki, bo pracy mało. Nie wiem na co kierownictwo liczy, ale lepiej nie będzie. Zwalniają się doswiadczeni pracownicy z długim stażem z produkcji i z biur, o czymś to świadczy.

@AZ

Masz 100% racji nasze Trio tonie.To książkowy przykład jak przez pazerność rządzących można szybko doprowadzić tak dobrze działająca firmę do upadku.Teraz byśmy sami się pozwalnialo stosując (usunięte przez administratora)psychologiczny.moznabto zauważyć ponieważ ponieważ coraz więcej osób które mają staż powyżej 10 lat się zwalnia.Brak jakich kolwiek informacji sportowcy jeszcze się starają A osoby pracujące na stałych pasjach to chyba nawet na ZUS nie zarabiają.Tuptaja z nóżki na nozke i śmieją się z ludzi pracujących na akord.Tomek,Szuwar oczekujemy od was informacji co dalej.mamy rodziny kredyty oraz inne zobowiązania chcemy wiedzieć na czym stoimy

Produkcja

Brak pracy planowane przymusowe urlopy nikt nic nie mówi zero informacji oczywiście prawdziwych mają nas w (usunięte przez administratora)

Czy zdarzają się nadgodziny w Trio Line Polska Sp. z o.o.?

Rafal

Nie ma nadgodzin bo nie ma pracy. Póki co nie zanosi się na zmiany w tym kierunku jakie kolwiek.

@Rafal

Dosłownie nie ma pracy? Jeszcze ponad tydzień temu ktoś pisał o tym, że pracownicy podobno odchodzą, zwłaszcza ci doświadczeni. Czyli ile osób mogło pracować dla przykładu z miesiąc temu a ile jest ich teraz? Firma nie reaguje na to w żaden sposób?

@Danuta

Dokładnie wiarą się zwalnia na produkcji w magazyn ie i Biurach nie ma żadnej reakcji więc wniosek jest jeden najpierw zatrudniali i myśleli że nowi pokarzą ze można a tak naprawdę to same straty brak zaangażowania z ich strony nikt się nie przyzna do błędu bo nie ma komu wyciągnąć konsekwencji. Doświadczeni pracownicy są wykorzystywanie musza pracować za dwóch czyli za nowych którzy nic nie umieją zero elastyczności oraz za siebie. Ciągle wszystko źle uszyte wykrojone (nie ubliżając szwaczka czy krojczym) komponenty Coraz gorszej jakości jakieś dziwne ulepszenia które nic nie wnoszą. Co najlepiej wychodzi to przedstawianie kolorowych wykresów które są jak rysunki dzieci w przedszkolu zero wiedzy na temat produkcji. Inżynierowie którzy przychodzą są bez bazy próbują coś ulepszyć ale bez konsultacji z doświadczonymi pracownikami nie potrafią zrozumieć że tapicerka to nie linia na której montuje się np pralki gdzie każdy kabelek śrubka ma swoje miejsce. Tapicerka to ciężka praca ludzkimi rękoma każda tkanina jest inna każda szwaczka inaczej szyję klejczy wykleji a tapicer musi kombinować jak to tapucwrowac, a taki inżynier przychodźi naczytał się książek i mu się wydaje że wszystko wie a tak naprawdę gniec nie wie na koniec jak nie wychodzi to zwija manatki i się zwalnia a my zostajemy z tym całym bałaganem. Więc się nie dziwcie ze wiarą ma dosyć i się zwalnia ale jak to powiedział jeden z Kierowników który nawet angielskiego nie umie ale uważa się za Bosa działu OBIJCZY DESEK to on sobie z najdzie wszędzie więc życzę powodzenia z takim myśleniem Pozdrawiam

Zawiedziony pracownik

Bardzo dobrze i trafnie wypowiedziana opinia w sam punkt sytuacji w firmie ,pracuje od czasów Steszewa i coraz gorzej w tej firmie . Była śmieszna podwyżka 3 procent śmiech na sali nikt nie odczuł a zaraz zabiorą niewiadomo ile bo coś niby ulepsza chyba tylko dla firmy tutaj już nie idzie zarobić .

Krawcowe

Brak pracy brak jakichkolwiek informacji przerwijmy prace i wyjdźmy wszyscy na trawkę może ktoś nam powie o co chodzi pogoda dopisuje

Zosia
@Krawcowe

Czego miały dotyczyć te wspomniane informacje, co się dzieje? Lub też działo, każdy wrócił do pracy? Są jakieś redukcje etatów skoro pracy brak? i kto zazwyczaj jest odpowiedzialny za kwestie inforamcyjne?

Nie ma roboty na magsach i varierze i bene Ludzie dopisują za byle co byle było do 1000 -1200 bo to niby ich średnia minut nikt z tym nic nie robi a nas na FH Mutto nep CH gnają do roboty i Pan Boss z martusia pyta o każdej dopisanej minuty Szuwar i jego przdupek pseudo popołudniowy kierowniczek na magsach Pawełek majá to w (usunięte przez administratora) Ble premia była

Pracownicy

Dokładnie tak jest musimy zapieprzać za prawie wszystkich jakieś dziwne zasady jedni na stałych jedni na akordzie wyrywają sobie pracę z rąk materiały źle wykrojone źle uszyte bo każdy goni minuty nikt z tym nic nie robi mają nas gdzieś byle wykres się zgadzał. Dlatego jak coś funkcjonuje Szuwary i Dyrektorek oraz jego pseldo czarne konie muszą to zepsuć. Pomijając nawet stawki mamy poniżej najniższej krajowej. Każdy odpycha piłeczkę nikt nic niewie. Doświadczeni pracownicy odchodzą nikt z tym nic nie robi jak tak dalej będzie to zachwile nie będzie miał kto pracować a okres urlopowy już to zweryfikuje jak wiarą pójdzie na urlop a kolejni na L4 bo ich z urlopów wyrąbali pozdrawiam

Rere

Jesteś śmieszny chyba biorowy podaj przykład ilu wróciło jedna może dwie osoby. Prawda jest taka że firma upada robi wszystko żeby wiarą się sama zwolniła żeby nie wypłacać odpraw. Sam się o tym przekonasz.

@Rere

Nie jestem śmieszny, więcej niż 2 osoby wróciły. Prawda jest taka ze każdy się tutaj trzyma bo w innych firmach za takie minuty bys musiał (usunięte przez administratora) jak bediun. Lajcik maja na stałych pensja ta sama szkoda ze jak na akordzie nie mogą sobie zarobić nadgodzinami wy sonie wbijacie minut ile chcecie kasa 4000+ i jeszcze problem idz popracuj na stałej za 3800 bez nadgodzin i utrzymaj to wszytko, powodzenia życzę. Wiem bo jak ludzie na akordzie płakali przy 80% jak mało zarabiają a na stałych miesli 2600 a na akordzie raz tyle. Pozdrawiam.

@Rere

Pracuje tu już 12 lat i chyba albo pomyliłeś firmy albo ja nie wiem gdzie pracuje

Asz

Masz rację sami kierownicy w tej firmie góra chce być szysta więc po zatrudniali kierowników którzy nie mają pojęcia o pracy pióra im mózgi do góry a później wyzywają się na nas

Biuro
@Asz

Kierowników jest tyle ilu być musi to samo koordynatorów mądrzejsi od nas wyliczyli ilu być musi żeby ogarnąć tych wszystkich ludzi aby produkcja szła zarządzać tak wielką firmą taką załogą to jest co robić a jeśli ktoś uważa że zrobiłby to lepiej niech się zamieni.

@Biuro

za dużo o tych koordynatorach nie było napisane w ostatnim czasie. jak ich praca wygląda? czy ich stanowiska są mimo wszystko najbardziej stabilne w pewnym sensie? ilu ich potrzeba i jaka jest rotacja?

Firma podupada mają gdzieś doświadczonych pracowników coraz więcej ludzi na L4 rozgląda si za inna praca wogole to nie dziwi bo przyszłośćci tu nie ma podwyżki mizerne 3% czyli względem inflacji tak jak by ich nie było. Młodzi pracownicy mają gdzieś pracę zero elastyczności starzy doświadczeni są wykorzystywani podwójnie i ciągle podkręcają śrube.

Magazyny

Masz 100%racji doświadczeni pracownicy się zwalniają i się nie dziwię bo poco się męczyć za marne grosze skoro można mieć więcej byle do końca miesiąca i czas na mnie ludzie bądźcie odważni to nic nie kosztuje

Pracownicy

W tygodniu będzie Leget wszyscy na parking nie się tłumacza z tej 3 % podwyżki.

Stachu

Wy wszyscy na tej linii się (usunięte przez administratora) , niech każdy spojrzy na siebie , A stachu ta (usunięte przez administratora) chodzi po wszystkich działach i sieje ferment.

stachu

Tez mi się wydaje tym bardziej ze synuś często rozmawia z tata , no chyba nie o pogodzie , maja swojego kreta na lini

Tapicer

Prawda jest taka że w tej firmie to są sami konfidenci sprzedadzą cie za paczkę ryżu a zwłaszcza n i wszyscy na stałych bo oni mają czas na (usunięte przez administratora) akordowiec musi się martwić żeby minuty wyrobić nie obrażając wszystkich łazików nie brakuje którzy udają ze coś robią a problemy ciągle te same

Stachu
@stachu

Nie wycieraj sobie mordy Stachem podajesz się za niego ładujesz go w jakąś aferę na forum dlaczego nie podasz swoich prawdziwych danych jasno imię nazwisko co cię boli a nie podszywanie pod ludzi .

Jaca
@Stachu

Przecież wszyscy wiedzą, że stachu to toksyczna, zaburzona gnida, która łazi po hali i gadając bzdury na innych leczy swoje kompleksy. Nikt go nie trawi. Sam siebie bronisz, co? ;-)

Biuro

Hej ludzie kiedy się obudzicie z tego snu i bajek Tomeczka typowy czarodziej wciskający kity dlaczego spotkania które są co jakiś czas SS w piątki o 13 a nie wcześniej odpowiedź jest prosta bo po godzinie słuchania jego bzdur każdy już patrzy na zegarek bo czas do domu a jak wiadomo jeśli ktoś z kimś jeździ to nikt nie będzie za nikim czekał więc wiara się rozchodzi i nie ma czasu na zadawanie konkretnych pytań a Tomek nie musi na nie odpowiadać więc wogule się dziwię po co to jest. Więc czytając to może następnym razem zrobicie to wcześniej bo 13 to jest chore ale logika wasza ma sens brawo.

Roma

Dokładnie 3 procent podwyżki a zaraz zabiorą ci minut bo niby coś ułatwili jak to u nas dali ochłap a zabiorą kilka razy więcej ,ta podwyżka rozumiem że w kwietniu przyjdzie z wyrównaniem od stycznia .Podwyżka powinna być taka jak inflacja a nie śmiesznie 3 procent akurat w kwietniu jak zawszę obcinka minut cwaniaki mają nas za głupków tyle lat pracy w tym zakładzie i mam dosyć wyzysku .

Wyzysk
@Roma

Dokładnie tak jak piszecie żenada 3% podwyżki z wielką łaską bo Amrtyka się zgodziła my jesteśmy w Polsce a nie w Ameryce ciekawe ile Tomuś i reszta dostała podwyżki pewnie 30% bo wykresy się zgadzają przez naszą ciężka prece. Nawet stawki mamy niższe niż najniższa krajowa coś z tym musimy zrobić pogadamy z legetem jak przyjadą porostu wychodzimy na parking i wtedy wszyscy a nie jakąś grupka ludzi na śmiesznym spotkaniu pracowniczym gdzie gadaja o pierdolach i pokazują jakieś wykresy. My też możemy narysować wykres w stosunku do życia codziennego czyli wydatków do zarobków

Ola
@Wyzysk

Dokładnie do dobrze mówisz trzeba się za to zabrać a nie ciągle niby ulepszanie żeby zabrać minuty to zwykły skok na kasę za kogo nas mają i te niby ulepszenia ,druga sprawa to niech dają wszystkim stała umowę i róbmy produkt jakościowy wolno dokładnie.Nastepna sprawa ludzie na akord (usunięte przez administratora) a ci co mają stałą pensję nikt ich nie rozlicza wszyscy wiemy o kogo chodzi kto udaje że pracuje od lat a oni są tylko w tej firmie .

Stary pracownik

Na kilka działach w firmie nie ma pracy czyżby firma chyliła się ku upadkowi ,nikt nic nie wie ludzie nie mają żadnych informacji nie wiadomo co dalej.

Stała pensja

Hahaha i co strach obleciał i nie będziemy pracować na Akord hahaha. Szuwar twoje pomysły są do bani tak samo Jak i Ramzesa i wszystkich tych co ulepszają niestety wiedzą i umiejętności dobrych tapicerów jest niepodważalna pozdrawiam

@Stała pensja

Czyli tak jak w nicku stała pensja? Co to oznacza wobec przyszłych warunków pracy? Jak na nie ostatecznie to wpłynie? I co z innymi stanowiskami, na nich również padały w ostatnim czasie jakieś szczególne postanowienia?

Trio

Dobrze mówisz ciągle obcinka minut z ludzi chcą zrobić (usunięte przez administratora) żeby robili za (usunięte przez administratora) u mnie na dziale robie maks 300 minut a oni wypychają mnie na akort jest to przerzucanie odpowiedzialności na pracownika nie ma pracy nie płacą .Nic tylko uciekać na stałe pensje a nie ten śmieszny akord co chwilę zmniejszane minuty i robimy zadarmo.

Trio line
@Trio

Dopóki wiarą się nie ocknie czyli nie dotrze do nich co się dzieje to będą robić z nam co chcą, dziwne usprawnienia które nic nie usprawniają ale według nich (Szuwara i innych Ulepszaczy) usprawnili trzeba uciąć czasy tłumacząc że Kontrahent chce ale ciekawe czy powiedzieli Klientowi że Pracownicy chcą podwyżki albo czy oni obniżyli ceny w Salonach bo raczej nie.

Akordowiec
@Trio

I bardzo dobrze że się wzieli za stałe pensje. Nieraz sam robiłem na innych działach gdzie są stale i jak widziałem te ruchy czas na pogaduszki na fejsika i jedna deske obija 20 min. My na akordzie naginamy żeby mieć te 750 min, a wy co ? Trafia później taki ze stałej do nas na dzial i nawet akrodu 480 nie wyrabia.

@Akordowiec

Tak masz rację ale przy obecnej stawce to nawet za 750 min się nie opłaca pracować chyba że ktoś jest na mamusi garnuszku

Tapicer 2
@Tapicer

Dokładnie przy tych minutach i stawkach to przy 750 min wychodzi jakieś 3700-3800 a to jest jakieś 160% normy lepiej zostać magazynierem i ręce odpoczywa a nie do ziemi wyciągnięte

Tapi3
@Tapicer 2

Dokładnie w tym roku stawka brutto 3600 prawie 3 netto lepiej iść gdzieś na stałą pensję i mieć spokój do tego premie czy nawet równa stawka i spokój a tutaj biegasz cuda i niewiadomo co żeby zarobić 3 tys jak jesteś na akord to mają cię gdzieś i wypychają po innych działach gdzie minuty są tragiczne robisz robisz i ledwo 3 tys do tego ciągle skracanie minut praca w tej firmie jest nieopłacalna .Pracy brak do tego brak podwyżki inflacyjnej ścinanie minut firma poprostu się kończy .

Ptp
@Tapicer

Jest coraz gorzej co chwila obcinka minut a pieniądze za minuty nie rosną dali w zeszłym roku jakiś śmieszny aneks fali jeden grosz a zabrali ci 10 to tak przykładowo.Dobrze piszesz że przy 750 minutach jest marny zarobek a jak trzeba (usunięte przez administratora) żeby to wyrobić firma nastawiona na maksymalny wyzysk ludzi tania siła robocza a my robimy za ochłapy meble są tak drogie że każdy jednego dnia zarobi na swoją wypłatę a ty ciągle mało robicie a to minuty uciąć i tak nas robią.

Tapi

Strajk robi się jak jest praca żeby coś ugrać a jak jej nie ma co chcesz ugrać .

Xxx

Firma próbuje w jakiś sposób zmienić zasady rozliczania wynagrodzeń u osób które są na stałych pensjach aby przejsc na Akord ciekawie jak rozwiążą problem odszkodowań za zmianę waronkow umowy

@Xxx

A mogą tak po prostu zmienić im warunki zatrudnienia? Robili już tak? Chyba aneks trzeba byłoby ogarnąć a co jak ktoś się nie zgodzi na podpis? I czy to w ogóle potwierdzone już jest?

@Danuta

Jaki aneks poprostu podnoszą co chwilę normę zwiększają , skracają czas a jak ktoś nie chce to zwalniają na stałe robisz tyle co na akord .

@Xxx

Aha czyli z tym akordem to już pewne? Pytam, bo była wzmianka, że próbują... pisałeś coś o odszkodowaniu, ile mogłoby wynieść i jak je można wyegzekwować?

@Danuta

Odszkodowanie to nic innego jak odprawa za zmianę waronkow umowy na które się nie zgadzasz porostu nie podpisujesz aneksu. Wysokość zależy od stażu pracy 1,2lub3 miesięczna.

Trio line

W Polsce średnio wzrosły wypłaty ob13% względem inflacji a w Trio nawet obcinki minut dajemy się (usunięte przez administratora) bo euro dobrze stoi a oni ciągle płaczą

Zostaw merytoryczną opinię o Trio Line Polska Sp. z o.o. - Stęszew

• Jak się pracuje w Trio Line Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trio Line Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 285.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trio Line Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 263, z czego 28 to opinie pozytywne, 165 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trio Line Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Trio Line Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trio Line Polska Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 290 ocen.
  • Składowa 5
    62-064 Stęszew

Trio Line Polska Sp. z o.o.