Opinie o Emilia Meble Sp. z o.o. w Łękno

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Emilia Meble Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Emilia Meble Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Emilia Meble Sp. z o.o. w Łękno

Byly pracownik Nowy wpis

Po 2 latach czy tak jakoś dostałem pismo z zusu o postępowaniu admistracyjnym w sprawie składek na ubezpieczenie zdrowotne od meblowo czyli od spółki która była na umowę zlecenie po godz. 14.00. Nie odprowadzali a nic nie było poinformowane. Do tego praca za nędzne pieniądze i wymagają od człowieka nie wiadomo czego. Sam szef tylko by swoje mądrości prawił a z człowieka głupka robil.

@Byly pracownik

Jak nie odprowadzali składek to oni mają kłopoty a nie ty. Nędzne pieniądze to znaczy jakie? Ile zarabiałeś tam na popołudniowej zmianie? Minimalną czy więcej?

Nikola Nowy wpis

W 2020 szukano pakowacza ręcznego, czy teraz można w ciemno składać cv? Polecacie pracę na tym stanowisku? Ile teraz płacą podstawy, dużo więcej niż 2600? Widziałam, że podają umowę na czas nieokreślony jako formę zatrudnienia. Z wejścia ma się umowę na stałe, czy przechodzi się okres próbny?

Rafał Nowy wpis

Jak wygląda praca w Emilia Meble? Wypłaty na czas? Atmosfera w firmie? Kontakt z przełożonymi? Najważniejsze - czy składki są płacone od całości, oraz czy w przypadku nadgodzin wszystko jest regulowane tak jak powinno? Będę wdzięczny za odpowiedzi.

Jaka jest kultura pracy w Emilia Meble Sp. z o.o.?

JARO

Kultura pracy ? Chyba jej brak...

Dawid
@JARO

Od jak dawna jesteś pracownikiem Emilia Meble? Czy w tej firmie można liczyć na regularne podwyżki wynagrodzenia? Fajnie jeśli napiszesz mi też ile można tu zarobić, z chęcią poczytam :)

Rob-OL

Kultura :) no jedzenie na stanowiskach pracy. Szefostwo - o kulturze nie ma pojęcia, świadczy o tym brak umiejętności mówienie "Dzień dobry" a o krzyczeniu na podwładnych nie wspominam :)

Mieczysław
@Rob-OL

Podnoszenie głosu na podwładnych do kulturalnych zachowań nie należy, ale czasem nerwy mogą puścić. Da się dogadać z przełożonym, żeby poprawić atmosferę? Jak to wygląda z twojego punktu widzenia.

Dominika

Przepraszam, ale nie wyobrażam sobie żeby mój pracodawca podnosił na mnie głos podczas pracy, a usprawiedliwianie tego tym, że kogoś "nerwy poniosły" nie świadczy o tym, że jest to cokolwiek prawidłowego. Czy pracownicy nie próbowali zebrać się i porozmawiać z pracodawcą o tym wszystkim? Jeśli oczywiście to prawda co piszecie bo może to tez pisać konkurencja

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Emilia Meble Sp. z o.o. kandydat na stanowisko PAKOWACZ MEBLI ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Władysław

Co tu taka cisza nic sie nie dzieje na firmie? Jak władza nadal taka miła i pomocna?

Z tego co widzę po wcześniejszych wpisach szef podobno zachowywał się wobec pracowników bez kultury. Niby tylko krzyczał i gonił do roboty. Mało motywujące... Ale serio tak źle tu było? :( I czy dalej taka atmosfera tu panuje czy może coś się polepszyło w ostatnim czasie? Wie ktoś?

X

Nie polecam tu pracy , wypłaty to kpina, "Szef" nie posiada żadnej kultury , (usunięte przez administratora)

Daabb

Witam wszystkich, jak wyglada praca w meble emilia? Poczatkowa stawka dla klejarzy i tapicerow? Na akordzie jak wychodza?

Mistrz
@Daabb

Witam Nie polecam pracy w tek firmie szkoda twoich nerwow

Hejter
@Mistrz

Mistrzu mawiasz wszak jak mistrz Yoda zapomniałeś dodać "Dwóch zawsze ich jest. ..." z tym ze jeden to większa (usunięte przez administratora) Jeden ci na psuje nerwów a przy drugim stracisz.

Sa
@Daabb

Witam Nie polecam pracy w tej firmie szkoda twoich nerwów , dużo pracowników z Ukrainy bo nikt tam nie chce pracować sam widziałem jak dyrygent (usunięte przez administratora)rzucał w pracowników kluczami nie polecam to temat nawet do uwagi się nadaje o tej firmie

Czołem pracy, szukają kogoś w Emili - dyrektor może prezes :) ?? a tak serio na stolarnie pilarz - operator maszyn ? lub montaż

Eduardo

Jak tam E-meble, coś nowego? Czy jaśnie nam panujący właściciel Pan T. jest nadal tak miły i uprzejmy? Nadal tyle kasy dają nie wie człowiek na co wydawać?

K.
@Eduardo

Robota jak robota. Pracy w E coraz więcej. Ludzi tez pracuje coraz więcej. Jak chcesz pracować i zarobić to nie ma problemu. Wtedy kasa pasuje i wypłata zawsze na czas. A robić trzeba jak wszędzie.

Ilona
@K.

To dobrze, że firma stawia na rozwój i zatrudnia nowe osoby. Może wiesz, jakie stanowiska są aktualnie wolne? Piszesz też, że można dobrze zarobić, czy w Emilia Meble są jakieś premie zależne od wyników pracy? Jak wygląda kwestia godzin pracy?

kaczor
@Eduardo

wszystkowiedzacy wlasciel nie zmieni juz swojego podejcia do ludzi i ich traktowania....taki charakter:(

kak
@Eduardo

Ten gosc to najpierw niech sie leczy a pozniej niech zarzadza juz straszy

letni wiatr
@kak

Oj tam Oj tam, od razu leczy ty wiesz jak teraz działa służba zdrowia? Jeszcze go popsują bardziej i co wtedy? Kaczor wszystkowiedzący to ten krzykacz Pan i władca :D???? bo ten drugi to chyba raczej mało "ten teges kuma"

Dawid
@letni wiatr

Pracujesz w tej firmie, tak? Powiedz mi proszę czy Emilia Meble zapewnia jakieś benefity pozapłacowe? Chodzi mi np. o prywatną opiekę medyczną. Wiesz coś na ten temat?

Nikt
@Dawid

Poza płacowe :) pewnie karnet na siłownie do wykorzystania w pracy co przewalisz mebli to twoje :).

@Eduardo

Moim zdaniem nie warto pracowac w firmie Emilia Meble. Jedyny plus to taki ze wyplata na czas. Reszta to minusy. A największy taki ze wyplaty na dwie części. Pierwsza umowa o pracę na najniższej krajowej, a potem zleceniowa do reszty. Pracownicy przez to ciągani po sądach przez urzędy skarbowe i zusy. Czyli nie płacone składki od przepracowanych godzin. Co za tym idzie ? Pracownik w momencie choroby ma wypłacane od najmniejszej krajowej z umowy o pracę. Co wtedy ma zrobic? Z czego życ jak np 2-3 mc choruje? ubezpieczenie ubogie . Warunki pracy niebezpieczne. Z tych wszystkich pieniędzy szefostwo kupuje sobie nowe auta, Audi lub Lexusy. Czyli podsumowując to nie warto. Traktują ludzi nie uczciwie, systematycznie obiecując ze wszystko będzie od całości co pól roku. Jeśli chodzi o Pana Tomasza to cały czas arogancki, nosek do góry, jakby był jakimś królem wiedzącym wszystko. Nawet " dzien dobry" nie potrafi odp. Najlepiej klęknąć przed nim to może wtedy? Jak "kameleon". Poprostu fałszywy czlowiek. Drugi KACZYŃSKI czy Tusk. Są lepsze miejsca ludzie.

JARO

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Emilia Meble Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Ktoś tam

Tak, z reguły jest to dzień wolny tak samo jak sylwester.

Justyna
@Ktoś tam

Super, że można liczyć na dzień wolny w takie dni :) Chciałabym jeszcze dopytać ogólnie o dni wolne w firmie. Czy jak wypadnie nam jakaś ważna i pilna sprawa to nie ma problemu by uzyskać taki dzień wolny lub się po prostu z kimś zamienić? Czy są dopuszczalne drobne zmiany w grafiku pracy? :)

ANONIM

Pracodawca ma obowiązek zapewnić w obecnej sytuacji bezpieczne i higieniczne środowisko pracy.. MYDŁA brak! PŁYN DO DEZYNFEKCJI brak! W innych firmach pracownicy mają stały dostęp do środków do dezynfekcji rąk Pracodawca na "medal" NIE POLECAM !!!

Mieczysław
@ANONIM

Masz rację, w obecnej sytuacji powinno się stosować środki dezynfekcyjne. Napisz jaki jest obecnie grafik pracy i czy pracownicy są zatrudnieni w systemie zmianowym? Twoja odpowiedź bardzo mi pomoże.

S.B.
@ANONIM

Bzdura! W firmie znajdują się płynu do dezynfekcji w ilości kilkuset sztuk!!! Jest kilka razy dziennie badana temperatura ciała pracowników a zakład jest zamknięty dla jakichkolwiek postronnych osób! Nie szukajcie afery tam gdzie jej nie ma!

@S.B.

Zakład jest zawsze zamykany na klucz żeby chyba nikt nie uciekł po paru godzinach pracy jeśli przychodzi nowa osoba ,

A.K.
@Abc

Zakład jest zamykany z uwagi na ochronę przed koronawirusem. Na teren zakładu nie mogą wchodzić osoby postronne. Zwłaszcza takie, które maja kontakt z wieloma innymi osobami każdego dnia. To dla bezpieczeństwa załogi. (usunięte przez administratora) wypisujecie.

El-tapicero

Cześć, szukam miejsca w świecie stąd pytanie - czy kierownictwo ok kierownik, właściciel, menago czy kogo tam jeszcze macie? Jak wygląda sama praca (usunięte przez administratora) czy kempingowy :D I kasa kas kas na ile podstawy można liczyć ? Dużo nadgodzin na tapicerni stolarni?

@El-tapicero

To raczej nie szukaj tam miejsca nie polecam chyba ze chcesz być traktowany jak śmieć, popychadło tam pracownik nie ma żadnych praw

Czy można w Emilia Meble Sp. z o.o. liczyć na jakieś dodatki?

Abc

Tak dodatki czyli (usunięte przez administratora) za nic i rzucanie w pracownika rzeczami przez pana (usunięte przez administratora)

Zosia

@Aaa dlaczego nie warto pracować ? Powiesz coś więcej ?

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Emilia Meble Sp. z o.o.?

Aaa

Nie warto tam pracować ,...są inne lepsze miejsca (usunięte przez administratora)

kaczor

następnego kierownika stolarni potrzebują? który to już będzie?

włóczykij
@kaczor

Mówią, że sporo tam ostatnio zmian. Od kilku miesięcy są tam nowi ludzie. Produkcja idzie na okrągło. Praca ciężka, ale kasa dobra i na czas.

Mirosław

Warto czy nie składać CV…

Stefan

Stanowczo nie polecam pracy w tej firmie. Zarządzający Tomasz jest zwykłym (usunięte przez administratora) który wykorzystuje swoją pozycję do gnojenia pracowników i werbalnego znęcania się. Nie raz słyszałem jak obrażał innych grożąc że komus przy****doli. Cały rok pracują po 11-12 godzin, w soboty, bez stawek 50%, jeba*i jak psy. Wyzysk i (usunięte przez administratora). Najgorzej że fachowcy poodchodzili przez niego i co raz głupsi pracują. Zwykły buc, arogant i człowiek bez jakiejkolwiek klasy. Traktuje każdego jak debila i idiotę który ma tylko jeb*ć na produkcji. Nosek do góry i uważa się za najlepszego.

Dziadek mowi
@Stefan

Masz racje w tym co piszesz takich się stawia przed Sądem za znęcanie się lecz tu nic przyjacielu nie zrobisz bo ma tam wtyki....szkoda tylko tych ludzi bo są zastraszani przez tego kmiotka

Zostaw merytoryczną opinię o Emilia Meble Sp. z o.o. - Łękno

• Jak się pracuje w Emilia Meble Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Emilia Meble Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Emilia Meble Sp. z o.o.?

Emilia Meble Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Polwicka 16
    63-020 Łękno