meblo complex

Przodkowo

Opinie o meblo complex

Iza

Kwestia warunków zatrudnienia, a szczególnie wcześniej przeze mnie poruszonej umowy, to kwestie fundamentalne dla każdego zatrudnienia. Często decyduje ona o finalnej decyzji o wysłaniu aplikacji na dane stanowisko. Jak to wygląda w meblo complex?

Iza

Ktoś może napisać, jak aktualnie wygląda sprawa umów w meblo complex? Czy pracownicy mogą liczyć na umowę o pracę? Czasami (głównie w przypadku studentów) umowa zlecenie jest lepszym rozwiązaniem, czy pracodawca jest elastyczny w tej kwestii?

Agata

trudno, żeby "nawet fizyczny" jej nie dostawał.. jak firma chce być szanowana, to powinna szanować pracowników. Właśnie poprzez oferowanie umowy, jak tutaj :)

krzysiek

witam piszę opinię w imieniu mojej mamy która zamówiła, zapłaciła i odebrała meble od firmy Meblo Complex z Przodkowa. Mogę napisać ze to bardzo solidna firma, mili i grzeczni ludzie. Meble wykonane z wielka pieczołowitością , widać że przykładają się do pracy ,wiem co mówię bo sam kończyłem szkołę meblarsko tapicerską i potrafię zauważyć fuszerę. Tak więc polecam wykonanie i zakup mebli . Trzeba pamiętać że klient zadowolony na 100% wróci . Pozdrawiam .

Kalina
@krzysiek 25.08.2013 16:20

Musze powiedzieć że jestem klientką zarówno ja jak i moja rodzina od ok 20 lat kiedy meble robił właściciel były pod względem jakości bardzo dobre jednak gdy firma się rozwinęła poszli na ilość a nie na jakość jak żyję takiej fuszerki nie widziłam żeby w kanapie zamontować stare sprężyny i wypchać starymi pakułami z mebli z renowacji poprostu skandal.

Ucz

uczniem jusz nie jestem mam 21lat ale dobrze jerzeli nierobi sie sfojom głowom i słucha się pana(usunięte przez administratora) a pesja to do omuwienia z szefem nie zemnom

Ucz

Radzil bym sprubowac wiele sie tam zmieniło a wiekszosc tych wpisuw to oszczerstwa ale pan(usunięte przez administratora) potrafi powiedziec sprubuj najwyrzej uesli ci sie nie spodoba to zrezygnuiesz

Zostaw opinię o meblo complex - Przodkowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie meblo complex