Opinie o Top-Design Chwaszczyno Chudzyński Stupnicki sp.j. w Chwaszczyno

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Top-Design Chwaszczyno Chudzyński Stupnicki sp.j.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Top-Design Chwaszczyno Chudzyński Stupnicki sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Top-Design Chwaszczyno Chudzyński Stupnicki sp.j. w Chwaszczyno

Magazyn

Szczerze pracowałam tam dość długi czas. I to co zauważyłam jest nowe ogłoszenie wiec chciałabym ostrzec przyszłego magazyniera że będzie miał pod górkę cały czas. Wszystko przez jedna osobę na magazynie przez którą bedzie sie przytłaczanym przez związek z wyżej postawioną osobą. Ale jeśli chcesz być o wszystko obwiniany oraz zajechany przez nawał pracy który zostanie na Ciebie zrzucony to praca dla Ciebie. Więc jeśli nie masz tam rodziny to się tam nie pchaj.

Zmiana
@Magazyn

Czy aktualnie sytuacja uległa zmianie? Widzę ogłoszenie i chciałbym spróbować swoich sił.

Produkcja

Pracowałem na produkcji przez dłuższy czas niestety musiałeś odejść z przyczyn prywatnych ale z całego serca mogę polecić firmę jak i atmosferę.

Mikołaj

Byłem bardzo zadowolony z pracy jak i ludzi którzy tam byli. Szczerze mogę polecić pracę jak i całą firmę.

Produkcja Nowy wpis

Firma zdecydowanie godna polecenia Co prawda przez sytuacje losowe nie pracowałem tam długo ale śmiało mogę polecić! Jak czytam opinie na tej stronie to mam wrażenie że osoby piszące je nigdy tam nie były Firma ma wieloletnią tradycję, jest gruntownie usytuowana na rynku a szefostwo w bardzo empatyczny i zaangażowany sposób podchodzi do prowadzenia jej. Nie ma opcji na opóźnienia w wypłatach, praca (co jest rzadkością w pracy produkcyjnej) jednozmianowa 8-16 co moim zdaniem w tych czasach jest bardzo wygodne i dodatkowo zdarzają się możliwości dorobienia na nadgodzinach. Jak jest się człowiekiem, który do pracy przychodzi pracować i to robi na pewno zagrzeje tam miejsce na dłużej świadczyć o tym mogą pracownicy pracujący po naście lat w firmie. Moja historia z tym miejscem musiała się zakończyć z przyczyn niezależnych ode mnie i gdyby inna sytuacja prywatna na pewno bym tam został Szczerze polecam osobom czytającym opinie spróbować przyjść na okres próbny i przekonać się na własnej skórze w końcu opinii na takiej stronie nie napisze pracownik który pracuje i jest zadowolony a człowiek który wypadł przez leserstwo i nie potrafi tego zaakceptować. Pozdrawiam

NIck Nowy wpis

Widzę, że znowu szukają kogoś na produkcję. Odradzam przyszłym kandydatom. Byłem po 1 dniu Ci podziękują i nawet nie powiedzą dlaczego. Kpina

Magazyn

Zmiana Nowy wpis
@Magazyn

asia

Pracowałam w tej firmie. Nie polecam, to prawda omijać szerokim łukiem. Brud, smród. Pracownik traktowany jak (usunięte przez administratora) Omijajcie z daleka tą firmę.

Mariola Nowy wpis
@asia

Ciekawe… jeśli firma to takie dno a jednak jedna z lepszych na rynku i wykrusza inną konkurencje? No to faktycznie dno haha Z jakiegoś powodu pracownicy są usuwani z firmy by mogła dalej płynąć a pisanie takich opinii świadczy tylko o tym że ty jako osoba zazdrościsz bo nie mogłaś się dostać do takiej firmy bądź zostałaś szybko zweryfikowana. Ból (usunięte przez administratora) was ściska i piszecie farmazony o firmie!

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Top-Design Chwaszczyno Chudzyński Stupnicki sp.j. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Wojtek

Ciągle szukają kogoś na produkcję bo nikt tam nie może wytrzymać. Ciągle (usunięte przez administratora)pracowników. A pieniądze tak małe, że szkoda gadać. Umowy nie dostaniesz, po paru dniach Ci dziękują i dowidzenia. Chora firma.

(usunięte przez administratora) Praca na magazynie to dwoje (usunięte przez administratora) a reszta siedzi w telefonach i gra w gry. Nie radzę, chcesz żeby Cię zajechali za śmieszne pieniądze to nie radzę tam pracować. A jak kierowniczce coś nie pasuje to zrobi Ci pod górkę.

Mikołaj

Produkcja

Waldek

Umówiony byłem na rozmowę szefa nie było.Nikt nie wiedział,gdzie szef.Zero telefonu do dzisiaj.Tak traktują ludzi.

maciek

polecam !! super ceny, duży wybór

ok

Znaki ok, wszystko przyszło na czas. Nie ma co wiecej pisać. Jak będę potrzebować to pewnie zamówie znowu.

Dokładnie
@ok

Też uważam, ze znaki b.dobre. Wysyłka szybka i paczka dobrze zapakowana.

Igor

Podoba mi się podejście firmy - jeśli towaru, który zamówiłem nie ma - no to nie ma - nie jest tak, że jest jakaś próba mówienia, że wyślą zaraz, już niedługo, a wysyłają po 2 tygodniach jak w innych sklepach. Za tą zbierają ode mnie najwyższą ocenę. Same produkty są dobrej jakości. Czy zamówię ponownie? Pewnie tak.

klient

mają dobre produkty, miło sie współpracowało

Aneta
@klient

Jakie produkty konkretnie najbardziej przypadły Ci do gustu?

karex

Może dla pracowników firma jest przyjazna, na pewno nie dla swoich klientów. Od miesiąca czekam na realizację zamówienia. Nie jest to pierwsza sytuacja tego typu. jak dzwonię i próbuję się czegokolwiek dowiedzieć, to nagle okazuje się, że nie złożyłem zamówienia - paranoja.

Bartosz Maurycy K.
@karex

Aż jestem w szoku. U mnie zawsze na czas - a raz nawet na zamówienie co się zgapiłem i potrzebowałem "na już" to nawet szybciej zapakowali. Więc ja z mojej strony mogę powiedzieć, że firma rzetelna ;)

Marzena

@Michał a w jaki sposób firma dba o swoich pracowników? Chodzi o wysokie wynagrodzenie, dobrą atmosferę pracy? Czy może oferowane są jeszcze jakieś premie, benefity czy dodatki?

Profesjonalna firma, świetne opinie a przy tym dbająca o pracowników więc chyba nic więcej nie trzeba mówić?

KJ

Ja pracuje tam na produkcji od jakiegoś pół roku i ogólnie to jestem zadowolony. dobrze mi sie pracuje i wszyscy są traktowani tak samo.

Lidia
@KJ

To super, że fajnie Ci się pracuje w Top-Design. Rozumiem, że polecasz tę pracę? A powiedz, czy wyróżniający się pracownicy mogą liczyć na awans albo premię?

Remek
@Lidia

Pracuję u nich dobre 3 lata, powiem tak, jeśli ktoś jest sumienny i sprawdza się w pracy, to otrzymuje to samo w zamian, czyli dobre warunki zatrudnienia.

Gosia

@Jan a jak z awansem? Jesteś cały czas na jednym stanowisku?

Jan

Stabilne warunki zatrudnienia, bardzo dobra atmosfera, łatwo się dogadać. Model wypracowany przez lata dobrze procentuje. Nie narzekam na warunki finansowe. :)

@Jan

Mam podobne zdanie, co Ty, a w firmie pracuję już ponad 2 lata.

Radek

Czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Jaki rodzaj umowy jest proponowany?

Zostaw merytoryczną opinię o Top-Design Chwaszczyno Chudzyński Stupnicki sp.j. - Chwaszczyno

• Jak się pracuje w Top-Design Chwaszczyno Chudzyński Stupnicki sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Top-Design Chwaszczyno Chudzyński Stupnicki sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

Top-Design Chwaszczyno Chudzyński Stupnicki sp.j.
  • Oliwska 166
    80-209 Chwaszczyno
  • NIP: 5891002367 REGON: 190481450 KRS: 0000095863

Top-Design Chwaszczyno Chudzyński Stupnicki sp.j.