Top-Design Chwaszczyno Chudzyński Stupnicki spółka jawna

Chwaszczyno

Opinie o Top-Design Chwaszczyno Chudzyński Stupnicki spółka jawna

doprek

zależy kto na co liczy zatrudniając taką firmę, ja przede wszystkim na umiejętność dostosowywania styli do oczekiwań klientów i na pełną profesjonalność, a u nich jak najbardziej na to możemy liczyć i to dostajemy

Gość

Takich problemów niemiałbyś w Top Design w Sopocie :) realizują zamówienia maksymalnie do 7 dni roboczych!!!

karex

Może dla pracowników firma jest przyjazna, na pewno nie dla swoich klientów. Od miesiąca czekam na realizację zamówienia. Nie jest to pierwsza sytuacja tego typu. jak dzwonię i próbuję się czegokolwiek dowiedzieć, to nagle okazuje się, że nie złożyłem zamówienia - paranoja.

Zostaw opinię o Top-Design Chwaszczyno Chudzyński Stupnicki spółka jawna - Chwaszczyno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Top-Design Chwaszczyno Chudzyński Stupnicki spółka jawna