Acryland S.C.

Gdynia

Opinie o Acryland S.C.

~M

nie polecam nikomu tej pseudofirmy, godziny pracy 7-17, placa smieszna, warunki koszmarne, nie masz uprawnien na wozki widlowe? to nic, i tak bedziesz tym wielkim zoltym czyms jezdzil, dziwie sie ze wciaz jest ta sztaplarka w uzytku poniewaz hamulcow nie ma, windy brak przez co palety sa wrzucane i zrzucane przy pomocy pojemnika na odpady, szefostwo dwulicowe, niby chodzi na 'reke', ale tylko gdy maja w niej jakas korzysc, o postojowym mozesz zapomniec, prawdopodobnie bedziesz konczyl budowac sciane dzialowa, ktora mialem zrobic w ich smiesznym biurze, atmosfera absurd, jeden na drugiego skarzy jak w przedszkolu a szefostwo nic z tym nie robi oczekujac ogarniejcia wsrod pracownikow, jednak sami maja kielbie we lbie, syneczek szefowej chodzi z kijem w dupie myslac ze jest nie wiadomo kim, a prawda jest taka ze gdyby nie mamusia bylby bez pracy

Czyściciel

Ekipa fajna wiadomo są wyjątki mały obóz pracy wypłata najniższa krajowa nadgodziny platne pod stołem 4 przerwy Praca 7-17 nie polecam.

Skoczek

Witam jaka atmosfera w firmie jakie zarobki.

Pracowałeś lub pracujesz w firmie Acryland S.C.? Pomóż innym podjąć decyzję, czy warto tam pracować. Komentuj na naszym forum.

Zostaw opinię o Acryland S.C. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Acryland S.C.