Opinie o Produkcja i Sprzedaż Mebli Anetkuchnie Bartłomiej Skorupski w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Produkcja i Sprzedaż Mebli Anetkuchnie Bartłomiej Skorupski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Produkcja i Sprzedaż Mebli Anetkuchnie Bartłomiej Skorupski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Produkcja i Sprzedaż Mebli Anetkuchnie Bartłomiej Skorupski w Częstochowa

Małgorzata R.

Jestem zadowolnona zarówno z jakosci jak i obsługi . Polecam .Meble bardzo ładne

Klient

Nie polecam tej firmy sa nie terminowi. Obsluga jest nie kompetentna. Z gory biora pieniądze a później trzeba się prosic aby ktos łaskawie podjechal i przywiózł brakujace rzeczy albo na wymianę fronty bo byly uszkodzone. Jesli chodzi o jakosc to poraszka panowie uszkodzone rzeczy malowali markerem bo moze klient nie zauwazy albo odwracali polke zeby nie bylo wyszczerbienia widac. Meble nie sa rowniez dopasowane jedna szafka wystaje druga schowana. Do tej pory kuchnia nie jest zrobiona do konca i czekam juz 5 miesiecy.

montazysta
@Klient

Droga Pani Kaczmarzyk była Pani najtrudniejsza klientką .Bylismy u Pani 3 razy . Wszystkie usterki wymienialismy od razu i nie czekała Pani miesiecy jak pani pisze .Oskarzyła nas pani o zniszczenie płytek ,ktore lata swietnosci miały juz za sobą. Wymienialismy fronty u pani 3- krotnie i za kazdym razem za dwa czy trzy dni dzwoniła Pani ze sa uszkodzone.Sama pani mowiła ze pracuje Pani w jakosci i ze bedziemy mieli u Pani pod górkę. Dziwie sie naprawde ze chce sie Pani pisac takie bzdury .Co do tego ze bierzemy pieniadze z gory to prosze miec pretensje do naszego rzadu dlaczego tak skonstuowali ustawe ze przedsiebiorcy sie boją. Prosze mi pokazac gdzie moze Pani wziasc meble ze sklepu (zamowic czy z wystawy) i zapłacic wtedy kiedy bedzie Pani pasowało . Jesli sa takie sklepy to prosze mi pokazac chcetnie cos od nich wezmę.Pozatym wszystko jest napisane w umowie ,ktora pani przeczytała i podpisała. Skoro ten punkt Pani nie odpowiadał to trzeba było nie podpisywac umowy. Bardzo krzywdzace sa takie opinie dla nas montazystów,gdyz my jestemy na pierwszej lini i mozna by było ksiazke napisac o nieuczciwosci klienta.Kiedy firma nie moze sobie na to pozwilic. Niestety nie wszystkich uszczesliwimy zdajemy sobie z tego sprawe i ze musi sie trafic czasami ktos taki jak Pani .Pocieszajace jest to ze to zadkość w naszej firmie i wiekszosc klientów jest zadowolona z naszej pracy. Zasatanawiajace jest to ze na koniec Pani mąz podziekował za fajną współprace i podarował nam po przysłowiowej flaszce.. ;-) .Moge tylko domyslac sie co sie stało i nie bede pisał na głos dlaczego dzis wypisuje pani takie bzdety

Barbara Szatan

Polecam z czystym sumieniem , Pani Aneta towrzyszyła nam od remontu po sam odbiór mebli .Meble piękne. Super ekipa montująca. Napewno bedziemy polecali

NIezadowolony klient

NIe polecam, niestety bardzo niemiła współpraca, dużo pomyłek, uszkodzeń i błędów.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Produkcja i Sprzedaż Mebli Anetkuchnie Bartłomiej Skorupski? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Agnieszka Poleska

Meble cudowne .Terminowo i profesjonalnie . Polecam Firmę .Obsuga pełen profesjonalizm . Takie firmy warto polecać

Wiktoria

Cześć, czy do Produkcja i Sprzedaż Mebli Anetkuchnie Bartłomiej Skorupski można aktualnie aplikować o pracę na jakimś stanowisku? Proszę o informacje czy jest jakiś wolny etat w firmie. Chętnie też zapoznam się z Waszymi opiniami na temat pracy w tym miejscu. Napiszcie, proszę.

MAREK SIKORA

Jestem bardzo zadowolony z usług ANETKUCHNIE. Aranżacja , wykonanie i montaż na wysokim poziomie. Obsługa mega profesjonalna i miła . Z CALĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIA POLECAM

Bożena

U nas cały proces bez problemu .Kuchnia przepiękna. Jestem zadowolona i napewno wrócę po szafy .Uważam że jest to jedna z lepszych firm w Częstochowie. Zgadzam się z opiniami o zaangażowaniu Pani sprzedające meble .W żadnym z salonów nie zostałam tak obsłuzona jak w anetkuchnie choć w niektórych firmach było taniej .Święta spędziliśmy w pięknej kuchni..polecam

Mateusz

@sylwek Kozłowski o jakiej wpadce mówisz ?

Sylwek
@Mateusz

Błąd ma produkcji .Zamiast szafki 60 przyjechała 63 Za dwa dni przyjechała prawidłowa

Sylwek Kozłowski

miomo niewielkiej wpadki przy pomiarze wszystko skoczyło sie rewelacyjnie .Nic tylko teraz cieszyć sie fajnymi meblami kuchennymi.równierz polecam gorąco w 100%

jaro@

My zamawialiśmy łazienki i szafy z których jesteśmy bardzo zadowoleni .Podpinam sie pod wypowiedzią poprzednika ,ze u Pani od mebli widać zaangażowanie w to co robi . KIlkukrotnie nas odwiedzała aby dopracować pomiar i pomóc w rozplanowaniu oświetlenia co nie było jej obowiązkiem .Przemiła obsługa od poczatku do końca.Polecamw 100 procentach

Alinka 1979

Kuchnia piękna. Siedzę i podziwiam uśmiechając się sama do siebie ..Jestem.zachwycona obsługa Pani.Anety która oddaje się całkowicie temu co robi ..Niesamowita znajomość wszystkich aspektów tj rozwiązania. AGD czy media.czy glazura .Wiele salonów które odwiedziłam.z mężem skupia się na pomiarze i.sprzedaży mebli Tutaj jest naprawdę widać zaangażowanie w cały proces ...montazysci rewelacja powoli ale dokładnie,mimo.krzwywych ścian wyszło super dzięki pomysłom ekipy montażowej.Polecam .

Cichowlas Jarosław

Dziś montaż zakończony.Super sprawnie i rzetelnie .Żona szczęśliwa to i.ja zadowolony .Kuchnia piękna. Polecam .Pozdrawiamy J.J Cichowlasowie

Małgorzata Cichowska

Szczerze polecam Anetkuchnie-Czestochowa . Przede wszystkim widać pasje Pani która projektuje meble .To nie tylko sprzedawca a to bardzo wazne kiedy planujesz wydac kilk tysiecy złotych .Współpraca od poczatku do konca przez wszystkie etapy przebiegała wzorowo.. polecam

Olgierd Sławoja

Chciałbym polecić firmę w 100 % .Ogromana wiedza sprzedawcy oraz doradztwo jest dużym plusem .Jestem zadowolony i mogę polećic wszystkim Lubię atmosferę w Produkcja i Sprzedaż Mebli Anetkuchnie Bartłomiej Skorupski za: wiedza personelu ,doradztwo ,współpraca

Zostaw merytoryczną opinię o Produkcja i Sprzedaż Mebli Anetkuchnie Bartłomiej Skorupski - Częstochowa

• Jak się pracuje w Produkcja i Sprzedaż Mebli Anetkuchnie Bartłomiej Skorupski?

Zobacz opinie na temat firmy Produkcja i Sprzedaż Mebli Anetkuchnie Bartłomiej Skorupski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Produkcja i Sprzedaż Mebli Anetkuchnie Bartłomiej Skorupski?

Produkcja i Sprzedaż Mebli Anetkuchnie Bartłomiej Skorupski
4.4/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Al. Aleja Wolności 54/60
    42-200 Częstochowa