LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K.

1.9 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K.

EV Jurata
 Rekomendacja

Kupiłam zestaw mebli który jest bardzo ładny i z którego jestem bardzo zadowolona ,niestety wadliwie zostały wykonanie okleiny na 3 drzwiczkach a sklep gdzie dokonałam zakupu odrzucił złożoną reklamację , zwróciłam się więc bezpośrednio do działu reklamacji Fabryki LUPUS. Bardzo sympatyczna Pani powiedziała że sprawdzi moją reklamację i oddzwoni . Byłam zainteresowana nawet zakupem nowych frontów . Złożyłam odwołanie od poprzedniej decyzji i załączyłam zdjęcia zgodnie z sugestią Pani z działu reklamacji Właśnie odebrałam wykonane dla mnie fronty nieodpłatnie . Uważam iż podejście do problemu Pani z działu reklamacji jak i właścicieli Fabryki LUPUS za bardzo profesjonalne . Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna .

Alicja
@EV Jurata

Jako nie chce mi się w to wierzyć? Czy to prawda?

Mistrz

Czy fabryka we Włodawie zmieniła własciciela?

Funkcjonariusz Nowy wpis

Nie potrzebuję fabryki w Elblągu bo po co brać takie kurniki , tu chodzi o Włodawie , o hale przy ZK i nową lakiernie!!!

Market budowlany Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.
Inne

Czy mógłby ktoś powiedzieć, co się dzieje z produkcją? Dostawy z waszej firmy przychodziły nawet w tydzień, dziś jest to aż 3 miesiące. Podzieli się ktoś tą tajemnica, bo w mojej firmie obowiązuje zmowa milczenia ;)

Bogdan Nowy wpis

Ale co dalej z czym? Jakieś poważniejsze zmiany się szykują, które będą miały wpływ na pracowników? Może jakaś podwyżka albo coś? Napisz konkretniej, bo nie wiadomo o co chodzi.

Obserwator Nowy wpis
Kandydat

Czy biedą przyjęcia pracowników w najbliższym czasie

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rozmowa kwalifikacyjna w LUPUS W.Macijewicz, K.Macijewicz Spółka Jawna odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Klientka obi
Inne

Kupilam meble kuchenne w grudniu od 3 miesięcy nie moge zlozyc ich ponieważ dostaje wadliwie wyprodukowane frony zgłaszałam ,2 krotnie reklamacja ,fronty dostaje takie same wadliwe jak poprzednie minelo 3 miesiące od zakupy mebli nie mam dalej kompletnie złożonych,ponieważ firma nie jest wstanie dostarczyć dobrego materialu

Włodawiak
Kandydat

Ktoś ma jakieś informacje o pracy w fabryce zlokalizowanej przy zakładzie karnym we Włodawie? Poszukują 20 osób do pracy przy linii tylko przez urząd pracy? Jakie są warunki pracy i atmosfera?

Czy pracownicy w LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K. dogadują się między sobą?

EV Jurata
 Rekomendacja

Alicja
@EV Jurata

Jako nie chce mi się w to wierzyć? Czy to prawda?

Wojtek

Nie polecam pracy w fabryce która została stworzona na terenie zakładu karnego we Włodawie. Bardzo trudna współpraca z przełożonym oraz osadzonymi, brak szkoleń i merytorycznej pomocy. Pracownicy cywilni boją się o swoje bezpieczeństwo pracując z więźniami którzy posiadają noże i inne niebezpieczne przedmioty. BHP jest słabo przestrzegane.

Bartosz
@Wojtek

To więźniowie nie pracują na osobnej sali żeby byli oddzieleni od innych pracowników? Bo to faktycznie trochę niekomfortowe. Nikt nie rozmawiał na ten temat z kierownikiem żeby coś zmienić?

M;M
Inne

a co z dostawą 24 h, ja czekam już 10 dni , i nikt nie chce się wypowiedieć kiedy dostanę zamówiona i zapłaconą kuchnię

Michał
@M;M

To tylko chwyt marketingowy

Rekrut
Kandydat

Cześć wszystkim. Na ile zmian pracuje linia pakowania w Lupus?

Solllo
@Rekrut

Na 1

Barbara
@Solllo

w jakich konkretnie godzinach? Jest szansa na małą elastyczność w tym zakresie?

Ilona
@Solllo

Witam, czy mogę prosić o bieżącą informację na temat pracy przy linii? Jak jest konkretnie zorganizowana, ile osób teraz pracuje, jak rozłożone są przerwy i czy praca jest ciężka?

Czy LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K. zapewnia kartę multisportu?

Xxxx

Niestety nie

Ilona
@Xxxx

To szkoda akurat. :( A pracownicy wyrażają jakąś większą chęć? Były rozmowy na ten temat?

Nikt

Witam wszystkich czytających takie rzeczy ???????? gdyby tutaj wypowiadaly się osoby inteligentne i pracowite to było by fajnie i opinie były by prawdziwe a nie krytykowane przez osoby które albo się nie nadają albo chowają się po katach a chciały by zarabiać nie wiadomo ile ... wiele się zmieniło od pewnego czasu i idzie w dobrym kierunku . Pieniądze coraz lepsze , pandemia nie dotknęła zakładu wrecz przeciwnie można było zrobić nadgodziny . Są premie z wydajności , starasz się to ja masz proste , nikt nie daje kasy za darmo . Każdy zakład ma swoje zasady itp ale mi się podoba Lupus ! Nie mówię że jest kolorowo ale premią na czas , wypłata na czas , nie ma problemu z urlopem , urlop wakacyjny planowany na własny termin który komuś pasuje . Gdzie tak mamy? Brawo dla hejterow ???????? pamiętajcie jedno w Internecie nie jesteście anonimowi ???????? czasy się zmieniają . Ps . Nie zobacz i nie spróbujesz nikt się nie dowiesz ????

@Nikt

Stań sobie chłopie na maszynę na tydzień ,odechce Ci się wszystkiego ,ale Wy myślicie inaczej firma po tatusiu aby kasa ,kasa chłopie to nie jest Korea Północna jak pisałeś firma od pokoleń NIE kiedyś było inaczej ,było normalnie szło się do roboty pogadało i zrobiło swoje ,a teraz ora ora ora myślisz że tak stwożysz idealny zakład ,masz dużo negatywów , za jakiś czas każdy myśli o tobie jak o wojciku muszę bo muszę , a po co miła atmosfera ,koledzy i wogole , uwierz opłaci się i zyskasz ludzi do pracy , Znamy się dobrze robileś u mnie na mag na frontach i życzę wam braciom sukcesów ,

@Były

I proszę nie pisz takich spraw że pensja na czas premia czy urlop ,każdy musi spełniać takie warunki w Polsce to nie jest Afryka !!!!! To jest norma naucz się tego Mati

@Nikt

Jest lepiej w firmach państwowych.. 13 stki......wczasy pod grusza..czyli kasa za urlop..soboty są jak się chce zarobic beż przymusu..8 godzin pracy .

Agnieszka
@Ex

Wysokie są te wczasy pod gruszą? Powiesz ile wynoszą?

@Agnieszka

Wczasy to połowa pensji....niby niewiele ale jest..13 stka to 13 pensja.co rok.na święta Bożego Narodzenia tesz nieźle.no i mniej nerwów w pracy.norm nie trzeba wyrabiać.kokosów nie ma.ale lepsze to od prywaciarza.wiecej spokoju.

Anna
@Ex

No spoko ogólnie. Zawsze coś. Możnaby nic nie dostać. A co dają na święta?

1234@
@Anna

Na świeta pudełko małe że slodyczamy

@Anna

Na święta kasę na konto zależy jaki rok.bo na państwowym inaczej naliczają.w ostatnim Bożym Narodzeniu 950 zł było.rok wcześniej.750..

Premia na produkcji
@Były

Zobaczymy kto premie wyrobi przy nowych warunkach. Dawno Pan szef odleciał na inna planetę i orbituje. Moze warto zapoznać się z zasadami żeby nie zostać ŁOSIEM co dybie cały miesiąc na darem?

Xx

Jakie godziny pracy ???

Pracodawca

@Xx

Dzień dobry Zależnie od gniazda produkcyjnego. Pracujemy w trybie 2 zmianowym, ale w szycie sezonu bywa, że 24h. Pozdrawiamy Zespół Lupus

Jak w LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Pracodawca

@Pytanie

Dzień dobry. Oczywiście istnieje możliwość awansu. Nasze fabryki to 250 osób na różnych stanowiskach i szczeblach. Bardzo popieramy rozwój w każdym pionie naszych struktur. Pozdrawiamy Zespół Lupus

1234@
Kandydat
@LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K.

A czy dają Państwo jakieś podwyżki pracownika po słyszałem że niestety nie ma co liczyć już od dłuższego czasu

Były
@LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K.

Piszesz jak osoba z korei północnej z kartki co ci przygotowali , z pistoletem przy skronii

Co jaki czas w LUPUS W.Macijewicz, K.Macijewicz Spółka Jawna można ubiegać się o podwyżkę?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu LUPUS W.Macijewicz, K.Macijewicz Spółka Jawna?

Zainteresowany
Kandydat

Co się dzieje na tym portalu z chronologią wpisów ? Dlaczego występuje taki rozrzut datowania ?

...
@Zainteresowany

Musisz zaznaczyć w filtrze wszystkie komentarze, gdyż automatycznie zaznacza najpopularniejsze.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

@Pytanie

Umowa zlecenie a później kopa w tylek

@Były pracownik

Pokaż się w 1 tygodniu pracy a masz umowę , ja tak miałam i pracuje do dzisiaj . Polecam , super ludzie, atmosfera miła każdy pomaga . Czasem się pojawia psycho pary z Wójcika które chcą to zniszczyć ale mega na plus ! Kasa spoko z premią .

kochanek
Inne

jak zwalniacie ludzi to zacznjcie od kadrowej

@kochanek

I kierownika i jej pupilka z pakowania. Bo z nimi się nie da pracować

kochanek

ale z ktorego pakowania

@Nikt

Widać odrazu jak żal (usunięte przez administratora) ściska haha

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K. - Elbląg

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K.
Przejdź do nowych opinii