Opinie o Extom-Meble Sp. z o.o. sp. k. w Folwark Kazimierzowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Extom-Meble Sp. z o.o. sp. k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Extom-Meble Sp. z o.o. sp. k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Extom-Meble Sp. z o.o. sp. k. w Folwark Kazimierzowo

Czy firma Extom-Meble Sp. z o.o. sp. k. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

ex Nowy wpis

A to mnie rozbawiłeś/aś. Wsparcie? Żarty sobie robisz. Ty masz tam (usunięte przez administratora) a nie pożyczki. Z tymi to do Prowidenta. Ta firma to to samo co Woojcik. Tylko oczekiwania większe. Perfidia pod płaszczykiem kultury. Nigdy nie wiesz ile wypłaty dostaniesz. Ew.pretensje do samego siebie. Swoją drogą: Ciekawe kto pisze te ogłoszenia w portelu? Praca od poniedziałku do piątku. taaaa I może jeszcze owocowe czwartki. Daruj sobie

Nick77 Nowy wpis
@ex

Do tego zastraszanie ze strony kierownika jak nie przyjdziesz w sobotę. Dno i 2 metry mułu.

Były pracownik Nowy wpis

Dziś właśnie skończyłem z nimi współpracę miesiąc bez spodniej dzień w pracy a umowy nie przedłużyli odradzam pracę w tej firmie mimo że mają niedobór pracowników to z magazynu przerzucają na produkcję

Xy

Dla wszystkich podejmujących pracę w tej firmie. Pamiętajcie, że zdrowie psychiczne jest ważniejsze niz czyjeś oczekiwania.

D.Wojtusciszyn

Czy może ktoś opisać jak wygląda droga rozwoju zawodowego w firmie? Jaka atmosfera etc. Pokazało się dużo ogłoszeń ale opinie o firmie są różne.

@D.Wojtusciszyn

Pracowałem tam parę ładny lat i nie ma tam żadnego rozwoju chyba że lubisz (usunięte przez administratora) albo włazić w (usunięte przez administratora)prezesowi albo kierownikom a starych pracowników w ogóle nie szanują , kiedyś to była fajna firma ale od kiedy powstała produkcja to wszystko obrzuciło się o 360 stopni

Nie każdy, ale tych jest niewielu. Wiekszosć normalnych ludzi odeszła.Sama praca nie jest cieżka, ale b.ciezko się pracuje. Ogłoszenia w necie mają się nijak do tego co tam zastaną.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Extom-Meble Jacek Tomaszewski Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Akcja z przed roku. Czekałem na meble prawie 3 miesiące, masakra. na umowie 40 lub 50 dni roboczych, dokładnie teraz nie pamiętam. minęło ponad 60 dni roboczych i pewnie bym czekał 70 dni albo i więcej gdybym nie zrobił awantury na miejscu. Bo skoro jest umowa podpisana to trzeba się jej trzymać. Zero kontaktu telefonicznego, zwyczajna olewka klienta. Do reszty pokoi meble zamówię na pewno gdzie indziej. Najlepsze było to że wysłałem kumpla do sklepu, że niby się rozgląda, zadzwoniłem z samochodu do sklepu. Pani, rzekomo ma klientów, jest zajęta w danej chwili i się odezwie później. Kumpel wraca i mówi że siedziała przy komputerze i coś tam grzebała, sklep był dosłownie pusty, zero klientów. Brawo

Maja
@Tomek

Jeśli to co zrobiliście to prawda to z was agenci sił specjalnych normalnie są. ;p Sprytne nawet, ale widzisz może klientów online akurat obsługiwała? Maile, zamówienia te sprawy? No ale jeśli serio te 3 miechy czekałeś to się nie dziwię, że już zamówienia nie ponowisz, ale w sumie to jak z ich jakością? Bo o tym nic nie wspominasz

@Maja

to na maile kobieta miała czas odpisywać a np. skontaktować się przez tydzień już nie? Na maile też brak odpowiedzi. Totalne olewanie klienta. Pracownikowi chyba powinno zależeć na tym aby klienta utrzymać przy firmie a nie zachęcać go aby ten zrezygnował z zamówienia. Co do agentów :) to tak oczywiście , jeżeli klient próbuje się skontaktować przez tydzień czasu i bez rezultatu to coś chyba jest nie tak z tą firmą albo z pracownikiem który zajmuje się danym klientem. Więc postanowiłem zrobić taki numer a nie inny:) jak widać skuteczny.

Edyta

No to może dajcie aktualizacje o firmie skoro juz nie ma tych opinii? Jak tam tak naprawdę jest?

Co interesującego dzieje się obecnie w firmie Extom-Meble Jacek Tomaszewski Sp. z o.o. w miejscowości Folwark Kazimierzowo? Jeśli jesteś w posiadaniu ciekawostek dodaj komentarz.

Robol

Z opowieści wiem że kiedyś faktycznie była w Kazimierzowie firma Extom-Meble, w której praca była przyjemnością, ale tamtej firmy już nie ma. Ponoć trochę się pozmieniało

Urszula
@Robol

Co się pozmieniało?

A co się stało z poprzednimi wpisami? ????????????

W

Wg niektórych opinie pracowników były krzywdzące. :-D

Ad
@W

Ale czy ktoś napisał nieprawdę?

Zostaw merytoryczną opinię o Extom-Meble Sp. z o.o. sp. k. - Folwark Kazimierzowo

• Jak się pracuje w Extom-Meble Sp. z o.o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Extom-Meble Sp. z o.o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Extom-Meble Sp. z o.o. sp. k.?

Extom-Meble Sp. z o.o. sp. k.
  • 6D
    82-300 Folwark Kazimierzowo

Extom-Meble Sp. z o.o. sp. k.