Opinie o LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K. w Elbląg

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K. w Elbląg

Aaa

Co to znaczy "nie potrafi się wyłowić"?

Cosiek

Nie znam firmy ale po przeczytaniu wpisów co tam się musi dziać!!! Dziękuję. Bardzo.

Notorius

Zarobki słabe a wymaganie że hoho odradzam tu pracę.

Finanse

Jak na pracownika produkcji zarobki bardzo słabe lepiej szukać innej firmy.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Główny Księgowy / Główna Księgowa?

Alicja

@Nickk W jakich godzinach obowiązuje praca w LUPUS? Odpowiesz?

Witam, Mam pytanie dotyczące pracy w tej firmie aktualnie jest ogłoszenie na 9 lokalizacji Handlowiec - Specjalista ds. Pozyskiwania Klientów. Ktoś może coś więcej napisać jakie warunki zatrudnienia, narzędzia itp..., będę wdzięczny za każdą informację.

Fg
@Gość

Poczytaj wcześniejsze komentarze obojętnie czy bd pracownikiem najniższego szczebla czy wyżej atmosfera tragedia a wymogi że ho Ho odradzam.

Alicja
@Fg

Podzielisz się informacja ,jak wymagające jest stanowisko Handlowca? Przyznam, że oferta brzmi ciekawie. Progi sprzedażowe są realne do wyrobienia?

diabeł

W dalszym ciągu Kierownictwo oraz osoby zarządzające firmą nie zdają sobie sprawy z wpisów na GOWORK. Jakie konsekwencje mogą mieć szczere wypowiedzi ludzi tam pracujących oraz którzy odeszli żenada !!!!!!!!!!!!!!! pozdr przestańmy brać !!!! nie świruj idz na wybory :)

England

Honoratko napisałem krótko i na temat jest kiepsko w tej firmie i tyle więcej nie ma sensu pisać.

Bartosz
@England

Zawsze jest sens napisać jakie warunki pracy obowiązują w firmie, żeby osoby zainteresowane złożeniem CV mogły poznać realne warunki pracy i zdecydować, czy chcą aplikować. Liczę, że jednak zdecydujesz się dodać kilka słów.

England

Jak dobrze że tam już nie pracuje.

@England

Twoja wypowiedź nie zawiera żadnych konkretnych informacji na temat warunków zatrudnienia w firmie LUPUS W.Macijewicz, K.Macijewicz Spółka Jawna. Jestem ciekawa co spowodowało, że zdecydowałeś się na rezygnację z pracy. Możesz nieco rozwinąć swoją wypowiedź i opisać jak wyglądała Twoja praca w firmie? Nie odpowiadała Ci wysokość zarobków, kiepska atmosfera w miejscu pracy?

Anonimus

Praca w tym zakładzie to był mój błąd stracony czas. Nie polecam.

Reader

Chciałem postarać się o zatrudnienie ww firmie lecz po przeczytaniu opinii pracowników oraz innych osób którzy mieli styczność z firmą lupus w Elblągu zrezygnowałem, dodam ze nie tylko na portalu gowork. Pracowałem już w kilku zakładach i z pewnością jak podejrzewam większość opinii jest prawda szczególnie jeśli tyczy sie szacunku i zarobków bo teraz liczy się szacunek dla pracownika jak i zarobki ( niestety zycie jest coraz droższe a zarobki nie wzrastają wprost proporcjonalnie do wydatków podstawowych takich jak żywność mieszkanie itp.) Szacunek To podstawa, wkońcu to my najniżej położeni utrzymujemy całą biurokrację kierowników dyrektorów i wkońcu właścicieli, chyba to się nam należy a to przecież nic nie kosztuje.

@Reader

Jasne jest to, że opinie na forach stanowią nieocenione źródło informacji o danym pracodawcy. Ale chyba sam przyznasz mi rację co do tego, iż czasami warto jest wyrobić sobie własne zdanie - każdy z nas ma bowiem inne oczekiwania. Na jakie stanowisko planowałeś aplikować do LUPUS?

Elbing

Firma nie warta uwagi słaba atmosfera i zarobki.

Ku pogardzie glupoty

Jak czytam te opinie, to z lekkim uśmiechem na twarzy stawiam sobie pytanie jak niewiele trzeba było książek w ręku trzymać by posługiwać się taka wyszukaną polszczyzną? To jakiś upadek chyba Polskości. Ludzie, żeby mieszkać w tym kraju od urodzenia i nie umieć pisać poprawnie. Szlag mnie trafia jak widzę, jaki poziom prezentuje przeciętny Kowalski. W przed i powojennej Polsce było to nie do pomyślenia. Ludzie prości poprawnie pisali i się wyslawiali, znali literaturę, mieli głowy otwarte na myśl w przyszłość. To jest analfabetyzm, wstyd i obrzydzenie. Gdybym był waszym szefem, za samą pisownię nie dał bym grosza. U mnie analfabeci nie przeszli by progu drzwi, tylko z drugiej strony.... kto by pracował, jak większość taka jest? Boli mnie to, ale na szczęście mnie ten problem i mojej rodziny nie tyczy, bo u mnie w domu z nudy czyta się książki i czasopisma a nie przesiaduje w ogródku piwnym.

amblin entertainment
@Ku pogardzie glupoty

widac ze jestes osoba swietnie wyksztalcona,,,,czytacie ksiazki chodzicie to teatru do filharmoni,,,pewnie jestes ty i twoja rodzina tak strasznie inteligentni,ze powinniscie wykladac na harvardzie pogarde dla ludzi pracy czyli robolow w twoim mniemaniu,,nienaganna polszczyzna z dodatkiem poprawnej angielszczyzny ,prawdziwy arystokrata z niebieska krwia,ciekawy jestem czy przyjeli by cie do pracy w jakiejs konkretnej firmie typu Microsoft najlepiej jako dyrektor kreatywny,,,,bo prawda jest taka wasz mosc ze gdyby wszyscy byli tacy jak muwisz to kto by zapierdzielal na ciebie,,,wkoncu musial bys sam za lopate sie wziac bo wszyscy mieli by przynajmniej twoj poziom ,i kto by byl wtedy robolem,,zaczyna rynek pracy sie zmieniac i bedzie sie zmienial,,brakuje rak do pracy,morze import z afryki w celu darmowej sily roboczej za miske ryzu,,,,pewnie dumny z siebie jestes,ale pamietaj zawsze bedzie tak ze ktos bedzie wyrzej od ciebie i bedzie cie traktowal jak goscia ktury jest polonista z korzeniami robola,i dla niego tesz bedziesz analfabeta

x men
@amblin entertainment

dobrze powiedziane...brawo

@Ku pogardzie glupoty

Pogardą głupty staje się osoba która tylko krytykuje innych a nie wyciąga wniosków z wpisów pomyśl o tym M

anioł

Szkoda zdrowia na ten zakład i ta atmosfera szef lata na białym koniu słabo!!!!

Ghanis

Byłem pytać się o pracę. Po zobaczeniu ogłoszeniu o pracę. Ogłoszenia są tylko wystawiane dla samego wystawienia i ogłoszenie wystawione 2 maja. 5 maja jest już nie aktualne. Nie warto marnować czasu na tą firmę. Znów są ogłoszenia z tą samą treść i pewnie znów nie aktualne. Nie polecam tej firmy.

anioł

dno dla dlaczego nie ma działu magazyn do komentarza

On

Nie polecam pracy w tym zakładzie.

@On

Może wyjaśnisz użytkownikom forum, skąd właściwie wynika u Ciebie taka opinia dotycząca pracy w LUPUS W.Macijewicz, K.Macijewicz Spółka Jawna? Rozwiń swoją wypowiedź, a dzięki niej użytkownicy będą mogli wyciągnąć wnioski odnośnie tego, czy warto aplikować do firmy. A może powiesz nam, czy każdy może liczyć na rozwój w tej firmie poprzez różnego rodzaju kursy doszkalające?

varius

Pracowalem w lupusie nie bylo tak zle ale popsulo sie zarobki marne ukraincy durzo godzin..poszlem do DRE i jest dobrze spokojniejsza praca dzwi sie sklada powoli dokladnie..dobra kasa..praca po 8 godzin czasami 2 nadgodziny ale czasami..jako pomocnik zarobie 2700 srednio..bony na swieta 500 zl karnet multisport...dobra praca,,wcale nie ma zapierniczu asz takiego lrzej nisz w lupusie i kasa lepsza..do dre zapraszam dobra firma

lis

do dre idz lepiej zarobisz

dr.dre

skoro lubisz po 12 godzin z masa ukraincow robic to spoko..w elblagu maly wybor to miasto to dziura bez perspektyw.do dre idz przyjmuja od reki.ale tam po 8 robisz.i kasa lepsza zero ukrainy.ale klimat tam tesz fatalny

zainteresowany

Jaka atmosfera w pracy ? czy przyjmuja teras pomocnikow? czy robia przyuczenia na operarora? ile na poczatek na reke zarobi pomocnik? a ile operator? po ile godzin sie robi? ......

Zostaw merytoryczną opinię o LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K. - Elbląg

• Jak się pracuje w LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K.
1.9/5 Na podstawie 94 ocen.

LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K.