Opinie o LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K. w Elbląg

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K. w Elbląg

Zawiedziony

Im bardziej ogarniasz tym więcej jeb...esz za reszte bo powie on nie potrafi tego tamtego tzw mobing, a kase masz tą samą. Nikt doświadczony przyjść nie chce lub sie po tygodniu na pięcie zawróci. 2500 i o więcej nie ma co sie prosić bo sie człowiek i tak nie doprosi.

van dam
@Zawiedziony

masz durzo racji .co do doswiadczenia kiedys sam go nie miales.....prawda .? musza przeciesz mlodzi gdzies to doswiadczenie lapac....zgodze sie ze to marny zaklad..w elblagu jest ich wiele.(wojcik,kriss mar.home concept,bestseller,sara,lupus,itd......ale prawda jest taka ze my wszyscy jestesmy robolami, dla pracodawcy tania sila robocza.tak naprawde kazdy morze w stolarni robic........operatorem zostac to nie problem ,kwestia czasu i robisz....to nie studia.szacunek do czlowieka sie liczy....

.....

Zaczełem dopiero dobrze zarabiac jak odeszlem z Lupusa tam kasa to tragedia...atmosgera tez nie powala na nogi.

Rafał

@Do Karol dlaczego konkretnie tak uważasz? Tak ogólne stwierdzenie nie wnosi zbyt wiele użytecznych informacji. Dlatego zachęcam do rozwinięcia wypowiedzi. @waldi Jak firma dba o swoich pracowników? Co ma im do zaoferowania? Może bogaty pakiet socjalny lub inne benefity pozapłacowe? Wszystkie informacje pomagają rzetelnie zobrazować jak wygląda sytuacja w firmie LUPUS.

waldi

Firma lupus jest fatalna ale sa gorsze...firmy z tego sektora np sara,bestseller,czy kriss mar tam jest gorzej no i wojcik....akurat u wojcika nawet w niedziele musisz robic...pozatym wiele pseudo stolarni kture zatrudniaja na czarno,,no i gdzie jest panstwowa inspekcja pracy...tam ludzi dopiero wykorzystuja...Wiec lupus na tle tego scierwa jest ok...atmosfera tesz jest morzliwa.kwestia przyzwyczajenia,,,w stolarniach nie ma stolarzy..sa operatorzy - kazdy morze zostac operatorem kwestia czasu tylko i checi...no i pomocnicy.jedni i drudzy sa potrzebni..gdyby sami kierownicy dyrektorowie i wlasciciele byli to kto by na nich robil...w lupusie jak powiedzialem jest morzliwie umowa o prace..wyplata marna ,jest jak jest..za ta sama robote u niemca zarobisz 2 tys ale euro.brakuje rak do pracy wiec sa ukraincy..kturzy lataja braki robiac po 14 godzin a czasami 16 na dobe..polacy robia po 10 -12 ale nie wszyscy i nie zawsze..atmosfera ujdzie w tloku....wiec niech kazdy sam sprobuje i oceni co mu pasuje..

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Główny Księgowy / Główna Księgowa?
Do Karol

Daj sobie na luz z ta firma płace nawet jak na Elblag marne atmosfera tez nie najlepsza lepiej poswiecic czas i znalesc cos innego.

Karol

Czy wiecie coś o ewentualnej pracy w firmie?

Dawid

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

Ku pogardzie glupoty
@Dawid

A ja slyszalem ze elblag to miasto wojewodzkie,,,marnie slyszales

Czarek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Warto się zaczepić?

ron
@Czarek

gdzie na produkcje,? odradzam,

Rafał

@szeryf Jak uważasz , dlaczego atmosfera w pracy się popsuła?Jakie zmiany wpłynęły na nią niekorzystnie? @carlitos Na tym wątku skupiamy się głównie na opiniach dotyczących pracy w firmie LUPUS W.Macijewicz, K.Macijewicz Spółka Jawna. Jakie zatem widzisz plusy i minusy pracy w tej firmie? Przypominam, że na forum publicznym obowiązuje pewna kultura języka.

szeryf
@Rafał

minusy pracy to w zalerznosci od pory roku durzo nadgodzin,,,ludzi brakuje,,,,robi sie zapierdziel ,,,jak na ten zapierdziel za malo placa,,,,atmosfera szlo wytrzymac,,,,ja,to w meskim gronie bluzgi leca,,,,niewiem jak teras jest ale zeby do kibla isc trzeba bylo w zeszyt sie zapisywac o kturej wyszlem i o kturej przyszlem,,,rygor sie zrobil,,,ktury uprzyksza prace,,,,no i przerwa na sniadanie byla 15 minut plus 5 na fajke,,,potem zrobili 20 he,,,,,w innych zakladach masz 30 na sniadanie plus 15 minut na fajke,,,tak naprawde malo kto szanuje czlowieka,,,,jestes robolem wiec morda w kubel a jak ci nie pasuje to se zmien robote,,,takie podejscie jest..

Miro

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

szeryf
@Miro

idz zobacz,,,,do kadr,,,,,,porobisz i sam ocenisz,,,,w elblagu jest sporo stolarni,,,zarobki wszedzie podobne,,,najistotniejsza jest atmosfera,niewiem jak jest teras ale nie byla zla,,zepsula sie po nowym roku i dosc nieprzyjemnie sie zrobilo,kamery sa wszedzie ale to norma ,pozatym l najlepiej morde w kubel trzymac ,durzo plociuchuw,,a podpierdzielaja jak wszedzie,swoje robisz i do domu spierdzielasz,najgorszy kolchoz u wojcika jest,poszukaj roboty w innej branzy,nie bedziesz uwiazany jak pies do budy

lissu

Lupus zaklad jak wiele innych,,,,place rozne,atmosfera taka sobie robota monotonna ,bo to stolarnia,Kamery i podpierdzielanie to norma w kazdej stolarni,swoje robisz i tyle,,,troche za niskie place w poruwnaniu z innymi zakladami,jakie plusy niech pomysle.////Atmosfera taka sobie,ale to i tak niezle ,w poruwnaniu np,z wojcikiem,,oraz fakt ze nie musisz tyrac w weekendy.Minusy za niska placa,za taka sama robote np w dre tysiak wiecej,ale to dre najlepsza stolarnia w elblagu,.Pozatym tam tesz beda narzekac,,he,,,,,,,,,wszedzie dobrze gdzie nas nie ma,Jak ktos szuka pracy to niech prubuje gdzie indziej wszedzie placa taka sama kase wiec morzna tylko lepiej zarobic,

carlitos

Powiem tak,,,,,,firma jak firma robic trzeba swoje jak wszedzie,,,jak nie pasuje komus to naprawde jest teras sporo innych morzliwosci na prace za troche lepsza kase,,,,w lupusie zalerzy na jakim stanowisku pracujesz i jaki starz tam masz to roznie zarabiasz,,,kolo 2000 tys idzie wyciagnac,,,ale zarabiaja tesz 2500,,,do tego premia,,,,no roznie,,,,,kierownik krzysiek calkiem ok,,,co do majstruw tesz roznie,,jeden woli tego drugi tamtego,,,oczywiscie musza palec w (usunięte przez administratora) trzymac Mateuszowi bo przyzwoicie im placi za nic nierobienie,,,wkoncu to kierownicy,,he,,,,takie stanowisko,,,co do podpierdzielania,,,tak bylo jest i bedzie,,,tak jest wszedzie,,,,,,,,ludzie to plociuchy i tak zostanie,,,u wojcika jest jeszcze gorzej,,,,jezeli ktos chce w stolarniach pracowac to polecam DRE,,,,,,,odradzam wojcika kriss mar,,,,ale jednemu morze to pasowac drugiemu nie,,,,monotonna praca w stolarni,,,jak juz zalapiesz robote to wkulko to samo tluczesz,,,kazdy nauczy sie roboty ,,morze zostac operatorem jakiejs maszyny bo to kwestia czasu zeby drygu dostac,,,i potem tluczesz wkulko jedno i to samo przez pul zycia,,,co do ludzi najlepiej morda w kubel i obserwuj jak jeden na drugiego gada,,,he,,,,,,potem sam se opinie wyrobisz,,,,,

Qwerty

Poziom intelektualny osoby piszącej tą opinię jest tak wysoki, że przeciętni ludzie mają problem ze zrozumieniem zaszyfrowanej treści. A tak naprawdę to autor opinii, w tej firmie pewnie nie nadaje się nawet do prostowania bananów.

Rafał

@anymous, napisz konkretniej? Co się takiego dzieje, ze nie polecasz LUPUS? Ktoś z Was jeszcze może się wypowiedzieć? Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić obecny stan firmy?

Firmy zdecydowanie nie polecam.

Rafał

@Piotr, czy mógłbyś napisać coś więcej na temat pracy w LUPUS? Chciałabym i pewnie inne osoby zainteresowane pracą w tej firmie poznać opinię osoby obecnie zatrudnionej. @Nick, zapewniam Cię że z forum usuwane są wyłącznie opinie łamiące regulamin. Niestety w tej kwestii się mylisz - nie tylko jesteśmy uprawnieni, ale również zobowiązani prawnie do usuwania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści obraźliwe, zdradzające dane osobowe (Szanujmy cudzą prywatność!) i w inny sposób łamiące postanowienia wspomnianego wcześniej regulaminu (Zapoznać się z nim możesz tutaj - https://www.gowork.pl/regulamin). Przypominam że wypowiadasz się na forum publicznym, na którym obowiązują zasady kultury wypowiedzi i poszanowania praw innych osób.

Ola

Nie polecam tej firmy, choć byłam tylko na rozmowie kwalifikacyjnej. Ogólnie rozmowa toczyła się w dość przyjaznym klimacie, lecz obiecanej odpowiedzi, nawet w stylu "dziękujemy, nie jesteśmy zainteresowani", nigdy nie usłyszałam. Jeśli w taki sposób traktuje się w Lupusie kandydatów, to jak kierownictwo postępuje w stosunku do pracowników... Aż strach pomyśleć... Pozdrawiam

dj,bobo

moja opinia taka,,,,,,czy to kierownicy czy majstrowie....wszedzie jest podobnie...jedni sa ok drudzy wkurzaja...to nie istotne...co do plac ...jedni zarabiaja nedznie czyli niska krajowa np pomocnik za 168 godzin,,1530 ,,,inni np operatorzy lepiej ....praca jak to w stolarni monotonna ,,tak jest wszedzie.....oczywiscie sa nadgodziny...jednemu to pasuje drugiemu nie...jezeli chodzi ta branze to Lupus przy wojciku to wczasy..ale powinno sie lepiej zarabiac,,,,najlepsze zarobki w elblagu co do stolarni to jedynie w dre....tam polecam prace....zreszta tam tesz zaczyna brakowac rak do pracy...muwiac wprost,,,,,,lupus nie jest zlym zakladem na paczatek morzna popracowac tam..ale gdy okazja sie nadarzy do dre zapraszamy....kasa na dobrym poziomie jak na elblag ...

Niektórym najlepiej wychodzi narzekanie i pisanie bzdur na wątku firmy!!!

To się wystraszyły i przestały pisać a Admin kasuje wpisy. To brak demokracji. Więcej już tu nie wejde. NIGDY NIE BYŁO , NIE MA I NIE BĘDZIE DEMOKRACJI. To słowo zostało stworzone dla mas ludu jak wy wszyscy by dać wam wiarę w idee i sprawiedliwości. Tylko g.work jest przykładem (a jest ich milony)nieposzanowania demokracji, bo nie można kasować wpisów innych ludzi nie zależnie na ich tresc. Wiadomo, że to forum wiex nie będą tylko kwiatki a jeśli mają tylko kwiatki być , to po co forum. To mijanie się z celem. To też pewnie skasujecie, ale mi to wszystko jedno.

Zostaw merytoryczną opinię o LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K. - Elbląg

• Jak się pracuje w LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K.
1.9/5 Na podstawie 94 ocen.

LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K.