Opinie o LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K. w Elbląg

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K. w Elbląg

Ni

Tysiacpincetdwadziewincet

Abcde

Ja wiem jak znaleźć tego co pisze te durne komentarze. ???? Wystarczy zrobić w firmie dyktando. ????

Psycholog

Jakim trzeba być zerem by życzyć człowiekowi biedy, najgorszych świąt oraz przykrości. Opinia Pana Mikołaja świadczy tylko i wyłącznie o niedorozwoju umysłu. Być może mama z tatą zbyt wiele razy bili po głowie skoro nie ma w Panu zwykłej ludzkiej empatii do Współpracowników. Najwyraźniej jest Pan tak nieszczęśliwy, ze nie potrafi Pan ocenić źródła tego nieszczęścia i przerzuca je Pan na obcych. Tak wiec drogi Panie Mikołaju jeśli zarabia Pan za mało to wynika jedynie z: 1. Braku wykształcenia 2. Braku motywacji do pracy 3. Braku umiejętności opracowania planu zmiany by zarabiać więcej bo jest Pan najwyraźniej dość mocno ograniczony w różnych aspektach życiowych :) 4. Być może zbyt dużo dopalaczy Pan już spróbował :) Ja w odróżnieniu do Pana życzę Panu szczęśliwych świat, rodzinnych i ciepłych. Wielu przemyśleń i olśnienia by mógł Pan pokierować tak swoim życiem by poczuł Pan zadowolenie z siebie. By w końcu poczuł się Pan doceniony. Jeśli nie w Lupusie to w innym miejscu. Być może powinien Pan sprzedawać warzywa na rynku bo to dałoby Panu możliwość decydowania o swoim czasie pracy, regułach oraz wysokości zarobków :) Wesołych świat!

Twój cien

A Ty mikołaj od siedmiu boleści uważaj co piszesz, bo jakbyś trzymał chociaż raz w zyciu książke w ręku to może składając literki udałoby Ci się doczytac, że są na tym świecie filozofie, które mowia, że złe życzenie blizniemu proporcjonalnie odwraca się ku zyczacemu to. Ps. Proporcjonalnie oznacza tak samo, z tą samo siła wagi...patrz..Słownik wyrazów obcych PWN, SWO PWN to taka najgrubsza z pewnością książka jaka widziales, gdzie znajdują się tłumaczenia takich trudnych słów, o których nigdy nie slyszales, O umiejętności czytania chyba nie muszę pisac. TO NIE JEST E-BOOK. Słyszałeś w swoim życiu takie niepolskie slowo? Wiec, musisz umieć czytać.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Główny Księgowy / Główna Księgowa?
Kolega

Idę na piwo...tylko to umiem.

Wojt

Jak to mowio, s póstego to i Salomen nie naleje. Do pracy robole! Jak wcześniej pilo się za młodego piwo zamiast mleka, to teraz trzeba wymachiwac szpadelkiem a nie piorem:-)

Wójek

Nie bendo nami żądzić magistry j...ne!

Zbierać truskawki na akord w Niemczech. Tam zobaczycie co to znaczy prawdziwy brak szacunku. A i więcej zarobicie????Takze, trochę kreatywnośći i do przodu.

Prawo prawem

Pozdrawiam wszystkich „odważnych” chce zakomunikować, iż w związku z duża ilością nadużyć tj. wpisywaniem inicjałów oraz wrażliwych danych osobowych firma Lupus wystąpiła o ujawnienie IP wszystkich wpisów z tego rodzajem danych. Proszę pamiętać, ze w sieci nikt nigdy nie zostaje anonimowy. Miłego dnia.

Opus

Piszecie źle o Lupusie bo najlepiej chcielibyscie nic nie robić i dużo zarabiac. Na takich jak wy już za granicą czeka 20 Ukraińców na jedno miejsce, którzy z pocalowaniem ręki będą pracowac.

JESTEM

popieram poprzednika , brak szacunku dla innych SYNDROM NARCYZA , człowiek jest tylko człowiekiem POCZEKAMY ZOBACZYMY. :) ALE TAK Z DRUGIEJ STRONY TAKIEMU PLUJESZ W TWARZ A ON MÓWI ŻE DESZCZ PADA .

kick

Panowie i Panie pracować trzeba , żadna praca nie hańbi idzcie do wujka krisa zobaczycie obozy pracuje w MM lupus jest spoko zadajcie sobie pytanie pracujecie poto żeby żyć czy żyjecie po to żeby pracowć jeżeli drugie wiza chiny pozdr .

Old Truten

Nie idzcie tam do pracy sami z biura niech ida tam na produkcje i robia popieram wczesniejsze wpisy, lepiej przebiedowac poczekac az znajdzie sie lepsza praca niz tam...

Do kolega z Zatorza

Jestes z Lupusa co bys nie napisal tak jest...

Do kolega z zatorza

Sluchaj jestes pracownikiem biurowym w Lupusie wiec nie sciemniaj ze tam nie pracujesz...to zalosne

To ja
@Do kolega z zatorza

A właśnie nie. Jestem z zewnątrz ale znam was. Różni mnie to , że jestem b.dobrze wykształcony i srsm na takie firemki jak te w egu. Pracuje w lotosu group. A prawdę napisalem

Robol

Do kolega z Zatorza. Proletariusze wszystkich narodów łączcie sie. Szkoła to nie wszystko i bez da się coś wytargac. A tak na marginesie to wal się filozofku. Pewnie sam po ohapie jesteś hehehe:-)

Kolega z Zatorza

Homo homini Lupus est...szkoda, że 90% ludzi z produkcji nie rozumie tego co napisalem:-/ Ja nie pracowałem w tym zakladzie, ale znam tych, którzy tam do tej pory pracuja. Powiem tak. Komentarze, które piszecie świadczą o waszym tak niskim poziomie (a raczej jego braku), że skłoniły mnie do kilku refleksji na temat waszych niepoprawnie napisanych stylowo i ortograficzne "wypocin ". Każdy wie, że lepiej jest więcej zarabiac, ale pomyślcie sami. Czym się wyróżniacie na tle innych pracowników fizycznych w kraju? Jakie macie kwalifikacje i jakie szkoły pokonczyliscie? Niestety Panowie, na swiecie juz tak jest, że "kto ma szkole ten ma lzej". Trzeba było skończyc dobra szkole, wtedy byście więcej zarabiali a nawet to wy moglibyście być kierownikami. By coś miec, najpierw trzeba dać dużo od siebie. Znam was w sporej wielszosci, wasz profil osobowy jest nijaki, szary. Nikt nie zapłaci wam za wciskanie guzików prasy czy cięcie blatów 5tys mies., bo może zrobić to każdy kolejny z ulicy po krótkim czasie. Trzeba coś umiec, mieć umiejętności, których nie ma co drugi z ulicy. Wtedy to wy jesteście rozchwytywani przez pracodawce, bo mu zależy na takim kims. A tutaj....sory za szczerość, ale s.podstawowa czy zawodowa jakby nigdy nie dawała mozliwosci dużego zarobku. Cieszcie sie ,ze macie prace a jak się nie podoba, to maturę zrobic, studia i wtedy wymagać cudów od swiata. ...A najlepiej samemu założyć firmę i zostać po tej drugiej stronie.

Niewiem jak wy ale ja to jade w góry.

Zly zaklad

Placa na czas na sory łaski nie robia ich obowiazek co do reszty twoich punktow to dzieki posmialem sie z wieczora naprawde dobre ziolo chyba palisz dawaj jeszcze smiech to zdrowie:-)

Zly zaklad

Zaklad pomylka pod kazdym wzgledem nie idzcie tam pracowac szkoda zycia na ta firme tam nie ma nic przyzwoitego.....

@Zly zaklad

BARDZO ZŁY ZAKŁAD BO: 1. PŁACĄ NA CZAS 2. PŁACĄ ZA NADGODZINY 3. ROBIĄ PODWYŻKI 4. TRAKTUJĄ CIĘ JAK CZŁOWIEKA 5. POZWALAJĄ SIĘ ROZWIJAĆ 6. MAŁO LUDZI ZWALNIAJĄ - DAJĄ DRUGA SZANSĘ 7. PANUJE ATMOSFERA KOLEŻEŃSKA 8. KIEROWNICY SĄ NORMALNI 9. ROZUMIEJĄ INDYWIDUALNE SYTUACJE PRACOWNIKÓW NAPRAWDĘ ZASTANÓW SIĘ CZY CHCESZ TAM PRACOWAĆ RAZEM Z PRAWIE SETKĄ INNYCH OSÓB, KTÓRE CODZIENNIE DO PRACY PRZYCHODZĄ :)

Zostaw merytoryczną opinię o LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K. - Elbląg

• Jak się pracuje w LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K.
1.9/5 Na podstawie 94 ocen.

LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K.