Opinie o Produkcja i Sprzedaż Mebli Anetkuchnie Bartłomiej Skorupski w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Produkcja i Sprzedaż Mebli Anetkuchnie Bartłomiej Skorupski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Produkcja i Sprzedaż Mebli Anetkuchnie Bartłomiej Skorupski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Produkcja i Sprzedaż Mebli Anetkuchnie Bartłomiej Skorupski w Częstochowa

klient Nowy wpis

"anetkuchnie@wp.pl 23.11.2021 14:48 Klient Białe meble to dobry wybór klasyka i elegancja w jednym .Polecam firmę Anetkuchnie za cudowne meble i miłą współpracę. Rzetelna od poczatku do konca współpraca.Polecam" Widać jak działa firma- sami sobie wystawiają pozytywne komentarze- tutaj ktoś się pomylił i nawet wystawił z firmowego e-maila.. komentarze negatywne np. z google są usuwane np. ze zdjęciami jak wyglądała wykonana przez firmę kuchnia

anetkuchnie Nowy wpis
@klient

witam. Nikt sie nie pomylił .czasami prosimy klientów o wystawienie opini przy spotkaniu w sklepie lub u klienta w domu podczas sporzadzania protokołu odbioru .Czasami klienci korzystaja z naszego laptopa.Posiadamy też miłe sms od klientów. ;-) pozdrawiamy

andrzej Nowy wpis

Firmę mogę polecić z czystym sumieniem. Przy projekcie oraz konsultacjach poświęcił mnóstwo czasu aby wszystko było jasne i dopracowane w kazdym calu. Fachowo, rzetelnie od projektu aż po realizację. Zero problemów jeśli chodzi o tą współpracę. Skrupulatnie i profesjonalnie zrealizowane zlecenie. Jestem naprawdę zadowolony z usług firmy Anetkuchnie

anetkuchnie@wp.pl

Łukasz i Malwina

Super meble

Super

Michał Szatan
@anetkuchnie@wp.pl

super .my tez mamy biała i jestesmy zadowoleni

tomek

tak sa piekne białe

Też mam biale polecam

@anetkuchnie@wp.pl

A czy biale meble nie żółkną?

@anetkuchnie@wp.pl

a jak biała kuchnia nie zółknie ? tak jak loówki -tez zamówilismy biała i tak sie zastanawiam czy nie zzółkną te meble

piotrek

dziekuje Panstwu

Polecam

J.Koper

super ,tez mamy białą .dziekuje p Aneto bedziemy polecać

Emilia Nowy wpis
@O.z zięba

No to już się dowiedzieliście czy żółkną czy nie? Bo nikt tu konkretnie nie odpisał wam a nagle polecacie. To jak z utrzymaniem takich? Jakiś specjalny preparat będzie potrzebny?

zadowolony klient

Meble wykonane solidnie ,duży profesjonalizm i miła obsługa.Byliśmy w kilku salonach i Pan Bartłomiej przedstawił najlepszą ofertę a efektem przebił konkurencję.Gorąco polecam meble z salonu Anetkuchnie

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Produkcja i Sprzedaż Mebli Anetkuchnie Bartłomiej Skorupski? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
J.Koper

meble kuchenne jak i łazienkowe wykonane z nalezytą starannością oraz dbałoscia o szczegóły .Polecam wszystkim planującym zakup mebli kuchennych lub innych . POLECAM

rozyczka1972@o2.pl

Polecam .meble cudowne .

piotrek

dzien dobry Panstwu .Polecam .Jestem zadowolony z wykonanej usługi .Meble prezentuja sie pieknie.Bardzo miła obsluga . Zaangazowanie co najmniej wieksze anizeli nalezy do obowiazków sprzedawcy mebli . Sam pomiar ,projekt i kontakt z naszymi budowlancami aby wszystko zagrało . Polecam z całego serca

rbeska735@gmail.com

zakupiłam juz dwie kuchnie w tej firmie i w obu przypadkach praca przebiegała pomyślnie od początku do końca.Wszytko tak jak poinno być . Poecam

Rokki

Polecam .U mnie bez problemów . sam projekt jak i wykonanie ,termin wszystkow OK!!!! meble wykonane dokadnie . Cieszą oko .Bardzo miła współpraca z p.Bartkiem .Polecam Filomatów Czestochowa

Łukasz i Malwina

Powiem krótko Panie Bartku dziekujemy za wszystko ,będziemy polecać i widzimy się w wakacje przy remoncie łazienki

Ola
@Łukasz i Malwina

P.Bartek przemiły człowiek.a zarazem Profesjonalny

Tomasz

Jestem tydzień po montażu mebli .Jesteśmy oboje z zona zadowoleni . Wszystko przebiegło pomyslnie i sprawnie . Meble ładne .Terminowo ! POlecamy wszystkim zakupy w anetkuchnie Aleja Wolnosci

@Tomasz

Super .nasze też cudne

O.z zięba

Kuchnia idealna.Polecam .Wspaniała współpraca mili montażysci .

Pawlos

Podziękować dla AnetKuchni za przemiłą współpracę mozemy tylko wpisem na forum. Trafiliśmy z polecenia i nie zawiedliśmy sie .Polecamy wszystkim ,którym marzy sie dobrze zaprojektowana i funkcjoalna kuchnia oraz szafy . Polecamy wszystkim .

Jkw
@Pawlos

Też jestesmy pod wrażeniem zaangażowania

Jacek G

Meble Super...obsługa Super ..jesteśmy zadowoleni

Wilku

szczeze polecam . pełen profezjonalizm,malo dzis firm ktore sa tak zaangazowane w swoja prace, mielismy uczucie wspolpracy nie z firma ale jak z bliskimi przyjaciolmi . Pan Bartek fantastyczny doradzca .POLECAM

jolanta tomczyk

super ,polecam,meble zamawiałam na ulicy filomatow. wspaniala obsluga-meble piekne .

Tomek I Alina

Prezent na zblizające sie Swieta Przepiekny .,zarówno meble w kuchni jak i szafy cieszą ogromnie . P.Aneta od pomiaru do realizacji słuzyła pomocą. Jesteśny zadowoleni z jakosci oraz usługi.Polecamy firme .Warto .

Wojciech Matusik

Szczerze polecam tą firmę, wszystko odbyło się szybko, profesjonalnie i bezproblemowo.

jola
@Wojciech Matusik

meble naprawde piękne u Wojtka

Angelika Rus

Z całego serca polecam . Współpraca układała sie bardzo dobrze od samego początku .Pan Bartłomiej zaprojektował nam piękną kuchnię. Cieszymy sie nią ,zachwyca nie tylko nas ale i znajomych .Bedziemy Was Polecać.

lila
@Angelika Rus

meble sa od nich super

Katarzyna

Od miesiąca czekam na brakujące fronty i ciągle jestem zbywana. Sama muszę się upominać co kilka dni i nic z tego nie wynika. Zamawialiśmy meble do kuchni w salonie sprzedaży u Pani Anety na al. Wolności.

montazysta
@Katarzyna

nie mielismy klientki o tym imiemiu natomiast Justyna jest nam dobrze znana

Zostaw merytoryczną opinię o Produkcja i Sprzedaż Mebli Anetkuchnie Bartłomiej Skorupski - Częstochowa

• Jak się pracuje w Produkcja i Sprzedaż Mebli Anetkuchnie Bartłomiej Skorupski?

Zobacz opinie na temat firmy Produkcja i Sprzedaż Mebli Anetkuchnie Bartłomiej Skorupski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Produkcja i Sprzedaż Mebli Anetkuchnie Bartłomiej Skorupski?

Produkcja i Sprzedaż Mebli Anetkuchnie Bartłomiej Skorupski
4.4/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Al. Aleja Wolności 54/60
    42-200 Częstochowa