Rudex-J.Rudek, M.Rudek Sp.J.

Częstochowa

Opinie o Rudex-J.Rudek, M.Rudek Sp.J.

klient

Zgadzam się w 100% z moimi przedmówcami. Obsługa na żenująco niskim poziomie. Właściciel sklepu o mentalności pana kierownika sklepu społem z lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku. W ogóle robią łaskę, że kogokolwiek obsłużą.

gość

Zgadzam się z wypowiedzią poprzednika. Obsługa sklepu pozostawia wiele do życzenia w stosunku do klienta. Natomiast Panowie pracujący w stolarni są kompetentni i uprzejmi :) I tak powinna zachowywać się obsługa sklepu

BOCIAN

OBSŁUGA ŻENADA 5-OSÓB NA ZAPLECZU PRZY KOMPUTERZE-KASIE JEDNA KTÓRA PRZYJMUJE ZAMÓWIENIE OD KLIENTA PRZEZ TELEFON. PÓŁGODZINY OCZEKIWANIA I NIKT NIE SPYTAŁ CZY COŚ PODAĆ MOŻE W CZYM POMÓC. NATOMIAST TYCH KTÓRYCH ZNAJĄ OCZYWIŚCIE MILUTKO I NAJLEPIEJ OD STRONY ZAPLECZA

Zostaw opinię o Rudex-J.Rudek, M.Rudek Sp.J. - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rudex-J.Rudek, M.Rudek Sp.J.