FABRYKA RZECZY ŁADNYCH NEO SPIRO G.M. STĘCLIK SP. JAWNA

Częstochowa

Opinie o FABRYKA RZECZY ŁADNYCH NEO SPIRO G.M. STĘCLIK SP. JAWNA

Agata

@NIGDY WIĘCEJ, zapewniam, że nie pracuję w FABRYKA RZECZY ŁADNYCH NEO SPIRO G.M. STĘCLIK SP. JAWNA. Na tym forum jedynie pytam o takie rzeczy, które mogą interesować zarówno mnie jak i osoby planujące zatrudnienie w tej firmie.

Agata

@NIGDY WIĘCEJ, co Twoim zdaniem wpływa na to, że pracownicy uciekają z FABRYKA RZECZY ŁADNYCH NEO SPIRO G.M. STĘCLIK SP. JAWNA? Mógłbyś rozwinąć swój post i jednak opisać aktualną sytuację tego pracodawcy? Wszystkie osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w tej firmie, chętnie się o niej dowiedzą.

Agata

Witajcie, Od dawna nikt nie dodał żadnej opinii na temat FABRYKA RZECZY ŁADNYCH NEO SPIRO G.M. STĘCLIK SP. JAWNA , zastanawiam się co może być powodem tego? Czy firma prowadzi rekrutację? W KRSie sprawdziłam, że nadal firma działa, może napisać jak obecnie wygląda sytuacja?

NIGDY WIĘCEJ
@Agata 07.08.2017 15:08

Nie wygląda... Ucieka ten kto może

Agata

@anonymous z Twojego wpisu wynika, że przebieg rozmowy kwalifikacyjnej zniechęcił Cię do podjęcia współpracy z FABRYKA RZECZY ŁADNYCH NEO SPIRO G.M. STĘCLIK SP. JAWNA Mógłbyś chociaż przedstawić jakie jeszcze, opróćz wynagrodzenia, warunki zatrudnienia zostały Ci zaproponowane na tej rozmowie?

Alan

FABRYKA RZECZY ŁADNYCH NEO SPIRO G.M. STĘCLIK SP. JAWNA szuka osób teraz

Bartosz [Neo Spiro]

Witam, zapraszam do wysłania CV na adres praca@neo-spiro.pl. Pozdrawiam

Bartosz [Neo Spiro]

Ponad dwa lata pracuje w Neo Spiro i nigdy nie zostałem oszukany. Ciężka praca jaką włożyłem w firmę została doceniona i wynagrodzona. Czy Zarząd ma wysokie mniemanie o sobie? Nie większe niż ja, a zatem zdrowe. Oczywiście praca jak każda PRACA wymaga skupienia i wykonywania jej rzetelnie - jak przystało na dorosłych i odpowiedzialnych ludzi.

bulka

Byłam na rozmowie. Przebiega dosć standardowo jak każda rozmowa - kilka pytań (wady, zalety itp.). Są dwie osoby - jedna raczej uśmiechnięta a druga raczej neutralna. Pytają tez o dziwne rzeczy - mnie o stolicę Portugali. Po dwóch dniach zadzwonił do mnie jakiś inny pan, żeby dogadać wynagrodzenie i początek pracy. W miedzy czasie znalazłam prace bliżej domu wiec chyba jeszcze kogoś szukają ;) Ja ogolnie mam dobre odczucia.

NIGDY WIĘCEJ
@bulka 19.08.2016 10:10

Tak, rozmowa kwalifikacyjna i pozytywne odczucia po niej to tylko złudne wrażenie. (usunięte przez administratora)

Ginek

Kolego Werfg spróbuj a zobaczysz, jak dla mnie firma bez przyszłości przy obecnym podejściu właścicieli do pracowników.

Zostaw opinię o FABRYKA RZECZY ŁADNYCH NEO SPIRO G.M. STĘCLIK SP. JAWNA - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FABRYKA RZECZY ŁADNYCH NEO SPIRO G.M. STĘCLIK SP. JAWNA