FABRYKA RZECZY ŁADNYCH NEO SPIRO G.M. STĘCLIK SP. JAWNA

Częstochowa

Opinie o FABRYKA RZECZY ŁADNYCH NEO SPIRO G.M. STĘCLIK SP. JAWNA

Agata

@anonymous z Twojego wpisu wynika, że przebieg rozmowy kwalifikacyjnej zniechęcił Cię do podjęcia współpracy z FABRYKA RZECZY ŁADNYCH NEO SPIRO G.M. STĘCLIK SP. JAWNA Mógłbyś chociaż przedstawić jakie jeszcze, opróćz wynagrodzenia, warunki zatrudnienia zostały Ci zaproponowane na tej rozmowie?

Agata

Witajcie, Od dawna nikt nie dodał żadnej opinii na temat FABRYKA RZECZY ŁADNYCH NEO SPIRO G.M. STĘCLIK SP. JAWNA , zastanawiam się co może być powodem tego? Czy firma prowadzi rekrutację? W KRSie sprawdziłam, że nadal firma działa, może napisać jak obecnie wygląda sytuacja?

Neocośtamcośtam

Jaka nazwa taka firma ... bardziej idiotycznej nazwy firmy nie spotkałem, a trochę na tym świecie żyję.

Alan

FABRYKA RZECZY ŁADNYCH NEO SPIRO G.M. STĘCLIK SP. JAWNA szuka osób teraz

Bartosz [Neo Spiro]

Witam, zapraszam do wysłania CV na adres praca@neo-spiro.pl. Pozdrawiam

Bartosz [Neo Spiro]

Ponad dwa lata pracuje w Neo Spiro i nigdy nie zostałem oszukany. Ciężka praca jaką włożyłem w firmę została doceniona i wynagrodzona. Czy Zarząd ma wysokie mniemanie o sobie? Nie większe niż ja, a zatem zdrowe. Oczywiście praca jak każda PRACA wymaga skupienia i wykonywania jej rzetelnie - jak przystało na dorosłych i odpowiedzialnych ludzi.

Kierownik
@Bartosz [Neo Spiro] 02.09.2016 08:30

Bzdura. Kolejna manipulacja. Ten pan zapomniał jak musiał strajkiem wymusić na właścicielu warunki umowy. Celowo mówię właścicielu, bo to nie pracodawca. Dział marketingu Bartoszu to grupa wywyzszajacych się osób, którym wydaje się że coś znaczą. Wylecą tak jak wszyscy, nawet dobrej i rzetelnej księgowej nie opuścili, bo nie podobała się żonie szefa.

bulka

Byłam na rozmowie. Przebiega dosć standardowo jak każda rozmowa - kilka pytań (wady, zalety itp.). Są dwie osoby - jedna raczej uśmiechnięta a druga raczej neutralna. Pytają tez o dziwne rzeczy - mnie o stolicę Portugali. Po dwóch dniach zadzwonił do mnie jakiś inny pan, żeby dogadać wynagrodzenie i początek pracy. W miedzy czasie znalazłam prace bliżej domu wiec chyba jeszcze kogoś szukają ;) Ja ogolnie mam dobre odczucia.

@bulka 19.08.2016 10:10

Tak, rozmowa kwalifikacyjna i pozytywne odczucia po niej to tylko złudne wrażenie. Już nie jedna osoba dała się na to nabrać, ja również...

NIGDY WIĘCEJ

Na papierku podstawa czyli najniższa krajowa, a reszta to już w zależności ile sobie wynegocjujesz. Z tym że z tą dopłatą bywa różnie, nie zawsze dostaje się w calości ( szefostwo tylko szuka pretekstu by coś potrącić)

zeca

Źli, nieuczciwi ludzie, pozbawieni wszelkich norm moralnych.

NIGDY WIĘCEJ

Akurat w moim wypadku rekrutacja to była czysta formalność... Problem w tym że właśnie jedno z tych najwyższych stanowisk zostało przeze mnie już sprawdzone co mogę podsumować < w firmie Neo Spiro nie ma podziału na stanowiska, ponieważ są tylko 2 pozycje: SZEF i ROBOL . Niestety nie każdy pracownik ma ten komfort by móc szybko zmienić miejsce pracy, co p.Stęclik mocno wykorzystuje dodatkowo wciskając ludziom kit że lepszej firmy w Częstochowie i tak nie znajdą. Przykre lecz prawdziwe.

mm
@NIGDY WIĘCEJ 11.07.2016 11:04

Ta firma to gorzej ni [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Dziwi mnie to że nie zajęła się ta firmą instytucja taka jak inspekcja pracy czy też urząd skarbowy. Człowiek nie może gotować drugiemu nieludzkiego traktowania. Za pracę powinna być zapłata a nie kombinowanie przecież Ci ludzie dzięki pracownikom żyją i zaspokajają wszystkie swoje potrzeby. Warto aby eliminować takich ludzi jako pracodawców mamy przecież XXI wiek.

NIGDY WIĘCEJ

Przestrzegam przed wchodzeniem do tego mordoru. Szefostwo ma swoich pracowników za ludzi najniższego szczebla, nie szanuje ich pracy, poniża, zastrasza, zakłamuje fakty tak by winę zawsze ponosił pracownik. Za błędy podczas prototypowania potrąca z pensji, co jest totalnym absurdem bo przecież prototyp to forma testowa która ma wykazać ewentualne przeoczenia na etapie projektowym. Wypłata w połowie leci pod stołem, z tym że ustalona wcześniej kwota jest bardzo płynna , w zależności od humoru szefostwa, tzn czy firma miała lepszy/gorszy miesiąc. Brak stabilności i komfortu pracy, jeden wielki stres!!!

@gość portalu

pomocny powiedz komu dać cynk w takiej sprawie i jak to udowodnić, że pracodawca płaci pod stołem???

emsa

Firma do zaorania. Właściciel ma wyobrażenie o sobie rozbudowane do rozmiarów nieosiągalnych dla zdrowego człowieka. Za tym wielkim ego nie kryje się nic, co mogłoby je uzasadniać. Zwykła wydmuszka. Firma nie przestrzega żadnych standardów zatrudnienia. Odradzam pracę tam wszystkim ,którzy chcą być zdrowi.Takie firmy powinno się eliminować z rynku.

@gość portalu

zwykle tego nie robię, ale teraz tak - ostrzegam przed tym pracodawcą... Fabryka rzeczywiście produkuje piękne rzeczy, ale to jak pracodawca i jego rodzina traktuje ludzi to już inna sprawa. Fabryka proponuje zatrudnienie na pół etatu i najniższą stawkę (oczywiście pół etatu to i połowa najniższej krajowej), reszta do ręki i co miesiąc straszenie, że nie będzie dopłat. W tej firmie jest źle, bo źli są ludzie którzy nią zarządzają... Był przypadek, że gdy pracownik zwolnił się pan Stęclik nie wypłacił kwoty spoza umowy. Bardzo źli i nieuczciwi ludzie

Ginek

Kolego Werfg spróbuj a zobaczysz, jak dla mnie firma bez przyszłości przy obecnym podejściu właścicieli do pracowników.

Ginek

Nie polecam pracy w tej firmie, szefostwo ma bardzo duże mniemanie o sobie, a pracowników traktują jak zło konieczne. Nie wspomnę o warunkach finansowych, które sa głodowe, a za które wg mniemania pracodawców powinno się ich całować po stopach.

Zostaw opinię o FABRYKA RZECZY ŁADNYCH NEO SPIRO G.M. STĘCLIK SP. JAWNA - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FABRYKA RZECZY ŁADNYCH NEO SPIRO G.M. STĘCLIK SP. JAWNA