Opinie o Wiśniewski Wojciech Fabryka Mebli Stolkar w Brodnica

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Wiśniewski Wojciech Fabryka Mebli Stolkar. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wiśniewski Wojciech Fabryka Mebli Stolkar na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wiśniewski Wojciech Fabryka Mebli Stolkar w Brodnica

Agata

Widzę, że zdania są podzielone - to i ja dodam swoje dwa grosze. Pracuje u nich przeszło pół roku i cieszę się, że tu jestem. Kierownictwo firmy odnosi się z szacunkiem do każdego pracownika, każdy wie co ma robić i co ważne pensja jest na przyzwoitym poziomie. Plus także za atmosferę panującą w firmie, w poprzedniej firmie źle się czułam, natomiast w stolkarze każdy wydaje się być pomocny i życzliwy.

Romualdson
@Agata

Tak życzliwi i mili, że po 10 latach pracy na jednym stanowisku dwom kobietom powiedziano że się nie nadają i chciano je przenieść na najprostsza czynność do wykonywania w firmie czyli odbieranie elementów na maszynach się zwolnily. Kierownictwo zezwala i nie krytykuje za stosowanie mobbingu w pracy. Nigdy bym nie wrócił do tej firmy, siedziałem tam ponad rok tylko dlatego że zbierałem na konkretny cel i mimo najniższej krajowej udało mi się uzbierać. Nie żałuję że się zwolniłem.

Witam czy przedstawiciele handlowi są jeszcze zatrudniani? Kiedyś wyświetliła mi się oferta od Fabryki. Obecnie rozglądam się za zmiana pracy, znam się na branży meblowej a był to jeden z kluczowych wymogów z opisu. Do dziś dodano jakieś jeszcze?

@Agata

Jesteś już kolejną osobą, która chwali sobie pracę w Fabryce Mebli Stolkar. Jesteś tam zatrudniona od całkiem niedawana, a więc jestem ciekawa, jak to u Ciebie wygląda, jeśli chodzi o umowę. Zaoferowano Ci umowę o pracę czy jednak zlecenie?

@Anna

Tak up dostałam na starcie. Z tego co wiem wszyscy pracują na umowie o pracę, a przynajmniej nie spotkałam się z osobą pracującą tu na zleceniu.

ziomek
@Anna

Tak jasne, jeszcze ją zapytaj, czy kasę dostaje (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)

Izabela
@Agata

Dobrze jest wiedzieć, że w Stolkar oferuje się pracownikom stabilny rodzaj umowy - to bardzo ważne. Na ale tak naprawdę chciałam Cię dopytać o to, czy w firmie istnieje możliwość pracy tylko na część etatu. Jak to wobec tego wygląda?

@ziomek

Osobiście nie spotkałam się z jakimiś różnicami przy wypłacie. Kasa jest na zawsze czas i raczej bywała czasami większa niż za mała.

Romualdson Nowy wpis
@Agata

Czy w Wiśniewski Wojciech Fabryka Mebli Stolkar zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Wiktoria

Export manager, takie aktualne ogłoszenie firmy znalazłam. W ogłoszeniu, co jest miłym zaskoczeniem podana jest stawka podstawowa 4500 zł. Mowa jest również o premiach uznaniowych oraz od sprzedaży. Jest mi w stanie ktoś określić ile tego wszystkiego realnie msc wychodzi?

Nowy wpis

@Wiktoria

Tak jak Pani słusznie zauważyła o wysokości miesięcznego wynagrodzenia decyduje wiele czynników. Minimalny poziom został podany, górna granica zależy wyłącznie od wyników sprzedaży :)

Aplikowałeś na stanowisko Doradca ds. sprzedaży B2B oferowane przez firmę Wiśniewski Wojciech Fabryka Mebli Stolkar? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Leszno
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Podobno pracując w firmie Wiśniewski Wojciech Fabryka Mebli Stolkar można liczyć na zarobki 6200 . Czy to prawda? Przy jakiej umowie one obowiązują?

Jakiego stanowiska dotyczy pytanie o wysokość zarobków? Odpowiadając na pytanie dotyczące umowy - obowiązującą formą zatrudnienia jest umowa o pracę. :)

Jak wyglądają zarobki obecnie? Czy w tym momencie poszukiwane są osoby na produkcję?

Grażyna

Ktoś jakiś czas temu wspominał o zarbkach, że jest najniższa krajowa.. nadal jest takie wynagrodzenie? Nie poprawiło się nic np. przez inflacje? :/ Albo moze macie jakieś premie itp?

???

Ile zmian jest w firmie?

Lola

Hej mam pytanie na jakie zarobki można liczyć na start będąc kobietą ? Jako operator lub pakowacz ?

Tt
@Lola

Najnizsza krajowa a operator 100 max 200zl wiecej

Udane zakupy, profesjonalna obsługa. Polecam!

Katarzyna

Polecam, udane zakupy????

marleni30@wp.pl

Kilka mc temu poszukiwałam mebli do kuchni .Znajomi polecili mi fabrykę mebli STOLKAR .Zostałam pozytywnie zaskoczona gdyż okazało się ,że meble są solidne , estetycznie bez zarzutu i funkcjonalne.Jestem zadowolona z wyboru i polecam serdecznie !

Polecam serdecznie

Maciek

Widzę ze żaden z pracowników tutaj nie zagląda ?

Wie ktoś jakie działy albo stanowiska pracy są w Stolkar? Dzięki z góry

Klient z zachodu

Zwolnienie tak dobrego przedstawiciela, jakim była Pani Katarzyna, było ogromnym błędem ze strony Stolkaru, takiego reprezentanta swojej firmy dawno nie mieliście. Mamy nadzieję że Pani Kasia pozostanie w meblach kuchennych i jeszcze będziemy mieli okazję z nią współpracować. Wtedy to my podziękujemy Stolkarowi za współpracę.

ByłyPH

Potwierdzam w 100% opinie Piotra. Firma fatalna jeśli chodzi o zarządzanie. Produkt i produkcja spoko, (usunięte przez administratora)

Antek

Moja żona pracuje w stolkarze i nie narzeka, też chciałbym iść tam do pracy bo od maja nie pracuje już w dotychczasowej firmie. Jak dla nas rzetelna firma z dobrą atmosferą na produkcji.

Firma komedia. Zatrudniają Cię na odpowiedzialność za obowiązki a, po tygodniu zajmujesz się b, po miesiącu c, po pół roku a i c, a potem a, b, c. Bardzo nieprofesjonalne podejście do pracowników i klientów, ciągle zmiany obowiązków i terenu. Ciągle wertowanie GPSa, gdzie byłeś, po co tam stanąłeś, czemu szybko jedziesz. Sam właściciel zrobił bardzo dobrą firmę i wykreował fajny produkt, lecz niekompetentnymi osobami u góry którymi się otacza szybko ją zamknie, najlepsza jest dyrektorka produkcji (pewnie dziś wszystkiego), która nie ma pojęcia w ogóle o handlu i o prowadzeniu firmy produkcyjno handlowej, a stara się w tych tematach panoszyć, co jej kompletnie nie idzie. Rotacja jak w kolekturze. Stanowczo odradzam, bo jeśli jesteś osobą asertywną to będą się czepiać o wszystko po mimo Twoich dobrych wyników. Pozwalniali tak osoby z miejsc Top One sprzedaży

Gościu
@Piotr

Chyba wypowiedziała się osoba, która ostatnio wyleciała bądź wyleci z pracy i żal jej kuper ściska. Tak jest rotacja bo funkcjonowanie dobrej firmy opiera się na dobraniu odpowiednich ludzi na odpowiednim miejscu. Wiecznie jęczący ludzie słupy nie są nikomu potrzebni. Tym bardziej droga Koleżanko bądź Kolego liczy się wiedza o tym co się sprzedaje lub chęć pozyskania tej wiedzy, a wieczne wysługiwanie się kimś do "odwalenia tzw. brudnej roboty" powoli staje się nudne i irytujące. Kontrola GPS jak najbardziej na miejscu, bo co niektórzy traktują mienie Firmy jak swoje własne. Niestety żeby komuś przedstawić ofertę trzeba ruszyć 4 litery a nie wiecznie wysyłać maile z domu. Tak na przyszłość nikt nikogo nie trzyma na siłę, bo z niewolnika nie będzie pracownika.

Bea

Witam, mam pytanko czy przyjmują do firmy Stolkar kobiety i czy jest ona ciężka jeśli chodzi o pracę dla kobiet i jak to wygląda,Na czym ona dokładnie polega bo była bym zainteresowana.????????Z góry serdecznie dziękuję i Pozdrawiam.

olek
@Bea

Praca różni się w zależnośći od tego przy którym stanowisku robisz i kobiety też są na zakładzie :)

Zostaw merytoryczną opinię o Wiśniewski Wojciech Fabryka Mebli Stolkar - Brodnica

• Jak się pracuje w Wiśniewski Wojciech Fabryka Mebli Stolkar?

Zobacz opinie na temat firmy Wiśniewski Wojciech Fabryka Mebli Stolkar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Wiśniewski Wojciech Fabryka Mebli Stolkar
3.8/5 Na podstawie 50 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042