Wiśniewski Wojciech Fabryka Mebli Stolkar

3.8 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Wiśniewski Wojciech Fabryka Mebli Stolkar

Administrator Nowy wpis

Czy pracował ktoś jako Export Manager w firmie Wiśniewski Wojciech Fabryka Mebli Stolkar? Jak oceniacie tego pracodawcę? Prowadzą właśnie rekrutację. Warto aplikować?

Wiktoria

Export manager, takie aktualne ogłoszenie firmy znalazłam. W ogłoszeniu, co jest miłym zaskoczeniem podana jest stawka podstawowa 4500 zł. Mowa jest również o premiach uznaniowych oraz od sprzedaży. Jest mi w stanie ktoś określić ile tego wszystkiego realnie msc wychodzi?

Nowy wpis

Pracodawca

@Wiktoria

Tak jak Pani słusznie zauważyła o wysokości miesięcznego wynagrodzenia decyduje wiele czynników. Minimalny poziom został podany, górna granica zależy wyłącznie od wyników sprzedaży :)

Administrator Nowy wpis

Podobno pracując w firmie Wiśniewski Wojciech Fabryka Mebli Stolkar można liczyć na zarobki 6200 . Czy to prawda? Przy jakiej umowie one obowiązują?

Nowy wpis

Pracodawca

 Pytanie
@Administrator

Jakiego stanowiska dotyczy pytanie o wysokość zarobków? Odpowiadając na pytanie dotyczące umowy - obowiązującą formą zatrudnienia jest umowa o pracę. :)

Tomek
Kandydat
 Pytanie

Jak wyglądają zarobki obecnie? Czy w tym momencie poszukiwane są osoby na produkcję?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś na stanowisko PAKOWACZ oferowane przez firmę Wiśniewski Wojciech Fabryka Mebli Stolkar? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Grażyna

Ktoś jakiś czas temu wspominał o zarbkach, że jest najniższa krajowa.. nadal jest takie wynagrodzenie? Nie poprawiło się nic np. przez inflacje? :/ Albo moze macie jakieś premie itp?

???
Kandydat
 Pytanie

Ile zmian jest w firmie?

Lola
Kandydat
 Pytanie

Hej mam pytanie na jakie zarobki można liczyć na start będąc kobietą ? Jako operator lub pakowacz ?

Tt
Były pracownik
@Lola

Najnizsza krajowa a operator 100 max 200zl wiecej

Kasia
Inne

Udane zakupy, profesjonalna obsługa. Polecam!

Katarzyna
Inne

Polecam, udane zakupy????

marleni30@wp.pl
Inne

Kilka mc temu poszukiwałam mebli do kuchni .Znajomi polecili mi fabrykę mebli STOLKAR .Zostałam pozytywnie zaskoczona gdyż okazało się ,że meble są solidne , estetycznie bez zarzutu i funkcjonalne.Jestem zadowolona z wyboru i polecam serdecznie !

Piotr
Inne

Polecam serdecznie

Maciek

Widzę ze żaden z pracowników tutaj nie zagląda ?

Pytanie
Kandydat
 Pytanie

Wie ktoś jakie działy albo stanowiska pracy są w Stolkar? Dzięki z góry

Klient z zachodu

Zwolnienie tak dobrego przedstawiciela, jakim była Pani Katarzyna, było ogromnym błędem ze strony Stolkaru, takiego reprezentanta swojej firmy dawno nie mieliście. Mamy nadzieję że Pani Kasia pozostanie w meblach kuchennych i jeszcze będziemy mieli okazję z nią współpracować. Wtedy to my podziękujemy Stolkarowi za współpracę.

ByłyPH

Potwierdzam w 100% opinie Piotra. Firma fatalna jeśli chodzi o zarządzanie. Produkt i produkcja spoko, (usunięte przez administratora)

Antek

Moja żona pracuje w stolkarze i nie narzeka, też chciałbym iść tam do pracy bo od maja nie pracuje już w dotychczasowej firmie. Jak dla nas rzetelna firma z dobrą atmosferą na produkcji.

Piotr

Firma komedia. Zatrudniają Cię na odpowiedzialność za obowiązki a, po tygodniu zajmujesz się b, po miesiącu c, po pół roku a i c, a potem a, b, c. Bardzo nieprofesjonalne podejście do pracowników i klientów, ciągle zmiany obowiązków i terenu. Ciągle wertowanie GPSa, gdzie byłeś, po co tam stanąłeś, czemu szybko jedziesz. Sam właściciel zrobił bardzo dobrą firmę i wykreował fajny produkt, lecz niekompetentnymi osobami u góry którymi się otacza szybko ją zamknie, najlepsza jest dyrektorka produkcji (pewnie dziś wszystkiego), która nie ma pojęcia w ogóle o handlu i o prowadzeniu firmy produkcyjno handlowej, a stara się w tych tematach panoszyć, co jej kompletnie nie idzie. Rotacja jak w kolekturze. Stanowczo odradzam, bo jeśli jesteś osobą asertywną to będą się czepiać o wszystko po mimo Twoich dobrych wyników. Pozwalniali tak osoby z miejsc Top One sprzedaży

Gościu
@Piotr

Chyba wypowiedziała się osoba, która ostatnio wyleciała bądź wyleci z pracy i żal jej kuper ściska. Tak jest rotacja bo funkcjonowanie dobrej firmy opiera się na dobraniu odpowiednich ludzi na odpowiednim miejscu. Wiecznie jęczący ludzie słupy nie są nikomu potrzebni. Tym bardziej droga Koleżanko bądź Kolego liczy się wiedza o tym co się sprzedaje lub chęć pozyskania tej wiedzy, a wieczne wysługiwanie się kimś do "odwalenia tzw. brudnej roboty" powoli staje się nudne i irytujące. Kontrola GPS jak najbardziej na miejscu, bo co niektórzy traktują mienie Firmy jak swoje własne. Niestety żeby komuś przedstawić ofertę trzeba ruszyć 4 litery a nie wiecznie wysyłać maile z domu. Tak na przyszłość nikt nikogo nie trzyma na siłę, bo z niewolnika nie będzie pracownika.

Bea
 Pytanie

Witam, mam pytanko czy przyjmują do firmy Stolkar kobiety i czy jest ona ciężka jeśli chodzi o pracę dla kobiet i jak to wygląda,Na czym ona dokładnie polega bo była bym zainteresowana.????????Z góry serdecznie dziękuję i Pozdrawiam.

olek
@Bea

Praca różni się w zależnośći od tego przy którym stanowisku robisz i kobiety też są na zakładzie :)

Luk

Rekrutacja, to jakaś katastrofa. Przeprowadzają ją osoby niekompetentne, które niewiedzą zbytni, o co kandydata zapytać. Ich najmocniejszą cechą jest ciągłe uśmiechanie się, zwłaszcza w przypadku skomplikowanej odpowiedzi kandydata. Kierownik sprzedaży już w ogóle nie ma pojęcia, co oznacza rozmowa rekrutacyjna, o co pytać i co chce wiedzieć. Widać po całej szanownej komisji, która liczy trzy osoby, że kompletnie nie wiedzą, jak podejść do tematu - domyślam się, że polityka firmy kreowana jest na podobnych zasadach, skoro to decyzyjne osoby w przedsiębiorstwie. O warunkach pracy zapomnijcie, nikt Wam ich nie przedstawi podczas rozmowy, pewnie tak zaawansowana ekipa rekruterów przewidziała 4 etapy, więc w sumie nie mam się co dziwić. Nie polecam kompletnie, ponieważ szkoda Waszego czasu i pieniędzy, ponieważ z lenistwa rekrutacja organizowana jest w siedzibie firmy.

ziomek
@Luk

W tej śmiesznej firmie w ciągu 4 miesięcy zatrudniono i zwolniono 3 dyrektorów handlowych, chyba to o czymś świadczy...

Strom
@Luk

Luk nie pomyliłeś się, jaka rekrutacja takie zarządzanie, zero profesjonalizmu, szkoda bo firma ma potencjał ale jest źle prowadzona i jak się nic nie zmieni to będzie się rozmieniać na drobne!

1
pytanie
@Strom

możesz napisać coś więcej o sytuacji tam panującej? Pracujesz tam nadal, pracowałeś?

olek
@Strom

Ciekawi mnie na jakim dziale kolega pracował, bo ja narzekać nie mogę, a uwierz mi pracowałem już w wielu firmach.

Bea.
 Pytanie

I jak jest z zarobkami czy najniższa czy trochę lepiej??

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Wiśniewski Wojciech Fabryka Mebli Stolkar - Brodnica

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Wiśniewski Wojciech Fabryka Mebli Stolkar?

    Zobacz opinie na temat firmy Wiśniewski Wojciech Fabryka Mebli Stolkar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Wiśniewski Wojciech Fabryka Mebli Stolkar
Przejdź do nowych opinii