ABC Nieruchomości Brodnica Sp. z o.o.

Brodnica

Opinie o ABC Nieruchomości Brodnica Sp. z o.o.

Anka

Mam miłe wspomnienia z firmą ABC Brodnica. Pracowałam tam prawie rok, niestety z przyczyn prywatnych musiałam się przeprowadzić. Firma dba o swoich pracowników, miałam kilka szkoleń, które mi opłacili.

Mała

Co do tego że trzeba pilnować pracowników to się zgodzę. Mąż siedział z nimi 2 tyg jak miał urlop i patrzył na ręce więc zrobili tak jak mieli zrobić. Co prawda parę rzeczy popsuli ale kasę oddali więc nie narzekamy. U nas na szczęście schody proste bo dało się ładnie je stolarzowi zrobić i nie narzekał. Podłogi też proste, zależy jak kto ich pilnuje. A co poprawek to zarówno elektryk jak i hydraulik przyjeżdżają po jednym telefonie i poprawiają błędy nigdy nie było jakieś wymówki. Ogólnie mąż ze wszystkimi robotnikami dobry kontakt złapał bo trochę z nimi siedział, więc zawsze są po telefonie. My na szczęście już rozliczeni i tylko czekamy do wiosny na poprawki bo w paru miejscach popękało ale to osiada się budynek dlatego i też już nie było problemu z ugadaniem. Mamy zadzwonić i przyjadą. Gorzej było się dogadać z szefowstwem ale jakoś się udało po wielu próbach.

gbjk

to super, że firma ABC Nieruchomości Brodnica Sp. z o.o. jest na swieczniku, to na pwno zachęci klientów do korzystania z ich usług. Ale nowych ofert pracy nie mają

yoy

tylko u nich jest ten minus, ze musisz mieć już ściśle kierunkowe wykształcenie jak chcesz iść na doradce ds. nieruchomości i to jest główny ich warunek.

Yvonne

kurcze blade, to nieciekawie jak dla mnie, bo chciałam próbować dostać się do nich na praktyki studenckie z możliwością nie wiem, jakiegoś stażu np. później czy coś takiego, słyszałam, że w branży w rejonie radzą sobie całkiem dobrze i byłam zadowolona z tą myślą, że na trochę wrócę sobie do domciu :(

WIESIA

Najgorsza firma w historii Brodnicy. Nie polecam !

Zostaw opinię o ABC Nieruchomości Brodnica Sp. z o.o. - Brodnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABC Nieruchomości Brodnica Sp. z o.o.