Opinie o ABC Nieruchomości Brodnica Sp. z o.o. w Brodnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ABC Nieruchomości Brodnica Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w ABC Nieruchomości Brodnica Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Agencje nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABC Nieruchomości Brodnica Sp. z o.o. w Brodnica

Czy w ABC Nieruchomości Brodnica Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Lela1315 Nowy wpis

Nie

Milena Nowy wpis

Bardzo miła obsługa. Panie bardzo pomocne . Mieszkanko zakupione ! Polecam !

Krzysztof Nowy wpis

Dziwne podejście do klienta. Mieszkanie w Węgrowie, obejrzałem teren. Na wszystkie pytania nie otrzymałem odpowiedzi. Mieli się skontaktować miesiąc temu i do tej pory głucha cisza.

Anonims

Nie polecam zakupu mieszkań od tej firmy, gwarancją są tylko same problemy !

Wwww
@Anonims

Mógłbyś/Mogłabyś coś wiecej napisać na ten temat?

Trytytka
@Anonims

Możesz jaśniej? O jakie nieruchomości chodzi?

Anonim123
@Anonims

Dlaczego nie polecasz tej firmy?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie ABC Nieruchomości Brodnica Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. nieruchomości
Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.

Jak długo czekaliście na odzew z ABC Nieruchomości Brodnica Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Zawsze staramy się oddzwaniać. Jeśli jest z nami utrudniony kontakt zapraszamy do kontaktu mailowego: biuro@abcbrodnica.pl

Nie polecam tej firmy . Mogę z czystym sumieniem przestrzec wszystkich przed zakupem mieszkań od tego dewelopera który jest pomyłka na rynku nieruchomości .

DGK Adwokaci

W relacjach gospodarczych z firmą ABC Nieruchomości Brodnica Sp. z o.o. pozostajemy od około roku. Współpraca układa się bardzo dobrze, spółka bezproblemowo wywiązuje się z zawartych umów, a kontakt z osobami zarządzającymi firmą nie napotyka żadnych trudności. Rzetelny kontrahent, polecamy!

Bud
@DGK Adwokaci

Dobre. Ale się uśmiałem. Rzetelny kontrahent.

@Bud

a Ty jakie masz doswiadczenia?

Ilona

@Anita Firma ABC Nieruchomości Brodnica prowadzi swój profil na FB. Może spróbujesz zapytać właśnie poprzez FB? Praca w nieruchomościach, to przyszłościowy wybór. Rynek nieruchomości wciąż się rozrasta, a agencje i firmy poszukują agentów. Warto zacząć swoją karierę nawet w mniejszej firmie i powoli zbierać doświadczenie.

Anita

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje ludzi do współpracy?

Anka

Mam miłe wspomnienia z firmą ABC Brodnica. Pracowałam tam prawie rok, niestety z przyczyn prywatnych musiałam się przeprowadzić. Firma dba o swoich pracowników, miałam kilka szkoleń, które mi opłacili.

Mała

Co do tego że trzeba pilnować pracowników to się zgodzę. Mąż siedział z nimi 2 tyg jak miał urlop i patrzył na ręce więc zrobili tak jak mieli zrobić. Co prawda parę rzeczy popsuli ale kasę oddali więc nie narzekamy. U nas na szczęście schody proste bo dało się ładnie je stolarzowi zrobić i nie narzekał. Podłogi też proste, zależy jak kto ich pilnuje. A co poprawek to zarówno elektryk jak i hydraulik przyjeżdżają po jednym telefonie i poprawiają błędy nigdy nie było jakieś wymówki. Ogólnie mąż ze wszystkimi robotnikami dobry kontakt złapał bo trochę z nimi siedział, więc zawsze są po telefonie. My na szczęście już rozliczeni i tylko czekamy do wiosny na poprawki bo w paru miejscach popękało ale to osiada się budynek dlatego i też już nie było problemu z ugadaniem. Mamy zadzwonić i przyjadą. Gorzej było się dogadać z szefowstwem ale jakoś się udało po wielu próbach.

gbjk

to super, że firma ABC Nieruchomości Brodnica Sp. z o.o. jest na swieczniku, to na pwno zachęci klientów do korzystania z ich usług. Ale nowych ofert pracy nie mają

yoy

tylko u nich jest ten minus, ze musisz mieć już ściśle kierunkowe wykształcenie jak chcesz iść na doradce ds. nieruchomości i to jest główny ich warunek.

Yvonne

kurcze blade, to nieciekawie jak dla mnie, bo chciałam próbować dostać się do nich na praktyki studenckie z możliwością nie wiem, jakiegoś stażu np. później czy coś takiego, słyszałam, że w branży w rejonie radzą sobie całkiem dobrze i byłam zadowolona z tą myślą, że na trochę wrócę sobie do domciu :(

WIESIA

Najgorsza firma w historii Brodnicy. Nie polecam !

Zostaw merytoryczną opinię o ABC Nieruchomości Brodnica Sp. z o.o. - Brodnica

ABC Nieruchomości Brodnica Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 57 ocen.

ABC Nieruchomości Brodnica Sp. z o.o.