ABC Nieruchomości Brodnica Sp. z o.o.

2.1 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o ABC Nieruchomości Brodnica Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy w ABC Nieruchomości Brodnica Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Lela1315 Nowy wpis
Klient
@Pytanie

Nie

Milena Nowy wpis
Klient

Bardzo miła obsługa. Panie bardzo pomocne . Mieszkanko zakupione ! Polecam !

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jak w ABC Nieruchomości Brodnica Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Krzysztof
Klient

Dziwne podejście do klienta. Mieszkanie w Węgrowie, obejrzałem teren. Na wszystkie pytania nie otrzymałem odpowiedzi. Mieli się skontaktować miesiąc temu i do tej pory głucha cisza.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie ABC Nieruchomości Brodnica Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Pytanie
 Pytanie

Jaka jest kultura pracy w ABC Nieruchomości Brodnica Sp. z o.o.?

Anonims

Nie polecam zakupu mieszkań od tej firmy, gwarancją są tylko same problemy !

Wwww
@Anonims

Mógłbyś/Mogłabyś coś wiecej napisać na ten temat?

Trytytka
Klient
 Pytanie
@Anonims

Możesz jaśniej? O jakie nieruchomości chodzi?

Anonim123
Klient
 Pytanie
@Anonims

Dlaczego nie polecasz tej firmy?

Pytanie
 Pytanie

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Pytanie
 Pytanie

Jak długo czekaliście na odzew z ABC Nieruchomości Brodnica Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Pracodawca

@Pytanie

Zawsze staramy się oddzwaniać. Jeśli jest z nami utrudniony kontakt zapraszamy do kontaktu mailowego: biuro@abcbrodnica.pl

anonim
 Problem

Nie polecam tej firmy . Mogę z czystym sumieniem przestrzec wszystkich przed zakupem mieszkań od tego dewelopera który jest pomyłka na rynku nieruchomości .

DGK Adwokaci

W relacjach gospodarczych z firmą ABC Nieruchomości Brodnica Sp. z o.o. pozostajemy od około roku. Współpraca układa się bardzo dobrze, spółka bezproblemowo wywiązuje się z zawartych umów, a kontakt z osobami zarządzającymi firmą nie napotyka żadnych trudności. Rzetelny kontrahent, polecamy!

Bud
@DGK Adwokaci

Dobre. Ale się uśmiałem. Rzetelny kontrahent.

anonymous
@Bud

a Ty jakie masz doswiadczenia?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ilona

@Anita Firma ABC Nieruchomości Brodnica prowadzi swój profil na FB. Może spróbujesz zapytać właśnie poprzez FB? Praca w nieruchomościach, to przyszłościowy wybór. Rynek nieruchomości wciąż się rozrasta, a agencje i firmy poszukują agentów. Warto zacząć swoją karierę nawet w mniejszej firmie i powoli zbierać doświadczenie.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Anita

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje ludzi do współpracy?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Anka

Mam miłe wspomnienia z firmą ABC Brodnica. Pracowałam tam prawie rok, niestety z przyczyn prywatnych musiałam się przeprowadzić. Firma dba o swoich pracowników, miałam kilka szkoleń, które mi opłacili.

anonim

(usunięte przez administratora)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Mała

Co do tego że trzeba pilnować pracowników to się zgodzę. Mąż siedział z nimi 2 tyg jak miał urlop i patrzył na ręce więc zrobili tak jak mieli zrobić. Co prawda parę rzeczy popsuli ale kasę oddali więc nie narzekamy. U nas na szczęście schody proste bo dało się ładnie je stolarzowi zrobić i nie narzekał. Podłogi też proste, zależy jak kto ich pilnuje. A co poprawek to zarówno elektryk jak i hydraulik przyjeżdżają po jednym telefonie i poprawiają błędy nigdy nie było jakieś wymówki. Ogólnie mąż ze wszystkimi robotnikami dobry kontakt złapał bo trochę z nimi siedział, więc zawsze są po telefonie. My na szczęście już rozliczeni i tylko czekamy do wiosny na poprawki bo w paru miejscach popękało ale to osiada się budynek dlatego i też już nie było problemu z ugadaniem. Mamy zadzwonić i przyjadą. Gorzej było się dogadać z szefowstwem ale jakoś się udało po wielu próbach.

gbjk

to super, że firma ABC Nieruchomości Brodnica Sp. z o.o. jest na swieczniku, to na pwno zachęci klientów do korzystania z ich usług. Ale nowych ofert pracy nie mają

yoy

tylko u nich jest ten minus, ze musisz mieć już ściśle kierunkowe wykształcenie jak chcesz iść na doradce ds. nieruchomości i to jest główny ich warunek.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Yvonne

kurcze blade, to nieciekawie jak dla mnie, bo chciałam próbować dostać się do nich na praktyki studenckie z możliwością nie wiem, jakiegoś stażu np. później czy coś takiego, słyszałam, że w branży w rejonie radzą sobie całkiem dobrze i byłam zadowolona z tą myślą, że na trochę wrócę sobie do domciu :(

WIESIA

Najgorsza firma w historii Brodnicy. Nie polecam !

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o ABC Nieruchomości Brodnica Sp. z o.o. - Brodnica

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

ABC Nieruchomości Brodnica Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii