Binstal Firma Handlowo-Usługowa

Brodnica

Opinie o Binstal Firma Handlowo-Usługowa

MB

27.08.2017r. zakupiłem na stronie rozdzielnicę natynkową. Na stronie chwalą się w te słowa: "Paczki wysyłamy max. do 48 h od zaksięgowania odpowiedniej kwoty na Naszym koncie." Płatność była online przez serwis więc otrzymali zapłatę natychmiast. Dziś mamy 06.09.2017 r.! Więc pytam gdzie jest moja przesyłka?? Bo chyba 48h już dano minęło. 31.08.2017 r. dzwoniąc na infolinię zostałem nie dość, że zwyzywany przez Panią, która twierdzi, że nr podany na stronie to nie infolinia, to jeszcze wprowadzony w błąd, gdyż otrzymałem informację, że wysłała przesyłkę 30.08.2017 INPOISTEM! Ciekawe bo przesyłka do dziś nie dotarła, a na stronie widnieje informacje, że współpracują z Siódemką i Pocztą Polska?! Od poniedziałku nie mogę się do Nich dodzwonić i ciągle otrzymuję SMS o treści: "Nie mogę teraz odebrać", albo słyszę "zaraz do Pana oddzwonię"... Żenujące... Wystarczyłoby przyznać, że nie mają towaru na stanie i po prostu uczciwie zwrócić pieniądze na moje konto!

Romulus

Sklep Binstal mnie oszukał. Wzięli pieniądze za towar, który wystawiają na stronce, a fizycznie go nie posiadają. Pieniędzy nie oddali. Szerokim łukiem omijać ten sklep.

Jan

Szef to idiota mysly ze przeczytał kilka poradników na tematy rozwoju osobistego i jest bogiem. Ma 30 Wstydzi się kobiet i jest mamy synkiem który sam nic nie zrobi. Szuka pracowników którzy maja pracować po 10 12h w jego hurtowni za marne grosze nikt tam nie wyciąga nawet dwóch kawli. Radek i Bins to porażka

Radek
@Jan 26.12.2014 17:47

Szukamy osób zaangażowanych i efektywnych w swoim działaniu. Jeżeli po 3 miesiacach pracy osoby się nie sprawdzaja szukamy nowych. Nie sponsorujemy pensji minimalnych! Jeśli jesteś ambitny, szukasz wyzwań, wiesz że jesteś najlepszy przyjdź do Nas a Ciebie sprawdzimy. wyślij CV na binstal@o2.pl Pozdrawiam: FUH Binstal (usunięte przez administratora)

NICk

Gosciu jest nie wyplacalny i odlicza za korzystanie z komputera ...

Zostaw opinię o Binstal Firma Handlowo-Usługowa - Brodnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Binstal Firma Handlowo-Usługowa