Opinie o DAMPOL w Budy Głogowskie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DAMPOL. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w DAMPOL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DAMPOL w Budy Głogowskie

Czy w DAMPOL poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

pracownik Nowy wpis

Kila dobrych lat temu tam pracowalem bez dowiadczenia tylko po kursie CNC i powiem tak. Na tamte czasy praca na umowe o prace najnisza krajowa, reszta na akord pod stolem oczywicie srednio okolo 3 miesaice do tylu i caly czas trzeba bylo sie upominac o pieniazki dzien w dzien. Brali jak leci ludzi z ulicy, nie bylo zadnych dodatkow procz gruszki ewentualnie flaszka na dobry poczatek dnia do podzialu. Czlowiek mlody chcial zlapac doswiadczenie jakos czlowiek przezyl z tymi opoznieniami rodziny nie bylo mieszkalo sie z rodzicami nie bylo infalcji dawne dzieje. Z punktu widzenia teraz mysle ze nie zaluje umowa sie skonczyla razem z zamowieniami wiec kilku osoba nie przedluzono umowy w tym mi, ale chyba nie zaluje doswiadczenie zdobyte cos grosza na wesele odlozylem postojowe jak odkowki nie dojechaly platne 100% potem inna praca co kazda to lepsza a teraz nie narzekam w branzy lotniczej. Nie jest to firma ideal tylko prywatna wiec sa plusy i minusy ale mowie to bylo X lat temu

Marta Nowy wpis
@pracownik

czyli doświadczenia szło nabrać? Pisali wcześniej coś o zaległościach i bankructwie i do teraz cisza. Jesteś na bieżąco z firmą? W rejestrze są aktywni, normalnie zatrudniają?

Ex Pracownik Nowy wpis
@Marta

Marto nie wiem co tam się teraz dzieje nie wiem czy istnieją nie interesuje się jej losem. Tak jak mówię byłem tam X lat temu. Doświadczenie zdobyłem zrobiłem kurs CNC tam się zahaczyłem i następna firma już patrzyła na cv inaczej jeśli chodzi o obróbkę cnc

Tec

Jest ok

Dawid

Dużo wpisów o zaległej kasie. To poślizg w terminowej płatności czy problemy finansowe? Bo jak to drugie to trochę słabo.

To koniec
@Dawid

Ogromne problemy finansowe,ta firma jest już skończona-bankrut.Nic więcej już nie można dodać w tym temacie.

Firma DAMPOL poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Leszno
Xxx

Firma Bankrut, szef zalega pracownikom wypłaty.Niektórym już nawet po kilkanaście tysięcy złotych.Właściciel ma ogromne długi i do akcji zaczynają wkraczać komornicy.

Honorata
@Xxx

i ci pracownicy dalej pracują u Niego mimo tego, że nie wypłaca im pieniędzy? :O

To koniec
@Honorata

Większość pracowników już odeszła, zostało kilka osób starszej daty, którzy chyba czekają na cud.Właścicielowi firmy zostało zablokowane konto,przez ogromne długi.Maszyny zostają wyprzedawane a na resztę czeka komornik.Ogólnie bankrut

Arnold

Ogólnie firma jest dobrym pracodawcą tylko trzeba być dobrym pracownikiem żeby to widzieć!!

Ehhh
@Arnold

Czyli dobry pracownik to taki, który lubi pracować prawie za darmo i ciągle oczekiwać na zaległe wypłaty...

Wyjaśnienie

Ogólnie ta firma to taki typowy "Januszpol". Ciągłe kombinacje z płatnościami i ogólne dziadostwo.Firma dla mało ambitnych osób i takich którzy lubią pracować za darmo.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w DAMPOL?

Xxx

Tak

Jeremiasz

Jeśli dobrze się pracuje to z reguły małe są potrzeby pisania opinii

Jacek

Czy w ogóle potrzebuje ludzi? Tak rzadko tu zaglądacie i trudno dowiedzieć się coś więcej.

Napiszcie, jak dziś wyglądają warunki zatrudnienia w tym przedsiębiorstwie!

firma działa

Robert

Skąd takie rewelacje macie, że firma nie działa? Na stronie nic nie ma

szczery

Nie polecam tej firmy

nie dziala!!

Zastanawiam się czy firma działa normalnie? Taka cisza na wątku!

Zostaw merytoryczną opinię o DAMPOL - Budy Głogowskie

• Jak się pracuje w DAMPOL?

Zobacz opinie na temat firmy DAMPOL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

DAMPOL
2.1/5 Na podstawie 8 ocen.
  • 71
    87-325 Budy Głogowskie