Opinie o Termoplus Sp. z o.o. w Trzebiatów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Termoplus Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Termoplus Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Termoplus Sp. z o.o. w Trzebiatów

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Blanka Nowy wpis
Inne

Jeszcze w lutym jedna z klientek miała problemy ze współpracą? Czy zatrudnieni miewają podobnie? Szukałam czegoś w sprzedaży i strona internetowa wraz z asortymentem mi się ukazała. Widnieje na niej także formularz zgłoszeniowy lecz nie widzę przy tym opisu stanowisk oraz wymagań czy tez tego co Pracodawca oferuje w zamian. Może tu by ktoś zatem wiedział i by mi napisał?

Gosia
Inne

NIE POLECAM!!!! Zero profesjonalizmu! Wszystko ładnie dopóki nie dostaną pieniędzy, później zmiana o 180°, olewanie klienta, nie odbierają telefonów, nie odpisują na maile. Pani Marta zero profesjonalizmu, nie potrafi zaprojektować kuchni, a kiedy zgłasza się problemy to bierze urlop, byleby tylko nie ponosić odpowiedzialności za swoje błędy. Pan Lucjan jest (usunięte przez administratora)i bardzo niegrzeczny, nie potrafi porządnie pobrać wymiarów, co podobno jest jego pracą; w dodatku próbuje zrobić z klienta (usunięte przez administratora) twierdząc, że nie wie w czym problem i o jakie mieszkanie chodzi, chociaż osobiście w nim był 12h wcześniej!!! Monterzy też do niczego się nie nadają, bardzo leniwi i nieogarnięci, mają być o 9, przyjeżdżają po 11 i jedyne co ich interesuje to przerwa i radio; sami podejmują decyzje nie pytając klienta o zdanie, przez co muszą wszystko od nowa zmieniać i montować. Meble przyjeżdżają porysowane i zniszczone, przez co są wymieniane i wszystko trwa dużo dłużej. Ponad dwa tygodnie składają meble do małego pomieszczenia i skończyć nie mogą. Pracownicy nie chcą podać kontaktu do szefostwa, więc to na pewno nie pierwszy raz, kiedy taka sytuacja miała miejsce!!! NIE POLECAM!!!!! I możecie być pewni, że tej sytuacji tak nie pozostawię i poniesiecie konsekwencje!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Termoplus Sp. z o.o. - Trzebiatów

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Firma Termoplus Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

  • PRACOWNIK PRODUKCJI - PRODUKCJA MEBLI, Trzebiatów - Listopad 2022
  • Magazynier, pomoc na dziale produkcji, Stalowa Wola - Listopad 2022
  • Elektronik, montaż podzespołów elektronicznych, Stalowa Wola - Listopad 2022

Czy pracujesz w firmie Termoplus Sp. z o.o. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Termoplus Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii