Mathilde Michał Kojtych

Adres: Juliusza Kaden-Bandrowskiego 8 lok. 74, 01-494 Warszawa

NIP: 5222305228 REGON: 015429830

Mathilde Michał Kojtych

Opinie o Mathilde Michał Kojtych

Czy jesteś zadowolony z warunków zatrudnienia w firmie Mathilde Michał Kojtych w miejscowości Warszawa? Dodaj opinię o tym pracodawcy, niech wszyscy dowiedzą się jak jest naprawdę.

Zostaw opinię o Mathilde Michał Kojtych - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mathilde Michał Kojtych