Webeye Polska Sp. z o.o.

Wieliczka

Opinie o Webeye Polska Sp. z o.o.

Kon kon

Webeye super sprawa, alarm paniki, drivingStyle, sondy pojemnościowe, takie niby pierdoly a ulatwiaja prace, poprawiaja bezpieczenstwo i zmneijszaja koszty, polecam.

Karmelowy Karol

Byłem na rozmowie, bardzo fajnie, przyjemnie, rzeczowo. Liczę, ze nie przyjmą :)

Willy

ich system niesamowicie przyśpieszył pracę w mojej firmie i pomógł w integrowaniu różnych działów, plus za stały dostęp do danych - nie trzeba czekać na żadne raporty

Marzenn9

Rozmowa rekrutacyjna w firmie - porażka. Zdecydowanie nie polecam.

xoxo

Czy WebEye to korpo?

Devv

jasiekk
@Zadowolony 01.11.2017 17:11
Dostajesz dzięki aplikacjom WebEye raporty z pracy samochodu - silnika, akumulatorów - tzn. poszczególnych komponentów. Możesz...

Masz stały dostęp do wykresów z trendami z ostatnich 5 tygodni i możesz obserwować czy pracownik robi postępy, czy użytkowanie ciągnika jest wgl opłacalne.

Nikodamn
@Devv 01.11.2017 14:16
Współpracuję z tą firmą od ponad roku i zaoszczędziłem dzięki nim na rozwój floty. Cenowo bardzo się opłaca. POLECAM!...

Mam to samo. Mimo, że byłem trochę sceptycznie nastawiony to rzeczywiście widać oszczędności gołym okiem, a do tego jakoś tak bardziej panuje nad tym co dzieje się w mojej firmie, głównie za sprawą monitoringu tras, bo kierowcy musza się pilnować

Tachowicz

Baaardzo przydatna aplikacja. Mi głownie chodziło o ktorlę tachografów i bezpieczeństwo moich kierowców. Dzięki tej aplikacji już mnie nie oszukują kierowcy i do tego skonczylo się płacenie kar w duzych ilosciach. Do tego jak chłopaki jadą za granicę to już trochę śpię spokojniej, bo mają założone alarmy bezpieczenstwa też z aplikacji webeye. Polecam.

Karol

Korzystam z ich aplikacji już dłuższy czas i faktycznie jest mega pomocna. Dla pracodawców mega pomocna aplikacja, żeby kontrolować co się dzieje z samochodami - czy jazda nimi jest ekonomiczna i nie są zajeżdzane.

Thorek
@Karol 30.10.2017 10:08

Dla pracowników w sumie też jak ktoś chce się nauczyć jakoś w miarę jeździć i ogarniać co się dzieje. Bo to dużo daje jak wiesz jaki błąd zrobisz. My jeździmy z tymi monitoringiem już dłuższy czas i jest wszystko ok.

Olaf

Łał, aplikacja WebEye jest mega pomocna! Każdemu kto ma problem z kierowcami którzy kombinują przy tachografach polecam WebEye e-tachograph. Płacenie kar wreszcie się skończyło :)))

Radosław Pe.

wiem, że to nie to miejsce, ale dzięki ich aplikacji zaoszczędziłem masę pieniędzy, które wcześniej wydawałem na kary za nieodpowiedni czas pracy albo po prostu nieoptymalnie planowane trasy. Odkąd wprowadziłem Webeye Monitor i kilka innych opcji jakość pracy jest nieporównywalnie lepsza. Naprawdę każda firma transportowa powinna chociaż przetestować ten system

Filip

ja jestem pod wielkim wrażeniem jakie innowacje wprowadzają w branży transportowej i jak usprawniają pracę. Przyglądałem się ich usługom i naprawdę co najmniej kilka z nich każda firma powinna wprowadzić u siebie, a ich praca byłaby o wiele szybsza i przyjemniejsza

Adrian

Usługi mają fajne np. ten system sond pojemnościowych - fajna sprawa. Usystematyzowało to pracę w firmie i pomogło zmniejszyć koszta. Niby prosta rzecz, ale jak dużo dała. Wiemy jak wygląda samo spalanie przy różnych gabarytach ładunku, jakość danego paliwa, więc można kontrolować to, co i gdzie tankować.

Mateusz123

aleleble
@Mateusz123 08.12.2016 20:51
Aplikował ktoś na stanowisko Młodszy specjalista ds. logistyki magazynowej? Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna?...

byles na takiej rozmowie? wiesz cos?

Temat przycichł, ale może ktoś ma nowe informacje na temat firmy Webeye Polska Sp. z o.o.? Czekamy na Wasze opinie, napiszcie co sądzicie o pracodawcy.

Zostaw opinię o Webeye Polska Sp. z o.o. - Wieliczka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Webeye Polska Sp. z o.o.