Webeye Polska Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Webeye Polska Sp. z o.o.

Digs

Jestem właścicielem firmy transportowej i dzięki współpracy z WebEye dużo łatwiej nam się zarządza firmą. Pewna i rzetelna firma! polecam!

Tomasz O.

Pracuję w tej firmie jako PH i nie można narzekać. Płacą dobrze i co najważniejsze produkt, a raczej aplikacja którą sprzedajemy naprawdę jest warta zachodu, bo przynosi korzyści nie tylko szefom firm z którymi współpracujemy, ale także pracownikom. Jest na tyle rozbudowana, że pozwala w kompleksowy sposób prześledzić poczynania pracowników i pojazdów.

Mariuszttrans

aplikacja, która niesamowicie usprawnia pracę w mojej firmie. Inwestycja zwróciła się bardzo szybko, a teraz generuje już tylko oszczędności. Kupiłem podstawowy pakiet, a jesteśmy w stanie zapanować nad zużyciem paliwa i czasem pracy kierowców, którzy w końcu przestali kombinować. Dzięki Webeye Alarm czują się teraz trochę bezpieczniej, bo niestety sytuacja w Europie pod tym względem nie wygląda za dobrze. Ogólnie polecam wszystkim, a już na pewno większym firmom transportowym :)

Driver
@Mariuszttrans 02.10.2017 08:46

Trochę się uspokoiło, ale faktycznie alerty w apce WebEye bardzo się przydawały, bo sytuacja we Francji była przez pewien czas tak napięta, że ciężko było przewieźć jakikolwiek ładunek w tamten rejon. Teraz na szczęście się to unormowało. Pytanie jest jednak takie - czy na długo :(

Jeżeli pracujesz lub pracowałeś w firmie Webeye Polska Sp. z o.o. to wypowiedz się na naszym forum. Wielu użytkowników czeka na twój komentarz.

Zostaw opinię o Webeye Polska Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Webeye Polska Sp. z o.o.