Opinie o Webeye Polska Sp. z o.o. w Toruń

Webeye Polska Sp. z o.o.
5 4 11 5 1
Zofia Nowy wpis

Wszystkie opinie klientów o Webeye Polska Sp. z o.o. na tym wątku są pochlebne. Dobrze to wróży dla potencjalnych pracowników! Firma na swojej stronie ma przejrzysty formularz do aplikowania na rozmaite stanowiska, czy ktoś z was już próbował? Jakie są wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej, no i warunki samej pracy?

AXX Nowy wpis

Trafiłem na nich przypadkiem, kiedy szukałem systemu do monitorowania ładunków. Współpraca przebiega bardzo dobrze.

Konstant Nowy wpis

WebEye to najlepsza firma na jaka trafiłem, maja mega aplikacje dzieki której super mi sie pracuje.

TakNie

Jeżeli pracujesz lub pracowałeś w firmie Webeye Polska Sp. z o.o. to wypowiedz się na naszym forum. Wielu użytkowników czeka na twój komentarz.

Zadowolony Nowy wpis
@admin

Może nie pracuje w WebEye, ale korzystam z ich aplikacji. Gorąco polecam każdej firmie transportowej ! Aplikacja wymyślona chyba przez Boga. Nie raz uratowała naszych kierowców.

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Artur

Powiem tak , gdyby nie to ze mam zainstalowanego webeye nie wiem co by mogło się stać , powiem tak już nie raz miałem akcje za granica że coś się działo albo z samochodem lub ktoś chciał się włamać . a system powiadomił i moją firmie i alarm zadziałał.

Manager

Polecam aplikacja web eye bardzo ulatwia prace w firmach spedycyjnych

Digs

Jestem właścicielem firmy transportowej i dzięki współpracy z WebEye dużo łatwiej nam się zarządza firmą. Pewna i rzetelna firma! polecam!

Tomasz O.

Pracuję w tej firmie jako PH i nie można narzekać. Płacą dobrze i co najważniejsze produkt, a raczej aplikacja którą sprzedajemy naprawdę jest warta zachodu, bo przynosi korzyści nie tylko szefom firm z którymi współpracujemy, ale także pracownikom. Jest na tyle rozbudowana, że pozwala w kompleksowy sposób prześledzić poczynania pracowników i pojazdów.

Tak1Nie

Mariuszttrans

aplikacja, która niesamowicie usprawnia pracę w mojej firmie. Inwestycja zwróciła się bardzo szybko, a teraz generuje już tylko oszczędności. Kupiłem podstawowy pakiet, a jesteśmy w stanie zapanować nad zużyciem paliwa i czasem pracy kierowców, którzy w końcu przestali kombinować. Dzięki Webeye Alarm czują się teraz trochę bezpieczniej, bo niestety sytuacja w Europie pod tym względem nie wygląda za dobrze. Ogólnie polecam wszystkim, a już na pewno większym firmom transportowym :)

Driver
@Mariuszttrans

Trochę się uspokoiło, ale faktycznie alerty w apce WebEye bardzo się przydawały, bo sytuacja we Francji była przez pewien czas tak napięta, że ciężko było przewieźć jakikolwiek ładunek w tamten rejon. Teraz na szczęście się to unormowało. Pytanie jest jednak takie - czy na długo :(

Zostaw opinię o Webeye Polska Sp. z o.o. - Toruń

Chcę opublikować: