Opinie o Webeye Polska Sp. z o.o. w Wieliczka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Webeye Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Webeye Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Webeye Polska Sp. z o.o. w Wieliczka

ola

@daj spokój Poczytałam wpis tego chłopczyka"daj spokój " i widze ze chłopczyk który nie zrozumiał wpisów ludzi na tym portalu nigdy nie zrozumie co przekazały te osoby robiąc tutaj wpis i co miały na mysli skoro zadaniem tego pracownika Webeyeee jest dyskryminowac prawdziwe wpisy tutaj to do czego on sie nadaje i co potrafi ,pewnie tylko potrafi robic negatywną reklame swojej firmie co widac po ponizszych wpisach, jeżeli on z tych wpisów wyłapał i zrozumiał tylko literówki to widać do czego sie nadaje i jaki poziom prezentuje,moze niech mu ktos w firmie podpowie jaki przekaz niosą te wpisy i czemu ma to służyć skoro do tej pory tego nie zrozumiał

!!!!

@dajspokój Moderatorze z webeya/pewnie rekruter firmy mozesz tutaj moderowac wpisy i wybielac ta firme ale jak nie rozumesz co tutaj ludzie napisali to moze niech ci ktos wytłumaczy w twojej firmie o co chodzi na tym portalu jak twoja firma/rekruter czyli ty nie szanuje ludzi którzy przychodzą na rekrutacje to dobrze ze ci ludzie robią te wpisy moze sie cos taka firma nauczy ale widząc takiego moderatora z webeyaaaa to raczej nie bardzo sie czegoś nauczyli po tych wpisach skoro ciebie wysłali do pisania postów i wybielania bo arogancja nadal na wysokim poziomie !!!!!!!!!!!!!!!!!!

ola

Firma robi rekrutacje po czym nikogo nie wybiera i robi następną rekrutacje na to samo stanowisko czyli nikt w firmie nie potrafi czytac ze zrozumieniem CV oraz dopytac przez telefon zeby wybrac sobie odpowiedniego kandydata tylko zapraszaja jak leci zeby tylko osoba rekrutujaca miała zabawe i wypełniony grafik no i wyprężoną piers jak to jest bardzo wazna a nie przyszło nikomu do głowy w webeyuuuuuu ze po drugiej stronie jest czyjś czas ,energia i emocjeeee !!!!!! Rozumiem ze rekrutujacy managooo akurat miał wolny dzień i chciał sie zabawic czyimś kosztem bo tak to wygląda !!!!!! Zenada i widac jakie jest ludzkie podejscie w rekrutacji w takiej firmie !!!!!

dajspokój
@ola

Który to już post napisany przez tą samą osobę...? Przecież nawet błędy językowe i interpunkcyjne się powtarzają... Daj Pan spokój, wstyd. Nie nadajesz się do roboty, to Cię nie wzięli i tyle... Fakt, rekrutacja może i nie stoi na wysokim poziomie, bo sam miałem okazję brać udział, ale wystarczyłoby napisać to raz.

reniaaaaa

Bardzo słaba rekrutacja i brak informacji zwrotnej po niej powoduje moja bardzo niska ocenę tej firmy,to było naprawdę słabe ze strony firmy i bardzo niepokojące jak firmy zachowują sie w stosunku do osób które przychodzą na takie rekrutacje często poswięcając swój urlop !!!!!!!!!!!!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Webeye Polska Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
brak słów

Webeye po fali krytyki na go work po ostatnich procesach rekrutacyjnych zatrudnia HR Menageraaaaa,dobrze ze nie zatrudnia HR Prezesa i nie tworzy dodatkowego działu HR:),czekamy jak zatrudni jeszcze Menageraaa od Myslenia i Ludzkiego podejscia a praca i tak idzie po znajomosci lub trwaja poszukiwania pracownika pro bono lub za miske ryzu ale na Menageraaaaa zawsze znajdzie sie fajna kasa szkoda ze na zwykłych pracowników od czarnej roboty zawsze jej brak - nic dodać nic ująć ręce same opadaja od takich firm

WebEye Polska Sp. z o.o.
@brak słów

Zaniepokojeni treścią Pana/Pani komentarza i z uwagi na naruszenie w nim dobrego imienia naszej firmy i jej pracowników, chcielibyśmy wyjaśnić opisywaną przez Pana sytuację. Uprzejmie prosimy o bezpośredni kontakt z pracownikiem odpowiedzialnym za procesy rekrutacyjne w WebEye Polska, pod numerem telefonu: 12 278 42 43.

xyzzzzzz

Firma szuka pracowników za najnizszą krajową,rekrutacja fatalna a człowiek który rekrutuje nie ma pojecia jak powinna wygladac rekrutacja bo pewnie jest przyjety po znajomosci i czuje sie pewnie - takie to własnie są realia obecnie ludzie bez pojecia przyjeci po znajomosci i doswiadczenia zerooooo to własnie widac po takich młodych ludziach w takich firmach.Widac po wpisach ze firma nawet nie raczy dac odpowiedzi po rekrutacji ale lansowanie sie na standardy zachodnie jest na wysokim poziomie niestety jest to nadal tylko zenujacy polski poziom takich młodych ludzi - tragediaaaaaa i bardzo słaba reklama dla fiirmy i tego rekrutera !!!!!!!!

czekajac na odpowiedz

Nadal czekam na odpowiedz po rekrutacji a tu nic ,ponad siły danie odppowiedzi przez tą firme ,tak własnie jest z tymi rekruterami w takich firmach no i swiadczy to tez o takiej firmie

ninka

@Marcin Marcinku przeciez ty jestes pracownikiem Webeye wiec po co moderujesz tutaj sytuacje,rozmowa przebiegała w atmosferze przesłuchania prokuratorskiego i słabych pytań nie wnoszących nic do rozmowy,przeciez inne osoby wypowiedziały sie takze na temat rekrutacji u was więc Marcinku program naprawczy rozpocznij wewnątrz firmy bo czas na ludzkie traktowanie innych i troche szacunku dla ludzi którzy przychodzą na rozmowe kwalifikacyjna bo to ich czas ,urlopy oraz energia którą poswięcaja a dla was to zabawa i wypełnianie grafiku

WebEye Polska
@ninka

Szanowna Pani, Firma WebEye Polska w swoim procesie rekrutacyjnym dokłada wszelkich starań by rozmowy rekrutacyjne były przeprowadzane z zachowaniem odpowiednich standardów. Informacja zwrotna dla osób biorących udział w rekrutacji jest również standardem który obowiązuje w firmie WebEye Polska, jeżeli takiej informacji zabrakło w Pani przypadku to bardzo proszę o podanie na jakie stanowisko Pani aplikowała? Pani opinia jest bardzo jednoznaczna i przedstawia Naszą firmę już na etapie rekrutacji jako "Mordor" a zapewniam, że tak nie jest. Tym bardziej proszę o informację na jakie stanowisko Pani aplikowała, pomoże Nam to w weryfikacji danego procesu/rozmowy rekrutacyjnej i ewentualne wprowadzenie zmian. Z punktu widzenia pracodawcy warto również wspomnieć o procencie kandydatów, którzy po ustaleniu terminu rozmowy nie pojawiają się. Zmiana decyzji i rezygnacja jest jak najbardziej zrozumiała, ale co jest bardziej przykre i zastanawiające to brak odpowiedzialności by poinformować firmę o zmianie, lub nawet odebrać telefon w tej sprawie. Z poważaniem, WebEye Polska

@WebEye Polska

Do Webeye Młody człowieku ktory przeprowadzałes rekrutacje co ma wspolnego fakt iz niektorzy nie przychodzą na rekrutacje z faktem iz nie dałes odpowiedzi po procesie rekrutacyjnym ??? co ma piernik do wiatraka ?? niech firma trzyma fason profesjonalnej organizacji a nie bedzie tutaj wpisów !!!!! Dla ludzi ktorzy przychodza na rekrutacje to poswiecony czas i energia a nie zabawa w wypełnianie grafiku !!! Tak trudno dac odpowiedz 10 -15 ludziom ktorzy byli na rekrutacji,to tylko 15 maili lub telefonów ktore powinien wykonac człowiek który rekrutuje a jesli sie nie pamieta kto na jakiej rekrutacji był to juz wewnętrzny problem firmy zwany bałaganem !!! Z opisu firmy wynika ze nie wiedzą komu dali odpowiedz a komu nie i chyba nie panuja nad tym zajsciem skoro zadaja pytania jakiej rekrutacji dotyczy sprawa :)

robie wpis

Rekrutacja srednia ,pytania mało związane ze stanowiskiem,brak odpowiedzi po rekrutacji a firma przedstawiała sie jako europejska wiec pytam gdzie jest standard europejski i informacja zwrotna po rekrutacji ?????? Ale jak widac po wczesniejszych wpisach inni tez nie dostali odpowiedzi po rekrutacji więc to norma!!!!!!

@ninka, a na jakie stanowisko aplikowałaś? W jakiej atmosferze przebiegała Twoja rozmowa rekrutacyjna? Jak aktualnie przedstawia się sytuacja pracowników w Webeye Polska? Dawno nie pisaliście nic na ten temat. Może jednak jakieś osoby pracujące w tej firmie zechciałyby podzielić się z nami swoją opinią?

ninka

Młody człowiek ktory robi rekrutacje nie ma pojęcia jak sie rekrutuje,brak merytorycznych pytan ,firma nie daje odpowiedzi po rekrutacji no i bo po co ,przeciez ludzie którzy przychodzą na takie spotkania powinni jeszcze dziękowac za to ze mogli zmarnowac cały dzien urlopowy,firma kreuje sie na europejską ale szuka najtanszego pracownika za 2000 netto( standard polski) ,doradzam szanowac ludzi którzy pojawiaja sie na rekrutacjach bo to oni poswiecaja najwiecej czasu i energii ale co ten młody rekrutujacy człowiek moze o tym wiedziec skoro nie ma doswiadczenia i empatii

Dawid

Webeye Polska to super pracodawca. Szkoda, że nie piszecie.

Jacek

Z perspektywy klienta muszę powiedzieć, że nie mam do nich jakichś poważnych zastrzeżeń. Systemy które kupiłem przydają się, a aplikacja w jakimś stopniu ogranicza koszty. Ceny też nie są wygórowane.

Wolmark
@Jacek

Dla mojej małej firmy ta aplikacja była niemałym wydatkiem, ale zgadzam się z tym, że jest ona bardzo przydatna i generuje duże oszczędność

Praca spoko, daja tu bardzo dobre warunki, pensja super, atmosfera tez bardzo przyjemna.

gość123

Nie wiem jak wygląda praca w tej firmie, ale polecam aplikacje, którą opracowali. Bardzo wzrosły mi zyski odkąd z niej korzystamy.

M.A.TT
@gość123

Popieram, aplikacja webeye swietna sprawa. Korzystamy z kilku ich usług i wychodzi nam to bardzo na plus

admin

Temat przycichł, ale może ktoś ma nowe informacje na temat firmy Webeye Polska Sp. z o.o.? Czekamy na Wasze opinie, napiszcie co sądzicie o pracodawcy.

Dorian
@admin

Firma ma świetną aplikację ! Pozwala ona zapanować nad każdym problemem. Ostatnio koledze chcieli się włamać do samochodu, zanim na dobre zaczęli firma dostała cynk i włączył się alarm. Zwiewali, aż się za nimi kurzyło

Mareek

Mi się fajnie korzysta z tej funkcji wiec naprawdę fajnie , że moja firma ma coś takiego

Klient - zadowolony

Powiem tak , WebEye to dobra firma ,a ich funkcja poprawiła jakoś pracy moich pracowników na spedycjach. Mam nad nimi kontrole i wiec co robią i gdzie jeżdżą. Wiec to jest dobre bezpieczeństwo dla towaru ale też i pracowników

Adriann

O widzę że nie tylko ja korzystam z WebEye , szok zaskoczenie pozytywne , funkcjami jaki tak firma zrobiła w tej aplikacji , najbardziej się ciesze z mniejszej ilości spalania benzyny to jest na plus mega

Heniekk

Usługi WebEya sa fajne , a szczególnie ich aplikacja , mniej niepotrzebnych rzeczy się robi i wszystko jest zaplanowane i szybki kontakt jest z ludźmi wiec naprawdę mega

Zostaw merytoryczną opinię o Webeye Polska Sp. z o.o. - Wieliczka

• Jak się pracuje w Webeye Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Webeye Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Webeye Polska Sp. z o.o.