Opinie o Henryk Batyra Maszyny Rolnicze w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Henryk Batyra Maszyny Rolnicze. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Henryk Batyra Maszyny Rolnicze o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Henryk Batyra Maszyny Rolnicze w Lublin

Ktoś może się orientuje, czy firma potrzebuje teraz spawaczy? Internet przejrzany ale znalazłem tylko nieaktualną już ofertę pracy. Wiem z tego starego ogłoszenia, że kilka lat temu szukali osoby, która będzie samodzielna ( z doświadczeniem). Czy aktualnie można liczyć na przyuczenie?

Pzdr Nowy wpis

Daj spokój z tą robotą i tym zakładem... Jest dużo innych firm z lepszymi warunkami i płacą też. (usunięte przez administratora) kila i mogiła. W zimie zimniej jak na dworze. Zero szacunku dla pracownika.

xxx Nowy wpis
@Pzdr

To jak tutaj aktualnie z płacą? Ciekawy jestem ile na godzinę proponują na start osobie z doświadczeniem. Trochę mnie martwi to co napisałeś o braku szacunku do pracownika. Rozwinie ktoś ten temat i powie jak ten brak szacunku się objawia?

Rafal Nowy wpis

Czesc są przyjęcia do tej firmy? Pracowalem jako spawacz, montażysta więc mam doświadczenie na ile można liczyć kasy?

Jakie zarobki dla spawacza?

Dołączę się do pytania. O ile wzrosły opisywane tu dwa lata temu szczegóły wynagrodzenia? Podano, że zarobki ok.16 zł /godz., możliwe że z jakimiś groszami, soboty nieobowiązkowe 6 godzin - stawka godz. + 5 zł, tak samo liczone są godz. nadliczbowe w tygodniu. Do tego praktycznie robisz ile chcesz po 8, 10, 12 godzin, póki co nie ma ograniczeń jeśli chodzi o nadgodziny. I czy są tu premie? Kiedyś było 10 % wynagrodzenia, a jak teraz?

Przy znajomości maszyn rolniczych i doświadczeniu w rysowaniu (Solid Works/Solid Edge), co było wymogami na Konstruktora maszyn rolniczych CAD / Solid Works, wiecie, ile teraz bym zarobił? Nie zdecydowali się tego podać w ofercie sprzed 9 miesięcy. A to dla mnie kluczowa informacja, jak miałbym pracę zmieniać. Ważna też sprawa, jakie podejście do ludzi mają kierownik i współwłaściciel firmy? Bo pisano, że jest to robota bezpośrednio z kierownikiem produkcji i współwłaścicielem.

Czy rekrutacja na stanowisko Operator Tokarki CNC / Tokarz w firmie Henryk Batyra Maszyny Rolnicze odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?

Podobno pracując jako Monter można liczyć na 4300 na rękę. Czy to prawda?

Frog

Co to jest 4300 przy takiej inflacji około 25 zł godz szału nie ma byle gdzie pujść tyle dają.

Karol

Przeczytałem że do stawki godzinowej dodawali tylko 5 zł za nadgodziny. Trochę mało jak dla mnie. Myślałem że można dostać setki. Coś się poprawiło i płaca więcej czy kasa stoi w miejscu?

@Karol

W miejscu. Jak dla mnie nadgodziny są mało opłacalne.

Chłopina

Witam ile można zarobić na spawalni? Czy są dodatkowo płatne soboty 100 %m ile godzin można wyrobić? Czy jest gruszowe i premię kwartalne??

Olo
@Chłopina

Możesz zarobić ok 3 tysięcy gdzieś ogłaszali się ,z dwa miesiące temu.

Janush Cebula
@Chłopina

zarobki ok.16 zł /godz., możliwe że z jakimiś groszami, soboty nieobowiązkowe 6 godzin - stawka godz. + 5 zł, tak samo liczone są godz. nadliczbowe w tygodniu, praktycznie robisz ile chcesz po 8, 10, 12 godzin, póki co nie ma ograniczeń jeśli chodzi o nadgodziny, były premie do każdej wypłaty + 10 %, ale już nie stosują

spawacz MAG MIG TIG 311 MMA
@Janush Cebula

za 16zł/godz. to nawet sprzątaczka nie pracuje. Panowie szanujcie swoją ciężką pracę i zdrowie. Wiem, że Panowie w garniturach jeszcze żyją epoką "jak Ci się nie podoba to na Twoje miejsce jest dziesięciu" ale to już jest przeszłość. Nikt nie pracuje w tej chwili za mniej niż 25 - 30zł jeśli ma fach w ręku. Pogodzą się z tym (chociaż boli) to kwestia czasu. Nie żyjcie na Boga od pierwszego do pierwszego! Miejcie jakieś plany, cele, odkładajcie dla dziecka i na starość. Nie wierzcie w puste obietnice i nie dajcie sobą manipulować. Pozdrawiam serdecznie i życzę pewnej ręki i dużo zdrowia.

Ciągle szukają do pracy, czy tak duża rotacja jest ze względu na słabe warunki pracy i niskie wynagrodzenie?Mógłby się wypowiedzieć ktoś kto zna sytuację?

Tytan

Ile można zarobić jako spawacz ?

Urszula
@Tytan

To bardzo dobre pytanie, pod które się podpinam - ja także bardzo chciałabym wiedzieć, jak, oczywiście w przybliżeniu, zarabia się w tej firmie. Oby w miarę szybko znalazł się tu ktoś, kto powie coś o tamtejszych zarobkach. @Tytan, a już dostałeś od nich propozycję pracy, czy dopiero zamierzasz wysłać CV?

Tytan
@Tytan

Hej Urszula co ty tam chcesz spawać pozdrawiam.

Artur

Witam, czy może ktoś się podzielić jak wygląda praca jako konstruktor ? Ilu konstruktorów pracuje oraz jak to jest że zachęcają do aplikowania osoby bez doświadczenia a ogłoszenie o prace na stanowisku konstruktora caly czas jest na tablicy ??

nick

Na co może liczyć pracownik na produkcji? Jak warunki i pensja? Warto aplikować?

Zostaw merytoryczną opinię o Henryk Batyra Maszyny Rolnicze - Lublin

• Jak się pracuje w Henryk Batyra Maszyny Rolnicze?

Zobacz opinie na temat firmy Henryk Batyra Maszyny Rolnicze tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Henryk Batyra Maszyny Rolnicze?

Henryk Batyra Maszyny Rolnicze
  • Vetterów 8