Opinie o Agrohandel sp.j. A.Plecety I.Plecety w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Agrohandel sp.j. A.Plecety I.Plecety, a także Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Agrohandel sp.j. A.Plecety I.Plecety na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agrohandel sp.j. A.Plecety I.Plecety w Legnica

kostuch

Nie polecam pracy w tej firmie..niesłowni pracodawcy, martwa atomsfera, niskie zarobki. praca na zasadzie 'przeczekania'.

anonymous
@kostuch

Praca nie warta zachodu pracujesz ponad siły a pracodawca nic Ci nie dokłada Jedynie co to korzystają tam kierownicy działów.........

@kostuch

@kostuch, korzystasz jeszcze z forum gowork.pl? Co masz na myśli mówiąc "martwa atmosfera"? Myślisz, że sytuacja w Agrohandlu w dniu dzisiejszym wygląda podobnie? Być może firma się rozwinęła?

mechanik

pracowałem jako serwisant.nie polecam brak możliwości rozwoju,i jeszcze nieudolni mechanicy ekipy rodem z prl, poprostu dno

@mechanik

Jak długo pracowałeś w firmie? Znasz może kogoś z obecnego zespołu? Jestem zainteresowana pracą dla Agrohandlu, wolę jednak zbadać grunt przed przesłaniem CV. Ktoś wie jak sytuacja w firmie ma się obecnie?

Marta

Czy pracuje tam jeszcze przydupasek szefa i szefowej? Mozna by rzec ze ogonek szefostwa. W zyciu nie spotkalem takiego chciwego frajerka. Tez rolnik, klamca i dwulicowiec. Atmosfera w pracy dretwa, patrza na rece jeden na drugiego kabluje. Zadnej perspektywy rozwoju, pieniadze przecietne. Jak pasuje ci pracowac po 12 h dziennie za stawke jak za 8 to powodzenia. Zapomnialem o targach sobota niedziela tez. Nie polecam

@Marta

Hej @Marta, jak długo pracowałaś dla Agrohandlu? Mnie interesuje praca na pół etatu na umowie o zlecenie? Czy ktoś z pracowników dostał taką możliwość? Mówisz o pracy w weekendy - czy takie dni są lepiej płatne?

Czym Agrohandel sp.j. A.Plecety I.Plecety zachęcają? Jakie mają dodatki?

Nie warto
@Pytanie

Jasne, że zachęcają do zatrudnienia, ale to tylko tyle, a później to już omijają tą firmę szerokim łukiem. Dodatki to tylko dodawanie nowych obowiązków nie zwiazanych z zajmowanym stanowiskiem

@Nie warto

@Nie warto: czy dobrze rozumiem, że w firmie nie ma systemu premiowego? Czy jest, ale "słabo działa"? Będzie super, jeżeli wyjaśnisz dokładnie jak to wygląda.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Agrohandel sp.j. A.Plecety I.Plecety na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży części zamiennych? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Paweł

@Stefano a czyli jednak premie są tutaj, byle pracować porządnie?

Tymoteusz

Niestety szukamy winnych poza sobą. Jakość i wydajność w pracy nie jest naszą silną stroną, a firma dobra więc warto pomyśleć

Stefano

Więcej chęci do pracy i premia by doszła! Szukanie winnych poza sobą nie jest dobrym wyjściem bo ludzie są zadowoleni z pracy w firmie.

Jarosław

@ben, czy jesteś zainteresowany podjęciem pracy w Agrohandel? Jakie stanowisko Cię interesuje? Może już wysyłałeś swoją aplikację, lub też zatrudniłeś się u tego pracodawcy? Podziel się proszę komentarzem na temat procesu rekrutacji oraz swoim pierwszym wrażeniem. Zachęcam pracowników do czynnego udziału w dyskusji.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Agrohandel sj? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

ben
@Administrator

atmosfera wazna ale jakie zarobki

Jarosław

@Rolnik, wnioskuję, że piszesz z perspektywy klienta? A może jesteś zatrudniony w firmie? Zachęcam wszystkie osoby, które pracują albo pracowały w Agrohandel, do podzielenia się opinią na ten temat. Przede wszystkim będą istotne informacje o formie zatrudnienia, benefitach i atmosferze.

Rolnik

Jako rolnik polecam

Jarosław

@mechanik a posiadasz informacje na temat aktualnych rekrutacji w firmie Agrohandel sj i czy zechciałbyś się podzielić wskazówkami z forumowiczami, odnośnie tego, na co rekruterzy przede wszystkim zwracają uwagę i jaka atmosfera w firmie panuje?

Julek

Witam, jak wygląda obecnie sytuacja w firmie Agrohandel sj, jestem zainteresowany współpracą z nimi i chciałbym dowiedzieć się czego o atmosferze i zarobkach.

junior

nie zmienili i zmienic na lepsze nie zamierzaja

Zostaw merytoryczną opinię o Agrohandel sp.j. A.Plecety I.Plecety - Legnica

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Agrohandel sp.j. A.Plecety I.Plecety
1.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Jaworzyńska 261