Opinie o Agrohandel sp.j. A.Plecety I.Plecety w Legnica

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Agrohandel sp.j. A.Plecety I.Plecety. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Agrohandel sp.j. A.Plecety I.Plecety na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agrohandel sp.j. A.Plecety I.Plecety w Legnica

Jola Nowy wpis
Inne

dzień dobry, partner rozważa aplikacje na koordynatora serwisu. Ma już doświadczenie z pracy jako kierownik warsztatu a zostało to określone jedynie jako mile widziane. pytając wprost jakie mogą wychodzić teraz średnie zarobki i jakie występuje podejście do przełożonych w tym przypadku?

anonim Nowy wpis
Inne

dzień dobry, te widełki z oferty dla doradcy handlowego to jest tylko podstawa? są od 5 do 10 tysięcy przy czym w opisie wskazują, że doświadczenie w branży rolniczej byłoby mile widziane. Zastanawiam się więc czy wpływa ono bezpośrednio na zarobki?

Marta

Czy pracuje tam jeszcze przydupasek szefa i szefowej? Mozna by rzec ze ogonek szefostwa. W zyciu nie spotkalem takiego chciwego frajerka. Tez rolnik, klamca i dwulicowiec. Atmosfera w pracy dretwa, patrza na rece jeden na drugiego kabluje. Zadnej perspektywy rozwoju, pieniadze przecietne. Jak pasuje ci pracowac po 12 h dziennie za stawke jak za 8 to powodzenia. Zapomnialem o targach sobota niedziela tez. Nie polecam

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Xx Nowy wpis
Były pracownik
@Marta

Akurat Szefowa jako jedyna szanowała kobiety. Brakuje jej w tej firmie!

Pracownik były Nowy wpis
Pracownik

Niestety ale praca pod dużą presją i krzykiem kierownika. Błąd zawsze kończy się awanturą i krzykiem nawet jeśli Ty tego błędu nie popełniłeś. Praca dla silnych charakterów, walka jest nieustanna. Widać po rotacji.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Agrohandel sp.j. A.Plecety I.Plecety na stanowisko SPRZEDAWCA? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Elektromechanik
Wykroty
Logiserv Group Sp. z o.o. sp.j.
(47 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Młodszy Maszynista Chłodni
Chojnice
Zakłady Miesne "Andrzej Skiba"
(230 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Referent ds. Technicznych
Warszawa
Mennica Polska S.A.
Wyślij CV
logo firmy Rozbieracz
Ostrołęka
Zakłady Mięsne Pekpol Ostrołęka S.A.
(31 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Administrator

Agrohandel sp.j. A.Plecety I.Plecety poszukuje osoby na stanowisko Serwisant. Czy ktoś z Was brał udział w rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy!

Mari
Inne

Cześć, mąż chciałby załapać się do pracy jako operator maszyn, jakie są warunki na tym stanowisku? W necie piszą o atrakcyjnym wynagrodzeniu itp, ale zawsze biorę to z przymrużeniem oka. Więć ile dają na rękę? Istnieje u nich coś takiego jak bonusy, premie roczne?

Pytanie
 Pytanie

Czym Agrohandel sp.j. A.Plecety I.Plecety zachęcają? Jakie mają dodatki?

Nie warto
@Pytanie

Jasne, że zachęcają do zatrudnienia, ale to tylko tyle, a później to już omijają tą firmę szerokim łukiem. Dodatki to tylko dodawanie nowych obowiązków nie zwiazanych z zajmowanym stanowiskiem

Stefano
Inne

Więcej chęci do pracy i premia by doszła! Szukanie winnych poza sobą nie jest dobrym wyjściem bo ludzie są zadowoleni z pracy w firmie.

Jarosław
Inne

@ben, czy jesteś zainteresowany podjęciem pracy w Agrohandel? Jakie stanowisko Cię interesuje? Może już wysyłałeś swoją aplikację, lub też zatrudniłeś się u tego pracodawcy? Podziel się proszę komentarzem na temat procesu rekrutacji oraz swoim pierwszym wrażeniem. Zachęcam pracowników do czynnego udziału w dyskusji.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Administrator

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Agrohandel sj? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

ben
@Administrator

atmosfera wazna ale jakie zarobki

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Jarosław
Inne

@Rolnik, wnioskuję, że piszesz z perspektywy klienta? A może jesteś zatrudniony w firmie? Zachęcam wszystkie osoby, które pracują albo pracowały w Agrohandel, do podzielenia się opinią na ten temat. Przede wszystkim będą istotne informacje o formie zatrudnienia, benefitach i atmosferze.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Rolnik

Jako rolnik polecam

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Jarosław
Inne

@mechanik a posiadasz informacje na temat aktualnych rekrutacji w firmie Agrohandel sj i czy zechciałbyś się podzielić wskazówkami z forumowiczami, odnośnie tego, na co rekruterzy przede wszystkim zwracają uwagę i jaka atmosfera w firmie panuje?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
mechanik

pracowałem jako serwisant.nie polecam brak możliwości rozwoju,i jeszcze nieudolni mechanicy ekipy rodem z prl, poprostu dno

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
kostuch

Nie polecam pracy w tej firmie..niesłowni pracodawcy, martwa atomsfera, niskie zarobki. praca na zasadzie 'przeczekania'.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonymous
@kostuch

Praca nie warta zachodu pracujesz ponad siły a pracodawca nic Ci nie dokłada Jedynie co to korzystają tam kierownicy działów.........

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Julek

Witam, jak wygląda obecnie sytuacja w firmie Agrohandel sj, jestem zainteresowany współpracą z nimi i chciałbym dowiedzieć się czego o atmosferze i zarobkach.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
junior

nie zmienili i zmienic na lepsze nie zamierzaja

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Agrohandel sp.j. A.Plecety I.Plecety - Legnica

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Agrohandel sp.j. A.Plecety I.Plecety?

  Zobacz opinie na temat firmy Agrohandel sp.j. A.Plecety I.Plecety tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Agrohandel sp.j. A.Plecety I.Plecety?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agrohandel sp.j. A.Plecety I.Plecety
1.5/5 Na podstawie 4 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Jaworzyńska 261
  59-220 Legnica
 • NIP: 6950002666 REGON: 390505321 KRS: 0000010591
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Agrohandel sp.j. A.Plecety I.Plecety
Przejdź do nowych opinii