Opinie o Acidpol Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Acidpol Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Acidpol Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Acidpol Sp. z o.o. w Legnica

Hahaeee Nowy wpis

No i zamknięto ???????????? tak kończą firmy zarządzające przez niewłaściwe osoby ???????????? śmiech na sali jednym słowem ;)

Halina Nowy wpis
@Hahaeee

Ale co zamknięto? Bo jak patrzę na krs to wciąż aktywni są, więc do czego z tym pijesz?

Heheeee Nowy wpis
@Hahaeee

A miało być tak pięknie ???????? po odejściu głównego kontrahenta pod na początku 2021 to się sypać zaczęło mądrze postąpili ci co w porę się ewakuowali ;)

Kamila Nowy wpis

Czy już wszystko ok z płaceniem z ich strony ZUSu? No bo chciałam do nich słać aplikację, ale to raczej nie ma sensu jak takie rzeczy dalej się dzieją..

Heh

Najbardziej podoba mi sie w tej firmie, ze prezes Artur to osoba trzezwo patrzaca na swiat

xxx

Dla potencjalnych kandydatów na pracowników mam takie przesłanie: Wypłata niby do 10 każdego dnia miesiąca ale w rzeczywistości firma nie ma kasy na wypłaty. Brak opłacanych składek ZUS dowiedziałem się kiedy chciałem pójść do lekarza :/ Nie polecam

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Acidpol Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Leszno
Walczymy o środowisko

Uwaga! Prokuratura Rejonowa w Legnicy skierowała do Sądu Rejonowego akt oskarżenia o przestępstwa przeciwko środowisku. Prokurator oskarżył Artura B.- prezesa zarządu legnickiej spółki z o.o. (...) zlokalizowanego w Nowej Wsi Legnickiej, odpowiedzialnego w zakresie prawidłowego postępowania z odpadami, o dopuszczenie do składowania odpadów niebezpiecznych pochodzących z procesu wytrawiania elementów stalowych w sposób nielegalny, niezgodny z przepisami ustawowymi oraz decyzją administracyjną, bez wymaganego pozwolenia zintegrowanego i jako taki stanowiący bezpośrednie zagrożenie dla życia i zdrowia ludzkiego lub mogący spowodować istotne obniżenie jakości wody, powietrza lub powierzchni ziemi tj. o popełnienie czynu z art.183§1 i § 3 k.k. Piotra B. i Pawła G. pełniących funkcje wiceprezesów zarządu tej samej spółki oraz Lesława P. (udziałowca) prokurator oskarżył o składowanie przytoczonych wyżej odpadów niebezpiecznych w wymienionej spółce wbrew przepisom, co stanowiło bezpośrednie zagrożenie dla człowieka i mogło spowodować istotne obniżenie stanu środowiska, tj. o czyn z art.183 par.1 k.k. (…) Jak wynika z ustaleń śledztwa, wszyscy oskarżeni zajmowali się faktycznie sprawami spółki oraz podejmowali decyzje związane z gospodarowaniem odpadami. Praca na terenie zakładu odbywała się w systemie dwuzmianowym, a kierownikiem każdej zmiany był zawsze jeden z trzech oskarżonych: Piotr B. Paweł G. lub Lesław P. Każdy z tych mężczyzn składował odpady niebezpieczne pochodzące z procesu wytrawiania elementów stalowych w roztworach kwasów w sposób nielegalny, bez wymaganego pozwolenia zintegrowanego Marszałka Województwa Dolnośląskiego w zakresie wytwarzania, magazynowania i gospodarki ściekami oraz niezgodnie z obowiązującymi przepisami Ustawy Prawo ochrony przyrody i Ustawy o odpadach, a także niezgodnie z decyzją Wójta Gminy Legnickie Pole o środowiskowych uwarunkowaniach. Zakład ten dokonywał trawienia stali kwasoodpornej w wannach znajdujących się w hali. Ścieki z tego procesu transportowane były do zbiornika podziemnego zlokalizowanego na terenie zakładu. Odpady te gromadzone były także w zbiornikach typu Mauser ustawionych na zewnątrz hali. Zbiorniki na zewnątrz znajdowały się na terenie tylko częściowo utwardzonym i jako takie nie były odizolowane od środowiska gruntowo-wodnego. Składowane bezpośrednio na gruncie były narażone na bezpośrednie oddziaływanie czynników atmosferycznych jak: deszcz, śnieg , temperatura , promienie słoneczne. Podziemny zbiornik na odpady zabezpieczony był jedynie pokrywą, bez dodatkowych niezbędnych zabezpieczeń, a w tym czujnika napełnienia. (...) Zakład nie miał zapewnionego systematycznego odbioru odpadów i z tej przyczyny były one przepompowywane ze zbiornika podziemnego do Mauserów. (...) Dochodziło do wycieku odpadów do gruntu. Taki sposób składowania i gospodarki odpadami stanowił bezpośrednie zagrożenie dla człowieka lub mógł spowodować istotne obniżenie jakości środowiska. Ze zgromadzonych w śledztwie dowodów wynika jednoznacznie, że najczęściej odpady z przepełnionego zbiornika podziemnego przepompowywane były do Mauserów osobiście przez oskarżonych Piotra B. ,Pawła G. lub Lesława P. Brak było odpowiedniej kontroli z ich strony stopnia napełnienia zbiornika podziemnego, do którego trafiały także wody opadowe. Do opisanego nielegalnego i niezgodnego z przepisami ustawowymi oraz decyzjami administracyjnymi gromadzenia i gospodarki odpadami dopuścił oskarżony prezes spółki Artur B. Przesłuchany w charakterze podejrzanego Artur B. nie przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu i złożył wyjaśnienia, które w zakresie nieprzyznania się tego oskarżonego do przestępstwa, pozostają w sprzeczności z licznymi zgromadzonymi w tym śledztwie dowodami , a w tym opinią biegłego z zakresu ochrony środowiska. Przesłuchani w charakterze podejrzanych Piotr B., Lesław P. i Paweł G. nie przyznali się do popełnienia zarzucanego im czynu i odmówili składania wyjaśnień. Za: strona prokuratury w Legnicy

Michalina

@reni a skąd wiesz ze to dobry pracodawca ? Jesteś aktualnym pracownikiem?

Artur Borodacz-Białoskórski

Potrzebuję 2 pracowników do wynoszenia mebli w Ministerstwie. Pozdrawiam, Artur Borodacz-Białoskórski

Reni

Dziwny wpis bo firma jest uważana za dobrego pracodawcę, czyżby konkurencja?

Obecny pracownik

Praca w Acidpol sp. z o.o. to tragedia, pensja fatalna, nie wypłacana na czas. Oczekują pracy 24 h/ dobę, nie wypłacają nadgodzin. Właściciele to (usunięte przez administratora) Nie przestrzegają zasad bezpieczeństwa, podstawowych środków do ochrony, dochodzi często do wypadków na hali. Nie polecam!

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Acidpol Sp. z o.o.?

Tom

na szmatę do ręki

Emilia
@Tom

Nie wiem, na ile mówiłeś poważnie, a na ile robiłeś sobie żarty. No ale mam nadzieję, że teraz już zechcesz podejść do sprawy poważniej. Wiem, iż firma Acidpol często szuka nowych pracowników. Jestem zatem ciekawa, czy można tam liczyć na stałą umowę bez okresu próbnego? Jak to wygląda?

Pablo

Tragedia, zlodzieje, oszusci,

Jacek

Podpowiedzcie jak przeprowadzają rekrutacje i czy trudno jest dostać się?

Rob

Jakaś mało poważna firma. Ogłaszają się na OLX, że poszukują 10 pracowników, więc dzwonię pod numer podany w ogłoszeniu. Dodzwoniłem się za 5 razem, odebrał jakiś człowiek i stwierdził, że tym się nie zajmuje a więc podał mi numer do osoby kompetentnej. Myślę sobie ok, więc dzwonię pod podany numer. Dzwonię pół dnia ciągle zajęte więc wysyłam sms z prośbą o kontakt w sprawie zatrudnienia. Po wysłaniu sms oddzwania do mnie w miarę sympatyczny pan, który tłumaczy mi cały proces trawienia stali, warunki zatrudnienia etc. Myślę sobie w miarę fajni ludzie i praca, więc zgłaszam, że jestem zainteresowany. Miły pan prosi o wysłanie sms z imieniem i nazwiskiem po zakończeniu rozmowy, ponieważ musi ustalić z kierownikiem transport na dzień próbny dla mnie, ustali i do mnie oddzwoni. Kończę rozmowę, wysyłam sms ze swoim nazwiskiem i dostaję odpowiedź "ok". Czekam cały dzień na telefon i cisza. Do chwili obecnej a mija już 3 dzień nikt się do mnie nie odezwał. Nie wiem czy ta firma poważnie szuka pracowników czy dodaje ogłoszenia tylko po to, aby dodawać, może też nie wyrabia się sama z ogarnięciem rekrutacji i prowadzenia firmy, ale moim zdaniem szkoda marnować czas na kontakt z tą firmą w sprawie zatrudnienia. Takie są moje odczucia.

Firma jest w dużej fazie rozwoju w takim tempie jak teraz to będzie niedługo petarda. Polecam dla ambitnych ;)

Jarek

Firma jest bardzo dobrze oceniana ale to są opinie z internetu. Żałuję, że pracownicy nic nie piszą.

...

Witam Już jestem pewien okres w firmie i mogę śmiało powiedzieć że jeżeli dobrze wykonujesz swoją pracę to zostaniesz zauważony i wynagrodzony. Warto podkreślić że firma istnieje lekko ponad 2 lata i widzę duży rozwój. Zdecydowanie jest to firma dla ambitnych osób, które chcą coś osiągnąć

Adrian19922000

Pracuję już jakiś czas i postanowiłem napisać moją opinie. Generalnie duży plus. Zarobki wyższe niż na strefie, właściciele pracują wraz z pracownikami - to jest chyba największy plus. Nie ma lepszy/gorszy i to jest mega w porządku. Oraz atmosfera mega sympatyczna i to właśnie dlatego stwierdziłem, że napiszę. Pierwszy raz pracuje w miejscu gdzie mogę na luzie pogadać z szefem, oczywiście praca musi iść do przodu. Firma git.

@Adrian19922000

hmmm to fajnie a jakie zarobki proponuja ?

Zostaw merytoryczną opinię o Acidpol Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w Acidpol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Acidpol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Acidpol Sp. z o.o.?

Acidpol Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Stefana Okrzei 13
    59-220 Legnica
  • NIP: 6912516966 KRS: 0000631977

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042