Lunda Sp. z o.o.

Legnica

Opinie o Lunda Sp. z o.o.

Weronika

Jak Lunda Sp. z o.o. przedstawia się na tę chwilę? Jesteś pracownikiem tej firmy? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach. Czy w firmie w ostatnim czasie zaszły jakieś istotne zmiany? Każdy merytoryczny oraz rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

kmnbv

no jak kazda firma tutaj tez widze plusy i minusy..fajnie ze wyplata jest na czas..@lipa a nie probowales moze tego jakos załatwić bezpośrednio u nich??

lipa

Nie polecam. Zero profesjonalizu, brak kontaktu - nie można się dodzwonić ani uzyskać odpowiedzi na maila. Przez ich niekompetencje, olewactwo i niedbałość o terminy wiele straciłem ....... Lepiej zlecić sprawę normalnej kaclarii prawnej specjalizującej się w służebości przesyłu. Przynajmniej traktują Cię poważnie, fakt, że trzeba zapłacić wynagrodzenie prawnikowi ale lund@ też nie robic nic za darmo. Stosują tylko strategię ilośćiową a jkość ich zupełnie nie interesuje. Uciekajcie póki możecie!

lidka

Niech się wezmą do pacy, albo oddają ciężko zarobione przez ludzi pieniądze!!!!! Zero kontaktu przez kilka lat...może dla nich 500 zł to nie dużo, a dla mnie bardzo dużo! Zapewne mają świadomość, że po prostu nie opłaca się kierować sprawy do sadu, gdyż koszty sądowe będą wyższe niż kwota, którą oni powinni oddać.... Ale tak nie powinno być. To kradzież w biały dzień!!! Zacznijcie oddawać ludziom pieniądze, jak nie potraficie zająć się sprawą! Was też obowiązuje umowa!!! NIE POLECAM!!!ZWYKLI OSZUŚCI i tyle!!!

KKK

Właśnie dlatego, że tylko słyszałeś to się nie wypowiadaj

zla

Ta firma to jedna wielka ściema!!!! Wstyd, że takie firmy działają na naszym rynku. 3 lata temu wzięli pieniądze, nic nie zrobili, zero kontaktu z ich strony, umowa już dawno wygasła a oni zdziwieni, że chcę odzyskać swoje pieniądze......masakra

Megacar123

Dla mnie mega nieuczciwa firma. Wzięli pieniądze na poczet założenia sprawy i jej nie założyli. 500zl przypadło brak kontaktu i chamskie odzywki kiedy prosiłem o zwrot pieniędzy. Sprawa trafia na policję bo to zwykle oszustwo i to ze strony instytucji która powinna w takich sprawach pomagać, Nie polecam!!!!

Poszkodowany

Witam mam pytanie dawal ktos im sprawe z oc sprawcy ?

kamiloo

a ot biuro handlowe to działa już jakiś czas? bo przyznam się, ze jakoś o nim nie słyszałem za bardzo szczerze mówiąc? ale z tego co piszecie to jednak mają jakies problemy oni konkretne, zgadza się? dajcie znać jeszcze jak to wszytsko wygląda pod względem tego jak można u nich zarobić, czy trzeba się napracować?

klijent niestety l.u.n.d

Brak kontaktu praktycznie od trzech lat. Nic nie robią .Przy kontakcie tel. naturalnie szukają teczki z aktami sprawy i obiecują oddzwonić.Oczywiście nic nie robią i nie oddzwaniają.

klient68

Moje doświadczenia z tą firmą są przykre i niestety podejrzewam ich o nie do końca grę fair wobec klienta. Dokładnie opiszę o co mi chodzi jak potwierdzę moje przypuszczenia. Natomiast rzeczywiście kontakt z nimi jest mega trudny. Nie odbierają telefonów i nie oddzwaniają do klienta. Gdy bezpośrednio udałem się do ich siedziby usłyszałem, że są zdziwieni, że ktoś nie może się z nimi skontaktować. Niestety mam podstawy również twierdzić, że przez nie dopilnowanie terminów ustawowych przez firmę Lund@ ,,położona" została moja sprawa, a ja straciłem sporo pieniędzy. Nie chcą wyjaśnić mi całej sytuacji i za każdym razem kiedy jestem twierdzą, że muszą odnaleźć teczkę z moją sprawą i zadzwonią na następny dzień. I tak bezskutecznie

AA

1. nigdy nie mają dla mnie czasu, 2. jak już się dobiję to mam wrażenie że im przeszkadzam. 3 sprawa się ciągnie i końca nie widać. ODRADZAM

?

Łukaszu: moja sprawa jest już ponad 2 lata i cisza z ich strony.Nic nie robią. Czekaja tylko nie wiem na co. Skoro są prężni i działają szybko to czemu umowa obowiązuje 4 lata. Moja umowa jest już u nich dobre ponad 2 lata i cisza. Śmieszna Firma i tyle. Zero zainteresowania.

?

narażą cie na koszty a odszkodowania raczej się niedoczekasz.Będziesz miał wielkie szczęście jeżeli ich prawnik wogóle zjawi się w sądzie w twojej sprawie,radziłbym sprawdzić.A te pozytywne opinie podejrzewam że sami piszą.

Marcin

HAHA no nie moge ktoś wyłudził pieniądze od Ciebie to go pozwij ciekaw jestem co powie Sąd, pewnie zerwałeś umowę i cie obciążyli kosztami zerwania no brawo.

STEFAN

odradzam.nic nie robią kłamią i wyłudzają pieniądze za niewykonane usługi.

Anna

Lepiej z tą firmą nie współpracować, sukcesy niewielkie, pochlaniacz czasu jeśli chodzi o długość prowadzenia spraw i do tego na koniec dostaniesz notę obciążeniowa za ich "nicnierobienie".

sara

witam firma LUND@ RÓWNIEŻ PROWADZI MOJĄ SPRAWE JUŻ ROK,utrudniony kontakt i brak informacji co do mojej sprawy ponadto zero zainteresowania i wiele zastrzeżeń do przedstawiciela tyle i więcej mogę powiedzieć j[usunięte przez moderatora]

Maja

Ja właśn ie dzisiaj zleciłam tej firmie swoją sprawę jestem ciekawa jak będzie załatwiona.Jeśli ktoś ma jakieś informacje na ich temat prosze o komentarz..

Kalimba

Zleciłam tej firmie pewną sprawę, gdy tylko będzie załatwiona na pewno podzielę się moją opinią.

Zostaw opinię o Lunda Sp. z o.o. - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lunda Sp. z o.o.