Opinie o Pphu Bud Mar Marcin Mazurkiewicz w Chojnów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pphu Bud Mar Marcin Mazurkiewicz. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pphu Bud Mar Marcin Mazurkiewicz o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pphu Bud Mar Marcin Mazurkiewicz w Chojnów

Lili Nowy wpis

Hejka, widzieliśmy z chłopakiem ofertę dla pracownika na szpachlowanie i tym podobne. może by się zwerbował, bo jakieś doświadczenie już ma ale tutaj pisaliście kiedyś o problemach z kasą. Są to już sprawy do dziś wyjaśnione?

Sąsiad Nowy wpis

Firma Bud-Mar to dziadostwo jakich mało."pan"Marcin ma problemy z płatnościami dla podwykonawców ,a jak ktoś się upominki a to zaczynają się pogrożki z jego strony,pseudo biznesmen celebryta (usunięte przez administratora)

Jaka umowa obowiązuje w Pphu Bud Mar Marcin Mazurkiewicz podczas okresu próbnego?

Firma w latach 2005-2016 budowała największe w Polsce obiekty suszarniczo-magazynowe. Od roku 2016 do dzisiaj firma buduje wieże telekomunikacyjne dla największych firm telekomunikacyjnych w Polsce. Oczywiście , że przy takich inwestycjach zdążają się różne sytuacje, bywają nie uczciwi podwykonawcy , zdarzają się różnice zdań przy rozliczeniach. Jest grono wykonawców od lat współpracujących i zadowolonych ze współpracy i grono nie zadowolonych…. ŻYCIE… jednak ten portal to taki „Pudełek” czy poważny przedsiębiorca człowiek szuka informacji ze świata kultury na Pudełku ?? A czy poważny przedsiębiorca szuka informacji o firmach w takim czymś ….zapraszam do kontaktu budmartower@gmail.com, podeśle listy referencyjne , listę wykonanych inwestycji… burki zawsze będą próbować kąsać, bo to leży w ich naturze ;)

Podwykonawca
@Marcin

Panie Marcinie, niestety 98% komentarzy się tu zgadza, ja miałem to szczęście, że wszystkie karty pracy z godzinami miałem podpisane przez waszych pracowników, to chyba była jedyna podkładka, która "zagwarantowała" mi wypłatę z Pana strony, oczywiście po stu telefonach, wiadomościach, mailach, wulgaryzmach z Pana strony i listów od księgowej o wezwanie do zapłaty. Wysłałem do Pana też kilku kolegów, czego później bardzo żałowałem, bo musiałem się wstydzić, tak samo czekali na kasę, na szczęście udało im się ją "wyprosić" ... nie dziwię się, że rozbija się Pan autami za bańkę, stac Pana na drogie wycieczki, skoro ma Pan setki klientów, którym zapewne Pan nie zapłacił do dziś.

Krecik Nowy wpis
@Marcin

Witam firma dalej (usunięte przez administratora) i nie płaci gościu pisze że płaci,zaraz wpłaci,lub że siada i wpłacą i moim zdaniem dobrze że są takie strony bo poważny przedsiębiorca nie oszukuję innych firm.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Pphu Bud Mar Marcin Mazurkiewicz? Czy kandydat na stanowisko Murarz powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Firma Pphu Bud Mar Marcin Mazurkiewicz niedawno zakończyła rekrutację na stanowisko Murarz. Jak oceniacie poziom trudności rozmowy?

Blade

zdecydowanie nie polecam tej firmy pomimo prób kontaktu i zapewnień ze zapłacą do dziś nic w tej sprawie się nie zmieniło brak kontaktu brak poważnego podejścia do sprawy pomimo zapewnień i wysłania faktór drogą elektroniczną oraz pocztowo z potwierdzeniem odbioru sprawa została nie uregulowana zdecydowanie nie polecam przyjmować zleceń od nich sprawa trafi do sądu

@Blade

I faktycznie doszło do tego, że jakaś sprawa została złożona? Wiadomo co dalej? Widziałam, że ktoś kiedyś wspominał już o jakiejś ale nie rozwinął tematu. Pracownicy z tego tytułu mogą mieć jakiś problem czy nie bardzo?

Antek

Firma nie płaci za wykonane usługi. Cały czas zwodzi i nie odbiera telefonów. Pisze tylko że fv już zaplacona lub że dziś wyśle zapłatę. Już tak prawie rok.

@Antek

A wiadomo tak właściwie jak z wypłacalnością się tu sprawy mają? Bo faktycznie widzę, że tych negatywnych komentarzy przybywa i zaczynają dawać do myślenia

Dorota
@Antek

Rok nie płaci i nic z tym nie zrobiłeś? Ciekawe jak u innych to wygląda

@Dorota

Jak się dopisuje godziny pracy sprzętu, nie wystawia kart pracy sprzętu , żeby potem na fakturze dopisać godziny i zostaniecie udowodnione zdjęciami z budowy , na których widać o której koparka wjechała i o której wyjechała z budowy, to pozostaje tylko wylewać pomyje na gowork…..

@Marcin

Nie wiem na ile w tym prawdy ale jeśli tak wyszło to jak ostatecznie to rozwiązano już do końca? I w jaki sposób udało się to tak właściwie weryfikować, to był pierwszy raz?

Wykonawca

Tak, poukładała, chyba włosy na głowie. nadal nie płaci, sprawa w sądzie trwała prawie rok i teraz czeka nas powództwo cywilne.Oczekuje od wykonawców, zdjęć , odcisków palców i nie wiadomo czego jeszcze, a sam nie potrafi udowodnić,że czas pracy koparki był krótszy niż wynika z faktury.Nie potrafi udowodnić,że próbował kontaktować się z wykonawcą w sprawie rzekomo błędnie wystawionej faktury. Nikt tego nie zweryfikowął, słowo przeciwko słowu.Jest poprostu bezczelny do granic możliwosci.Także polecam kolejnym wykonwaca, aby nie odjeżdzały z placu robót bez spisania protokołu od której do której pracowały, zdjecia, najlepiej niech jeszcze krew pobiorą włascicielowi firmy.W każdym razie wszystko,aby nie mógł podważać,że usługa została wykonana zgodnie z zamówieniem.Etyka biznesowa jest dla tego Pana pojęciem obcym.

@Wykonawca

Aha, czyli firma nie zatrudnia u siebie bezpośrednio pracowników tylko działa tutaj poprzez podwykonawców? Skoro tak to obecnie normalnie prowadzą inne prace, wiadomo coś na ten temat?

Gabriela

Bardzo krótkie to ogłoszenie o pracę przy elewacjach, wspomniane jest że od 25 zł za godzinę, ale ile właściwie można tak realistycznie na miesiąc zarobić, ktoś wie? Jak to wygląda u was? Oczywiście nie pytam dla siebie

Honorata

Firma własnie szuka kogoś do pracy przy elewacjach, syn byłby chętrny, ale martwią mnie komentarze o niewypłacalności?? Wyplaty się tylko spóźniają, czy faktycznie pracownicy jej nie dostają?

Gabriela

Nie zapłacili ci za prace czy jak to wyszło? Jeśli tak to nieźle! Widzę ze trzeba omijac?

Poszkodowana

Brak płatności odbieram jako zaproszenie na spotkanie. Do zobaczenia.

"zrobiłem częściowy wykop pod fundament".... fundament wieży to około 50-60 m3 .... czas wykonania wykopu to około 6-8 godzin czyli około 1000-1200 zł , o czym piszesz przebierańcu ?! masz pojęcie o czym piszesz ujawnij się bo wypisujesz dyrdymały oczerniając mnie a każdy kto ma pojęcie widzi że to jedna wielka bzdura! to jak zrobiłeś trzy ruchy koparką ( częściowy wykop) i co dalej ?! zostawiłeś ekipę budowlaną bez dokończonego wykopu ? brygadzista z niwelatorem pomocnik... "kontakt się urwał" co to znaczy ?1 opuściłeś budowę w trakcie prac, Tak ? i ci się kontakt urwał ?! BRAK SŁÓW! WIĘCEJ TAKICH A MOŻE LUDZIE POZNAJĄ PRAWDE NA TEMAT WIARYGODNOSCI TYCH WPISÓW...pewnie jakiś wyrwigrosz z windykacji to zainscenizował żeby złapać ofiarę.....

zadzwoniłem pod ten numer, delikwent wyparł się jakoby windykował mnie, obruszył się strasznie jak stwierdziłem. że osoba która zamieściła wpis to laik. który nie ma pojęcia o budowie.... przebieraniec się zdemaskował ! brawo za pomysł na promocje swoich usług ! Jednak jeżeli tak nie udolnie się działa jak się "promuje" to powodzenia ! (usunięte przez administratora) kolejny przykład jak (usunięte przez administratora) nieudacznicy i pseudo przedsiębiorcy wykorzystują ten portal żeby bez konsekwencji obsmarowywać ludzi !

tobie klakierze bez wiedzy powinno się zablokować konto ;) ale jaki portal tacy klienci....

krzysztof
@Marcin

marcin skończ waść wstydu oszczędź, karma wraca jak widzisz. Chyba będziesz sobie musiał wypić na uspokojenie haha pan Szczęśniak to dobry prawnik ktory mi pomógł w przeciwieństwie do twojej "załogi" mnóstwo osób tu pisze samą prawdę. Zamilcz juz

uspokój się
@Marcin

kilka osób stara ci się przemowić do rozsądku, ty sam jeden wymyslasz jakies banialuki pan Szczęśniak mi też odzsykał hajs i to się liczy

@uspokój się

przebierańcu stworzyłeś drugie konto do auto-promocji... brawo! inicjatywa godna wyrwigrosza z kompleksem prowincji....

Klient

Niestety ale prawdziwe są poniższe negatywne opinie na temat współpracy z firmą Bud-Mar i Panem Marcinem. Wykonana usługa koparką , wszystkie dane przesłane elektronicznie, podpisane dokumenty odbioru na placu zlecenia, wystawiona faktura.... i na tym koniec współpracy. Raz odebrał Pan Marcin telefon ( 2 tygodnie po upływie terminu płatności) obiecując, że już sprawdza, już wyjaśnia co się stało i ślad po nim zaginął. Żadnych telefonów nie odbiera, nagrywanie się nie daje efektu, najczęściej z powodu przepełnionej skrzynki ( pewnie inni Wierzyciele ) , wysłane pocztą wezwania również nie przyniosły skutku. Nie było wyjścia: sprawa została przekazana do windykacji firmie zewnętrznej. I nie chodzi tu już o kwotę zlecenia, ale szacunek do kontrahenta. Żenada. Uważajcie i nie przyjmujcie zleceń od tej firmy.

@Klient

To właśnie styl działania tego pseudo przedsiębiorcy

@Klient

oto mój numer telefonu 693335280 czy na pewno Pan ze mną kiedykolwiek rozmawiał ?? czy kontaktował się Pan mailem ? proszę o kontakt. Może po prostu myli Pan głównego wykonawcę z podwykonawcą, który zlecał pracę.

Krzysztof

Nie płaci za wykonane usługi, Obiecuje zapłatę i na tym się kończy. Nie polecam

BT
@Krzysztof

Czy możemy się skontaktować?

@Krzysztof

to nie ty masz wezwanie do prokuratury za próbę wyłudzenia tj. dopiosanie 13 godziny pracy sprzetu ? GENERALNIE LUDZIE UWAŻAJCIE NA "FIRMY' TYPU ROLNIK KUPUJE KOPARKO ŁADOWARKĘ ZA DOFINANSOWANIE ALBO NAWRÓCONYCH PRZEMYTNIKÓW CO POSZLI W ROBOTY ZIEMNE Z BRAKU ROBOTY.... zero doświadczenia , przyjezdzają uczyć sie na twoim zleceniu roboty, humus z gliną mieszają, wykop 150m3 robią dwa dni... faktur nie potrafią wystawiać ALE ZA KASĄ PIERWSI Z RYJEM OD UCHA DO UCHA,,,

Nadto Pan Marcin jest tak bezczelny, że próbuje odwracać kota ogonem. Uważajcie

@Tomek

NO BRAWO ! jakże cenny wpis ! tyle wnosi ! kota obracam ogonem ! uważajcie ;) przyszli wykonawcy jak jesteś równie jałowy jak autor tego wpisu przemyśl decyzję o pracy w branży usługowej....

UWAGA na tą pseudo firmę zatrudniają niedouczonych pseudo prawników wprowadzając w błąd klientów aby tylko uzyskać swoje profity... nie informują o konsekwencjach prawnych ich działań a cała odpowiedzialność pozostaje na kliencie.. FAKTY ! firma Wulkabet wykonywała dla mnie ogrodzenie na terenie ze spadkiem , zamiast wykonać tzw. zejscie kaskadowe poszli w poziomie nie zabezpieczyli płyt betonowych nawet w kilku punktach co spowodowało popękanie kilku płyt przy dużym wietrze. pod ogrodzeniem ze względu na spadek terenu pozostała szczelina 30-40 cm... wystąpiłem o poprawienie oraz o dokończenie prac i posprzątanie po sobie terenu, wszystkie moje prośby zostały zignorowane, a w to miejsce pojawiła sie firma Hydryński z fakturą bez odbioru robót, generalnie bez podstaw do wystawienia... obiecali cuda człowiekowi, finał jest taki Walbet właśnie odpowie przed Sądem karnym w Legnicy a nastepnie z został pozwany do wypłaty odszkodowań... (usunięte przez administratora)

Potwierdzam powyższe uwagi na temat braku płatności swoich zobowiązań. Najpierw przeprasza za brak płatności obiecuje że zapłaci a później się "bezczelnie" wykręcą. Nie odbiera telefonów, nie odpowiada na maile. Żenada... Jedyne wyjście to domagać się zapłaty przed Sądem, może jakiś pozew zbiorowy poszkodowanych?

Robert

Nie płaci za wykonane usługi nie odbiera telefonów. Ostrzegam innych nie dawajcie na przelew tej firmie szkoda waszych nerwów i czasu.

marcin73
@Robert

człowieku już Cię zgłaszam za oszczerstwo ! mój nr tel 693 335 280 czekam na telefon z wyjaśnieniem do 16 ! potem kieruje sprawe do mojego Pełnomocnika !

@marcin73

przecież nie odbiera Pan telefonu bo jest Pan na kwarantannie

marcin73

czyli jest kontakt, skoro wie Pan?Pani o kwarantannie... napisałem proszę o wiadomość to dlaczego po prostu nie odpisano na SMS ??? brak słów...

Mich
@Robert

Może jakiś pozew zbiorowy jeśli nazbiera się więcej osób?

Ryszard@Ryszard
@Mich

dzień dobry również jestem ofiarą tego człowieka, a ponadto mam wiedze na temat innych pokrzywdzonych. Z chęcią skonfrontuję się z panem Mazurkiewiczem w Sądzie. Jeżeli w dalszym ciągu zamierza Pan wytoczyć mu pozew zbiorowy to jestem zainteresowany i poniżej podaję numer kontaktowy do mnie. Pozdrawiam Ryszard Niebylski, tel. 603-984-454

@Ryszard@Ryszard

Nie wieże… przecież jesteś zgłoszony na policję , składałem zeznania , hak również kierownik budowy ! Zaraz dostaniesz od mojego księgowego notę obciążeniową za blokowanie prac na budowie , sprawa jest już w prokuraturze , a ten wpis zostanie zabezpieczony jako dowód w kolejnej sprawie o zniesławienie ! Powodzenia Każdego zainteresowanego zapraszam do kontaktu , wgląd w korespondencje z tym człowiekiem zgłoszenie na policję proby wyłudzenia , dopisane 11 godzin pracy sprzętu .. wszystko do wglądu !

Darek
@Mich

Witam,Mnich jeżeli pozew zbiorowy to też się dopisuje,Ja też zostalem (usunięte przez administratora) przez tego człowieka .

marcin
@Darek

zbiorowo powinniście się udać na kurs jak się prowadzi działalność gospodarczą.... dokumentacja powykonawcza , karty pracy sprzętu, zlecenie... to zupełnie obce wam tematy... niektórzy powinni zacząć od nauki czytania i pisania.. nie wiedzą od kogo przyjęli zlecenie... brak słów ! większość tych co mnie tu błotem obrzuca, skończy w sądzie z mojego pozwu, także będziecie mieli okazje wykazać się... normalny człowiek jak jest po racji idzie do sądu ! kombinatorzy co sobie po doliczali godziny pracy sprzętu , przyjęli zlecenie od podwykonawcy , który uciekł z kasą ode mnie... tu znaleźli i sobie podwórko... POWODZENIA

Justyna
@Mich

Witam , proszę o kontakt, również jestem poszkodowana

Banan z Sępolna .

Polecam firmę pana Marcina

BR-KOP USŁUGI KOPARKO-ŁADOWARK

W miesiącu Maj i Czerwiec miałem okazję wykonać kilka prac dla tej firmy. Wystawiłem 6 faktur, Pan Marcin wywiązał się ze wszystkich zobowiązań co do mnie , wiec nie rozumiem skąd taka nagonka na niego i firme. Ja osobiście polecam współpracę. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Pphu Bud Mar Marcin Mazurkiewicz - Chojnów

• Jak się pracuje w Pphu Bud Mar Marcin Mazurkiewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Pphu Bud Mar Marcin Mazurkiewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pphu Bud Mar Marcin Mazurkiewicz?

Pphu Bud Mar Marcin Mazurkiewicz
2.9/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Stanisława Wyspiańskiego 25
    59-225 Chojnów