PHU Marpasz Marek Zabielski

Korytki

Opinie o PHU Marpasz Marek Zabielski

victor

panowie zawsze można jechać gdzieś w polskę ,zapłacić drożej a i tak nie ma gwarancji że nie zostaniesz wyprostowany.zakupiłem z tej firmy już 7 maszyn i jestem zadowolony.wiadomo że jakość idzie w parze z ceną i trzeba mieć pojęcie co się kupuje ,nie oczekiwać cudów za niewielkie pieniądze.sporo jest u nas takich ludzi że jak komuś się uda biznes to nie wytrzymują z zazdrości że muszą doić krówki i w gumofilcach cały okrągły rok.....cieszyć się i chwalić boga że ktoś w regionie ma łeb do interesów.....następną maszynę też wezmę z marpaszu.......pozdrawiam

RozsądnyRolnik

Latacie szukacie gdzie najtaniej a później narzekacie. Było iść do kogoś kto chce najwięcej i narzekać na serwis. Sam kupuje nowe maszyny i od razu pytam się o cenę a później ile opuści za zrzeczenie się gwarancji.

Pan Konkret

NIE POLECAM, niestety mało daję takie opinie ale firma niekompetentna , prezes myśli że za ładne oczy można wszystko sprzedać, niestetety trzeba być mężczyzną z klasą i mieć głowę na karku. Jak ktoś jest ryzykantem to może zaryzykować :)

zbigi.b

firma spoko wszystko dasię polecam

lewel

byłem ich klientem i w sumie nie mam nic do zarzucenia firmie. Pracownicy nie wydawali się też być zniechęceni

czesio

witam te wszystkie oszczerstwa jakie widzę w opiniach to jest jedna wielka ściema , zakupiłem u Pana Marka cało premie na młodego z gwarancjo nie miałem problemu obsługa miła nawet po 10 miesiącach nie to co w inny tylko do zakupu . Ceny są najlepsze w okolicy .

elo

pan marek to oszust nie wywiazuje sie z obietnic brak serwisu, o terminowosci nie wspomne, jak sie rozmawia to jest ładnie pieknie a jak przychodzi do realizacji to dzwonisz i dzwonisz , jesli chodzi o prace u niego to jak rozmawiałem z jedna dziewczyna co u niego robiła to mowi ze szef był jak to nazwała "nachalny"

oloe

fajnie ze kierownik jest miły i nie zadziera nosa zawsze mozna liczyc na pomoc a czy mysleliscie o tym jak u nich wyglada rekrutacja i zarobki...jak wygląda program szkoleń i rozwoju pracowników w firmie.. Jakie możliwości rozwoju zawodowego oferuje firma swoim pracownikom.. fajnie byłoby wiedziec dziekuje...

jarek

marpasz jest firmą bardzo rzetelną sam zakupiłem w tej firmie tura do swego ciąnika i zagrabiarkę pronara w bardzo dobrej cenie w tym roku i działa super....

konrad

inwestycja dla na naiwnych . nie polecam

kotek

[pan Zabielski nie jest fachowcem jak się reklamuje

wiola

jest to bardzo dobry diler zawsze jest dostępny jeśli potrzebujesz pomocy w sprawie maszyn i części do nich a w trakcie rozmowy jest miły i nie zadziera nosa jak innni

saq

ludzie omijajcie szerokim łukiem

abol

Boże broń ... przed ... chroń królową

bolo

Witam . Marpasz działa na życzenie pronaru i jest tylko pośrednikiem, a jak pośrednik to i przepłacanie. Facet reklamuje sie z tytułami a tak na prawdę nie wiele umie pyzatym ze kantuje

karol

heh heh profesjonalizm dobre sobie a tak każdy żebke skrobie. Profesjinalizm nie jest strono MarPaszu. Kantalizm jest strono te fej firmy. Nie polecam ceny wysokie i sprzed z przeceny .

karol

bardzo pożądna firma. super obsługa. ceny najlepsze w kraju. pełen profesjonalizm. polecam wszystkim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

daniel

Dno i wodorosty , kant,oszust manipulator... Polecam

Emila

Witam . Zakupiłam u Pana Zabielskiego ciągnik nie powiem jest fajny i zapowiedział się dobrze do momenty pierwszej reklamacji. Gdy przyjechał serwis w postaci prawdopodobnie jego syna serwisanta - ciągnik przestał działać a z reklamacji nici . Młody Zabielski nie ma pojęcia o czym kol wiek .

Bogdan M.

Firma jest ok.Ja kupiłem ostatnio kilka maszyn na PROW i gdy czekałem na fakturkę to przyjechali Litwini,-mówili,że kupują u (usunięte przez administratora) już dwa lata ma bardzo dobre ceny i polecają innym firmom na Litwie. Słyszałem też od kolegów rolników, którzy kupują od Zabielskiego, że sprzedaję też do Niemiec,na Łotwę, Estonię i Szwajcarię.Polecam!!!!

radek

Co pomogą?? sam Dr to tylko pogadać umie no i za dziewczynami się rozejrzeć :P nie polecam też

Wojtek

Nie mam pojęcia jak możecie pisać takie głupoty, ta firma zawsze jest pomocna, zawsze można na nią liczyć, jak się coś zepsuje, to nawet w niedzielę przyjadą i pomogą :)

kamil

To nie są żadne bzdury wiem co piszę odradzam każdemu omijać szerokim łukiem bo oszukuje

aga123@1976o2.pl

Bardzo miło obsługa nie wiem czemu takie ludzie piszą głupoty

kamil

Ja także realizowałem cały PROW i zrobił mnie w [usunięte przez moderatora] jak tylko chciał o jakich upustach ty mówisz wyrównał sobie inaczej Nie polecam nikomu jeden wielki kant

radek

facet jest ok kupuje tylko u niego. daje dobre rabaty i wcale nie wciska nic na siłę. kupiłem u niego cały prow i jak znów będą programy to tylko tam.

miś

też miałem do czynienia z Markiem ma gadane i to tylko tyle a pojęcia o maszynach zero można go sprawdzić pytając o jakiś ciągnik powie że dobry wybór i ma największe upusty a po chwili spytać się o inną markę np New holanda bedzie chwalić drugi ciągnik oby wcisnąć

kacper

Ludzie niebąćcie naiwni zadając się z tym człowiekiem na pewno zile na tym wyjdziecie niema gwarancji i serwisu.A co do ceny też UWAGA bo zapłacicie wiele więcej wszystkie uzgodnienia brać na piśmie

elo

ludzie nie polecam ich absolutnie! bron Boze nie kupujcie tych złomów pronarów-zero serwisu

gosc

zgadzam sie z poprzednikami firme prowadzi on sam z synami ktorzy sa niewykwalifikowani i maja blade pojecie o mechanice

zenek

Farmer zamiast doić krowy miałeś czas stać dwie godziny w kolejce bezsęs wiem że tę opinię dodał sam doktor [usunięte przez moderatora] jak się tytułuje nie masz pojęcia o naprawie i serwisie maszyn . Gwarancja jest u ciebie tylko do twojej bramy

baor

Farmer jak masz odwagę pisać na temat faktur podaj swoje nazwisko i imię to ci powiem czy uregulowałem a co do [usunięte przez moderatora] nie miał niema mechaników i uprawnień do przeglądów maszyn i jest nie uczciwy kompletne dno

Farmer

baor narzekasz jełopie bo pewnie nie uregulowałeś facet za maszyny. ostatnio jak byłem w firmie Marpasz to widziałem jak dr [usunięte przez moderatora] goscił delegacje z zagranicy i czekałem w kolejce 2 godziny. Miałem okazje porozmawiać z innymi rolnikami.wszyscy chwalili i mówili dobrze. jeden z okolic przytuł powiedział ,że zna właściciela wile lat i ma bardzo dobre opinie-wzór do naśladowania.

staś

Zgadzam się z Baorem kompletnie nieodpowiedzialny zero serwisu zero gwarancji kompletne dno ludzie uwaga gdzie kupujecie lepiej zapłacić więcej ale przynajmniej nie prosisz o naprawę maszyny omijać na kilometry

JAKI SERWIS CHYBA ON ZE SWOIM SYNEM CHŁOPIE NIERÓB JAJ

Jacek

Nie zgadzam się z twoją opinią, zakupywałem maszyny w tej firmię kilka razy. Podczas pracy w polu (Sobota) miałem drobną awerię w ciągniku, której sam niemogłem usunąć, serwis zjawił się po godzinie i sprawnie usunął awarię. Według mnie wielki pozytyw dla tej firmy, bo inne firmy w soboty nie pracują. POLECAM!!!

baor

witam firma marpasz Marek Zabielski niema żadnych mechaników gwarancyjnych po zatym oszukuje przy zakupach maszyn maszyny rolniczych

Firma jest konkretna,dobre ceny ,miła obsługa.

Sam

Popieram dno, wodorosty i pół metra mułu. Brak jakichkolwiek kompetencji godni pożałowania.

Lejla

Omijać szerokim łukiem... impotencja umysłowa

Zostaw opinię o PHU Marpasz Marek Zabielski - Korytki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU Marpasz Marek Zabielski