Opinie o Market Research World Anna Sojka w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Market Research World Anna Sojka. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Market Research World Anna Sojka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Market Research World Anna Sojka w Gliwice

Kandydatka :) Nowy wpis

Po rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisku pracownika biurowego (ankietera) zostałam zaproszona następnego dnia na '' dzień próbny '' który miał trwać dwie godziny. Owszem, tak było. Ale nie zostałam uprzedzona przez koordynatorkę o tym, że kilka godzin później przyjdzie następna osoba i będą sobie wybierać pomiędzy dwiema. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej wszystko zostało ubrane w ten sposób, że przychodzę na dzień próbny, później badania, podpisujemy umowę i zaczynamy pracę. Zmarnowałam swój czas i paliwo. Brak szacunku totalny do kandydatów, gdyż nawet nie zostałam poinformowana o tym,czy mnie chcą czy nie! Pomimo mojego telefonu o tym, że potrzebuję wiedzieć jakie są wyniki rekrutacji co do mojej osoby, dostałam odpowiedź że odpowiedź dostanę do godziny 20 tego samego dnia bo kierowniczka coś tam coś tam bla bla blaaaa. Nawet nikt nie miał odwagi żeby z szacunku zadzwonić i poinformować że nie przeszłam dalej. Dla mnie to firma krzak. Ostrzegam wszystkich przed niepoważnym traktowaniem kandydatów. Nie traćcie czasu! Kielce!

@Kandydatka :)

Ten uśmiech w nicku nieco zbił mnie z tropu. Na tej rozmowie czy też próbie cokolwiek zostało sprawdzone? Zastanawiam się na podstawie czego padł jakiś ostateczny wybór. To się stało teraz niedawno? Ciekawi mnie czy jednak kontakt nie zostanie jeszcze podłapany. Tylko jedna osoba jest do tego potrzebna?

Kandydatka Nowy wpis

Proszę Pana/Pani. W ciągu dwóch godzin tzw. próbnych, zostało mi opowiedziane przez pracownicę co się robi, jak się robi itd itd. Gdy zaczęli schodzić się pacjenci na przeprowadzane badania statystyczne, został dany mi do ręki tablet i z pomocą pracownicy miałam wykonywać badania i ankiety. Z tego co zauważyłam wszystko było robione 'na czas' i nie za bardzo starannie z mojej perspektywy. Pominę fakt że do pracy owa dziewczyna miała dany zacinający się tablet który skutecznie uniemożliwiał pracę. Zdarzenie miało miejsce pod koniec września, nie wiem na jakiej podstawie i jakie kryteria szybkości przeprowadzania ankiet i badań na pacjentach (albo jakieś inne o których nie byłam poinformowana) trzeba było spełnić żeby łaskawie dostać ten magiczny telefon do godziny 20, że Panią przyjmujemy. A może trzeba było być znajomym koordynatorki, której imienia nie wymienię? Dla mnie to skandaliczne traktowanie człowieka - nie dlatego że ktoś mógł stwierdzić, że jednak nie nadaje się do tej pracy, że nie pasuje czy coś takiego. Ale w momencie gdy ktoś mydli mi oczy, że do końca dnia dostanę telefon z odpowiedzią a później jest tylko cisza po zmarnowaniu moich dwóch godzin pracy to chyba nie tak to powinno wyglądać z szacunku do człowieka. Chyba każdego pracodawcę powinno stać na wiadomość zwrotną zważywszy na to, że dwie godziny dla nich pracowałam. Za darmo.

Ewela

Ktoś zarzucił, że firma nie wypłaca wynagrodzenia, czy coś się zmieniło na tą chwilę? Wszyscy mają kasę na czas, czy zdarzają się osoby które mają z tym problem? Chciałabym wiedzieć z czego te sytuacje wynikają.

Obecny pracownik
@Ewela

Firma zawsze wypłaca wynagrodzenie, nie mam info żeby było inaczej a pracuję tu kilka lat. Etatowi pracownicy zawsze na czas, a ankieterzy sezonowi muszą czekać na odbiór czasami 2 -3 tygodnie bo pracę trzeba sprawdzić. Ankiety niestety łatwo spreparować. Pracowników sezonowych jest czasami i 200-250 rocznie a nie mam info, żeby ktokolwiek nie otrzymał pieniędzy więc raczej fake.

Denis Nowy wpis
@Obecny pracownik

A jaka jest różnica w wymaganiach od kogoś, kto chciałby u Was pracować na umowie o pracę, od wymagań stawianych pracownikowi sezonowemu? I czy może tak być, że pracownik sezonowy zostanie zatrudniony na stałe, na etat?

Firma niepoważna. Mija kilka tygodni a wynagrodzenia za pracę wciąż brak.

Joanna

A na jakiej umowie tu byłeś?

Sezonowy

U mnie na czas ale zawsze przed wypłatą musi być odbiór pracy czyli protokół i ewentualne zgody.

Joanna
@Sezonowy

Czyli u niego w jakiś sposób mogło dojść do jakiś komplikacji przy odbiorze czego nie zaznaczył? To możliwe?

Agnieszka

Ja kilka razy pracowałam w Warszawie jako ankieter przy projekcie i wynagrodzenie było płacone. Może coś było nie tak z odbiorem twojej pracy? U mnie raz było opóźnienie ale to w covidzie i odbiór był opóźniony - dostałam wcześniej info. Napisz w jakim projekcie był problem bo sama jestem ciekawa.

Nie zostawiają ludzi w potrzebie. Po cięzkim wypadku można liczyć na pełne bezintersowne wsparcie.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Market Research World Anna Sojka? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Ex worker

Fajna ekipa, pozytywni ludzie, ciekawe projekty. Chętnie bym tam wróciła gdyby nie odległość.

Zostaw merytoryczną opinię o Market Research World Anna Sojka - Gliwice

• Jak się pracuje w Market Research World Anna Sojka?

Zobacz opinie na temat firmy Market Research World Anna Sojka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Market Research World Anna Sojka?

Market Research World Anna Sojka
3.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Stanisława Mastalerza 26 lok. 13
    44-100 Gliwice