Filomata Towarzystwo Oświatowe

Gliwice

Opinie o Filomata Towarzystwo Oświatowe

exfilo

Przede wszystkim trzeba pamiętać, że szkołami niepublicznymi rządzą określone zasady i jeśli chcesz pracować w takiej placówce, musisz być człowiekiem bardzo kreatywnym, dyspozycyjnym, zawsze perfekcyjnie przygotowanym do zajęć, odpornym na stres i przygotowanym na pracę pod dużą presją czasową. Komentarze uczniów i rodziców bywają okrutne i niesprawiedliwe, ale dyrekcja liczy się z nimi, więc trzeba mieć twarde cztery litery i stalową klatę, żeby to na siebie czasem przyjąć. Ja nie dałam rady w liceum. Uczniowskie intrygi mnie zniszczyły i przez moment spowodowały, że zwątpiłam w swoje wieloletnie doświadczenie i dotąd bardzo dobrą opinię na temat mojej pracy. Presja była jednak zbyt duża i zaczęłam popełniać błędy jak debiutantka. Do tego doszło zmęczenie po katorżniczym pierwszym roku pracy, kiedy to musiałam udowodnić, że zasłużyłam na zaszczyt bycia w kadrze sławnej Filomaty. Siłą rzeczy nie uniknęłam zaległości. To dyrekcji wystarczyło, żeby mi "podziękować" za współpracę po 2 latach. Fakt, wyniosłam stamtąd cenną wiedzę (warsztaty i szkolenia, udział w wymianie międzynarodowej), ale koszt tych lekcji był chyba zbyt wysoki. Dopiero dziś mogę spokojnie i rzeczowo o tym napisać, bo jestem bardzo daleko od tego kieratu.

halincia

bleh
@halincia 21.11.2011 09:50
To co napisane powyzej to czytsa rekama . Bylam pracowalam ale dalaka ta praca od idalow podobnie jak placa i atmoswera....

Jakoś wierzyć mi się nie chce, że ktoś, kto ma problem z pisownią pracował w jednej z tych szkół... Filomata ma nieco wyższe standardy. Wiem, bo też tam pracowałam. Zgadzam się jednak z opinią, że- jak w większości szkół- ideał reklamowy nieco się mija z szarą rzeczywistością :)

Zostaw opinię o Filomata Towarzystwo Oświatowe - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Filomata Towarzystwo Oświatowe