Opinie o Towarzystwo Oświatowe Filomata Z Siedzibą W Gliwicach w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Towarzystwo Oświatowe Filomata Z Siedzibą W Gliwicach. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Towarzystwo Oświatowe Filomata Z Siedzibą W Gliwicach na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Organizacje i związki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Towarzystwo Oświatowe Filomata Z Siedzibą W Gliwicach w Gliwice

Anna Nowy wpis
Pracownik

Na samym wstępie Dyrekcja odstrasza swoją osobą, stawki są gorsze niż w publicznej za to mniemanie o sobie ogromne , odradzam

Mariusz Nowy wpis
Inne

Można ubiegać się o awans w firmie czy nie ma takiej możliwości ?

Ania Nowy wpis
Pracownik
@Mariusz

Awans w Filomacie można robić zwykłym trybem, bo placówka częściowo działa na prawach publicznych.

Sylwia
Inne

@exfilo a na jakim stanowisku miałeś okazję pracować lub nadal pracujesz w firmie Towarzystwo Oświatowe Filomata Z Siedzibą W Gliwicach? Myślisz, że obecnie jest podobnie jak w 2016 roku? Czy oprócz podstawowej pensji firma oferuje dodatkowe benefity? Jeśli macie informacje na temat aktualnych warunków pracy w tej firmie, proszę podzielcie się nimi.

exfilo Nowy wpis
Były pracownik
@Sylwia

Byłam tam nauczycielem. Wysokość pensji zależała od przepracowanych dodatkowych godzin, niestety. Składały się na to głównie zastępstwa i godziny płatnych kółek zainteresowań (o ile ci za nie zapłacili). Dodatkowe benefity ciągle nam obiecywano :) Moje starsze stażem koleżanki mówiły, że tak jest od lat... Jak to wygląda obecnie, nie wiem. Myślę, że intensywniejszy jest "pijar", szkoła sprawia wrażenie bardzo profesjonalnej, ma świetnie przygotowaną stronę internetową, ale myślę, że poziomem nie odstaje nadmiernie od większości szkół prywatnych.

exfilo

Przede wszystkim trzeba pamiętać, że szkołami niepublicznymi rządzą określone zasady i jeśli chcesz pracować w takiej placówce, musisz być człowiekiem bardzo kreatywnym, dyspozycyjnym, zawsze perfekcyjnie przygotowanym do zajęć, odpornym na stres i przygotowanym na pracę pod dużą presją czasową. Komentarze uczniów i rodziców bywają okrutne i niesprawiedliwe, ale dyrekcja liczy się z nimi, więc trzeba mieć twarde cztery litery i stalową klatę, żeby to na siebie czasem przyjąć. Ja nie dałam rady w liceum. Uczniowskie intrygi mnie zniszczyły i przez moment spowodowały, że zwątpiłam w swoje wieloletnie doświadczenie i dotąd bardzo dobrą opinię na temat mojej pracy. Presja była jednak zbyt duża i zaczęłam popełniać błędy jak debiutantka. Do tego doszło zmęczenie po katorżniczym pierwszym roku pracy, kiedy to musiałam udowodnić, że zasłużyłam na zaszczyt bycia w kadrze sławnej Filomaty. Siłą rzeczy nie uniknęłam zaległości. To dyrekcji wystarczyło, żeby mi "podziękować" za współpracę po 2 latach. Fakt, wyniosłam stamtąd cenną wiedzę (warsztaty i szkolenia, udział w wymianie międzynarodowej), ale koszt tych lekcji był chyba zbyt wysoki. Dopiero dziś mogę spokojnie i rzeczowo o tym napisać, bo jestem bardzo daleko od tego kieratu.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Towarzystwo Oświatowe Filomata Z Siedzibą W Gliwicach poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista IT
Warszawa
SZPZLO Warszawa-Ochota
(179 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Warszawa
Polenergia Fotowoltaika S.A.
(39 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
(823 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pomocnik lakiernika
Sońsk
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
(743 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
halincia

To co napisane powyzej to czytsa rekama . Bylam pracowalam ale dalaka ta praca od idalow podobnie jak placa i atmoswera.

bleh
@halincia

Jakoś wierzyć mi się nie chce, że ktoś, kto ma problem z pisownią pracował w jednej z tych szkół... Filomata ma nieco wyższe standardy. Wiem, bo też tam pracowałam. Zgadzam się jednak z opinią, że- jak w większości szkół- ideał reklamowy nieco się mija z szarą rzeczywistością :)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Towarzystwo Oświatowe Filomata Z Siedzibą W Gliwicach - Gliwice

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Towarzystwo Oświatowe Filomata Z Siedzibą W Gliwicach?

  Zobacz opinie na temat firmy Towarzystwo Oświatowe Filomata Z Siedzibą W Gliwicach tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Towarzystwo Oświatowe Filomata Z Siedzibą W Gliwicach?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Towarzystwo Oświatowe Filomata Z Siedzibą W Gliwicach
1/5 Na podstawie 1 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Bojkowska 20A
  44-122 Gliwice
 • NIP: 6312233728 REGON: 276503158 KRS: 0000007909
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Towarzystwo Oświatowe Filomata Z Siedzibą W Gliwicach
Przejdź do nowych opinii