Opinie o DUHABEX Sp z o.o. w Trzebinia

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy DUHABEX Sp z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DUHABEX Sp z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DUHABEX Sp z o.o. w Trzebinia

Robert

Witam czy cała flotą duhabexu będzie wymieniana na nowe mercedesy z kamerami?

@Robert

Witmay. Tak, do roku 2022 cała flota MB będzie posiadać nowy system kamer. Pozdrawiamy

Krzysztof

Witam czy mógł bym prosić o informacje na temat jak wyglada wyjazd do pracy i wyjazd.

@Krzysztof

Witamy. Nasze infolinie są czynne codziennie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu udzielenia Panu wszystkich informacji. Pozdrawiamy.

Rg

Witam , czy możliwa jest załoga dwuosobowa wystem8e 3/1

John Wick

Czytając poniższe negatywne opinie na temat Duhabexu trudno pozostawić to bez komentarza. Pracuję w firmie od 3 lat. Wszelkie świadczenia otrzymywałem zawsze w terminie. Zarząd firmy za każdym razem dąży do porozumienia z kierowcami, dostosowując ich terminy zjazdów/ wyjazdów do indywidualnych potrzeb. Oczywiście jak w każdej firmie znajdzie się były pracownik, który doszukuje się winy we wszystkich nie widząc problemu w sobie. To firma o międzynarodowym standardzie, która stara się utrzymywać jak najwyższy poziom usług - może właśnie dlatego najbardziej żarliwe komentarze pozostawiają tutaj już byli kierowcy,

Aplikowałeś na stanowisko Kierowca kat. C+E oraz z podstawowym ADR oferowane przez firmę DUHABEX Sp z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Vader

Firma konkretna, dobra współpraca, wypłata na czas, polecam

Witam. Mam dwa pytania, czy możliwy jest system 4/2 i czy można pracować w Państwa firmie na samozatrudnieniu? Pozdrawiam, Adam B.

@Adam

Dzień dobry. Panie Adamie nie mamy takiego systemu. Proszę przemyśleć 3/1 lub 4/1. / Samozatrudnienie też może być choć nie praktykujemy takich umów, natomiast dostosujemy się do Pana potrzeb. Pozdrawiamy.

@Rekrutacja

Dziękuję za odpowiedź, myślę że spróbuję aplikować do Państwa firmy. Pozdrawiam Adam Biesiada

@Adam

Zapraszamy serdecznie !

niezależny

Wszedłem na to forum ze zwykłej ciekawości po przeczytaniu ogłoszeniu dot. naboru kierowców. Na pierwszy rzut oka: szok, niedowierzanie :) Samo to, że firma wypowiada się tutaj i udziela odpowiedzi jest niezwykle rzadkie, szczególnie w naszym zawodzie... w dodatku robiąc to profesjonalnie i nie rzucając bluzgami w stronę negatywnych opinii. Sam jako kierowca przerabiałem wiele firm i zawsze gdy miałem sprawę/problem pierwsze rozmawiałem z moim przełozonym, a jeśli to nic nie dało to zawsze można było się zwolnić.... Duży plus za szacunek na forum dla firmy, nie wiem jak tam jest, nie pracowałem, znam jedynie z widzenia.... może kiedyś jak otworzycie się na inne, dalsze kierunki np. Włochy lub Hiszpania to zawitam, póki co portowa robota (mimo, że dobrze płatna) nie jest dla mnie. Pozdrawiam.

@niezależny

Dziękujemy serdecznie Panu za obiektywizm. Pozdrawiamy i życzymy wiele sukcesów.

Bbm

Zarząd uparcie twierdzi, że nie ma lepszej firmy. Rzeczywistość jest nieco przykra. Piszę to dla tych osób które starają się o pracę u was, żeby mogły realnie ocenić pracę. Chociaż z drugiej strony nie wiem czy ma to sens ponieważ dziwnym trafem wszystkie negatywne komentarze zostają usunięte przez administratora. No bardzo ale to bardzo dziwne.

@Bbm

Na 300-stu kierowców którzy tutaj pracują zawsze znajdzie się ktoś komu nic nie pasuje tak jest w każdej branży. Natomiast dziękujemy za Pana udzielanie się na forum, życzymy aby znalazł Pan taka firmę która będzie Panu odpowiadać.

Jacek

Witam. Jakimi państwo dysponujecie ciągnikami na bazie w Rotterdamie? Kto przyznaje ciągniki? Czy jest możliwość ustalenia z dyrekcja przyznania odpowiedniej marki? Dziękuje za odp

@Jacek

Witam. Dysponujemy ciągnikami MB oraz Volvo. Jest taka możliwość przyznania odpowiedniej marki. Pozdrawiam

alex

Dobry dzień. Zatrudniasz kierowców z Ukrainy? Mam wizę pracowniczą. Dziękuję za odpowiedź

Michal

Dzień dobry. Czy potrzebne kierowcy teraz?

@Michal

Witamy, Rekrutacje prowadzimy na bieżąco. Zapraszamy do kontaktu poprzez telefon lub wysłać CV na adres : ph@duhabex.pl Pozdrawiamy serdecznie.

24cv

Witam oferta pracy firmy Duhabex mija sie z prawda nie wypłacają diet w euro tylko w zł. po kursie 4.25 .

@24cv

Witam serdecznie. Kurs jest przeliczany w dniu wypłaty jezeli jest Pan obywatelem PL. Obywatele z D lub innych Państw maja wypłacane w euro. Skąd ma Pan takie informacje ? Bo chyba nie od firmy.

Alex

Witam. Czy zatrudnienie w systemie 6/2, 8/2, 9/3 jest możliwe?

@Alex

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest możliwe 8/2 natomiast nie jest to nasz standardowy system.

Adeerowiec

Witam , ciągają państwo cysterny ADR po beneluxie?

@Adeerowiec

Dzień dobry. Cystern ADR nie obsługujemy.

Aliksandr

Dzień dobry! Miesiąc temu dzwoniłem z powodu pracy (kierowca C+E). Pani dała mi numer telefonu +48 833 xxx 209 i zaproponowała na Viber wysłać zdjęcie moich dokumentów. Na razie nie ma odpowiedzi. Czy to oznacza, że ​​moja kandydatura nie jest potrzebna? Wszystkiego najlepszego!

@Aliksandr

Witam. Rozmawialiśmy dzisiaj z Panem o godz.11:01. Wszytskie informacje zostały udzielone. Czekamy na decyzje zarządu w sprawie Pana zatrudnienia. Pozdrawiamy.

Jestem ciekaw dlaczego firma obcięła diety o 20 % kierowcom.

Rekrutacja

Dzień dobry. Jest to spowodowane 40% spadkiem obrotów, czyli 40% mniej przewozów, Obniżka jest do końca czerwca i w miesiącu lipcu wracamy do normalnych stawek. Obniżka była i jest od kwietnia do końca czerwca.

Zainteresowny

Witam.Czy zatrudnienie w systemie 2/1 jest też możliwe?

bif
@Zainteresowny

jest chyba 3/1

@bif

No tak,że 3/1 jest to wiem ale chciałem wiedzieć czy również w systemie 2/1 jest możliwość.Ale dziękuję za odpowiedź

@Zainteresowny

Witamy. Niestety nie ma u nas możliwości pracy w systemie 2/1. Najkrótszy okres to 20dni/7dni czyli 3/1. Pozdrawiamy.

Dawid

Firma przyjmuję kierowców bez doświadczenia czy jedynie z doświadczeniem?

@Dawid

Witamy. Na dzień dzisiejszy przyjmujemy tylko z doświadczeniem. Jeżeli wrócimy do „normalnego” funkcjonowania wtedy można pytać ewentualnie o możliwość. Kiedy to będzie? Nie znamy odpowiedzi na to pytanie. Pozdrawiamy

Pp

Obecnie atmosfera w firmie słaba raczej, nowi kierowcy przychodzą i skaczą po samochodach tydzień na jednym tydzień na innym a kolejny tydzień na jeszcze innym samochodzie. Ogólnie praca jak praca trasy dość krótkie to zależy co i komu odpowiada.

@Pp

Dzień dobry. / Nowi kierowcy nie dostają na początku swojego samochodu, jednakże okres pandemi jest także wyjątkowy i planowanie może się zmienić. Dziękujemy za Pana opinie, będziemy dążyć to stałej poprawy.

Mikołaj

Witam, zauważyłem ogłoszenie o pracę jako kierowca c+e , system 3/1. Czy mógłby ktoś powiedzieć jak wyglądają realne wpływy na konto przy początkowym zatrudnieniu?

Zostaw merytoryczną opinię o DUHABEX Sp z o.o. - Trzebinia

• Jak się pracuje w DUHABEX Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DUHABEX Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 146.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DUHABEX Sp z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 123, z czego 91 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DUHABEX Sp z o.o.
4.3/5 Na podstawie 97 ocen.

DUHABEX Sp z o.o.