Opinie o NTG Polar Road Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie NTG Polar Road Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w NTG Polar Road Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NTG Polar Road Sp. z o.o. w Warszawa

Janusz Kiero.

Oddział w Katowicach. Brak osób które zajmują się rozliczaniem frachtów i kółek przewoźników. Cała robota jest zwalona na spedytorów którzy muszą to robić w międzyczasie innych operacji. Oczywiście jest też głupia norma którą musisz zrobić tygodniowo.... Po co skoro są robione na czas? To chyba tylko "fantazja" zarządu. Zespół młody i energiczny. Niestety po kontakcie z koordynatorami i "kadrą zarządzająca" cała energia znika. Pracę robią pod siebie, dla swojej wygody, wycierają Tobą swoją (usunięte przez administratora) kopanie dołków, kolesiostwo, spychanie własnej roboty na Ciebie - a w razie kłopotu to Ty będziesz mieć problem! Praca jest też źle podzielona. Niektórzy mają mniej obowiązków że z nudów chodzą do sklepu na zakupy a niektórzy zostają dłużej w biurze żeby skończyć pracę - koordynatorzy i zarząd nic nie robią w tym kierunku oczywiście zostawiają Cię po godzinie 16 i radź sobie ;p Oszczędności żeby kogoś zatrudnić? Pewnie tak ;p Nadgodziny? Różnie to wygląda ale raczej musisz to sobie wywalczyć, jeśli zostajesz w biurze (Oczywiście nie chodzi o sytuacje awaryjne jak telefon od kierowcy czy klienta itp bo to norma). Słynne hasło "Taka praca spedytora, tak to wygląda..." - mało profesjonale jak na firmę która próbuje być korporacją. Koordynatorzy... Absolutnie nie pomocni i brakuje im wiedzy do zarządzania ludźmi. Niejednokrotnie po godzinach trzeba poprawiać ich błędy ws. planowania załadunków itp. Nie ma co skarżyć ponieważ to nic nie daje. Co za tym idzie atmosfera w firmie jest beznadziejna... Aha i jeszcze jedno. Może nie najważniejsze ale serio bardzo słabo to wygląda i rzuca się w oczy... Nie stać ich nawet na wynajęcie sprzątaczki do biura... Podobno pracownicy muszą sprzątać biuro po godzinach pracy. Trochę żenada jak na taką "poważną" firmę.

Pytanie Nowy wpis

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z NTG Polar Road Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Były Nowy wpis
@Pytanie

Ponieważ mają dosyć Anetki i reszty koordynatorów:p

Janusz Kiero.

Kandydat
Kandydat
@Janusz Kiero.

Czy od tego czasu cos sie zmieniło? Warto aplikować?

Janusz Kiero. Nowy wpis
@Kandydat

Nie mam pojęcia... Nie pracuję tam ;p

Karolina Nowy wpis

@Zibi a Ty obecnie pracujesz w NTG? Wspomniałeś, że firma jest dobrym pracodawcą więc może napisałbyś za co ją dokładnie cenisz? Czego można się aktualnie spodziewać zaczynając pracę w tym miejscu?

Jakich pytań można się spodziewać podczas prcoesu rekrutacyjnego w NTG Polar Road Sp. z o.o. na stanowisko Asystent?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy kandydat na stanowisko Dam pracę doświadczonemu monterowi c.o, wod-kan,gaz w firmie NTG Polar Road Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zibi

Dobra i stabilna firma w czasie tak niespokojnym to już jakiś plus. Poza tym firma to dobry pracodawca więc warto polecać

Bartek

W dobie epidemii każdy zastanawia się jak będzie dalej, jak firma poradzi sobie z tym co wszystkich czeka.

Sampler

Dzień dobry, Czy warto pracować w NTG oddział w Katowicach? Jak z zarobkami, organizacją pracy, atmosferą?

Obiektywny

Firma fajna i z potencjalem. Jedyny minus to dziwna atmosfera w ksiegowosci, dziewczyny jakby wystraszone, ale nic dziwnego przy kierowniczce, ktora traktuje doroslych ludzi gorzej niz dzieci w przedszkolu. Kiedy ma gorszy dzien, (usunięte przez administratora) Ma duza wiedze i kompetencje, ale przez swoj brak profesjonalizmu nie powinna kierowac zespolem ludzi. (usunięte przez administratora)

Co wchodzi w socjal NTG Polar Road Sp. z o.o.?

Wymiatacz1916
@Pytanie

U nas był mały magazyn, ale na pewno jest Multisport i Opieka medyczna na bardzo preferencyjnych warunkach. Tylko Vat się za to opłaca, reszta płaci firma.

Lee

Czy trzeba znać język żeby zostać przyjętym?Jeśli tak to na jakim poziomie?

Janusz
@Lee

podstawowy wystarczy.

Wymiatacz1916

Jeżeli chodzi o moje doświadczenia z NTG to nigdy przedtem ani teraz nie miałem tak dobrej pracy. Bardzo żałuję że projekt był tylko roczny. Gdyby to ode mnie zależało dale z wielką satysfakcją pracowałbym pod banderą NTG. A tak tylko z rozrzewnieniem pozostaje mi wspominać 2018 rok. Ale jak to mówią nic nie może przecież wiecznie trwać

Ryszard

Ten wątek jest o oddziale w Warszawie więc dobrze zwracać na to uwagę!

Anonim
@Ryszard

Kolega zaznaczył że chodzi o Katowice. NTG to jedna firma więc niech oddział w Katowicach się poprawi bo pewnie psuje wizerunek firmy ;)

Adam

Cóż tu można pisać jak praca w firmie jest dla mnie czystą przyjemnością. Polecam

Jak wygląda oferta pracy u nich w firmie NTG Polar Road Sp. z o.o. w mieście Warszawa? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na aktualne wieści. Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o NTG Polar Road Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

NTG Polar Road Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Chełmżyńska 180
    04-464 Warszawa
  • NIP: 5272674838 REGON: 146050890 KRS: 0000414162
NTG Polar Road Sp. z o.o.