Opinie o DUHABEX Sp z o.o. w Trzebinia

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy DUHABEX Sp z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DUHABEX Sp z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DUHABEX Sp z o.o. w Trzebinia

Lata w firmie lecą, a nic się nie zmienia. Wszystko w jak najlepszym porządku. Podejście, pomoc , wynagrodzenie zawsze na czas. Mogę szczerze polecić nowym kierowcom. ???? Są chęci do pracy, smialo!

Alex

*****

Kandydat C+E

Witam, jestem kierowca z doświadczeniem na UE I INTERESUJE mnie praca w Państwa firmie. W związku z tym chciałbym zapytać,dowiedzieć się jak wyglada mniej więcej praca. Tzn. Panowie piszecie ze trasy raczej „krótkie”. A krótkie tzn. Jakie 300-500 km dziennie? Jeździcie tylko w dzień czy zdarzają się tez nocki? Jakie zestawy na kontenerach, tandem czy normalna naczepa? Jestem z Grudziądza, gdzie musiałbym dojechać swoim autem by BUS zabrał mnie do ciężarówki? Wypłata jest płatna jednym przelewem do np. Ostatniego dnia miesiąca?jak wyglądają święta Bożego narodzenia, pracuje się jak wypada z grafiku czy wolne? Z jakim szacunkowym wynagrodzeniem mogę się liczyć w systemie 3/1? Dziękuje i pozdrawiam. :)

@Kandydat C+E

Witamy serdecznie. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Szczegółowych informacji udzielamy mailowo lub na naszych infoliniach. Zapraszamy do kontaktu.

Ewelina
@Kandydat C+E

Hej @Kandydat C+E i jak potoczyła się sprawa? Czy rozpocząłeś pracę w DUHABEX? Jeżeli tak, napisz proszę jak oceniasz możliwości rozwoju w firmie?

Re :

Rekrutacja

Dziękujemy serdecznie Państwu za czynny udział na tym portalu. Dziękujemy za dobre opinie oraz także dziękujemy za te negatywne. Każde są dla nas ważne i wyciągamy z każdych wnioski. Chcemy zaznaczyć że nie uważamy aby portal GoWork dostarczał rzetelnych informacji na temat naszej firmy ponieważ nie ma żadnych narzędzi do weryfikacji użytkowników. Jednakże bardzo się cieszymy i jesteśmy dumni z tego że mamy bardzo duże zainteresowanie naszą firmą oraz ogromnie dziękujemy naszej kadrze zarządu , naszej kadrze kierowców oraz kadrze biurowej za wielkie sukcesy i nieustanne podnoszenie jakości pracy i usług które świadczy nasza wspólna firma Duhabex. Nie jest jeszcze to czas aby złożyć życzenia świąteczne kadrze oraz czynnym użytkownikom naszego forum na tym portalu, ale na pewno dział rekrutacji jeszcze przed świętami doda taki post. Pozdrawiamy was !

Aplikowałeś na stanowisko Kierowca kat. C+E oraz z podstawowym ADR oferowane przez firmę DUHABEX Sp z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
byly

nic tu dodac nic ujac. jak ktos ma checi pracowac to bedzie . slawek i jola to wspaniali ludzie . nie lezeli na kanarach ,budowali firme .

Turek, marecki?
@byly

Ktoś ty byly

jasta@o2.pl
@Turek, marecki?

A ty marecki za bardzo się wpieprzasz zapomniałeś jak spaliłeś po pijaku ciągnik a chcesz innych pouczać. Trochę nie ładnie przyjrzyj się sobie. Były pracownik Janusz. Pozdrawiam serdecznie

Ten ktoś
@jasta@o2.pl

Panie januszu nie ładnie pouczać. Mówi mi to osoba która chlala co weekend na rogamie i zostawiała chlew w aucie. W kolejeczce na rst tez piersioweczki szły pod stołem. Nie pamięta (usunięte przez administratora) jak cielakiem był.

Jastal@o2.pl
@Ten ktoś

Nie wiem kto Ty jesteś ale jakieś mylne sugestie wysuwasz. Ale niech Ci będzie na zdrowie skoro tak sądzisz. Życzę dużo zdrówka. Pozdrawiam.

Tunezyjczyk
@Jastal@o2.pl

Oj te zdrówko już było pite i tu i tam. Oczywiście nikt nie pije absolutnie a pozamykani w kabinach łoją na potęgę. A tak to nie absolutnie a ze ja a coś ty.

Dobry wieczór, czy firma przyjmuje kierowców bez doświadczenia do przeszkolenia ? Ewentualnie jakie stawiacie państwo wymagania dotyczące predyspozycji kierowcy.. Czy firma obsługuje jedynie trasy międzynarodowe czy też krajowe ?

Grażyna
@Zainteresowany

Hej i jak? Byłeś może na jakiejś rozmowie o pracę? Możesz powiedzieć jak rozmowa? Jakie pytania zadawali?

@Zainteresowany

Tak, król Maciuś pierwszy szkoli z Gocha kierowców.

Helena
@Kruszyna

No i czemu tak ironicznie? Po prostu chciał się dowiedzieć ile lat pewnie by trzeba było mieć za sobą. Ale co w sumie jeśli chodzi o jakieś uprawnienia? ADR to akurat wymagają ale podstawowego

@Helena

Bo najwidoczniej Kruszyna ma jakiś problem natury weekendowej. Tak ADR podstawowe, z doświadczeniem było by fajnie ale jak nie masz to wszystko da się ogarnąć

Kruszyna

Po prostu mowie jak jest. Nie kłamie. Lizus siedzi w kabinie i pitoli jaki to nie fafa rafa z niego w jednej spedycji.

Lidia

I wtedy jakie są wypłaty? Syn przymierza się składać dokumenty do firmy, ale mówię, nie idź póki nie wiesz, ile płacą kierowcom.

@Lidia

11.000

Czy w DUHABEX Sp z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Maryś

Tak jak sobie sam kupisz

Neo

Premiera jest a później się dowiadujesz ile jest i za co ci zabrali.

@Neo

Neo, bądz też Sylwester. To że Pan nie dostał premii a zabrano premie to jest różnica. Miał Pan szkody które powstały z Pana winy, więc firma mogła nie przyznać premii dla Pana skoro musiała pokryć straty. Fajnie wszystko wygląda jak Pan pisze, tylko mało to ma wspólnego z rzeczywistością.

Danuta
@Rekrutacja

To takie kwestie odbierania premii za jakieś szkody są zawarte w umowie z pracownikami? Za co na przykład może zostać ona odebrana?

Jak wygląda kwestia awansu w DUHABEX Sp z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Kierowca ADR?

Neo

Możesz awansować na pomocnika kierownika Ryby i za talerz zupy zapieprzać opony całą pauzę 45h

Tracker

Przedstawiciel pracodawcy pisze że 300 pracowników niczego nie zgłosiło????.A jak miało zgłosić jak 280 to pewnie Ukraińcy i robią po 15 godzin????Tak jest wszędzie.Ukraińcy nie pytają o socjal.Wiadomo.

@Tracker

Dzień dobry, przykro nam czytać takie wpisy , ponieważ nie można tego nazwać opinią, wiec skoro tak Pan pisze to znaczy że nie pracował Pan w naszej firmie oraz nawet nie ma Pan z nimi kontaktu . Nie pracuje u nas 280 kierowców z Ukrainy . Zastanawiamy się i z drugiej strony cieszymy że kierowców z po za naszego grona interesuje nasze forum . Serdecznie zapraszamy do umowy próbne 3-miesięczne aby poznać prawdę i ocenić wpisy naszych przyjaciół, pracowników, byłych pracowników oraz osób które nigdy nie Były związane z firma a jednak udzielają sie tutaj mocno. Doceniamy to bardzo i zarazem dziękujemy .

Były szoferos

Maryśka dalej chodzi po bazie i narzeka ??

Renata
@Były szoferos

kto to Maryśka?? i na co narzeka? na pracę? :)

Ten Jeden
@Były szoferos

Oczywiście jak by inaczej, chyba nie ma kierowcy z którym by nie była na wojennej ścieżce

Ten Jeden
@Renata

Jest kierowcą, któremu wydaję się że jest "naj", i do wszystkich sie rzuca, robi wojny o wszystko.

Renata
@Ten Jeden

to jedyna kobieta w firmie na tym stanowisku? bo domyślam się, że "Maryśka" to pani :)

Ptys
@Były szoferos

Jestem ciekaw, kiedy ta panią w końcu zwolnią :D

Szoferos
@Ptys

Głupka nie zwolnią, głupek robi brudna robotę.

Byly

Nic na ten temat nie wiem o blokadzie na rst bo tam cały czas wjeżdżam z innej firmy a też nikt nie informował mnie w biurze firmy rst o takim fakcie gdzie byłem osobiście nie jestem zainteresowany co dzieje się w tej firmie a co do przyjęcia to po pierwszej rozmowie skierowano mnie na badania a potem wydzwaniano abym się zastanowił i przyszedł a kończyła mi się umowa zlecenie co do kontroli itd i bag to jakbym pokazał te cztery kabotaze to firma pisałaby inaczej.

@Byly

Panie Krzysztofie, czy wyraża Pan zgodę na publikacje tego dokumentu ?, a tak swoją drogą Pan nie robił żadnych kabotaży. Zrobił Pan tylko 2 prace na cały tydzień. Po drugie, prace które Pan wykonał (rozładunki) znajdowały się do 150 km od portu. Wydaje nam się że Pan nie wie co Pan pisze.

Tommio

Witam ,czy jest w firmie system 2/2 ? pozdro.

Byly

300 kierowców większość Ukraina no i Filipiny i inne po rozmowach z nimi to większość nie orientuje się o zmianach w przepisach eu tylko jeżdżą bo wojna warunki życia Filipińczyków to tragedia dziwię się ze jeszcze nie było na tej bazie kontroli urzędników holenderskich co do tych 300 kierowców to jak wcześniej pisałem Ukraina i Filipiny kilka stuk Białoruś a mniejszość to Polacy gdzie ja wolałem po 5 dniach zrezygnować a wraz zemną 4 kierowców. Co do powiadamiania to informowano łącznika bez pojęcia o pracy dyspozytora i wielki filozof i nauczyciel a gdy problem to będę dzwonił do klijenta i nic więc sam załatwiałem sprawy niż było czekać na jego interwencję po godzinie lub więcej co do łamania przepisów to co do kabotazy są nowe przepisy radzę się z nimi zapoznać i co do zjazdów po 8 tygodniach pojazdu na bazę rejestracji tj Polska miałem kontrolę i tylko znajomość. Języka i przepisów uratowała mnie i firmę od konsekwencji finansowych jakby zobaczyli dokumenty przewozowe finanse to też tragedia.

@Byly

Panie Krzysztofie, nie wiem dlaczego Pan pisze takie nie sprawdzone informacje. W firmie Duhabex pracuje ponad 130 pracowników z Polski , kierowcy z UA 90, oraz filipin 14 , nie pisząc już o kierowcach Niemieckich. Szkoda że Pan nie wspomniał że przez Pana firma dostała blokadę w porcie RST i dokument opisujący Pana karygodne zachowanie wobec ludzi tam pracujących. Wydaje nam się że kara Pan firmę za swoje niepowodzenia. Po drugie dlaczego Pan nie wspomniał że firmą była nie chętna Pana przyjąć do pracy ? , Wydzwaniał Pan do szefa żeby Pana przyjąć ... Zostawiając ten temat, upominam Pana że pisanie nie prawdy i oszczerstw nie jest w regulaminie portalu, nasza firma istnieje od 1987 roku, raz na 5 lat każda firma obligatoryjnie ma kontrole organów takich jak BAG oraz ITD w każdym kraju w Polsce, Niemczech oraz Holandii. Jeżeli było by prawdą co Pan pisze nasza firma już by nie istniała. Dziękuje Panie Krzysztofie że poświęca Pan swój czas codziennie wchodząc na forum, doceniamy ogromne zainteresowanie naszą firmą. Pozdrawiamy serdecznie Pana oraz życzymy dużo sukcesów jako kierowca oraz jako aktywny forumowicz naszej firmy.

Byly

Potwierdzam to co pisze kolega dyspozycja tragedia to są łączniki dodatkowo samochody na pl rejestracjach i brak zjazdu po 8 tygodniach do Polski dodatkowo kabotaze miałem w ciągu 2 dni cztery łącznik poinformowany i nic łamanie przepisów UE baza Rotterdam tragedia i jest to niby baza operacyjna jeszcze o łącznikach brak poszanowania kierowcy i brak konkretnej wiedzy o wykonywanej pracy wszystkiego dopiero się dowiedziałem na bazie od kierowców o obciążeniach i idiotyzmach łączników samochody serwisowane fikcja dostałem takiego który jeździł pół roku z uszkodzeniami.

@Byly

Dzień dobry. Dziękujemy za każda opinie . Szkoda tylko że nie napisał Pan nasza współpraca z Panem trwała 5 dni. Doceniamy Pana prace włożona w sukces naszej firmy. Dziękujemy także za 300 kierowców pracujących w naszej firmie gdzie 80% jest ze starzem dłuższym od 5 lat do 20 lat, którzy nie uważają ze firma łamie przepisy oraz źle traktuje kierowców . Każdy ma prawo do wpłacanych opinii oraz poglądów. Zostawiamy do oceny forumowiczom czy 2 Opinie nie zadowolonych na 300 pracowników sa miarodajne co do firmy . Pozdrawiamy serdecznie wszystkich kierowców .

TR

Ogłoszenie na pracuj.pl kosztuje, podobnie jak permanentna rekrutacja. "Możesz liczyć na szybki kontakt i rozmowę kwalifikacyjną, w każdą środę godz. 10.00" - wysłałem CV dwa razy, kilka razy dzwoniłem i nikt nie odbierał, nie wspominając już, aby oddzwonił, zero kontaktu ze strony firmy, masakra jakaś. To po co to ogłoszenie?

@TR

Dzień dobry. Przykro nam to słyszeć, zawsze staramy się kontaktować nawet kiedy infolinie są zajęte to odzwaniamy, Bardzo prosimy Pana o ponowny kontakt z nami pod numerem 665 406 406 lub 665 403 403.

Świeżak

Czy przyjmują kierowców bez doświadczenia?

pawelito

Witam ja mam zamiar zatrudnić się w firmie. Zadzwoniłem i jakiś człowiek odebrał i miło ze mną rozmawiał i zaprosił mnie do Trzebini w środę

Swiezak

Czesc, jak wygląda praca na plandece ? Naczepy zabierane są z portu z towarem i pasami czy ładuje się na innych firmach ? Jakie trasy są na plandece?

Czelemele
@Swiezak

Głównie Włochy/Czechy/Słowacja/Białoruś. Czasami i Rosja się zdarzy. Pozdro

Agata
@Czelemele

Jak jest z przejazdem przez granice obecnie w czasie pandemii? Czy nie trzeba mieć jakichś dokumentów ze sobą? Szczepienia są wymagane? W ogóle się nie orientuje w tym temacie więc byłabym wdzięczna za informacje :)

Katarzyna
@Czelemele

Ok, a trzeba języki znać? Tzn. jasne, że nie wszystkie, ale chociaż angielski czy coś?

@Czelemele

Firma Duhabex nie robi tras wschodnich. Nie wiemy skąd ma Pan wiedzę, ze jeździmy na Słowenię, Białoruś czy Rosję. Naszymi kierunkami w głównej mierze jest Europa, a w szczególności Benelux. Pozdrawiamy.

Lidia
@Rekrutacja

To fajnie, że prostujecie info. A jak długo jest się w trasie, tzn co jaki czas w domu? Pytam, bo może mąż... :)

Jak wygląda praca na stanowisku Kierowca ADR? Czy ktoś mógłby opowiedzieć o pracy w firmie DUHABEX Sp z o.o.?

Roberto

Nie mogę napisać bo nie mam ADR

Jastal@o2.pl

Jeśli chodzi o zarobki to są porównywalne jak u zachonich przewoźników tj. Ok 2,500 tys euro miesiąc i nie ma zmiłuj się coś na ten temat dużo wiem i zero socjalu poprostu praca (usunięte przez administratora)żadnych zasad Janusz

jastal@o2.pl
@Jastal@o2.pl

Może to było źle sformułowane mnie chodziło o przewoźnika Zachodniego tj w tym przypadku o Belga u którego pracowałem gdyż nie było tam żadnych zasad i nawet nie było żadnych szans by się gdzeikolwiek i do kogokolwiek się odwołać oni tam są bogami a my dla nich białymi murzynami przepracowałem u niego ponad 13 lat i zdarzało się że do kierowco potrafił powiedzieć (usunięte przez administratora) poprostu zero szacunku no tutaj jest całkiem inna atmosfera ja osobiście polecam tą firmę jest poprostu normalna i przyjazna pozdrawiam serdecznie Janusz Wielgosz

Misiek
@Jastal@o2.pl

Witam kolegę. Jeśli chodzi o zarobki to uważam że jest to indywidualna umowa między Tobą a Firmą. Jeśli chodzi o przepisy i socjal: z reguły staram się nie uczestniczyć w opowieściach parkingowych (czyli plotach i kłamstwach) ale jest naprawdę bardzo mało firm które zapewniły warunki socjalne kierowcom na takim poziomie jak firma Duhabex. Spedycja również stara się jak najczęściej ściągać kierowców na bazę a nie na pauzy skrócone. Zarząd firmy również jest bardzo wyczulony na przestrzeganie wszelkich przepisów i nie dopuszcza się do jakichkolwiek uchybień jeśli chodzi o czas pracy czy jazdy. Szkoda tylko ze tak mało osób zdaje sobie sprawę z tego ile pracy wysiłku wiedzy a przede wszystkim doświadczenia wymagało od osób które zarządzają tą firmą aby zapewnić takie warunki socjalne które narzucają nowe przepisy zawarte w pakiecie mobilności.

@Misiek

Bardzo dziękujemy za tą opinie. Bardzo nam miło czytać takie opinie. Dokładamy wszelkich starań aby takich opinii było jak najwiecej. Pozdrawiamy serdecznie.

Ewelina
@Jastal@o2.pl

A jaki stosunek do pracowników ma kierownictwo? Napisz po prostu, czy w sytuacji kryzysowej ( nie wiem, choroba w rodzinie) można liczyć na wsparcie ze strony DUHABEXu- np. dodatkowy urlop?

Paulina
@Ewelina

Normalnie jest L4 i zasiłek. Ostatnio zachorowałam, mój mąż musiał mieć opiekę na mnie, bo nie byłam w stanie zająć się nawet sobą, nie mówiąc o dzieciach. A tak, jak coś się zdarzy, to raczej można się dogadać. Mąż się przeniósł z innej formy i poza tym, że jeździ 4/1 co jest ciężkie trochę, to nie narzekamy :)

Zostaw merytoryczną opinię o DUHABEX Sp z o.o. - Trzebinia

• Jak się pracuje w DUHABEX Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DUHABEX Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 146.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DUHABEX Sp z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 123, z czego 91 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DUHABEX Sp z o.o.
4.3/5 Na podstawie 97 ocen.

DUHABEX Sp z o.o.