Opinie o Bus Janiso sp.j. w Roczyny

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Bus Janiso sp.j.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Bus Janiso sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bus Janiso sp.j. w Roczyny

Rick

Dno totalne ta firma powinna być jak najszybciej zamknięta nie są punktualni jak jest napisane na rozkladach jazdy nie polecam tej firmy żal

Lol

Busy nie przyjeżdzają na godzine napisaną na rozkładach

matszosa

D.N.O

Dramat Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Pies przewodnik jest jak wózek inwalidzki lub proteza dla człowieka bez np. nogi i jeżeli jest w pracy każdy pracownik odmawiający wstępu w miejsce dostępu publicznego dla właściciela psa przewodnika z psem przewodnikiem łamie prawo. Polecam oślepnąć dla ludzi bez wyobraźni. "ROZJAŚNI" SIĘ WAM SZYBKO .

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Bus Janiso sp.j. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Niewidomy z psem przewodnikiem

Totalne dno. Firma do zamknięcia !

i metr mułu

dno

mm

Masakra. Kupno biletu miesięcznego koszmar. Kierowcy lekko mówiąc chamscy. Punktualność szkoda mówić. Brak biura - siedziby firmy. Raz chciałem wyjaśnić sprawę biletu miesięcznego to się zdawało, że właściciel mnie zabije. Niestety nie mam innego wyjścia - monopolista. Moje sugestie dla Bus Janiso sp.j.: Bardzo proszę o kulturę osobistą szefa i kierowców.

tojo

Dziwna firma. Podaje telefon kontaktowy, który ma zablokowany numer. Nie można się w żaden sposób skontaktować telefonicznie. Na maile też nie odpowiadają. Moje sugestie dla Bus Janiso sp.j.: Odblokować jedyny podany numer 703403999 !

Wiki

Jestem studentka i zbracji tego bardzo często korzystam z usług Janiso. W dniu dzisiejszym tj. 4.10.2018 skorzystałam z kursu o 16.40 z Ket do Krakowa. Zakupiłam wcześniej bilet przez internet. Kierowca nie chciał przyjąć tego biletu oraz był bardzo nie mięły i opryskliwy. Bardzo proszę o reakcje ze strony zarządu spółki.

Zostaw merytoryczną opinię o Bus Janiso sp.j. - Roczyny

• Jak się pracuje w Bus Janiso sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Bus Janiso sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bus Janiso sp.j.?

Bus Janiso sp.j.
  • Słoneczna 26