Opinie o Bus Janiso sp.j. w Roczyny

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Bus Janiso sp.j.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Bus Janiso sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bus Janiso sp.j. w Roczyny

Turystyka

Bus janiso to jakaś kpina. Ich pseudo kierowcy z najwyższym poziomem chamstwa, wyłączaja silnik pojazdu podczas jazdy, piszący sms i rozmawiający całą podróży przez telefon, narażają pasażerów na niebezpieczeństwo , zabierają do pojazdu tyle osób ile chcą, mimo że jeszcze są wolne miejsca. Ich motto to (usunięte przez administratora) i totalny brak kultury.

kierowca

Dodaj treść twojego wpisu TRAGEDIA - Zwłaszcza kierowca busa KN 84485 w dniu 24.10. godz.15 . Bezczelny , wpycha się na siłę jakby był pojazdem uprzywilejowanym, wygraża , zagraża bezpieczeństwu na drodze. Proszę coś z tym wreszcie zrobić. !!!! Tak nisko upadła firma przewozowa. Do tego ta naklejka na busie POLUB NAS śmiechu warte.

@kierowca

@kierowca Wszelkie niedogodności należy kierowcy do Bus Janiso, wtedy może wpłynie to na usługi tej firmy. Ile zarabia kierowca w tym miejscu?

P

Tragiczny przewoźnik. Kierowcy nie mają kultury osobistej.

Dla mnie tragedia, Bus jeździ jak chce tak jakby ich nie obowiązywał rozkład. Kierowcy [nie wszyscy] ale większość niemiła, problem z zatrzymaniem się na przystanku... Prawie wszyscy to Ukraińcy za każdym razem problem z resztą...

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Bus Janiso sp.j. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Wkurzony niedoszły pasażer

Szlag mnie trafił jak po pół godziny oczekiwania przyjechał spóźniony bus relacji Wadowice - Bielsko-Biała przejechał przez dworzec nawet nie zatrzymując się na przystanku i nie zwracając uwagi że ktoś czeka a później za nim biegnie żeby go zatrzymać pod numerem infolinii bardzo niegrzeczny i niekulturalny pan nie wysłuchując nawet tego co chciałem powiedzieć od razu na mnie nakrzyczał i na wrzeszczał . Nie polecam tej firmy, zdecydowanie nie polecam.

Beata

Praktycznie wszystkie opinie tutaj zostały napisane przez osoby, które korzystają z usług Bus Janiso. Ja natomiast (zgodnie z przeznaczeniem tego forum) chciałabym dowiedzieć się czy firma ta jest godna polecenia, jako pracodawca? Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

Alicja

Pan kierowca kurs 6:30 andrychów bielsko przez czaniec jest nerwowy i bardzo nie uprzejmy. Cały czas krzyczy i pośpiesza pasarzerów. Wszystkich upycha do jednego busa i grozi że nie weźmie pasarzerów z czańca z powodu dużej ilości. Już nie mówie o przeklinaniu. Można zauważyć że kierowcy janiso mają jakieś problemy ze swoim życiem. Radze zasięgnąć im porady specjalistów

Mama z dzieckiem

Korzystałam z usług Bus Janiso po raz pierwszy i jestem bardzo mile zaskoczona. Kurs z Bielska do Krakowa. Bardzo miły i uczynny pan kierowca,mający fajny kontakt z pasażerami. Zadbany,czysty pojazd. Nie mam się co czego przyczepić ☺

Katarzyna

Kierowca dosłownie upychał ludzi do busa, żeby "zagarnąć" ich nadjeżdżającej konkurencji. Uwagi że strony pasażerów nic nie dawały

Holi

Kierowca busa nie chciał sprzedać biletów dla dzieci niepełnosprawnych i ich opiekunów, kazał czekać na następny bus, masakra, po co zatrudnienie mają tacy kierowcy, co są wulgarni do pasażerów, szkoda nawet cytować słów kierowcy, który miał kurs o 15:20 na trasie Kraków - Bielsko

Holi

Żenada

GC

4 lipca 2919 roku na trasie Bielsko- Biała - Kraków kierowca busa zachowywał się skandalicznie. Na trasie łamał wielokrotnie przepisy ruchu drogowego: wyprzedzał na ciągłej, zajechał innemu busowi drogę, co omalże nie spowodowało stłuczki. Kierowca jechał nerwowo i trąbił na inne pojazdy. Ponadto w stosunku do pasażerów był chamski: krzyczał do ludzi, którzy nie mieli drobnych, dwukrotnie wysłał starsze kobiety do żabki i apteki aby rozmieniły pieniądze. Na pasażerów stojących na przystanku mówił: „jak stoją te downy” albo przez telefon: „jak ja nienawidzę wozić tych ludzi”! Całą drogę rozmawiał przez telefon i prowadził intrygi przeciwko kolegom z branży. Zapominał zatrzymywać się na przystankach a jak ludzie zwracali mu uwagę z impetem odpowiadał, że pasażer ma obowiązek przypominania kiedy on ma się zatrzymać. Mam nadzieję, że właściciel firmy zastosuje odpowiednie wytyczne do tak miernego pracownika bo to przecież wstyd dla firmy !

Gc
@GC

Trasa Bielsko- Kraków godz. 11.20 4 lipca 2019

R&B

Dno dno i jeszcze raz dno myślą że są sami na drodze trabia na każdego nie wiem gdzie im się tak spieszy

Beata

Bardzo nierzetelny przewoźnik. Regularnie odwołują kursy i nigdy nie powiadamiaj o tym klientów. Po raz kolejny kupiłam u nich bilet online, z dużym wyprzedzeniem. Mam u nich konto więc wiedzą jak się skontaktować żeby uprzedzić o odwołaniu kursu. Ale im zupełnie nie zależy. A ja po raz kolejny mam zepsuty dzień i szukam alternatyw. Nigdy nie przeproszą za niedogodności. Okazują tak wyraźny brak szacunku dla klienta, że jestem zdziwiona że jeszcze działają. W Święta Wielkanocne informacje o odwołaniu kursów na swojej stronie ukryli pod postem zatytułowanym "Rozkład w Boże Narodzenie", a później się kłócili że dostatecznie poinformowali klientów, tylko psot był "błędnie" nazwany a system "błędnie" sprzedał bilet. Dziś mamy Boże Ciało a system najwyraźniej dalej nie nauczył się na błędach swoich... Kierowcy notorycznie niemili, potrafią nie wpuścić do autobusu jeśli ktoś np. przewozi zwierzę, mimo że mail z centrali firmy wyraźnie oświadcza że wolno pasażerowi jechać z pupilem. Zaczyna to wyglądać jakby ta cała firma była jednym wielkim błędem. Mają tylko 1* na goworku... Obsługa na Dworcu w Krakowie również wyraźnie jest nimi rozgoryczona, ponieważ robią takie numery ciągle - sprzedają bilety na nie istniejące kursy, albo odwołują je w ostatniej chwili - a obsługa Dworca zbiera cięgi od pasażerów. Ale co ich to obchodzi... Na szczęście ich konkurencja działa dużo lepiej. Na trasy Kraków - Żywiec polecam już Wam bardziej RS Transport. A Krk - Bielsko polecam Lajkonik. Mają większe pojazdy i zdecydowanie lepsza obsługę klienta.

P.

Kierowca na kursie Krakow Bielsko Biała o 12.20 w sobotę zachowywał się skandalicznie i pretensjonalnie. W stosunku do pasażerów był nieuprzejmu i arogancki, podnosił głos nie mówiąc już od odpowiedzeniu na Dzień dobry takie słowa w słowniku tego Pana nie istnieją za to istnieje segregacja pasażerów i gburowatosc. Jak do tej pory chętnie korzystałam z usług tej firmy to dzisiejszym zdarzeniu i sposobie potraktowania mnie przez kierowcę oraz innych pasażerów proponuje właścicielom zmianę kierowcy

Stworka

Masakra, najgorsze busy na swiecie

Patrycja

Nie zgadzam sie z żadną w waszych opini. Firma solidna busy eleganckie nowe nie jakieś zuki jak u konkurencji a co do tej akcji z tym niewidomym to uważam ze kierowca zachował prawidlowo ponieważ napewno w busie było już duzo ludzi i niewiadomo jak by taki piesek zareagował by w takiej sytuacji czy by nie pogryzl jakiegoś pasażera i wtedybyscie jechali na kierowce ze wpuścił tego pieska do auta tak zle i tak nie dobrze zastanuwcie sie ludzie co chcecie osiągnąć rozdmuchjac tą aferę dsrmowe bilety? Czy chęć dokopania ludzia którzy ciężko pracują wozac wasze tyłki niezarabiajac przy tym kokosow

Felek
@Patrycja

W tej całej wypowiedzi jest jeden morał taki jest potrzebna konkurencja z Autobusami nie mini?

Iwo

Żałuję, że nikt z pracowników nie pisze jaka macie atmosferę w pracy i na jakie zarobki można liczyć?

DARAMT

Ta firma to dramat na kółkach, Kierowcy są wulgarni i chamscy wobec pasażerów. Busy nie przyjeżdżają na czas lub w ogóle nie jadą. Ogólny wizerunek firmy jest dramatyczny, tacy przewoźnicy powinni być likwidowani i nękani kontrolami.

John

Obsługa chamska i wyraża się wulgarnie dzwoniąc nawet na ten numer 604671998 (usunięte przez administratora) totalne też nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Bus Janiso sp.j. - Roczyny

• Jak się pracuje w Bus Janiso sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Bus Janiso sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bus Janiso sp.j.?

Bus Janiso sp.j.
  • Słoneczna 26