Opinie o Mega-Net Inowrocław w Inowrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Mega-Net Inowrocław. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mega-Net Inowrocław o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mega-Net Inowrocław w Inowrocław

Łukasz

Miałem neta z mega net często brak połączenia średnia to raz na tydzień 2-3 dni ez neta w miesiącu kilka dni byłem beż internetu częste awarie nie polecam tego dostawcy z całego serca.

bold
@Łukasz

A ja mam tak, że Internet działa, a wariuje. Zgłaszałem, ale nie potrafią naprawić. Rano mam max tyle ile musi być, a później to spada do 1,2,3, 4 mbps i tak cały dzień. Robili i jeszcze gorzej jest. Napiszę pismo i im wyślę pocztą może to coś pomoże.

Kenyua
@Łukasz

Ale dlaczego oceniasz usługi, a nie pracodawce? Jaki sens ma wgl twoja wypowiedź bo widzę brak jakiegokolwiek sensu.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Mega-Net Inowrocław?

Potter

Bardzo dobre. Kierownictwo jest wymagające to fakt, ale wszystkiego idzie się nauczyć. Stawka równomierna do umiejętności pracownika. Osobiście polecam.

Łukasz

Na plus była szybkość i niski ping

bold

Przykre jest to, że nie odpisują na email, człowiek zgłasza problem i nic. Internet pogorszył się od kilku miesięcy, tak nagle a zawsze było pięknie. Naprawdę przykre, bo nie było nigdy problemów. Rano śmiga, a nagle w godzinach popołudniowych z umowy 24 mam już 4, 11,10 tak skacze wszystko. Rano to aż 24 jest, nie wiem chyba zmieniła się załoga bo nawet fanpage milczy.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Mega-Net Inowrocław.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Monter konstrukcji stalowych Rogaland
Fosdalen AS
Pioter

Najgorsza firma z dostawców internetu. Syfiarze nieznający się na robocie!

Leszek
@Pioter

Bardzo negatywnie oceniłeś firmę Mega-Net. Oczywiście masz prawo mieć takie zdanie, jednak proszę, abyś je uzasadnił. Dlaczego tak ich oceniasz? Proszę, abyś na przyszłość nie używał obraźliwych słów, ponieważ jest to niezgodne z zasadami forum.

Pioter
@Leszek

(usunięte przez administratora) Biorąc pod uwagę (usunięte przez administratora) jaki mają w firmie, który od porządku jest w odległości lat świetlnych słowo syfiarz pasuje idealnie! Krótko mówiac jak ktos robi (usunięte przez administratora) to jest syfiarzem. Proste. Naucz się czytać Leszek ze zrozumieniem i nie myl inwektyw ze stwierdzeniem faktu. Konsekwencją tego "burdelskiego" podejścia do pracy to, że 2-3 razy w tygodniu nie ma internetu. Jak masz internet ciągle przez dwa tygodnie, to możesz świętować jakbyś miał syna... A jak dzwonisz do syfiarzy, to oczywiście, to Twoja wina, bo "u nich jest porządku" albo nie mogą spingować Twojego routera. Ciekaw jak mają to zrobić skoro nie ma połączania miedzy Twoim routerem i i brzegowym. Mało tego. Zamiast przeprosić za bycie syfiarzami, to jeszcze Ciebie wyzwą...

RobertP

Bardzo wolna sieć, zero kontaktu z obslugą. Jako nauczyciel nie mogę wpisywać jedynek swoim uczniom. Nie polecam. Kolega Paweł C również się skarżył.

Leszek
@RobertP

Zgłaszałeś problemy z działaniem platformy? Ciekawi mnie, czy często się one zdarzają. Być może jest to tylko chwilowa awaria.

Radek

Taka macie dobrą pracę i dlatego przestaliście tu pisać?

Arcz

Ale to jest portal poświęcony pracodawcom, a nie ich usług i produktów.

Masakra

Ten internet to kpina gdy pisze do nich na stronie nie Odpisza albo odpisza ze z interneem jest wszystko ok , trza zresetowac router xDDDD to zart jakis Nie polecam ,,, Niestety

kris

Potwierdzam , bardzo ciężko współpraca się układa , często są awarie, nie można się dodzwonic , biuro na Dworcowej w Inowrocławiu chyba nie istnieje, nikt nie odbiera AWARIA !!! - ich główne imię :)>)

@kris

Być może rzeczywiście przyczyną wspomnianych problemów jest awaria? Próbowałaś skontaktować się osobiście z firmą, by wyjaśnić te sytuacje? Może podjęcie bezpośredniej próby kontaktu (wizyta) z Mega-Netem przyniosłoby oczekiwane rezultaty?

@kris

Szanowny Krisie, Biuro na Dworcowej działa od Poniedziałku do Piątku w godzinach 9-17 i zawsze ktoś z naszej ekipy znajduje się w biurze. Telefon czynny w godzinach pracy, telefony po godzinach pracy na ten moment pozostają bez odpowiedzi ale to tylko kwestia czasu bo do końca roku planujemy uruchomić całodobową infolinię. Jeśli jakiś etap naszej współpracy przebiegł nie tak jak powinien proszę przekaż nam to podczas rozmowy telefonicznej, postaramy się zrobić wszystko aby Twoje zdanie o naszej firmie zmieniło się na lepsze bo każdy z nas stara się jak może aby nasi klienci byli zadowoleni.

@Aneta

Pani Aneto, jeśli faktycznie występuje awaria to wiem że może być ciężko się do nas dodzwonić ale gdzie jest łatwo podczas awarii? Dzwonili Państwo kiedyś na infolinię do Orange lub Netii ? samo przejście przez menu, zapowiedzi, autoryzacje trwa kilka minut następnie kilka minut melodyjki z informacją że jestem np. 14 w kolejce. Ale nie o tym chciałem pisać, SZANOWNI PAŃSTWO jeśli na prawdę występują jakieś problemy ale takie prawdziwe a nie wynikające ze złości którą Państwo tu wylewacie to proszę z nami o tym rozmawiać. Biuro otwarte jest w dni robocze od 9-17 jeśli nie mogą Państwo przybyć prosimy o kontakt telefoniczny 52 521 00 00. Postaramy się z całych sił rozwiać wszystkie wątpliwości i problemy. Jesteśmy do Waszej dyspozycji ale w biurze i pod wskazanymi kanałami kontaktu a nie na tym portalu.

goldi1231
@kris

dokładnie tak nic dodać nic ująć

goldi1231

nie polecam shit dno oszukują itd. itp.

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Czy można godziwie zarobić?

@Zainteresowany

nawet gdyby szukali to zdecydowanie nie polecam, syn dostal od tatusia firme w branzy o ktorej nie ma pojecia, kontakt z klientami i pracownikami to tragedia, dopoki musialem to pracowalem, ale gdy tylko sie nadarzyla okazja ucieklem do konkurencji

@anonymous

Ciekaw jestem kto robi nam taką opinię, może by się Pan przedstawił z imienia i nazwiska ? Gdyby Pan naprawdę pracował w naszej firmie to wiedziałby Pan, że szef nie dostał firmy od tatusia a że na pewno Pan z nami nie pracował to nic Pan nie wie o Mega-Necie . Więc osoby które są z konkurencji i chcą negatywnie wpływać na nasz wizerunek proszone są o zaniechanie nieuczciwych praktyk.

użytkjownik z Torunia

Przestrzegam przed firmą MEGA NET, Pomimo wygaśnięcia umowy dostaję ponaglenia o zapłacie faktury. Wyjaśnienia nic nie dają. Pomimo ochrony danych osobowych RODO posługują się moimi danymi. Nie polecam, nie skorzystam, jak nie musicie nie korzystajcie.

@użytkjownik z Torunia

Szanowny użytkowniku z Torunia, umowy nie wygasają a przechodzą na czas nieokreślony więc proszę sprawdź zapisy swojej umowy. Jeżeli umowa została zawarta na czas określony np. 24mc i przed końcem jej trwania nie wyraziłeś woli nie przedłużania umowy to prawdopodobnie przeszła ona na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia ze skutkiem na koniec okresu rozliczeniowego. Wyjątkiem są umowy które przedłużały się na czas kolejnych 12 miesięcy zgodnie z regulaminem promocji z której klient mógł skorzystać. Pamiętaj że aby wypowiedzieć umowę musisz złożyć swoje oświadczenie woli w tym temacie. Nikt z naszej firmy nie ma na celu działania na szkodę naszych klientów. Proszę o kontakt z naszym biurem pod numerem telefonu 52 521 00 00. Biuro działa w od Poniedziałku do Piątku w godzinach od 9 -17, jeśli zdarzy się sytuacja że nie odbieramy to tylko dlatego że obsługujemy klientów będących w biurze. Wszystkim naszym klientom życzymy wysokich transferów.

Aneta

Na forum jest wiele informacji na temat usług Mega-Netu. Czy ktoś jednak pracuje w tym miejscu i wie, jak obecnie przestawia się sytuacja w Mega-Necie? Jak oceniacie pracę w tym miejscu? Co Wam się podoba, a co chcielibyście zmienić, by pracowało Wam się efektywniej i przyjemniej?

szymek

witam wlasnie jestem z meganetem 3 lata i przedluzylem o kolejne 3 bardzo dobrze mi sie z nimi wspolpracuje czasami sa problemy ale to jak wszedzie ja nie narzekam obnizyli mi o 12 zl abonament nawet i zwiekszyli transfer

Aneta

Czy ktoś może powiedzieć nam coś na temat aktualnej sytuacji w firmie? @użytkjownik z Torunia, czy próbowałeś skontaktować się w tej sprawie z firmą? Napisałeś, że "wyjaśnienia nic nie dają" - czy to znaczy, że podjąłeś kroki by rozwiązać problem? Być może jest to kwestia jakiegoś błędu technicznego? Czy mogło tak być?

Aneta

@Peras, przypominam, że wypowiadasz się na forum publicznym. Stosuj się proszę do regulaminu forum GoWork.pl i nie obrażaj osób trzecich: https://www.gowork.pl/regulamin Jeśli chcesz podzielić się z nami informacjami na temat atmosfery, warunków pracy czy zatrudnienia w firmie - czekamy na Twoją opinie. Pamiętaj przy tym jednak by zachować kulturę wypowiedzi.

Peras

najwięksi naciagacze i (usunięte przez administratora) jakich widziałem do tej pory, a widziałem już wielu... Nie polecam i przestrzegam..i nie życzę takich problemów jak mam z nimi... Zwykle ścierwo ludzkie i tyle w temacie

Aneta

@Ewelina, ciężko się nie zgodzić z Twoją wypowiedzią. Jakie masz zdanie na temat Mega-Netu? Może powiesz nam jak wygląda obecnie sytuacja w firmie? @Arleta, powodzenie firmy zależy od wielu różnorakich czynników i owszem, między innymi także od satysfakcji klientów. Czy zgłaszałaś swoje uwagi do osób odpowiedzialnych za dostarczanie Ci usług? Kontaktując się bezpośrednio z firmą mamy większe szanse na rozwiązanie problematycznych kwestii.

Ewelina

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać? Idealnych firm nie ma i zawsze coś może być !

Zostaw merytoryczną opinię o Mega-Net Inowrocław - Inowrocław

• Jak się pracuje w Mega-Net Inowrocław?

Zobacz opinie na temat firmy Mega-Net Inowrocław tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mega-Net Inowrocław?

Mega-Net Inowrocław