Inkaust Sp. z o.o.

Inowrocław

Opinie o Inkaust Sp. z o.o.

waldek

z tego co wiem jako klient to poziom obsługi jest bardzo wysoki. i to mnie skłania żeby poszukać u nich jakiegoś miejsca pracy skoiro akurat zmieniam pracodawcę. a widzę że szukają teraz kierowników sprzedaży. Wykształcenie wyższe informatyczne, przyrodnicze lub techniczne na serio wymagane?

łeeeee

Pracują tam chamscy sprzedawcy. Bardzo niski standard obsługi klientów. Dziwne zachowanie na granicy zaburzeń.

obiektywny

Ta wypowiedź wydaje się bardzo mało wiarygodna.Jestem skłonny stwierdzic , że jest pisana przez pracownika firmy !!! Jest bardzo mało prawdopodobne, że(usunięte przez moderatotra)teoretycznie potencjalny kandydat na pracownika wie ,iż Bricomarche to INKAUST( pozdrawiamy Cię "(usunięte przez moderatotra)" :) ) Jednocześnie zaopiniuję poprzedni wpis, jako kompletny brak znajomości pisowni i zasad stylistyki języka polskiego. Również pozdrawiam Wszystkich pracowników Brico , a w szczególności redaktora wcześniejszego wpisu.

Zostaw opinię o Inkaust Sp. z o.o. - Inowrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inkaust Sp. z o.o.