Opinie o Inkaust Sp. z o.o. w Inowrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Inkaust Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Inkaust Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inkaust Sp. z o.o. w Inowrocław

baner wywiady
Sergiusz Nowy wpis
Były pracownik

Poniżanie ludzi, (usunięte przez administratora)są na porządku dziennym w tej firmie. Prezeska zarządu Elżbieta porażka. Zero kultury osobistej, traktowanie pracownika jak (usunięte przez administratora) To skandal! Jeżeli lubicie pracować w ramach bezpłatnych nadgodzin, czekać nie wiadomo ile na umowę o pracę to polecam. Nabawiłem się przez tę firmę (głównie przez prezeskę) nerwicy i bólów kręgosłupa. Nigdy więcej tam nie wrócę. Omijajcie szerokim łukiem, jeśli szanujecie swoje zdrowie psychiczne i fizyczne.

Dorota Nowy wpis

Jak to całe przejęcie wyglądało? Brico jest zamiast Inkaustu, czy on działa dalej, ale jako własność Brico? Dajcie znać, bo nie wiadomo, gdzie mam się odzywać w sprawie pracy ;)

Marco Nowy wpis

@Alec9 to firma juz nie istnieje?

Zbigniew

Ostatnio nie widać żadnych ofert pracy w firmie Inkaust, czy może udzieli mi ktoś informacji jaka obecnie jest kondycja tej firmy? Jak wygląda aktualna sprawa zatrudnień oraz płacy? Będę niezwykle wdzięczny za nowe wieści w tym wątku.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Alec9 Nowy wpis
@Zbigniew

Brico sprzedane już jest. Może teraz się coś w tym sklepie ruszy.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
 Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji do Inkaust Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Sprzedawca - Inowrocław_Suder Plus Sp. z o.o.
Inowrocław
SUDER PLUS SP. Z O.O.
(73 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Doradca Klienta Biznesowego
Inowrocław
Experts Sp. z o.o.
(14 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
waldek

z tego co wiem jako klient to poziom obsługi jest bardzo wysoki. i to mnie skłania żeby poszukać u nich jakiegoś miejsca pracy skoiro akurat zmieniam pracodawcę. a widzę że szukają teraz kierowników sprzedaży. Wykształcenie wyższe informatyczne, przyrodnicze lub techniczne na serio wymagane?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
łeeeee

Pracują tam chamscy sprzedawcy. Bardzo niski standard obsługi klientów. Dziwne zachowanie na granicy zaburzeń.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
obiektywny

Ta wypowiedź wydaje się bardzo mało wiarygodna.Jestem skłonny stwierdzic , że jest pisana przez pracownika firmy !!! Jest bardzo mało prawdopodobne, że(usunięte przez moderatotra)teoretycznie potencjalny kandydat na pracownika wie ,iż Bricomarche to INKAUST( pozdrawiamy Cię "(usunięte przez moderatotra)" :) ) Jednocześnie zaopiniuję poprzedni wpis, jako kompletny brak znajomości pisowni i zasad stylistyki języka polskiego. Również pozdrawiam Wszystkich pracowników Brico , a w szczególności redaktora wcześniejszego wpisu.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Inkaust Sp. z o.o. - Inowrocław

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Inkaust Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Inkaust Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Inkaust Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 1 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 476 708
  2. GoWork.pl 3 989 574
  3. linkedin.com 3 495 960
  4. olx.pl - praca 3 386 448
Inkaust Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii