Opinie o Inkaust Sp. z o.o. w Inowrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat firmie Inkaust Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Inkaust Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inkaust Sp. z o.o. w Inowrocław

Marco Nowy wpis

@Alec9 to firma juz nie istnieje?

cudak Nowy wpis

Chyba jednak pomyliły sie komuś firmy i pisze nie o tej której chciałby?

Zbigniew Nowy wpis

Ostatnio nie widać żadnych ofert pracy w firmie Inkaust, czy może udzieli mi ktoś informacji jaka obecnie jest kondycja tej firmy? Jak wygląda aktualna sprawa zatrudnień oraz płacy? Będę niezwykle wdzięczny za nowe wieści w tym wątku.

Alec9 Nowy wpis
@Zbigniew

Brico sprzedane już jest. Może teraz się coś w tym sklepie ruszy.

waldek

z tego co wiem jako klient to poziom obsługi jest bardzo wysoki. i to mnie skłania żeby poszukać u nich jakiegoś miejsca pracy skoiro akurat zmieniam pracodawcę. a widzę że szukają teraz kierowników sprzedaży. Wykształcenie wyższe informatyczne, przyrodnicze lub techniczne na serio wymagane?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

łeeeee

Pracują tam chamscy sprzedawcy. Bardzo niski standard obsługi klientów. Dziwne zachowanie na granicy zaburzeń.

obiektywny

Ta wypowiedź wydaje się bardzo mało wiarygodna.Jestem skłonny stwierdzic , że jest pisana przez pracownika firmy !!! Jest bardzo mało prawdopodobne, że(usunięte przez moderatotra)teoretycznie potencjalny kandydat na pracownika wie ,iż Bricomarche to INKAUST( pozdrawiamy Cię "(usunięte przez moderatotra)" :) ) Jednocześnie zaopiniuję poprzedni wpis, jako kompletny brak znajomości pisowni i zasad stylistyki języka polskiego. Również pozdrawiam Wszystkich pracowników Brico , a w szczególności redaktora wcześniejszego wpisu.

Zostaw merytoryczną opinię o Inkaust Sp. z o.o. - Inowrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Inkaust Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 1 ocen.