Opinie o Farma-Med Sp. z o.o. w Inowrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Farma-Med Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Farma-Med Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Farma-Med Sp. z o.o. w Inowrocław

Marcin Nowy wpis

A może szukają opiekunek do pracy?

Andrzej Nowy wpis

To jest forum dla pracowników a nie dla pacjentów/klientów, warto zwracać na to uwagę.

Pacjent Nowy wpis

Nie polecam rehabilitacji w tej placówce. Zabiegi wykonywane po łebkach nie mówiąc o zlecanych przez lekarza ćwiczeniach. Na zwrócenie uwagi że w skierowaniu są inne to odpowiedź jednej z pań że lekarz chyba się pomylił. Pytanie więc moje to po co wymaga skierowanie od lekarza jak wie lepiej?

alu Nowy wpis

nie polecam rejestracji telefonicznej przy ulicy Dworcowej. Zarejestrują podadzą datę i godzinę wizyty, niestety gdy osoba przychodzi na wyznaczoną wizytę okazuje się, że nie jest zarejestrowany. Nie dotyczy to osób rejestrujących przy ulicy Narutowicza. Moje sugestie dla Farma-Med Sp. z o.o.: możliwość umówienia wizyty przez komputer,lub przekierowanie i rejestracja wizyt przy ulicy Narutowicza.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Wiecie czy w firmie Farma-Med Sp. z o.o. jest długi okres próbny? Jak wygląda praca w firmie? Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw merytoryczną opinię o Farma-Med Sp. z o.o. - Inowrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Farma-Med Sp. z o.o.