Druk Intro S.A.

Inowrocław

Opinie o Druk Intro S.A.

Joanna

@DINA chodziło mi o to, że na forum nie powinno się używać sformułowań typu "obóz pracy". Może to zostać skasowane przez administratora, bo jest to łamanie regulaminu forum: http://www.gowork.pl/regulamin. Nie wiedziałam jak wygląda sprawa premii w Druk Intro S.A., dlatego zapytałam i dziękuję za odpowiedź.

Joanna

@DINA, @czarna poważne oskarżenia jak się pisze, że firma Druk Intro S.A. to obóz pracy. Każdy ma prawo napisać opinie, ale nie używajmy słów z taką konotacja. @DINA nie ma możliwości na premię? Czy wszyscy od początku tyle zarabiają? Czy potem jest szansa starać się o podwyżkę? to ważne dla osób, które zastanawiają się nad pracą tam.

DINA
@Joanna 06.09.2017 13:58

Nie no teraz to dopiero mnie to rozbawiło :-)) Jaka szansa na premię??? chyba prędzej na zabranie premii! i jakie poważne oskarżenia wobec firmy DRUK INTRO S.A przecież tu są "OPINIE"o pracodawcach! więc takie są wystawiane na jakie właściciel sobie zasłużył-prawda? A co do kolejnych przyszłych pracowników to nie wiem czy te opinie akurat zniechęcają skoro i tak po przeczytaniu owych opinii ludzie i tak tam się zatrudniają a na następny dzień już ich w pracy nie ma,albo zwalniają się jak otrzymają pierwszą pensję. TO W TAKIM RAZIE CZYJA TO WINA OPINII,CZY RACZEJ PRACODAWCY I LUDZI KTÓRZY ZARZĄDZAJĄ TAM PRACĄ?

DINA
@Joanna 06.09.2017 13:58

I JESZCZE DODAM Joanna iż w tej firmie nie warto się starac bo i tak nikt tego nie widzi i nie docenia! podwyżka,premia? hmm... jak się komuś noga powinie to wtedy jest radośc jak się premię zabiera. a podwyżka tzn. ile? 0.50gr. brutto?

Xxxx

Pracowałam tam 2 lata i strata czasu. Syf tylko. Nie potrafią organizować pracy. Modus jeszcze gorszy niz na Świętokrzyska. Nie które osoby sa po prostu na nie odpowiednich stanowiskach. Podziwiam ludzi na zielonej bo tam to wytrzymac nie mozna z Panią dyrektor M. Się nie dziwie ze ludzie odchodzą. Wiadomo wszędzie trzeba robić, ale nie zeby obóz pracy był. Pieniądze slabo płacą. Ludzie sie staraja a tylko wybrani mają premie. Lepiej maja osoby co na maszynach pracują, spokój, wiecej troche pieniędzy. Z reguły nie polecam tej firmy. Ludzie przychodzą i na drugi dzien juz ich nie ma. Brak szacunku dla człowieka.

Joanna

@Dinawspominasz, że w Druk Intro S.A. pracowałaś. Jak dawno miały miejsce sytuacje, o których wspominasz? Chętnie dowiemy się też więcej od obecnych pracowników firmy. Czy zaszły w niej jakieś zmiany?

@Joanna 07.06.2017 15:10

Jak dawno mialy miejsce te zdarzenia? Hmm cały czas mają miejsce tylko ze nikt tego nie widzi i nie słyszy albo nie chce widziec czy slyszec. Pewnie jest pani osoba na stanowisku biurowym takze napewno nic pani nie wie o traktowaniu pracownikow-niewolników przez p. Dyrektor no i jak ma byc dobrze i jak ma zakład przynosic zyski jak takie stanowisko zajmuje taka osoba ktora nie wie co gdzie i jak i sie pracownikow pyta o wszystko. Wie tylko ze nikomu urlopu nie da tyle wie ta pani niestety. Wszystkiego dobrego dla firmy zycze i dla Pracownikow produkcji.

Dina

Ja tam pracowałam,robota ciezka,najgorzej jest w lato. Co do ludzi? Ogolnie sa ok chociaz nie wszyscy! Plotkara i czopek to p. Z.i młoda p. O. Wszystkim [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] opier...ją a potem normalnie rozmawiaja i mysla ze ktos jest glupi i nie wie. Na maszynie jest ciezko ale lepiej niz na zielonej,nie mozna tam spokojnie-psychicznie pracowac bo zawsze albo pod drzwiami albo na hali stoi p. Dyrektor i stale narzeka,stale pogania ludzi chociaz ludzie zap...ją jak motorynki zeby tylko sie wyrobic-szkoda ze p. Dyrektor nie ma jakiegos kija zeby kazdego po plecach trzasnac-bo tego tylko brakuje. wiecznie sie czepia,wiecznie cos jej nie pasuje i szmaci ludzi,bo mysli ze jak ma takie stanowisko to juz wszystko moze. Tak pani dyrektor wiecej szacunku do ludzi bo dzieki tym pracownikom ma pani prace-a tak moze by ich pani choc raz pochwalila za dobra i szybka robote-i jakas premia moze,a nie stale z buzią. Na zleceniu nie,ale na umowie juz lepiej. Pozdrawiam Km i lbv zielona tez ale nie wszystkich,no i linie. 3majcie sie tam jakos ;-) wszystkiego dobrego wam życze-tym ktorych lubie,a dodam jeszcze ze kierownik jest spoko gosc-powinien byc dyrektorem! Narka :-P

Joanna

Pracujesz w Druk Intro? Jak obecnie wygląda praca w firmie? Chętnie dowiemy się również, na jakie benefity/warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy.

Krzychu1990

Może ktoś napisać jaka jest stawka godzinowa w tej firmie?

Syf, kiła i mogiła serdecznie odradzam każdemu składać tam CV. Szefowa to typowe babsko które nie widzi nic oprócz swojego nosa i pieniędzy, chodzi po hali, wyzywa, uprzykrza pracę pracownikom, widać że to Ona tam rządzi a nie Pan Paweł. Zarobki śmieszne względem wykonywanej pracy, nie ma co liczyć na więcej niż 7-8 zł /netto a harować trzeba ostro, umowa zlecenie przy czym najbardziej mi żal tych kobiet które robią tam od roku do nawet 5 lat i nadal na zleceniówkach za najniższą krajową. Kierownik to naprawdę spoko facet z którym można pogadać, za to magazynier Władek skutecznie zniechęca nowych do pracy, wykorzystuje jakby był jakimś guru a tylko chlać potrafi, ogólnie nie polecam tej firmy, jedyne co dobre to poznanie Pani Basi która jest przesympatyczną osobą, pozdrawiam Panią :)

Filip
@Były pracownik 07.11.2016 19:11

Kto tam jest teraz kierownikiem?

eo

a ktoś powie coś więcej może o tym jak to się u nich jest brokerem ubezpieczeniowym? znalazłam jakieś info u nich na stronie, że zapraszają, ale konkretów brak niestety:/

KARAMBA

Czy praca zła czy nie zależy od tego na jakie stanowisko trafisz.Jesli dostaniesz szanse zostać operatorem na 1 bądż kilku maszynach i sie sprawdzisz to jest zupełnie inna bajka.W innym wypadku wygląda to raczej średnio.

BRAK

OSTANIO DZWONIŁAM O PRACE A TAM NIE PRZYJEMNA KADROWA ,CO BABSKO TAK SIE ODNOSIC DO LUDZI ZE TO JESZCZE TAKIE JEST

Zawiedziona

Raczej z wieloma tutaj negatywnymi opiniami się zgodzę. Praca za śmieszne pieniądze. Nie warto tracić zdrowia. Nie mam pojęcia jak jest teraz, ale jak ja pracowałam to po 3 miesiącach obiecywali umowę, aż w końcu postanowiłam prace zmienić. Mało tego aktualna kierowniczka jest głównym powodem zwolnień ludzi gdyż tak naprawdę ta kobieta uprzykrza życie tym szarym pracownikom.

@Zawiedziona 26.02.2016 17:41

I nic sie nie zmieniło :-D nadal syf

zawiedziony

właśnie czytałem podziękowania dla pana prezesa za 20-to lecie istnienia firmy.Ludzie czy wy nie macie godności,to co tam było było zrobione od tak,na odczepke.Jakieś tanie piwo z biedronki,grill i tyle.Istotnie dzieci miały troche więcej frajdy i nic ponad to.Chcąc zobaczyć prawdziwą i fajną impreze na dzień drukarza porozmawiajcie ze znajomymi z Pozkala i porownajcie,niebo a ziemia niestety z niekorzyścią dla nas.

JESTEŚMY JEDNĄ RODZINĄ......to do poprzedniego wpisu

zawiedziony

taki napis widnieje na jednym z plakatów motywacyjnych ma zakładzie.Ciekawi mnie jak to rozumie zarząd,w ubiegłym roku było 20-lecie powstania firmy i tam było widoczny jaka jest ta rodzina.Pracownicy z umowami z DRuk intro mogli być z rodzinami,pracownicy z pod firm typu Kamrat czy TimeWork owszem dostali zaproszenia ale bez osób towarzyszących a ludzie pracujący na zlecenie niejednokrotnie blisko rok zostali wogóle pominięci.To śmieszne i dyskryminujące większość pracowników działania firmy potwierdzają słuszność przysłowia że z rodziną to wychodzi się dobrze tylko na zdjęciach.Pozdrawiam tych pominiętych i niedocenionych

obiektywny

Nie wszyscy pewnie mogą w naszej firmie pracować. Ja pracuję w Druk-Intro od kilkunastu lat przechodząc poszczególne szczeble rozwoju zawodowego. Nigdy nie zdarzyło się, by wynagrodzenie, premie, inne świadczenia pracownicze nie były opłacone i wypłacone o czasie. Jasne,stawki nie są takie jak w KGHM, choć są stanowiska produkcyjne, gdzie pewnie narzekać nie można, choć praca nie łatwa. Każdy niech szuka dla siebie najlepszego miejsca na ziemi.

obiektywny

skowronki

pracowalismy oboje z małzonką w druk intro i niestety nie mamy dobrego zdania o tej firmie.Brak poszanowania pracownika i śmieszne stawki są codziennością,dyrekcja wymaga wiele a sama traktuje zwykłych pracowników niewłaściwie.Niektórzy pracownicy odchodzili po dniu,dwóch czy tygodniu widząc co tam sie dzieje. Nie polecamy nikomu pracy tam.

obiektywna

odnosze sie do niku PRACOWNIK troche juz tam pracuje i jest tak jak ja pisze wiele osob sie ze mna zgodzi a ty skoro twierdzisz inaczej to napewno jestes zwyklym przydupasem nie koniecznie znajac sie na pracy w drukarni

obietkywna tu sie mylisz nie wiesz jak jest a piszesz bzdury

obiektywna

z ta jakoscia bym polemizowala liczy sie przede wszyskim ilosc a maszyny stare graty byle jak najwiecej to jest chore prawownika i tak nie docenia tak kolorowo i slodko nie jest w DRUK INTRO

obiektywna

odnosze sie do niku gosc trzeba poprostu zostawic CV na portierni u ochrony i czekac az oddzwonia do cebie ale ciezko sie dostac

gosc

słyszałem, że ta drukarnia zatrudnia również przez agencje pracy. Warto być przez nie zatrudnionym? Może macie namiary na taką agencje?

m

Czy wrto isc tam pracowac?jaki stawki daja?

ja

ha ha ha ! maszyny się starzeją a wymagają jakości i ilości przede wszystkim !!

bos

Witam a pracuje tam jeszcze mój kolega ze szkoły p.Dariusz Pietrzak awansował czy nie.?

nowy

Hej idę tam na rozmowę na magazyn jak wygląda tam praca, jakie kierownictwo , atmosfera i jakie stawki, bede wdzięczny za info

ktos

Witam . Przepracowałem w tej firmie ładnych kilka lat. Dużo się nauczyłem z zakresu poligrafii . JAko plus dla firmy to że, cos sie próbuje zrobić. Jakies działania naprawcze, Usprawnienia procesów produkcyjnych itd. Niestety odkąd w biurze zasiadła Bogusia a później blondyn zaczął sie robić coraz większy syf. W tym momencie już nie pracuje w DI . Jestem wdzięczny firmie za wiedze i doświadczenie jakie zdobyłem w DI jednak nie chciałbym tam już wrócić. Są lepsze miejsca pracy dla poligrafa. Pozdrawiam wszystkich.

ziom

jak powiedziałem na rozmowie że chcę minimum 10złh jakie oburzenie było haha

obiektywna

Ta drukarnia ma pracownikow za nic Daja smieszne umowy Szukaja glupich do pracy A potem na bruk Proponuje zaczac od gory czyli kierownictwa i dyrekcji Sa to ludzie bez wyobrazni Robia sami syf ktorego potem nie potrafia posprzatac a czepiaja sie pracownikow

OBIEKTYWNA

ROUT chyba lewe papiery a nie dobre czasami nie potrzeba papierow tylko dobra znajomosc

hehhe

Ta drukarnia to porazka 5zl na godzine. To w pakistanie wieccej zarabiaja. Lepiej maja koledzy za krat ktorzy tam pracuja za minimalne wynagrodzenie. A reszta klopsow pracuje poltora etatu na minimum to jest jakies 200h hehe i sie wymadrzaja jakby pracowali za 3tysiace. Pani z biura po prawej to gupia cizia kto jej tam dal prace.Nie polecam szkoda zycia

obiektywna

ROUT jakis TY madry gdzie jest duzo pracy Chyba zagranica ale nie w Polsce Nikt nikogo na sile w drukarni nie trzyma Po co narzekac wystarczy sie zwolnic przyjda nastepni naiwni

JA

rout tam konfidenci maja uznanie pamietaj tylko

hmmmmmmm

Poza kilkoma kompetentnymi pracownikami z dzialu druku,pozostali amatorzy h8/1 h8/2

hmmmmm

Bunt jak kilka lat temu

obiektywna

Jezeli nie pracujesz w tej firmie to sie nie wypowiadaj Postawisz sie raz i cie wywala za brame taka prawda Tak piszesz a jestem ciekawa czy bys sie Ty postawil KAZDY CHCE MIEC PRACE I CICHO SIEDZI

hmmm
@obiektywna 26.06.2014 10:48

Na jana narzekaliscie to teraz macie beduiny:-)

obiektywna

Sluchaj ROUT Prezesa nie obchodza nasze zarobki a po drugie ON nie rozmawia i nie spotyka sie z pracownikami Wazne sa jego konta MY na Niego zapieprzamy Jestesmy zwyklzmi robolami taka prawda

lepiej zeby zarobki podniosl PAN PREZES

obiektywna

Pan Prezes powinien pamietac o pracownikach co roku i robic impreze z okazji Dnia Drukarza a nie na 20lecie Teraz czekac bedzie trzeba znowu 10lat na kolejna SMIESZNE Lepiej zeby pensje podniosl i ludzi tam ciezko pracujacych docenial Pracuje tam i wiem jak jest

emeryt

Wracając do pikniku to na uwagę zasługuje to ,że Pan Prezes pamiętał o nas emerytach . którzy pracowali w tej firmie. Dziękuje za zaproszenie. Bardzo miłe spotkanie. Pozdrawiamy

Oli

To Ja również kilka słów o pikniku. Bardzo miłe spotkanie z wieloma atrakcjami dla naszych dzieci. Na chwilę deszcz nam przeszkodził, jednak na to już nie Szef nie miał wpływu. Na uwagę zasługuje klasa z jaką Prezes rozpoczął uroczystość i ją osobiście zakończył. Ponadto to ,że znalazł chwilkę czasu i praktycznie z większością pracowników porozmawiał i złożył im podziękowania i życzenia. Duża klasa. Dziękuję jeszcze raz.

Rojon

Po tej przesympatycznej zwłaszcza rodzinnej imprezie w firmie wszyscy pracownicy z którymi rozmawiam są bardzo wdzięczni Panu Prezesowi Przecież każdy ma świadomość, że gdyby nie chciał to by takiego pikniku nie zorganizował. Naprawdę wiele on dał, pracownicy się zintegrowali i wybawili. Teraz pracujemy na kolejny. Dziękuję jeszcze raz w imieniu kolegów ze swojej zmiany.

kolo

meks

I przyznam rację przedmówcy super impreza. Dziękuję także Panie Prezesie- mechanik Pozdrawiam

kozal

Panie Prezesie dziękujemy za przecudowny Dzień Drukarza jaki Pan zorganizował załodze. Naprawdę wybawiliśmy się. Inne firmy mogą się uczyć jak kierownictwo traktuje swoich pracowników. Dziękujemy jeszcze raz . Pana załoga. Pozdrawiamy

Obiektywny?

Uogólniając. - dział kadr i personalny nadal nie jest dla ludzi, gdy tylko wchodzisz do ich "królestwa" od razu czujesz się jak ostatnia [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> - dla "zleceniowców". Kurpulentna pani z prawej informuje wszystkich, że po 3-ech miesiącach czeka ich umowa o pracę na czas określony. Natenczas? Bzdura i wprowadzanie w błąd. Pracuję 6 miesięcy an umowę zlecenie. Z tego co wiem obowiązuje w Polsce umowa słowna, a przecież ona reprezentuje swoją osobą firmę. W tym przypadku kompletna żenada - atmosfera? Nie narzekam. Młody zespół, faktem jest, że sporo bawi się w konfidentów, ale większość których poznałem jest ok. - minusem jest na pewno dobór liderów. Sporo jest niekompetentnych ze znikomą wiedzą na temat zagadnień dotyczących miejsca ich nadzoru. - za dużo kierowników i ich zastępców. To samo odnosi się do dyrektorów. - zarobki? No cóż gdyby nie 25% stopa bezrobocia w Inowrocławiu sporo ludzi, by zmieniło swoje "miejsce" 5,25 netto na godzinę, żeby zarobić najniższą krajową (1260 netto/ 1600 brutto) należałoby pracować 240 godzin czyli około 1.5 etatu Czy jest to obiektywne przedstawienie sytuacji? Odpowiedzcie sobie sami...

obiektywna

a gdy CIE zatrudnia to napewno na miesiac na poczatku tak jest jak sie sprawdzisz to dostaniesz drugi miesiac a jak nie to za brame(usunięte przez administratora)

obiektywna

ej desperatka cierpliwosc poplaca moze i zadzwonia do CIEBIE ale juz po malu przyjmuja osoby do pracy na zlecenie wiec czekaj moze sie doczekasz pewnosci nigdy nie ma z ta firma choc juz troche czasu tam pracuje

desperatka

ej obiektywna dzis zadzwniłam i odebrała sympatyczna pani spisała nazwisko bo chciała nie odprawiła z kwitkiem mak poprzednia mam jutro dzwnić mam nadzieje że mi pomoże ipowie że jestem zatrudniona a może ty mi jakos jesteś w stanie pomuc

Zostaw opinię o Druk Intro S.A. - Inowrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Druk Intro S.A.