Opinie o Druk Intro S.A. w Inowrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Druk Intro S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Druk Intro S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Druk Intro S.A. w Inowrocław

Jak to będzie z tym wykształceniem w przypadku aplikowania na specjalistę ds. sprzedaży? chodzi o to, że w jednej z ofert było napisane, że generalnie wymaga się wykształcenia minimum średniego, natomiast preferowane będzie wyższe ekonomiczne lub techniczne. Czy to zawyży podstawę?

Karol

Czy firma potrzebuje pracowników? Słyszałem sporo dobrego

Majk
@Karol

To chyba źle słyszałeś. Teraz niby potrzebują a jak nie bedziesż potrzebny to Cię po prostu wyrzuca. Znajomi tam pracowali to w lutym wyrzucili a na początku marca już ogłoszenie,że potrzebują. Totalna żenada. Modus kompletna masakra dopóki kierowniczka jest P. Aneta, gdyby nie ona to by się świetnie pracowało. Ona uznaje tylko swoje (usunięte przez administratora) ż pakowania. :) Pozdrawiam

nowy
@Karol

napewno Karolu żle słyszałeś.O tej firmie mało co można dobrego powiedzieć....Kadra kierownicza mało kompetentna,najniższe zarobki,ludzie strasznie fałszywi chociaż nie wszyscy oczywiście.

pepe Nowy wpis
@Majk

tak

Krystyna Nowy wpis

było info, że kobiety pracują tu na 3 i 4 zmianach. a można prosić o więcej informacji? ile ich jest jak praca w praktyce wygląda i jakie są teraz stawki?

Czy poziom wynagrodzeń w Druk Intro S.A. uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Nuzle.pl 13 lipca.

Nie wiele się zmieniło

Aleksander
@ziom

Hmm, a czy na nowy rok jakieś premie albo podwyżki wpadły?

Fiu
@Aleksander

Dobre sobie

Adrian 25 Nowy wpis
@Fiu

Ile zarabia automatyk/elektryk w tej firmie na rękę?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Druk Intro S.A. kandydat na stanowisko praca w lodziarni ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
abc

Witam. Czy do DI potrzebne są osoby do pracy? Konkretnie chodzi mi o ul. Świętokrzyską.

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Druk Intro S.A. na stanowisko Sprzedawczyni?

Część czy kobiety również pracują w tej firmie ,czy to praca zmianowa możesz coś więcej mi powiedzieć

Szalona

Tak pracują praca w 3 i 4 zmianach zspraszam

zmianowa

Aleksander
@ziom

Weekendy też są pracujące? Często zdarzają się nadgodziny?

***

Firma sie sypie zwalnia pracowników zaczynaja od zwykłych tych słabszych niech zaczną od siebie dyrekcji tych u góry co siedzą bo kto bedzie na nich robił siedzi ich tam tylu niech sie wezmą za robotę. Myślą ze ludzie beda robic moze po 12 h za te ich pare marnych groszy obudzą sie z ręką w nocniku tak się nie robi po tylu latach pracy !!!Żal was

Kimi
@***

Pracuję już tam troszkę i faktycznie zarobki są żenujące, nic się nie zmienia bynajmniej dla mnie...zastanawiam się czy faktycznie takim złym jestem pracownikiem skoro innym potrafią dać więcej to ooo bo inna maszyna. System premiowania i nagród nie do ogarnięcia.

@Kimi

Zawsze tak było

bos

Witam a pracuje tam jeszcze mój kolega ze szkoły p.Dariusz Pietrzak awansował czy nie.?

@bos

Pracuje w innej drukarni ;)

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Druk Intro S.A.?

ziom

Jest jedna impreza ale spoko

Magda

@ziom a pod jakim adresem ta portiernia ?

@Magda

Świętokrzyska 32 tam gdzie brama przy parku

Wiktoria

Gdzie znajdę informacje o ofertach pracy w firmie Druk Intro? Jestem po poligrafii i szukam firmy na start. Ktoś podpowie?

@Wiktoria

Idziesz zanosisz cv na portiernie, zadzwonią

Marycha
@Wiktoria

Druk intro jest dobre, żeby dosłownie na chwilę się zaczepić. Nie na dłuższy czas, a na przeczekanie raczej. Bo to "jakiś pieniądz". Ale jak masz wybór to wybierz zawsze "tą drugą"opcje.

Biber

Czyli ta (usunięte przez administratora) robi tam nadal

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Druk Intro S.A.?

Kiedyś było lepiej

Czy można liczyć w Druk Intro S.A. na prywatną opiekę medyczną?

ziom

Coś tam było ale h.. wie czy obecnie

Jadwiga

Przyjmuja do pracy?

Wiktoria
@Jadwiga

Zapytałaś, czy Druk Intro szuka ludzi do pracy. Które stanowisko albo dział Cię interesuje? Daj znać!

@Jadwiga

Jak masz inną opcję to weź inną opcje

Czy można w Druk Intro S.A. liczyć na jakieś dodatki?

Edzio

Od pierwszego dnia zatrudnienia ? Nie sądzę:)

Zapomnij o tym

Zenon

nadal chodzi o tego pana od aluminium ?

Ryszard

Poważnie jest tak słabo?

@Ryszard

Tak

ziom

Znam zakład, robiłem tam nie powiem ile lat . Ludzie byli spoko. Od czerwca do grudnia zwolnienia były. Czy polecam tam pracę ... Można iść ale jak macie inne opcje to wybierzcie te inne opcje

Gregor

@Ryszard Dlaczego tak sądzisz? Firma jak najbardziej jest ok, ja polecam pracę.

Ryszard
@Gregor

Zadałem pytanie ponieważ po opiniach można tak wywnioskować

Zostaw merytoryczną opinię o Druk Intro S.A. - Inowrocław

• Jak się pracuje w Druk Intro S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Druk Intro S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Druk Intro S.A.
2.3/5 Na podstawie 243 ocen.
  • świętokrzyska 32
    88-100 Inowrocław