Opinie o Piotr Kołątaj Firma Handlowa Allezoo w Inowrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Piotr Kołątaj Firma Handlowa Allezoo, oraz Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Piotr Kołątaj Firma Handlowa Allezoo o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr Kołątaj Firma Handlowa Allezoo w Inowrocław

Artur ;) Nowy wpis

Pan Piotr wspanieły szef i człowiek ! Ze świecą takiego szukać w tych czasach ! W pracy super klimat i pensje porządne jak na Inowrocław ! Nie mozna lepiej trafić ! Polecam firmę Pana Piotra jako pracodawcę ! ( gdyby nie przeprowadzka do innego miasta to pewnie bym do emerytury tam pracował ! )

były pracownik Nowy wpis

Polecam firmę Pana Piotra. Z szefem można było się zawsze dogadać, mile wspominam i życzę sukcesów.

Wielu osobom szukającym pracy potrzebne są świeże informacje o Piotr Kołątaj Firma Handlowa Allezoo w mieście Inowrocław. Jeśli jesteś w posiadaniu przydatnych ciekawostek o tej firmie? Czekamy na twój wpis.

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Kołątaj Firma Handlowa Allezoo - Inowrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Piotr Kołątaj Firma Handlowa Allezoo
5/5 Na podstawie 1 ocen.