lech pol inowrocław

Inowrocław

Opinie o lech pol inowrocław

ela

coś mi się yu nich obiło o uszy o nowej linii do produkcji folii stretch - czy są tez jakieś nowe miejsca pracy?

Widzę że znowu ktoś uciekł z tej firmy(usunięte przez administratora)bo to tylko na tych słowach się kończy, rzeczywistość jest tam całkiem inna!

szuster

rozumiem, że przy tej dodatkowej robocie nie było nawet przez chwilę mowy o płatnych nadgodzinach w Lech polu?

dede

Jak firma ma się rozwijać kiedy nie inwestuje się w pracowników, w sprzęt, w samochody? Czy ktokolwiek w tej firmie (poza dyrektorem) ma umowę o pracę?

Zostaw opinię o lech pol inowrocław - Inowrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie lech pol inowrocław