Irena

Hej, czy jest tu ktoś zatrudniony w Lech-Polu? Czy praca jest stabilna- niepokojące są dla mnie doniesienia z niektórych firm, że osoby są zwalniane bez powodu, bądź z jakiegoś błahego. Jak jest tutaj?

Ewa Nowy wpis
Kandydat
@Irena

Też myślę o pracy w tej firmie ale zastanawia mnie jeden fakt dlaczego taka wymiana ludzi czy tak ciężko czy atmosfera o co chodzi

Stary PH Nowy wpis
@Ewa

Na jakiej podstawie uważasz, że jest duża wymiana ludzi? Jak dla mnie to ekipy raczej są stabilne- szczególnie PH. Firma zatrudnia ponad 200 osób więc zawsze ktoś się znajdzie co zmienia pracę- to normalne. Ty też to rozważasz jak sama piszesz :-)

Małgorzata Nowy wpis
@Stary PH

Czy łatwo jest się wdrożyć do tak dużego zespołu w Lech-Polu? Jak oceniasz atmosferę? Z iloma osobami ma się zazwyczaj kontakt podczas pracy? Czy można liczyć, że starsi stażem współpracownicy pomogą nam trochę na początku i podzielą się swoją wiedzą? :D

Ali Nowy wpis

Witam i pytam dlaczego jedna sobota za darmo Jakieś nowe przepisy w tym kołchozie firma żenada , żenada

Mary
Kandydat

A jak wygląda praca przedstawiciela handlowego? Il mniej więcej km i h dziennie? Auto służbowe jest tylko wyłącznie do pracy w terenie czy można też dojeżdżać nim do domu?

@Mary

Hej, czy nie ma tu naprawdę nikogo mające informacje na ten temat? Odpowiadając na wpisy zamieszczane przez osoby zainteresowane pracą w Lech-Polu, bardzo im pomagacie. Ja chciałam dopytać o urlopy, czy nie ma problemu z ich realizowaniem?

Stary PH
@Irena

Z urlopami nie ma zadnych problemów. PH maja zastepstwo z biura w czasie wolnego.

Stary PH
@Irena

Jaka jest kultura pracy w PHU "LECH-POL" Sp. z. o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Normalni
@Pytanie

Witam to firma która cały czas ma ludzi za białych (usunięte przez administratora), pan prezes to Żenada tak jak ci bez wazeliny wchodzą mu w (usunięte przez administratora)

@Normalni

Hej, proszę wytłumacz: dlaczego uważasz, że " pan prezes to żenada"? Dość mocne słowa w stosunku do Lech-Polu, dobrze by było gdybyś je poparł opisami sytuacji i konkretami. Czekam na więcej informacji.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Olga

Iła ma się tu na rękę na początek?

Robert

@Murzyn Firma to dobry pracodawca i załoga jest generalnie stabilna więc nie ma problemu z godzinami.

Murzyn
@Robert

To dlaczego sobota za darmo wliczona w pensje i jeszcze jedno dlaczego co miesiąc odciąga się 100 zł na manko to jest (usunięte przez administratora) ze strony Właściciela .... Ciekawe kto pisze takie bzdury że załoga stabilna ????

Młody
@Murzyn

@Murzyn a Ty skąd jesteś Centrala czy z oddziału? To chyba normalne ,że jak jest manko to trzeba je spłacić. Ja w poprzedniej pracy nie miałem nawet wypłaty na czas a tu jak na razie wszystko w terminie więc jak dla mnie nie jest źle

Murzyn

Witam mam pytanie co to znaczy Sobota wliczona w podstawę od kiedy soboty są pracujące ustawa mówi o 40godzinach tygodniowo Może Inspekcja Pracy musi wyjechać i mówić prawdę a nię to każę kierownictwo

Jakie są warunki zatrudnienia w PHU "LECH-POL" Sp. z. o.o.?

Zatrudniony
@Pytanie

To zależy na jakie stanowisko chcesz się zatrudnić. Jest tu wiele możliwości ale teraz to chyba tylko kierowcy poszukują reszta ekipy jest raczej stabilna.

Najgorsza firma w Gnieźnie pracuje się 9 godzin a płaci za 8 jedna sobota obowiązkowa i to za free bo się tłumacza ze ta sobota jest wliczona w podstawę a pracodawca pan Głowacki nawet nie powie dzień dobry pracownikowi busy jeżdżą przeladowane a nagany dają wózkowym nie polecam płacą grosze a atmosfera jest lipna ludzie odchodzą masowo z Lech polu

obecny
@Były pracownik

Krzychu zapomniałeś dodać za co dostałeś naganę, przez którą my musieliśmy się tłumaczyć!!! Zniszczyłeś całe przęsło regału wysokiego składowania a przy okazji kilka palet z różnymi towarami, dodam, że w między czasie kilka razy zniszczyłeś palety z towarami! Przyznaj się ile razy uszkodziłeś samochody podczas załadunku! Ja nie narzekam, atmosfera jak atmosfera (chyba że liczysz, że codziennie szef będzie Ciebie klepał po ramieniu jaki to Ty jesteś (usunięte przez administratora) mimo, że jeździsz wózkiem jak (usunięte przez administratora) i niszczysz wszystko dookoła) po prostu swoje trzeba zrobić i nikt się mnie nie czepia, poza tym wynagrodzenie na czas! Czas pracy to sami wiele lat temu z kierownikiem ustaliliśmy na 9h ale w tym mamy godzinę przerw na śniadanie i na kawę. Obecnie od marca na naszą prośbę, kierownik zmienił czas pracy na 8h

Czy PHU "LECH-POL" Sp. z. o.o. zatrudnia studentów?

@Pytanie

Tak ale nie polecam tam pracować

Piła

Mam pytanie jakie auta obecnie dostaje Ph i czy może korzystać w celu prywatnym czy to są 5 osobowe czy raczej 2

Mateusz
Użytkownicy czekają na odpowiedź 557 dni.

Witam kiedy może będą przyjęcia do firmy i na jakie zarobki można liczyć na magazynie ?

Fan Serwisu

Współczuje pracownikom serwisu i obsługi klienta, że muszą tak łżeć i wciskać kit klientom... Najgorsze, że na zlecenie "zarządu" balansują na granicy prawa często nawet ją przekraczając... Najgorsze że pewnie ich premie zależne są od ilości spławionych, (usunięte przez administratora)klientów

Alicja
@Fan Serwisu

@Fan Serwisu Piszesz jako były pracownik PHU "LECH-POL"? Rozwiń swoją myśl, od czego uzależnione są premie w tej firmie?

Fan Serwisu
@Alicja

Tak. Chyba nie chcecie żebym pisał na ogóle jak to u was od podszewki ????

Jerzy
@Fan Serwisu

Sam chętnie poznam zasady przyznawania przez pracodawcę premii. Ciekawi mnie, czy trudno jest osiągnąć taki dodatek do wynagrodzenia podstawowego. Jak Ty to oceniasz?

Procent

Średnio na jeża to na co się zgodziłem to mam a dalej wegetacja żadnej podwyżki pracownicy ok, w sezonie parę ton dziennie trzeba przerzucić i żadnej premi słabo doceniają pracowników

Marek
@Procent

Na jakim stanowisku pracujesz? Przez brak doceniania przez pracodawcę masz na myśli tylko brak premii czy coś jeszcze?

PaPa

Polecam pracę w tej firmie, jeśli ktoś ma zawzięcie na wyniki to można zarobić..Ale fakt, że dla dyrektora liczą się efekty, zresztą jak w każdej firmie. Premia jest jasno określona, są priorytety, które trzeba wyrobić w miesiącu aby móc mieć ją wypłaconą. Jeśli, ktoś się zaangażuje może zrobić dobry wynik bez żadnych nadgodzin... Praca jak każda praca PH... trzeba robić wyniki. Na pewno odradzam tym, którzy chcą przyjść tylko po-ściemniać bo długo nie popracują. Dużo zależy też od trasówki jaką dostaniecie, ja żeby dostać premię musiałem pracować nad trasówką ok 6 miesięcy, żeby ją odbudować.

Bober
@PaPa

A czy mógłbys wyjaśnić co to jest ta trasówka i czym jest uzależniona?liczbą km liczbą punktów do których trzeba dojechać,,,czy jest także praca na terenie kopalni jako kierowca ?@PaPA

Paweł
@PaPa

Również nie rozumiem czym jest trasówka. Prośba o wyjaśnienie. Widzę, że włożona praca, która przynosi wyniki jest tu doceniana i że dla osób ambitnych jest to atrakcyjne miejsce pracy

Gustaw

A wiecie może czy firma potrzebuje aktualnie kogoś do pracy?

Marek

Hej :) Czy ktokolwiek zagląda tu z pracowników ? A może każdy post kasowany jest od razu ;) Bo że z kierownictwa zaglądają to widać. Czy ktoś jest mi odpowiedzieć na pytanie czy warto aplikować na wyżej wymienione stanowisko ? Jaka panuję atmosfera między pracownikami ? Między pracodawcą a pracownikiem ? Jakiego rzędu są zarobki ?

anonymous
@Marek

nie polecam ponieważ osobiście doświadczyłem - nie komentuje ale jest fatalnie. pozdrwaiam

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w PHU "LECH-POL" Sp. z. o.o.? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo ważne!

Tomasz

Czy firma normalnie funkcjonuje?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy podobnie jest w PHU "LECH-POL" Sp. z. o.o.? Napisz, co o tym sądzisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej pracy w firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o PHU "LECH-POL" Sp. z. o.o. - Gniezno

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

PHU "LECH-POL" Sp. z. o.o.