PHU "LECH-POL" Sp. z. o.o.

Gniezno

Opinie o PHU "LECH-POL" Sp. z. o.o.

Hanna

@damian, na pewno jest tam dział hr, który można namierzyć przez stronę internetowa. Szukam jakichś konkretnych informacji na temat Handel - Usługi? Moze ktoś z forum byłby w stanie sie do tego odnieść?

Hanna

@Champion wspaniale to słyszeć :) Czyli ogólnie polecasz?

Zbychu

A jak pracuje się kierowcom w transporcie międzynarodowym? jak z wypłatami i warunkami pracy? Może ktoś podzielić się opinią?

michal

a jak jest z stanowiskiem na kierowce miedzynarodowego?

gość

W każdej hurtowni jest tak, że wynagrodzenie uzależnione jest od efektów pracy. To ,że podstawy nie są wysokie to fakt ale system premiowy za to jest jasny klarowny i pozwala zarobić dobre pieniądze. Wg mnie ci co chcą zarabiać- zarabiają a przy tym mają jeszcze inne benefity.

gosciu

Witam, Wie ktos jak płaca na stanowisku Przedstawiciela Handlowego?Troche zasięgnałem języka i wiem że szału nie ma, jesli chodzi o podstawe.

Przemek

Pracuję w firmie LECH-POL od niedawna, ale już z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to naprawdę uczciwy pracodawca. Osobiście na pensję nie narzekam, zatrudnienie na umowę o prace. Spotkałem się już z wieloma pracodawcami, ale nigdzie nie było takiej spokojnej atmosfery. Polecam :)

Marek

Hej :) Czy ktokolwiek zagląda tu z pracowników ? A może każdy post kasowany jest od razu ;) Bo że z kierownictwa zaglądają to widać. Czy ktoś jest mi odpowiedzieć na pytanie czy warto aplikować na wyżej wymienione stanowisko ? Jaka panuję atmosfera między pracownikami ? Między pracodawcą a pracownikiem ? Jakiego rzędu są zarobki ?

alicja

Hej, firma poszukuje także asystentki zarządu, ogłoszenie wystawili tydzień temu. Opisali wymagania ( Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, bardzo dobra znajomość języków obcych (minimum jednego), wysokie umiejętności interpersonalne, bardzo dobra organizacja pracy, rzetelność, samodzielność.), ale nie napisali nic o ofercie, ktoś wie na co można liczyć?

aktualny

pisać i mówić można wiele, ale niekoniecznie prawdę, dowody rzeczowe są potwierdzeniem prawy!

Janis

Najlepsza Firma pod słońcem

NN

Witam. Dzisiaj zacząłem prace w tej firmie i nic nie zapowiada zeby było aż tak zle, A mam pytanie, jakie tam sa wypłaty?? dodam ze pracuje w siedzibie w szamotułach.

tomek

No nie brzmi to najlepiej, może faktycznie lepiej zrezygnować. Chociaz w drugiej strony może i rzeczywiście takie wpisy pisza niezadowoleni, czy nawet konkurencja, ryzyk - fizyk.

tomek

@KK, a możesz troche jasniej, za cos zabierane sa premie, czy robia obcinki z wypłat? Jest w firmie jakis system kar i nagród?

tomek

Ktoś może ma jednak inne zdanie o Lech-Pol, bo chyba skoro działaja i ludzie nadal pracuja to nie może być tak tragicznie...

Kolego od ty mądrości życiowych!!!Jak byś raczył zauważyć to pisze się tu o pracy w firmach . Inaczej wyraża się swoje opinie o pracodawcach .Jak nie wiesz o czego oczekuje to jest już Twój problem .Pewnie gdzieś się zablokowałeś ?Co do Twojego wpisu to z jednym sie zgadzam ze ludzie ciezko pracuja -Ale slabo im płaca .Wszędzie jest ciężko ,bo życie jest drogie dlatego pracownicy powinni szukać jak najlepszej pracy (płacy)W odpowiedzi do mojej pracy- to pracuje na pewno ciężko, ale płaca równie dobrze. Dobrego pracownika pracodawca szanuje a nie płaci groszy. Bo podziękowaniem za prace kolego jest płaca(nie zaciskanie pasa)to co napisałeś to na pewno źle świadczy o Tobie Kolego!!!Zajmij się może dobrym wychowaniem a nie ocena pracowników(obrażasz ich). A może Ty podzielisz się opinia na temat tej firmy??? Zapraszam.

Właśnie firmy, które pilnują swojego majątku, liczą i analizują koszty, dbają o samochody, ustalają normy spalania i stosują kary regulaminowe dla piratów drogowych otrzymują nagrody przedsiębiorczości. Niestety to my, pracownicy musimy stosować się do procedur obowiązujących w firmie. Jeśli nie lubisz i nie chcesz się podporządkować to najlepiej załóż swoją firmę i wtedy szybko zrozumiesz i docenisz pracodawcę. W Polsce łatwo można założyć własną działalność, Urząd Pracy daje na to niezłe pieniądze ale niestety musisz mieć pomysł na siebie i oczywiście musisz wykazać się przedsiębiorczością, ale Ty nie rozumiesz co to znaczy. Mimo wszystko życzę powodzenia.

lisek

Fajna firma,wspaniały kulturalny szef,doskonale prowadzacy firme,mozna do niego zwrocic sie z kazdym problemem,bardzo elokwentne osoby na kierowniczych stanowiskach,zwłaszcza dyr.handlowy (usunięte przez administratora)[gosc naprawde na wysokim poziomie]Praca w tej firmie to prawdziwa przyjemnosc,zwłaszcza na magazynie gdzie pracuje sie w dobranym ,kompetentnym zespole kierowanym przez (usunięte przez administratora) .Polecam

@kierowca wiem, że pewnie cie się nie będzie chciało mówić o Lech-Pol, ale możesz napisać dokładniej co masz na myśli?

Zostaw opinię o PHU "LECH-POL" Sp. z. o.o. - Gniezno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU "LECH-POL" Sp. z. o.o.