LECH-POL SP. JAWNA M. GŁOWACKI WAŁCZ FILIA NR 11

Wałcz

Opinie o LECH-POL SP. JAWNA M. GŁOWACKI WAŁCZ FILIA NR 11

hap

jak dla mnie, firma, która od pracownika nie wymaga i pozostawia go samemu sobie- jest bez sensu. Skoro tutaj się od pracowników wymaga, to widać, że zależy im na profesjonalnym podejściu do sprawy, a to się ceni.

krys

chyba jeden z najlepszych oddziałów -pod względem ludzi i kierownictwa pracowałem tam w latach 2012-2014 i wspominam dobrze ale nie ma co oszukiwać- pracować trzeba -mimo to było fajnie

daras

pracuje w tej firmie i nie mogę narzekać praca jest ciężka ale idzie się przyzwyczaić a ci co piszę że jest wyzysk to jeszcze nie wie co to jest wyzyskiwanie pracownika kierownictwo jest super jak i reszta pracowników jak i kierownictwa

Zostaw opinię o LECH-POL SP. JAWNA M. GŁOWACKI WAŁCZ FILIA NR 11 - Wałcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LECH-POL SP. JAWNA M. GŁOWACKI WAŁCZ FILIA NR 11