Opinie o Kozbud Rawicz Sp. z o.o. w Pomarzany-Folwark

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Kozbud Rawicz Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kozbud Rawicz Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kozbud Rawicz Sp. z o.o. w Pomarzany-Folwark

Kancelaria Nowy wpis

Prowadzimy postępowania przeciwko całej grupie w której skład wchodzi kilka spółek prawa handlowego. Faktycznie, obecnie od co najmniej 2 lat działania egzekucyjne komornicze okazują się nieskuteczne w związku z byciem majątku i przeniesieniem go na spółki słupy. Zainteresowanych postępowaniem karnym wobec faktycznych właścicieli zapraszam do kontaktu: 575 002 927

Natalia Nowy wpis

My jak im zalozylismy sprawe cywlina to juz nie bylo z czego tych pieniedzy odzyskac. Skonczylo sie na nieskutecznej egzekucji komorniczej. Dostaliśmy propozycje sprawy karnej przeciwko zarzadowi to od razu sie przestraszyli i zaczeli placic. Nam prowadzil to Pan z wroclawia 500439095.

Teresa Nowy wpis
@Natalia

i są już z wami całkowicie rozliczeni? A to czemu wcześniej nie płacili, skoro jak widać jednak kasa na to była?

Krystyna Nowy wpis
@Natalia

piszesz że nie było z czego odzyskać a potem jednak zaczęli płacić? no bardzo ciekawe.

Ciekawy

Czy firma Kozbud nadal istnieje, jeżeli nie to dlaczego padła i co się dzieje teraz z właścicielami.

dostawca

Mam wyrok o zapłatę z klauzulą na Kozbud II Sp z oo Rawicz Folwark ul Miodowa podobno komornik nie ma juz co zająć

Aplikowałeś do firmy Kozbud Rawicz Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Jarek

Powiedzcie jak firma radzi sobie teraz? Mam zamiar złożyć dokumenty, podpowiedzcie coś przydatnego.

Jan

Właściciel firmy opóźnia pracownikom wynagrodzenie - nie płaci za sześć miesięcy lub nawet więcej. W tej chwili jest winien pieniądze ponad 25 pracownikom z Białorusi, którzy mają domy rodzinne i dzieci. On również (usunięte przez administratora) inwestorów - bierze od nich zaliczki pieniężne, zaczyna pracę, a następnie, nie kończąc pracy, przerzuca pracowników na inny plac budowy, gdzie również bierze zaliczki i tak dalej. Nikomu nie polecam mieć żadnych interesów z tym nieuczciwym człowiekiem

@Jan

Sześciomiesięczne opóźnienie w wypłaceniu wynagrodzenia to już naprawdę niepokojąco długo. Przecież - tak jak wspomniałeś - pracownicy Kozbudu mają rodzinę, którą muszą utrzymać. Czy nikt tego nie zgłosił odpowiedniej instytucji? Wesz coś o tym?

@Marta

Ludzie, którzy pracowali dla niego, zostali zmuszeni do powrotu na Białoruś, ponieważ pracodawca (usunięte przez administratora)nie był w stanie przedłużyć wiz roboczych dokładnie tak(usunięte przez administratora).Ludzie pracowali na budowach po 11 godzin dziennie 6 a czasem 7 dni w tygodniu, w ciągu miesiąca napadało ponad 300 godzin pracy. (usunięte przez administratora) na podstawie umowy o pracę płacił 1600 zł miesięcznie za 8 godzin pracy dziennie i 5-dniowy tydzień pracy, resztę czasu pracy płacił na czarno. Teraz większość ludzi już pracuje na Białorusi i nie ma nadziei, że zobaczą swoje pieniądze, ponieważ (usunięte przez administratora)i najpierw obiecał wszystko jutro i jutro, a teraz po sześciu miesiącach przestał odpowiadać ludziom

@Jan

Sytuacja, którą opisujesz nie powinna mieć miejsca. Czy pracownicy, którzy byli zatrudnieni w firmie mieli podpisane umowy o pracę i zawartą w nich wysokość wynagrodzenia? Na tej podstawie można dochodzić swoich należności.

@Piotr

Jak napisałem powyżej, ludzie pracowali na budowach po 11 godzin dziennie 6 a czasem 7 dni w tygodniu, w ciągu miesiąca napadało ponad 300 godzin pracy. On na podstawie umowy o pracę płacił 1600 zł miesięcznie za 8 godzin pracy dziennie i 5-dniowy tydzień pracy, resztę czasu pracy płacił na czarno. Wypłacił wszystkim pracownikom część podstawową 1600 zł za ostatnie 2 miesiące pracy z miesięcznym opóźnieniem, pozostałą część (około 3000-3500 zł miesięcznie) nie wypłacił do tej pory. Minęło już pół roku i do tej pory musi zapłacić ponad 25 pracownikom średnio po 6-7 tysięcy złotych każdemu i nie płaci. Przeczytaj opinie ludzi o nim poniżej, a wtedy zrozumiesz, kim jest ta osoba

Jan

Współpracuje z Firma Kozbud już od 10 lat. Korzystam z oferowanych przez nich usług i złego słowa nie mogę powiedzieć. Zdarzało się ze nie wszystko było wykonywane w 100% dobrze przez pracowników ale po zwróceniu uwagi do kierownika firmy , nie było problemu w poprawieniu danej roboty która była zlecona.

euzebiusz

chcesz mieć spier.... robote zatrudnij kozbud z rawicza

darek

Uwaga na oszustów nie płacą i nie ukrywają tego lepiej nic nie robić niż robić dla złodzieja bez zasad(okradać to banki a nie uczciwych ludzi)

Zostaw merytoryczną opinię o Kozbud Rawicz Sp. z o.o. - Pomarzany-Folwark

Kozbud Rawicz Sp. z o.o.