P.H.U.P GNIEZNO Sp. z o.o. Hurtownia Sp.komandytowa

Poznań

Opinie o P.H.U.P GNIEZNO Sp. z o.o. Hurtownia Sp.komandytowa

znerwicowany

Najgorszy pracodawca u jakiego robiłem. Raz dostałem tyle na ile się umówiłem. Założyli filie w dużym mieście i myślą, że znajdą kogoś kto będzie pracować 200h w miesiącu za 1,5. Po to na umowie dają najniższą krajową, by potem z byle powodu wziąć całą premie. Brakuje wózków, rękawiczek, paleciaków, a nawet czasami papieru. Najgorsze, że roboty mają coraz więcej, a brakuje wiecznie ludzi. A skoro brakuje, to jest bałagan, a gdy jest bałagan przychodzi zięć właścicieli i rzuca inwektywami i ra [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nkami. Sami magazynierzy są ok, z wieloma utrzymuję jeszcze kontakt i życzę każdemu, żeby znaleźli coś lepszego.

Zostaw opinię o P.H.U.P GNIEZNO Sp. z o.o. Hurtownia Sp.komandytowa - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U.P GNIEZNO Sp. z o.o. Hurtownia Sp.komandytowa