Opinie o Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. w Łódź

Won

Czekamy z niecierpliwością. Zobaczymy kto jakie dowody wyciągnie :)

To nie ja

Na blacharskie tematy to można by internet otworzyć jak klienci dzwonili do działu BL że widzą swoje części na ,,aaledrogo,, wcześniej dowiadując się że nie mogą ich odzyskać bo muszą być zwrócone ubezpieczalni. Bąbel kradł lampy na potęgę a potem oskarżał blacharzy

Zwolniony Biała R

Zgadzam się całkowicie z przedmówczynią chodź nie znam Pani osobiście. Komentarz wyjęty z moich ust i nie tylko

Qwerty!

Haha smutne ale prawdziwe , i cały czas powtarzane jest w firmie ze to są tęgie umysły ze maja wszystko wyliczone itd takie analityczne umysły a tu coś nie pykło delikatnie mówiac… A tak powaznie to wg. Mnie ta sytuacja pokazała ze nie są choć trochę wiarygodni ani godni zaufania, zamiast przyznać ze popełnili błąd (niestety ale przyznanie się ze dało się(usunięte przez administratora)to tez wielka sztuka ) i przeprosić za ten chaos który wywołali wysłali kolejnego maila bez konkretów .

Rudy z vgp-u
@Qwerty!

O co ci chodzi przecież ,, popełniliśmy,, nowe wyliczenia, nam się zgadza. Nie rozumiem waszej bulwersacji hop hop hop hop hop Bo nie osiągnięcie celu. Jesteście swoje chłopy...... Tzn nasze chłopy.

Rudy z vgp-u

I rozmawialiśmy z wami czego nie pamiętasz?

Haha
@Rudy z vgp-u

@Rudy z vgp-u wam się zgadza a innym nie i to jest znaczne zmniejszenie pensji dla wielu ciężko zasuwających ludzi. Zamiast podwyższyć pensje te dla wielu pracowników zostały obniżone. Tęgie głowy liczyły i nijak się właśnie nie zgadza. Przy minimalnym wysiłku jest nieźle ale jak ktoś do tej pory zasuwał i miał giga przeroby to jest z wypłatą w plecy a jest sporo w firmie takich pracusiów w serwisach Krotoskiego i nie tylko w serwisach. Może zamiast (usunięte przez administratora) że się zgadza wrzućcie sobie w te swoje wykresy przerób taki z wyższej półki dla tych co jak do tej pory wykazywali się gigantycznym zaangażowaniem generując olbrzymie zyski dla firmy i porównajcie to ze stawką sprzed zmiany i tą po zmianie z niby wyższą podstawą, i co? Jak umiecie liczyć to już wiecie dlaczego się nie zgadza siano. Ludzie chcą godziwej zapłaty. Inni chcą socjalu który się prawnie należy(wakacje pod gruszą, uczciwego rozliczania soboty, urlopów i L4) jeszcze inni chcą przede wszystkim jasnych i prostych zasad a nie pseudo progów gdzie wielu może nie zrozumieć jak działać żeby zarobić konkretną kwotę, nie mówiąc już że pensja jest zależna od tego czy wszyscy dokończą swoją robotę czy ktoś oleje i cały zespół jest w plecy.

hodor
@Haha

ja usłyszałem kiedyś od kierownika działu "PRACOWNIK NIE MOŻE ZARABIAĆ WIĘCEJ NIŻ DYREKTOR" i to się potwierdziło w nowym systemie wynagrodzeń. Zarabiałem po 10-14 tyś złotych ALE WYPRACOWAŁEM dla firmy np 300 tyś ZYSKU na czysto :D przecież to jest kpina, że za ciężką pracę chcą mi zabrać około 2000 zł miesięcznie bo plany są nie do osiągnięcia.

Zzz

Do zarządu Krotoski i księgowości Czy dalej zdobycie paska z wynagrodzeniem będzie takie nie oczywiste ? Czy dalej będziemy się prosić przełożonych czy pisania @ do księgowości aby łaskawie dostać ten mały druczek żeby było jasne i klarowne z jakich składników moja wypłata się składa . Żeby każdego miesiąca każdy mógł dostać pasek i dowiedzieć się za co ma płacone jak na pasku wygląda rozliczenie urlopu , chorobowe ile mam potrącone na składki zdrowotne ile ma potrącone na resztę składników emerytalnych . Itp

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Doradca Serwisowy.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Media

W naszej grupie pracuje YT-ber może on by to nagłośnił ma duże zasiegi

xxx
@Media

To już jest mocno nagłośnione.... Właściciel nie Będzie miał wyjścia jak zwolnić MF.

Zwykły człowiek

Pana Bowszy nie znam, ale „czlowiek prezes” MF to największa (usunięte przez administratora) jaką poznałem w życiu. No może poza jego lizodupcem „dyrektorem” z Niciarnianej, z którego wszyscy się śmieją. Wszyscy pracownicy wiedzą że ten człowiek bierze łapówki podpisując umowy z firmami współpracującymi a ciągle na stołeczku. W normalnych warunkach dawno by stracił pracę. Ale nie tu. Kolesiostwo to tutaj podstawa awansu. Przykre że Pan Krotoski wie tylko to, co mu powie rudy prezes. Może czyta te wpisy po ostatniej aferze z placami. Może otworzą mu się oczy że traci ludzi. Traci ludzi = traci firmę.

Klakier

Wstyd za zarząd Wstyd za dyrekcję Wstyd za marketing Myślę że kolejne firmy czy instytucje zastanowią się zanim podejmą współpracę z tą firmą, hańba dla PZN że na swoich kombinezonach reklamują tą firmę, ale pewnie dostali masę kasy która należała się pracownikom. Gorzej niż obóz pracy. Współczuję pracownikom.

zwyczajny

Ja naprawdę nie mogę w to uwierzyć, tak ogromna firma która przychodu z sprzedaży osiąga prawie 2 miliardy nowych złotych potrafi doprowadzić pracowników to takiego stanu. Firma rodzinna z ponad 30 letnią historią która wie co to jest biznes i zdaje sobie sprawę kto buduje firmę (Ludzie jak my!!!) pozwoliła na tak obrzydliwe warunki pracy..... pozwoliła albo powierzyła komuś chciwemu pazernemu i na dodatek chamskiemu typowi który nie oszukujmy się potrafi liczyć ale nie koniecznie zarządzać, powinien w strukturach być analitykiem finansowym. brak słów... i weź jutro idź do tego (usunięte przez administratora) i uśmiechaj sie do klientów z myślą że nawet nie wiesz za ile tutaj pracujesz..... bo koniec miesiąca się zbliża i nikt nie wie na czym stoi poza marną podstawą.... którą zjadają kredyty bo gdzieś trzeba mieszkać i rodzine wykarmić.......

Półpremium my tylko saga

Aby taki związek założyć wystarczy 10 osób i pismo....ale ..... A zaraz nie będzie po co bo ludzi zabraknie

Półpremium my tylko saga

Tabele ważniejsze jak pracownicy system obozowy...

Pracuś

Panowie i Panie, Wiecie co sobie ,,prezesi’’ wysmyslili? Po co te premię kwartalne itd? Poczytajcie sobie kodeks pracy. Premia kwartalna nie jest wliczana do średniej przy wyliczeniu np urlopu czy chorobowego. Czyli będziecie mieli wyliczenia tylko z podstawy. Ile oszczędności w skali roku dla firmy Waszym kosztem ? Można ? A chodzą też słuchy, ze to wszystko po to, bo tam na górze jakieś grube walki poszły i trzeba jakoś się ratować i załatać dziurę, ogarnac pieniadze żeby Pan Krotoski się nie dowiedział… Podpisujecie cyrograf ;)

Półpremium my tylko saga

Niestety komentarze negatywne pojawiające się w lawinowym tempie od 16.01.2024 są prawda, nie znam pracownika z którym ktoś by rozmawiał o ewentualnym systemie wynagrodzenia, jak by widział zarobki itp itd. zostaliśmy postawieni przed propozycja JAŁMUŻNY bo tak otwarcie trzeba to nazwać, panowie z telewizora jak to powiedzieli ,, popełnili,, ,,UCZCIWY,, system płac, hahahah, polski ład był bardziej zrozumiały. Nagle się obudzili jak oddziały odmówiły pracy, BRAK FUNDUSZU SOCJALNEGO OD 10LAT!!! Zero integracji ZERO SZKOLEŃ (chyba że te wymagane pod naciskiem VGP) ale na nowy salon VW w Wolicy były pieniądze, i na nowe działki. PREMIE ( wg. Starego systemu) WYPŁACANE Z MIESIECZNYM OPOZNIENIEM A PIENIADZE NA KONCIE SIE MNOŻĄ NASZE PIENIADZE!!!!! Mądrale z kadr NIE UMIEJA!!! powiedzieć gdzie wczasy pod grusza jak liczą za soboty urlopy. O dyrektorach nie wspomnę. Przez kilka lat widzieliśmy setki przekrętów kolesiostwa i (usunięte przez administratora) Dyrektor mówi że jak się nie podoba to można się zwolnić kolejka czeka XD GDZIE SA PIENIADZE? ZA -urlopy -soboty - różnice w ,, a kadry się pomyliły,, PROSIMY O GODNE WYNAGRODZENIE NAM NALEŻNE!!!! I ZWROT PIENIEDZY ZA POPRZEDNI ROK I URLOPY!!!! Domagamy się poszanowania naszych pracowniczych praw!!! PIP, chętnie by znowu wparował na kontrolę. Pozdrawiam serdecznie z warszawskiego oddziału. TRZYMAJMY SIE RAZEM KOLEDZY I KOLEŻANKI ( nie tyczy się to tych co Liptona piją ) WSPOLNIE WYWALCZYMY GODNY BYT. P.S. myślę że GoWork.pl rykoszetem zbija właśnie fortunę przez ,, panów z telewizora,, może znajdzie się u was posada dla nich XD zawsze mogą weryfikować komentarze

Obcy

Czy w tej firmie jest miejsce lub osoba z którą jednak warto pracować?

Zbych
@Obcy

Pewnie, jest dużo wartościowych i pracowitych osób, zaangażowanych ale ich nie dopuszcza do korytka :) wiadomo

@Zbych

Lepiej zatrudnić nowych co się będą słuchać i nie puszcza pary z ust. korytko jest zarezerwowane dla ludzi Zarządu W końcu zamilczenie trzeba płacić i to sowicie. Lojalnych wywalić albo stłamsić bo jeszcze właścicielowi powiedzą o ile się dostaną

Nikt

Ta firma już nigdy nie będzie tak jak była…. Chyba że wymienią głowę (patrz zarząd) która się psuła od 2/3 lat to reszta może odżyje…

Pracownik @krotoski

zarząd zatrudnił sobie ludzi pod siebie ostatnio to widać „swoich,, o pani hrka myślała ze zrobi rewolucje na wynagrodzeniach, niech lepiej zacznie od siebie i nauczy tłumaczyć ludzią jak liczyć żeby się w końcu doliczyć ejejej co jeden to lepszy przez drugiego

To i ja dodam coś od siebie. Pensje na tych samych działach nie są równe. Ludzie, którzy przyszli wcześniej otrzymują wyższą podstawę od ludzi, którzy pracują dłużej....

aaa

Urlop.... każą iść na urlop i domykać plany.... jaki jest sens pojscia na urlop? wyliczą Ci urlop z 'ich' kalkulatora a pozniej zabiora z procentowo z obecnosci w pracy.. przeciez to absurd...

Ta firma to pomylka

Poproście dział kadr i plac o przesłanie wzoru jak jest wyliczane L4 i urlop. Zacznie się na Ciebie atak i panika i tłumaczenie, ze i tak tego nie zrozumiesz ???? Później wezwanie do dyrektora i tłumaczenie, ze nie mogą dać tego na piśmie itd. Jak by wiedzieli, że robią wszystko zgodnie z prawem to bez dyskusji by udzielili informacji i wytłumaczyli. Ale spokojnie, sąd to wymusi… jeszcze chwila ;)

Mechanik
@Ta firma to pomylka

Wyliczenia za urlop nigdy mi sie nie zgadzało, pasek z tym co sobie wyliczyłem.... to jest żałosne...

Bardzo mnie interesuje ich nowa oferta pracy. Chodzi o Marketing Managera. Mają troszkę wymagań tam na to stanowisko oczywiście, można wiedzieć, jak wygląda rekrutacja i jak sprawdzają te wszystkie kompetencje, inicjatywę, postawę? Trochę się obawiam, że mogę nie sprostać. Ciężko jest przejść?

Dobrze że zmieniłem

Jak ta firma ma działać skoro taki Mazurek oskarżony o (usunięte przez administratora) doczekał się awansu na dyrektora i dalej nic się nie zmienia tak samo traktuje ludzi jak wcześniej, na wszystkich zebraniach z pracownikami czesto powtarzaj że był na każdym miejscu w serwisie, a nie potrafi tak naprawdę zrozumieć ludzi a jedyne co dotej pory osiągnął to zwolnienie się kilku doświadczonych pracowników przez sposób w jaki ich traktował. Były momenty że chodziły pogłoski jakoby miał się czaić na jakiegoś pracownika i wcale się z tym niekrył mówiąc że ta osoba się nie nadaje na takie stanowisko i traktując go w sposób który śmiało można nazwać (usunięte przez administratora). Ps. Jaki trzeba mieć układ że pomimo dowodów i oskarżenia o (usunięte przez administratora) firma chroni takiego pracownika a nawet awansuje.

Wal się w łeb
@Dobrze że zmieniłem

Gościu się nie nadaje na dyrektora. Zwykły pracownik podjął by lepszą decyzję niż on. Jak pracownik przyjdzie z pytaniem o podwyżkę to słyszę że jak nie pasuje to możesz się zwolnić, on skład uzupełni. Ignoruje prośby pracowników o spotkania. Wielki dyrektor serwisów nawet z myjnia na Wolicy sobie nie poradził.

Zostaw merytoryczną opinię o Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. - Łódź

• Jak się pracuje w Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 3 to opinie pozytywne, 61 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.?

Kandydaci do pracy w Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
1.6/5 Na podstawie 11 ocen.

Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.