Opinie o Konrad Jesionek Dobre Auto w Jasienica

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Konrad Jesionek Dobre Auto. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Konrad Jesionek Dobre Auto o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konrad Jesionek Dobre Auto w Jasienica

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Poinformowana Nowy wpis
Inne

Uwaga! Przed zakupem jakiekolwiek samochodu u tego człowieka proszę sprawdzić jego stan na u swojego mechanika! Tak jak ludzie tutaj piszą, niestety panowie (usunięte przez administratora) i zatajają informacje na temat faktycznego stanu pojazdu! Zdecydowanie nie polecam!

Kupujacy Nowy wpis

Sprzedający nie jest godny polecenia, ponieważ zostałam (usunięte przez administratora) przy zakupie auta. Dostałam papiery z butli gazowej z fauszywymi danymi co okazało się na Diagnostyce pojazdowej. Sprzedający unika kontaktu, nie odbiera telefonu a chciałam się dogadać. Niestety jestem zmuszona zgłosić sprawę na Policjie. Nie pozdrawiam Pana!!!

Darek Nowy wpis

Niemile wspominam ten komis. Jeden pan nie nawiązujący żadnego porozumienia robiący na szkode klienta a swoją korzyść. No ale czego sie spodziewać w komisach, wypychanie samochodow z ukrytymi wadami za 2 razy wieksze pieniądze niz samochód jest warty.

Bartek Nowy wpis

Jedna wielka porażka nie polecam tego komisu

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Konrad Jesionek Dobre Auto? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Tokarz Manualny
Wałbrzych
Osborne-Engineering Sp. z o.o.
(152 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Rekrutacja na stanowisko kierownicze
Kampinos
Kenig Spedition Kenig Adam
(40 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Elektromechanik maszyn i urządzeń budowlanych
Polkowice
Wigropol Sp. z o.o.
(22 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Ferrari

Polecam dobry potrzeba takiego

Wiktoria

A jakieś nowe procedury w Dobre Auto zostały wprowadzone? Czy pracujecie jak zawsze? Jakie są godziny otwarcia?

Aga

Najlepszy z najlepszych-Ferrari

Witold

Dobre ja pisze inni komentują :) znane w branży !!!

Krystyna
 Rekomendacja

Uczciwe Ceny,Miła Obsługa,Bardzo Dobre Samochody,Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Konrad Jesionek Dobre Auto - Jasienica

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Konrad Jesionek Dobre Auto?

Zobacz opinie na temat firmy Konrad Jesionek Dobre Auto tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konrad Jesionek Dobre Auto?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Konrad Jesionek Dobre Auto
5/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • 66
    27-670 Jasienica
  • NIP: 8641955375 REGON: 369606432

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188