Opinie o Man At Work Sp. z o.o. sp.k. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Man At Work Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Man At Work Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Man At Work Sp. z o.o. sp.k. w Łódź

Daniel Łączkowski

W pierwszym miesiącu próbowano mnie oszukać na prawie 200€, nie dałem się i po ponad tygodniu dostałem większość zaległej kwoty niestety z dnia na dzień zostałem tak po prostu zwolniony i nie mogę się doprosić o wypłatę którą powinienem dostać za cały miesiąc pracy

Iza
@Daniel Łączkowski

Jak udało ci się zdobyć te 200 e? To może tak samo wywalcz wypłatę zaległą?

W IMIĘ ZASAD

Umowa z której wynika, że firma może wszystko a Pan nic. Dodatkowo prosze uważać na tzw. weksle In Blanco. Pierwszy to Pana wypowiedzenie umowy, a drugi to weksel na zaliczke. Proszę tego nie podpisywać. W momencie gdy będzie chciał Pana Pan Grobelski wyrzucić wpisze datę na wypowiedzeniu i kwotę wynagrodzenia najprawdopodobniej na Pana wekslu. Po to, żeby oficjalnie podziękować za pracę kiedy chce i podziękuje Panu nie dając wypłaty.

Marzena
@W IMIĘ ZASAD

To co tam jest zawarte w umowie że firma może wszystko, a pracownik nic? Możesz coś więcej napisać w tym temacie?

W IMIE ZASAD
@Marzena

Dla przykładu. Podejmuje Pani pracę w Berlinie, za tydzień może być Pani wysłana do Hanover na zupełnie innych warunkach finansowych, czy mieszkaniowych. Wszystko może według tej umowy zmienić się z dnia na dzień. W każdej chwili Szef może Panią zwolnić, jeżeli "uzna", że nie ma pracy w trybie natychmiastowym (na ostatnią pensję nie ma co liczyć tak w praktyce - to relacja kilkunastu byłych pracowników). Warunki mieszkaniowe też w każdej chwili mogą się zmienić, np KLOSTER ZINNA, stare opactwo pocysterskie, niektóre pokoje wołają o pomstę do nieba. Dodatkowa "wisienka na torcie" to zakłamania w ostatnich paragrafach umowy, że mają Państwo miesiąc czasu na roszczenia od firmy po zakończeniu pracy". Taką bzdurę wpisano dla ludzi bardziej ambitnych, którzy np skończyli pracę w Marcu i przez cały kwiecień nie otrzymali przelewu z pensją. Wtedy ludzie "budzą się" i zaczynają tłumaczyć umowę a tam pisze "miesiąc na roszczenia i sądy", i myślą "o to już za późno bo mamy maj, nic się nie da". To jest oczywiście BZDURA, biegły sądowy, który oceniał tą umowę PODKREŚlIŁ, że np. ten zapis nie ma mocy prawnej, ze względu na brak zgodności z NIEMIECKIM KODEKSEM PRACY. W Niemczech obowiązuje okres 3 miesięcy na dochodzenie swoich praw, a przy takim zapisie to i można nawet po roku wołać o pieniądze, jeżeli już na samym początku pracodawca wprowadził Panią w błąd, i na skutek czego Pani nie wnioskowała o roszczenia. Oczywiście, większość jak podkreślałem rezygnuje ponieważ nie zna Prawa Niemieckiego i nie wie jak działają NIemieckie Sądy. Dla wszystkich (usunięte przez administratora) przez tą firmę, odwołuję się do praktyki sąowej, gdzie Sąd Pracy w Niemczech zawsze staje po stronie pracownika. Dodatkowo, może być Pani według tej umowy "naliczona" za powstałe szkody. Teraz jeden z pracowników ma proces z firmą, ponieważ naliczono go za szkodę UWAGA, która była kilka miesięcy wcześniej i wszyscy o niej już zapomnieli. Normalnie pracował, gdy dał wypowiedzenie, to nagle się wszystkim przypomniało, że powinien teraz za coś tam zapłacić. Powód wymyślony w celu nie wypłącenia ostatniej pensji. PRZESTRZEGAMY WSZYSTKICH..

Marzena
@W IMIE ZASAD

A w umowie nie ma żadnego okresu wypowiedzenia?

W IMIE ZASAD
@Marzena

Jest okres wypowiedzenia 2 tygodnie. I co z tego? Złoży Pani wypowiedzenia 15 maja i musi Pani dopracować do końca miesiąca. 15-ego czerwca czeka Pani na wypłate - i niestety nie ma. Zadzwoni Pani do biura (polecam z innego numery niż zwykle) i odbierze Pani Agnieszka, po czym powie, że zapyta księgowiego. Księgowy odpowie, że ostatnia wypłata okoła 25-ego będzie wysłana. Mija 25-ty, znowu Pani dzwoni _-nie odbierają. Znów dzwoni Pani z innego numeru i Pani Agnieszka odpowie "to już od szefa zależy, czy dostanie Pani ostatnią pensje". Tłumaczy Pani umowe a tam "miesiąc na sądy i roszczenia". I myśli Pani "zapóźno na sądy". to oczywiście BZDURA z tej Pseudoumowy. W drugą strone z kolei, jeżeli szef Panią będzie chciał zwolnić jest inaczej. UWAGA; W piątek przed końcem pracy podejdzie do Pani Pan Tomasz T - koordynator pseudonim;(Pies WITKA)- i z rękami w kieszeni i czapeczce z daszkiem z bazaru, z wiejskim akcentem powie "No wisz, z biura był telefon, że już nie jesteś potrzebna. Nie wim o co chodzi ale tak powiedzieli. Możesz jeszcze przenocować, ale w poniedziałek do roboty nie przychodź". - Tak wygląda wypowiedzenie od firmy. Pensja następnego miesiąca - TEŻ NIE WPŁYNIE- a jeżeli coś wyślą to grosze. np około 100 euro. (ponieważ niepełny miesiąc był). Tak to działa. "Najfajniejsze jest to", że Ci ludzie (współpracownicy szefa) są w stanie np. otworzyć firmę PSEUDOBUDOWLANĄ, po to, żeby sobie swobodnie kręcić WAŁY np. na odzyskaniu VAT-u. Kiedyś myślałem, że Ci ludzie mimo, że oszukują wszystkich dookoła mają troche rozsądku - niestety nie mają - NIE POTRAFIĄ SIĘ DOGADAĆ. Nie potrafią nawet liczyć. Choroba dziecka, też nie jest w stanie im przemówić do "tempego łba", że dlatego tak jest, bo KARMA WRACA do człowieka. Niestety LOS nie wybacza. Oni nie mają sumienia. Oni wierzą w pieniądz, a krzywda ludzka ich nie rusza. Niestetety trafili na takiego typa jak JA co ma możliwości, nie boi się ich (wręcz przeciwnie), i jeszcze traktował pracę w firmie jako nowe doświadczenie życiowe a nie formę zarobienia pieniędzy na życie, i naukę u źródła. Czego naukę? Jak prowadzić pośrednictwo pracy za granicą, korzystając z "taniej siły roboczej" z Polski. Dzisiaj wiem prawie wszystko. Tak na marginesie kiedyś myślałem, że szef jest dużo bardziej inteligentny - czasem nawet odbierałem go pozytywnie. Myślałem, że jego Pseudokoordynatorzy dużo o nim mówią negatywnie, bo mu zazdroszczą. Znają go 15 lat i on się dorobił na ich oczach, a oni żyją na średnim poziomie i są jego "robolami". Dzisiaj widze to inaczej. Oni nie mogą wyjść z podziwu (zazdrości) jak on (szef) może prowadzić firme w taki sposób. Sprawa jest wielowątkowa, zobaczymy jak to wszystko dalej się potoczy.

Xwx

Lumpy jesteś iw niech tam nikt nie idzie pracować (usunięte przez administratora) nie wypłacają pieniędzy pracuje tam (usunięte przez administratora) a w biurze siedzą (usunięte przez administratora) co z dnia na dzień (usunięte przez administratora) ludzi !!!!!

Ppp

Nie znasz dnia ani godziny za to ze nie wypłaciłeś mi pieniędzy czekam na adres i będziesz się dziwil na drodze jak mnie zobaczysz (usunięte przez administratora) nie odpuszcze ci tych pieniędzy (usunięte przez administratora) 350 km się wybieram niedługo

Patryk
@Ppp

Mi też nie zapłacili, tydzień pracowałem, teraz brak jakiegokolwiek kontaktu

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Man At Work Sp. z o.o. sp.k.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Ol

Kto ma adres do tej firmy w Łodzi ? Już moja cierpliwosc się skończyła chłop nie wie kiedy o gdzie nawet i się zdziwi ale potrzebuje adres

Od stycznia mam jechać do pracy jako operator wózka do Hannoveru. Nie polecacie?

@Andrzej

To porażka wyjechałem na rozprawę sądową i już nie miałem gdzie wracać podobno pozucilem pracę Wyjechałem po uzgodnieniu tego faktu z Tomkiem Tobor. I Krzysztofem brygadzistą wózkowych. Zero odpowiedzialności i ludzkiego zrozumienia BARDZO PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH ZOSTANIECIE NA LODZIE BEZ KASY I CZEGOKOLWIEK. A ZA NADGODZINY PO MIESIĄCU ZAPIERDZIELANIA PO 11,12 GODZIN DOWIEDZIELIŚMY SIĘ ŻE GROBELSKI ZA NADGODZINY NIE PLACU TOJEDNA WIELKA ŚCIEMA ZROBIĄ CO CHCĄ ABY OKRAŚĆ CZŁOWIEKA. NA PRAWDĘ ZOSTAŁEM NA ŚWIĘTA Z 8 OSOBAWA RODZINA BEZ ŚRODKÓW DO ŻYCIA. BARDZO PROSZĘ O KONTAK LUDZI POKRZYWDZONYCH PRZEZ TYCH ZŁODZIEJI MOSIMY ZŁOŻYĆ POZEW GRUPOWY WTEDY ZAPLACA NAM WIELKIE ODSZKODOWANIE ZA STRATY MORALNE I NASZE WYDATKI ZWIĄZANE Z PRACĄ DLA FIRMY KTURA OKRADA UCZCIWYCH LUDZI. MÓJ NR 733012880.

Kl

Też mogłem być w tym Hanoverze od pażdziernika ale jak zobaczyłem same negatywne opinie na temat tej agencji to se odpuściłem na szczęście.Śledze te ogłoszenia i widziałem że w listopadzie też tam potrzebowali.

Kl

Pracujesz cały miesiąc po 11 12 godzin a taki (usunięte przez administratora) Ci mówi po miesiącu że za nadgodziny nie płacą.Dobry (usunięte przez administratora) i jeszcze pewnie te godziny przepadają he he.Dlatego pewnie co miesiąc tam szukają do tej pracy bo nikt nie jest głupi i za free robić nie będzie.Zauważyłem że ostatnio jak szukali to był tylko numer telefonu i rozsiewają to na olxie w różnych lokalizacjach Polski.Pewnie wiedzą że ludzie czytają opinie dlatego w ogłoszeniu nie podają swojej nazwy.Tak poza tym jeśli macie uprawnienia i doświadczenie to chyba lepiej w Polsce pracować za te 3 tysie na przykład lub nawet gdzieś dodatkowo niż dorabiać jakiś polskich volksdojczów.A do Niemiec jak jechać to tylko do takich agencji gdzie nie ma żadnych Polaków.

Rudo brody

Witam mnie też oszukali robią to z każdym skierowal3m sprawe do sądu oni myślą że głupie polaczki nic nie zrobią przebywa pan ma terenie Niemiec czy pl?

@Rudo brody

Jak na terenie Niemiec mogą daj namiar na dobrego adwokata prowadzi moją sprawe i idzie to bardzo dobrze

Sztaplarz

Cześć Jaruś. Tak sobie wszedłem na twój komentarz i miałem nic nie odpisywać, ale jak przeczytałem jakie ty pierdoły wypisujesz to musiałem sprostować twoją wypowiedź. Po pierwsze, to jakoś wszyscy mieli i mają wypłacane nadgodziny, a jeśli z ciebie taki matematyk że sobie nie umiesz przeliczyć ile godzin przepracowałeś to już twój problem (widać że z matematyką masz takie same problemy jak z językiem polskim). Po drugie, jakoś nie wspominasz w komentarzu jak lubiłeś sobie pospać w sztaplarce i inni (w tym ja) musieliśmy za ciebie odwalać cała robotę. Po trzecie, miałeś zjechać na rozprawę w piątek na 1 dzień i wrócić w poniedziałek. Bez słowa zjechałeś w środę, zostawiając nas z takim nawałem pracy!!!!! i później jakoś nie raczyłeś nikogo poinformować kiedy i czy w ogóle wracasz. No ale później pretensje do wszystkich, że szefo zły, firma zła, tylko Jaruś super pracownik jest pokrzywdzony. Jakbyś normalnie pracował i nie odwalił takiego numeru to byś otrzymał całe wynagrodzenie. POZDRO JARUŚ

Peter
@Sztaplarz

Witaj mam jechać tam do Hanover do browaru i chciałbym zasięgnąć opinii bo też nie lubię opierdalaczy a potem narzekają bo to firma najgorsza a w sobie winy nie widzą jak jest z wypłatami wynagrodzeń na czas ? co miesiąc czy co tydzień, jak warunki mieszkaniowe salzgitter ? I jak w pracy zgrany zespół? Co konkretnie tam się robi i po ile godzin . Pozdrawiam

Sztaplarz
@Peter

Witaj Peter. Wypłaty są co miesiąc, max do 15 ego. Jest możliwość zaliczek. Jeżeli normalnie pracujesz, nie uciekasz bez słowa z dnia na dzień, nie pijesz w ciągu tygodnia takich ilości wódy że rano w pracy albo spisz albo wymiotujesz, to normalnie dostajesz wypłatę za wszystkie przepracowane godziny. Jeśli praca nie odpowiada i chcesz być normalnie wypłacony to musisz poinformować brygadzistę, przepracować 2 tygodniowy okres wypowiedzenia i mogę się założyć, że szef wypłaci ci całą kasę. Pracuję sie róznie, w zależności od tygodnia. Ale nigdy mniej niż 8 godzin nie ma. Zdarzają się nadgodziny (2-3 godziny dziennie), zależy ile jest towaru. A do twoich obowiązków należy załadunek LKW browarami. Jak jestes normalny facet i w miarę trzeźwo myślący to spokojnie możesz jechać. Stawka początkowa nie powala, ale po okresie próbnym, jesli szef i brygadzista widzą ze dobrze jeżdzisz jest możliwość podwyżki i wtedy już wypłata jest całkiem fajna. Zwłaszcza że za mieszkanie szef potrąca tylko 50 € !!, co to jest ? Normalna stawka to 300-400 €. Ale tym przegłupom i tak jest źle, a jak byś im powiedział większą stawkę godzinową i 300 € za mieszkanie to by skakali z radości (a zarobiliby tyle samo) :D.

@Andrzej

Nie polecam chyba że chce Pan robić za darmo i w razie jakiś problemów zostawia Pana z ręką w nocniku i jeszcze nie wypłaca wynagrodzenia

Witam. Pracujesz? Tez dostałem oferte

Hahah
@Sztaplarz

No fakt wypłata jest na czas a co do tego wypowiedzenia 2tygodniowego to pierdolisz głupoty on zwalnia smsem i ma cie w dupie czy ty masz siano na to żeby wrócić do pl i wgl więc skończ pierdoli głupoty ta firma to jest tragedia każdy tam najebany biega to raz warunki w tym salzgitter to mieszkanie w 10 osób na mieszkaniu to ile ma kasować za mieszkanie i takie warunki założę się ze jesteś jakimś przydupasem kolego jak chcesz to ja Ci dam kontakt do przynajmniej 20 osób które Ci to potwierdza

@Sztaplarz

A i nadgodziny kto ci tu płaci nadgodziny czy masz 160 h czy 2000 wypłata taka sama to o czym my rozmawiamy????????????ludzie 1150 1250 więcej nie zarobisz

@Rafalnix

Chłopie ty nie bądź głupi i nie słuchaj bo to jakiś (usunięte przez administratora) jest wydymają cie i (usunięte przez administratora) jak większość ja tam pracowałem i wiem zero szacunku ciuchy robocze buty wszystko sam bd cie wysyłać raz Hannover raz gilde to tu to tam nie polecam naprawdę chcesz to się odezwij dam ci kontakt do mnie i do innych chłopaków ja się z (usunięte przez administratora) sądzę

Toja
@Andrzej

Panie Andrzeju, i jak? Pojechał Pan? Bo mam identyczną propozycję. Proszę o kontakt Adek71@spoko.pl. Pozdrawiam

Mentos
@Hahah

Można do Pana numer telefonu mam jechac przez ta firme

Xxx
@Andrzej

Dołączam się do pytania. Jak wygląda praca w Hanowerze na wózkach i czy warto?

man at
@Andrzej

Nie jedz tam!!! Gruby brygadzista co nic nie ogarnia cie wychuja, wspomnisz moje słowa

Adwokt

Dzień dobry, wygrałem już 3 sprawy przeciwko tej firmie i odzyskałem od pracodawcy pieniądze pracowników. Nie można pozwolić na taki wyzysk. Sprawy odbywają się w sądzie w Hanoverze ale nie musisz się stawiać osobiście na rozprawę, ja się wszystkim zajmę oczywiście za 15% od kwoty o którą walczymy. Zapraszam do kontaktu: 881 352 110.

Mar

To są zwykle faje nie polecam nikomu kto chce zarobić kogo nei będą ruchac na godziny kto bedzie normę robić w biegu i bedzie miał sile użerać się z tym tępym biurem kłamią nie płaca wyzysk gorzej jak na Ukrainie praca dla (usunięte przez administratora) na hotelu którzy jedyne co w życiu chcą to pijackie awantury samych chłopów współczuje ich żonom

Matut20

Super Firma wypłacają pieniądze na czas nie ma problemu.

Matut20

Wal się mi wypłacili

@Matut20

Pracujesz dalej w tej firmie w Niemczech?

@Rafalnix

To jest syn brygadzisty ????wo wiadomo co bd pisał tak sam przygłup jak i ten brygadzista chłopie nie jedz tam bo 5o chje są

@Lllll

Dzięki za informacje. Dobrze ze weszlem na to forum i dowiedziałem się jak jest w tej robocie.

@Matut20

To chyba brygadzista pisał ten komentarz ???????? jeden wielki wyzysk ludzi i mieszkanie w spelunie gdzie nawet kupy nie trzeba robić, bo leży na ziemi!

Byly pracownik
@Matut20

na czas w miesiacu ale dzien blizej nie okreslony ...

Król i królowa

Hehe firma jak firma ale hotel to totalna żenada. Pan Wojciech K wraz ze swoją kobieta Monika D to jakieś nieporozumienie. Pan Wojciech zarządca hotelu kompletnie nic nie potrafi zrobić. Nawet wysłowić się nie umie. Nie mam pojęcia czy chodzi naćpany czy ciagle pijany. Ostatnio nawet miał zwidy. A ta jego…cóż hmm rządzi się na hotelu a (usunięte przez administratora) ma do gadania tak naprawdę. Oni oboje to kompletne (usunięte przez administratora) Nie wiem gdzie tacy ludzie się wychowują. Ogólnie nic do firmy nie mam ale nie polecam kontaktu z zarządca hotelu( o ile można go tak nazwać). (usunięte przez administratora) ludzi na pieniądze za hotel. Nie dajcie się na to złapać. Cena za hotel jest 210 euro a nie 250 tak jak on każdemu wmawia. Bierze pieniądze za sprzątanie a tylko gowna na środku brakuje. I uwaga na drogach bo jeździ bez prawka. Nawet biegów chyba nie potrafi zmienić.

Widziałem (usunięte przez administratora)za granicą ale tu to jest totalny żart tyle że niesmieszny zarówno na hotelu jak i że str agencji. Pijackie libacje, dewastacja hotelu, walenie do drzwi pokojowe w środku nocy. Nikt niczego nie kontroluje mogliby kogoś nożem dzgnac i nie ma nikogo ogarniętego do reakcji wliczając obsługę hotelu go takowej na miejscu nie ma- każdy sobie robi co chce.agencja standardowo przez tel wszystko pięknie a jak przyjedziesz to wlazłem na ciężka mine- 15 str umowy wyłącznie po niemiecku a jak chciałem dostać egzemplarz do zapoznania się to też koordynator twierdzi że nie da mi drukowanej póki nie podpisze- wałkiem wali na 5 parsekow, nie podpisałem tej umowy i czekam na jej tłumaczenie ze zrobionych jej foto. Podobno też (usunięte przez administratora) na pieniadze- tego nie wiem bo zawinalem się stamtąd po 2 dniach siedzenia w tym (usunięte przez administratora)

mixx

Pracował ktoś jako pokojówka zatrudniony przez tą agencje pracy w hotelu na północy Włoch i mógłby się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

Gabriela

Cześć, czy są jakieś problemy z wypłatą wynagrodzeń teraz w tej firmie? Poprzednie komentarze o Man At Work sugerują takie problemy. Mimo wszystko, nie mam wystarczającej ilości informacji, żeby to stwierdzić. Dlatego proszę, napiszcie, jak to wygląda aktualnie i czy wszystko jest okej.

Matti
@Gabriela

Pensja jest zawsze 15 na konto i dają też zaliczki w międzyczasie. ja nie narzekam, mam pełne ubezpieczenia i niemiecką umowę o pracę a nie jakiś mini- job albo Zeitkonto. Jest ok

Kabaret

Nie polecam nikomu tego kurwidołka. Pani Agnieszka, (usunięte przez administratora) obiecuje darmowe mieszkanie oraz transport do pracy i określoną stawkę, wejdzie wam w (usunięte przez administratora) żebyście tylko wyjechali, a po przyjeździe po prostu dramat. Za mieszkanie płać, za transport też , dodam, że to ciężka speluna, 10 typa na chacie, 3/4 się nie myje, tam nawet nie trzeba kupy robić, bo leży na podłodze. Klucza od mieszkania nie dostaniesz, czyli jak mam na popołudnie to rano i tak nie wyjdziesz z mieszkania na zakupy, bo potem nie wejdziesz... Koordynatorka, ta (usunięte przez administratora) Agnieszka już telefonu od was ta (usunięte przez administratora) nie odbierze. Ucinają godziny, robisz 12, wpiszą 8...brygadzisci to (usunięte przez administratora) Tomek i Krzysiek. Nie macie ubezpieczenia no generalnie po pysku tam trzeba im wszystkim dać. Nawet tam nie jeździe, bo szkoda czasu, chyba, że jesteście niszą społeczną, alkoholikami to się tam odnajdziecie

Matti
@Kabaret

jak zwykle narzekanie i malkontenctwo - najlepiej nic nie robić a zarobić i jeszcze kasę z kindergeldu brać za darmo .... no samo się nie da.... Byłem pracowałem i widziałem - ogarnijcie się, kto chce pracować to zarobi ładną kasę bo umowa jest ok i wszystko obejmuje - samej premii miałem 250E na ręke no a jak chce się pić, ćpać i (usunięte przez administratora) to wymówka zawsze się znajdzie... Pani agnieszka jest spoko a ty Artur kretynie sam jesteś prowokatorem i lepiej się przyznaj jak kolegom dokuczałeś i lusterka przy aucie zniszczyłeś... wal się palancie skończony

Endrju

Omijajcie to miejsce szerokim łukiem! To (usunięte przez administratora) Pracowałem na sortowni butelek przez 2 miesiące,za jeden pełny przepracowany miesiąc otrzymałem 600 euro zamiast 1200 ( podobno norm z kolegą nie wyrabialiśmy i to dlatego) a za nastepny przepracowany miesiąc nie otrzymałem ani pół euro. Na początku mówili że mają poślizg z przelewem a potem już nie odbierali telefonów,nie odpisywali na meila,ogólnie ,euro kontaktu.Duży problem jest tez z uzyskaniem od nich PIT,niestety ale nie otrzymałem od nich do tej pory nic. Żałuje że nie zrezygnowałem wcześniej,jestem do tyłu o 1200 euro.Nie dajcie się nabrać tak jak ja.

@Endrju

Ja miałem podobna sytuację tylko ja tam robiłem prawie 2 lata idź do adwokata ja tak zrobiłem i wygramel z oszustami

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Man At Work Sp. z o.o. sp.k.?

Pppp

Jebiesz jak beduin i od 1150 do 1250 ????więc nie polecam

Tomasz Taborowski

Oszukali mnie na pieniądze (usunięte przez administratora) Sprawa już trafiła do Prawnika w Krakowie.

@Tomasz Taborowski

Jakaś Aga z Katowic na olxie sie ogłasza że potrzebuje do Hanoveru operatorów wldlaka i brygadziste. Ta sama co sie ogłaszała miesiąc,dwa i trzy miesiące temu.

@Kk

Dzisiaj Aga szuka na wózki w lokalizacji Koszalin na olx

Dr Alban

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma... tutaj przynajmniej pensja jest zawsze na czas, ja mam też kindergeld na dzieciaki, nie narzekam a malkontenci zawsze się znajdą. Prawda jest taka że języka nie znam, nie mam prawka to wiele nie nadziałam a tu mam umowę niemiecką i wszystkie świadczenia, płatny urlop, chorobowe...ja tam jestem zadowolony, wszędzie jest podobnie a ludzie są różni, już tu wielu kretynów cwaniaków i (usunięte przez administratora)przerobiliśmy...

Ggg
@Dr Alban

Zobaczymy jak na zwolnienie kiedyś polecisz i cie wymelduja ????????????cierpliwości

Czarna mamba

Ma ktoś maila do biura. Wywalili mnie na bruk i na dodatek nie zapłacili mi za dwa tygodnie

Kkkkkk
@Czarna mamba

Mam nr do szefa do biora i tak dalej ale to nic nie da nie odbierają telefonu sąd tylko nic wiecej

@Czarna mamba

Nie dodzwonisz się do nich tylko adwokat nic innego

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Man At Work Sp. z o.o. sp.k.?

Witek G.

Musisz być głęboko upośledzony, to w zupełności wystarczy:)

Zostaw merytoryczną opinię o Man At Work Sp. z o.o. sp.k. - Łódź

• Jak się pracuje w Man At Work Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Man At Work Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Man At Work Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 2 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Man At Work Sp. z o.o. sp.k.
2.2/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Obywatelska 102/104 lok. 4
    94-104 Łódź
  • NIP: 7312025858 REGON: 100956037 KRS: 0000364791

Man At Work Sp. z o.o. sp.k.